Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2011., 17:13   #21
Quote:
aerokineza2012 kaže: Pogledaj post
a i da btw......primjetio sam da imam sposobnost aerokineze.......isto od 10 godine...............TOTTALY WEIRD!!!!
ma daj? prakticiraš li šta? zanimljivo.

Quote:
blackdevilles kaže: Pogledaj post
i znam osjetit neke stvari poput nemira kad znam da ce bit nesto lose svada ili nesto pa ne spavam i cekam da se to desi. neznam jel tako i vama...
nije mi nemir, smirena sam..

Quote:
meni je to isto!! paralizirana, pokusavam se pomaknut ne mogu. a cujem sve oko sebe,psa kako dise, il ako spava na meni, znalo mi se desit da se "pomaknem" al svaki put kad "izadem"iz svoga tjela tipa pomaknem ruku il se gurnem na pod probudim se. jos nisam uspjela sebe vidjeti. samo osjetiti
ne znam jesmo li se skopčale..
ti kažeš 'kad se pomaknem i izađem iz svog tijela' itd.
kod mene nema 'izlazaka' kad sam paralizirana, u jednom sam tijelu.. i svjesna svega, samo - paralizirana i budna..

bolje da nisi vidila sebe, vjeruj mi.. ja sam bila ista kao i prava ja, samo sam bila čudno obučena.. kao u nekakvu bijelu haljinu, dužu, u stilu grčkih toga, samo šta dole nisam vidila svoje noge.. ne znam kako objasnit, kao da smo svi mi (a tu je bilo i još ljudi, nepoznatih) bili satkani od nekakve energije.. dole je ta haljina završavala tako da nije imala jasne rubove, nego kao da se pretvarala u energiju.. činilo mi se da nisam od čvrste materije, možda kao hologram ili tako nešto..

frizura i šminka su mi bile baš tip-top (iako takva nisam išla špavat).. i kretala sam se jako brzo, tj. prelebdila bi brzo od jedne osobe do druge.. i za mnom je ostajao nekakav zlaćani trag.. i svi su bili takvi - u bijelom, brzi, sa zlaćanim tragom..

uglavnom, ne želim to više nikad doživit.. prestrašno.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2011., 21:56   #22
Ja nemam pojma sta ce biti u buducnosti ..
Niti vjerujem da postoje takve stvari kao ljudi koji mogu predvidjeti buducnost i slicne te stvari ..
To mi nije logicno i nevjerujem u to ..
Ali zanimljivo mi je ovako citat ta vasa dogadanja ..
Neznam koliko od njih je istina , a koliko ste vi izmisli :P , ovo u vezi profesora , mozda si samo njega zapamtio i prema njegovim prijasnjim pitanjima si uspio pogoditi koje bi to prvo pitanje bilo , mozda je cak i samo slucajnost ..
Ovo za sat nemam objasnjene , ali mozda imas samo neki savrseni mozak ili nesto .. =// ..lol ..
__________________
Tesko je mrziti nekoga kome si srce dao , tesko je krenut kad si jednom stao , tesko je proci pokraj nekoga ko ti je bio sve , tesko je voljet a reci NE !
Skejterica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 22:31   #23
Quote:
Skejterica kaže: Pogledaj post
Ja nemam pojma sta ce biti u buducnosti ..
Niti vjerujem da postoje takve stvari kao ljudi koji mogu predvidjeti buducnost i slicne te stvari ..
To mi nije logicno i nevjerujem u to ..
Ali zanimljivo mi je ovako citat ta vasa dogadanja ..
Neznam koliko od njih je istina , a koliko ste vi izmisli :P , ovo u vezi profesora , mozda si samo njega zapamtio i prema njegovim prijasnjim pitanjima si uspio pogoditi koje bi to prvo pitanje bilo , mozda je cak i samo slucajnost ..
Ovo za sat nemam objasnjene , ali mozda imas samo neki savrseni mozak ili nesto .. =// ..lol ..



Što se i vama događa, tak je i meni.
Al meni kad se to dogodi, meni to dođe samo onak. razmišljam o nečem desetom i onda misao o nečemu i za par trenutaka to vidim ili se dogodi.
Sad niti nisam sigurna dal je to deja vu ili nešto sasvim deseto.
HUarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 19:41   #24
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
ma daj? prakticiraš li šta? zanimljivo.
ovisi većinom kad sam pun neke negativne energije.........onda mi je ta "moć" najjača a mogu ja nju kad god...samo se moram dorro skoncentrirat. mene to užasno zbunjuje jer sam bio dijete kad sam otkrio tu "moć". ne znam ima li ona neku svrhu. i to me izluđuje.
aerokineza2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 22:19   #25
Ja samo znam sanjat buduće događaje u bliskoj budućnosti. Dan unaprijed, do max. 3 mjeseca unaprijed. Uglavnom loše. Inače, kad vidim prvi put osobu uživo, ono što prvo pomislim uvijek bude točno. Uvijek. Taj prvi dojam je nepogrešiv. Koliko god osoba bila ljubazna, kasnije se ispostavi da sam bila u pravu. Puno puta nisam htjela poslušati intuiciju i uvijek sam pogriješila. Sada ju poslušam. Više vrijedi jedan trenutak uvida, od 5 dana mozganja i razmišljanja, vaganja za i protiv. Toliko puta sam se uvjerila u to, a toliko godina mi je trebalo to prihvatiti. Radim s ljudima i pomaže mi to u svakom pogledu. Najviše mi znači slika. Puno se dade iščitati na licima ljudi, više nego slušajući što govore ili u što te pokušavaju uvjeriti. Jednostavno, treba više promatrati ljude, manje slušati što govore.
smedjišećer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 19:29   #26
Quote:
boki000 kaže: Pogledaj post
ja sam predvidio ovakvu temu jos u petak
ovo ti je bio 2666 post
bavarac6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 23:30   #27
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
inače ne pišem na ovom pdf-u, ali čitam..
međutim, ovu temu moram prokomentirat..

prije nekih 5, 6 g i meni su se počeli događat neobični snovi.. dok bi sanjala, san je bio skroz normalan, ono idem negdje ili radim nešto, ništa posebno..

problemi su počeli kada su se ti snovi počeli ostvarivati.. jedan za drugim..
idem negdje i pričam nešto s tim ljudima koji su bili i u snu, i odjednom neki kao deja vu i sjetim se da je to jedan od tih snova (jer bi se dogodilo to da sam u međuvremenu i zaboravila baš na svaki san).. i onda, kažem rečenicu koju će ta osoba reći sljedeću.. i kažemo je uglas.. i osoba me gleda kao da sam vještica ili nešto

kad su se počeli ponavljat, onda sam baš počela pratit kad će se ostvarit.. i kako kada, neki bi za koji tjedan, neki bi i za par mjeseci..

jednom sam bila posvađana s bivšim i nismo pričali, nikakav kontakt.. sanjala sam da se mirimo, da on dolazi u vikendicu moje prijateljice, u srebrenom autu, žutoj majici i modroj trenirci, parkira auto točno s desne strane kuće, izlazi i maše mi..

nakon par mjeseci se javio, točno u periodu kad sam ja bila na vikendici.. htio doći do nas.. i stojim na vratima i čekam, i eto ga.. točno kao šta je bilo u snu.. onda me malo jeza uhvatila.. (u međuvremenu je on kupio taj novi, srebrni auto, prije je imao skroz neku drugu boju i drugi model..).. i kad sam vidila da parkira s desne strane i izlazi u žutoj majici, opet taj deja vu i sjetim se sna i svega..

ne znam da li je i vama tako, ali kad se taj san ostvaruje tj. kad se događaju te scene iz sna, nekako kao da se vrijeme uspori, ono slow motion, i onda se sjetim da je to bio san i onda kao da ga opet 'odsanjam' tu na mjestu.. tj. kao da mi se opet odvrti u mislima, prisjetim ga se.. (ne znam kako bolje pojasnit)..

neko vrijeme je to bilo baš intenzivno.. u zadnje doba jako, jako rijetko..

vidila sam da je netko napisao da vidi prošlost.. to sam sanjala samo jednom.. također tog bivšeg i njegovu mamu.. i kako sam se probudila, sjećala sam se imena koje je ona ponavljala u snu.. i odem na google i potražim šta to znači.. i kad sam vidila da to mjesto stvarno postoji, i da se zove tako kako je ona govorila, i da su se događaji iz sna stvarno dogodili i u zbilji, skoro sam se srušila, jer nije bilo šanse da ikako znam za to - radilo se o malom selu u Finskoj za koje nisam nikad prije čula.. srećom pa je to bilo samo jednom..

jednom sam doživila i astralnu projekciju - bože sačuvaj, nadam se da neću nikad više.. doslovno lebdiš i gledaš dolje sebe kako spavaš u krevetu, a osjećaš 'sebe' u obje osobe, i ovoj šta lebdi i ovoj šta spava.. pošto sam racionalna i znanstveno orijentirana, tražila sam odgovore.. pa su mi dragi ljudi na jednom alternativnom forumu dobro objasnili sve to..

više ne doživljavam do lebdenje u dva tijela, ali doživljavam da se probudim i paralizirana sam, ne mogu govorit, ne mogu se micat, kao da nisam tu.. pokušavam dohvatit čašu vode na kantunaliću, ali ne mogu pomaknit ruku, apsolutno ništa.. rekli su za to da je to 'druga ja' u astralu pa da sam zato paralizirana, ali ono šta me zbunilo je to ako je taj 'astralni' oblik naša svjesnost, kako se fizičko tijelo može probudit bez prisustva astralnog u njemu? neki kažu i da je moguće da se astralna tek vrati u fizičko i da se tada probudim i da se zato ne mogu još micati.. šta bi moglo biti točno, jer tom prigodom kad sam svjesno gledala dvije sebe, kad se astralna vratila u tijelo, otvorila sam oči i promislila sam kako su se spojile, ali nisam se mogla micati ni govoriti..

u zadnje doba imam neki čudnovati osjećaj da će mi mama umrijeti.. kao da će joj se nešto dogodit.. nisam još ništa sanjala.. ali jako me strah..

dosta ljudi kaže, 'super, blago ti se, to je dar ovo ono'... ali nije! to je u biti prokletstvo..
Meni se desavalo nesto slicno vezano za snove, reci mi jesi li to nesto dodatno istrazivala, ta tema me bas zainteresovala?
bezimeni 55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 20:18   #28
Question znakovi i da li nam svemir pokusava nesto reci

Ne znam da li ova tema spada ovdje, al evo o cem se radi..

Jako cesto, cak i par puta dnevno cujem jedno te isto ime. To jeste ime jednog decka koji mi se svida, ali je strano. Upalim tv i prvo sto cujem je to ime, upoznam covjeka-isto se zove. Ne znam da li mi svemir il neka sila pokusava nesto reci, ne znam ni da li je to samo slucajnost.

Osim sto, kazem, svako malo cujem to ime, isto tako mi se vise puta dogodilo da pomislim na njega i eto ga ispred mene, ili sanjam da mi se javi i kroz par dana se zaista javi.

ima li za ovo objasnjenja te mogu li nam snovi 'reci' buducnosw?
jackiecura is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 20:38   #29
Drago mi je da nas ima još ovakvih. Dešava mi se spontano - juče mi se baš desilo da mi u glavi iskrsne jedna rečenica ( ''ovde nema priče o politici'' ) samo što je zvučalo kao da ja vodim monolog sa sobom. Pošto sam bio na nekom seminaru 5min kasnije u uvodnom izlaganju čovek koji ga vodi upravo je izrekao tu rečenicu. Dakle, misao koja je bila u mojoj glavi u stvari nije bila moja!!!
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 19:20   #30
Quote:
jackiecura kaže: Pogledaj post
Ne znam da li ova tema spada ovdje, al evo o cem se radi..

Jako cesto, cak i par puta dnevno cujem jedno te isto ime. To jeste ime jednog decka koji mi se svida, ali je strano. Upalim tv i prvo sto cujem je to ime, upoznam covjeka-isto se zove. Ne znam da li mi svemir il neka sila pokusava nesto reci, ne znam ni da li je to samo slucajnost.

Osim sto, kazem, svako malo cujem to ime, isto tako mi se vise puta dogodilo da pomislim na njega i eto ga ispred mene, ili sanjam da mi se javi i kroz par dana se zaista javi.

ima li za ovo objasnjenja te mogu li nam snovi 'reci' buducnosw?
Mislim da si samo koncentrirana na to ime pa ga više primjećuješ
Možda se radi o tome.
Galinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2013., 10:49   #31
Quote:
Amanga kaže: Pogledaj post
Da, događa se i meni, u posljednje vrijeme. Točnije posljednjih dvije godine. Ja u snovima vidim neposrednu budućnost (dakle ono što će se desiti sutra ili za nekoliko dana unaprijed). Ili vidim u snu osobu o kojoj je riječ ili naslutim događaj kroz izvjesna simbolična značenja.

Razgovarala sam s nekim ljudima o tomu i oni mi kažu da imam dar gledanja, ono vidovitosti. Kada bih ga razvila mogla bih gledati i drugima. Ja za sada vidim samo sebi i osobama koje su mi u najbližoj okolini i s kojima sam emotivno povezana.
To je sasvim normalno. Treba samo vezbati i razvijati taj dar. Nemojte odbijati ili uplasiti se. Pocitne sa osnovnim gledanjem u solju, jer to je lakse, da bi ste kasnije mogli da gledate bez ikakvih pomagala Verujte
cokana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 12:43   #32
Ja isto nekad vidim,ali najdalje do neke dvije godine za sebe,a za ljude za koje sam jako vezana nekad ispada ko sinkronicitet,nešto se događa, a ja gotovo znam instant iako o tome uopće ne razmišljam..

Kad god sam za nekoga vezana (dečko,best frendica) toliko se znamo sinkronicirati da se dešavalo da smo u snovima imali identične sadržaje i detalje,pa se tome smijali...
Najsmješnije mi je bilo jednom u srednjoj kada sam sanjala da me jedan dečko pozdravio preko frenda kojeg fakat dugo nisam vidjela,a frendica mi drugo jutro govori da je pričala s tim iz sna i da me pozdravio...
Ili kad sam sanjala jednu selidbu,dvije godine sam stalno svaki dan vidjela detalje tog drugog mjesto,i spletom ekstra čudnih okolnosti tamo se i preselila..

A jednom sam se isto tako mislila preseliti i u jedno treće mjesto,ali sam se nekako dvoumila,da bi mi nešto iz mene reklo "nemoj,tu će svi umrijet",kad ono u pola godine umrla glavnina stanovnika isto vrlo čudnim spletom okolnosti ..
Ono da ne znam jel bi se smijala ili plakala..
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
misao koja je bila u mojoj glavi u stvari nije bila moja!!!
Tako se i meni učinilo,ko neka čudna prastara spooky inteligencija..

Quote:
aerokineza2012 kaže: Pogledaj post
ovisi većinom kad sam pun neke negativne energije.........onda mi je ta "moć" najjača
Slažem se,onako kad sam u najmračnijem raspoloženju..

Quote:
seronjaa kaže: Pogledaj post
nekad mi se dešavalo da predvidim neke brojeve par sekundi unaprijed..
E ovakva bi ja viđenja voljela

Zadnje uređivanje strawberryinc : 20.02.2013. at 13:01.
strawberryinc is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 05:54   #33
Nije baš da inkarnirani dio nadduše ili oversoula ( kako god to netko imenovao ) može znati šta ce se desiti al ima puno jacu intiuciju i sposobnost zbrajanja kalkulativnog šta ce se desiti nego što to ima ovaj inkarnirani dio tj vi.

Ovako radi životinjska intiuicija a imaju je i ljudi samo su ljudi kompleksnija bica pa imaju i jezik i više svijesti pa kad se desi prenos predviđanja buducih događaja onda ponekad ovaj inkarniranio dio na Zemlji to primi al u osnovi ponekad tj dosta puta i primi krivo tj iskrivljava mentalnu sliku jer ima ego , tako da u osnovi cistoca primanja ovisi o osobi tj da li je ona mentalno uravnotežena il eventualno možda nije a mentalna uravnoteženost znaci da za ego nema mijesta.

Zadnje uređivanje lightshadow : 21.02.2013. at 05:55. Reason: b
lightshadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 17:57   #34
Quote:
-SunShine- kaže: Pogledaj post
Dobar dan =) Ne znam dal postoji već takva tema, pa bi htio podjeliti ovo s vama.

Dakle priča počinje ovako...unazad godinu-dvije sam počeo primječivati čudne stvari (nazovimo sposobnosti). Počelo je sa neobjašnjivim viđenjem što će se dogoditi za neke 2-3 minute. Recimo, sjedim u školi...profesor ulazi u razred i ja sam već unaprijed znao koga će pitati i koje će biti prvo pitanje (nije da to dešavalo stalno, nekih 4-5 puta tokom srednje skole). Zatim sam se znao probuditi (i još uvijek se to događa) usred noći i ne pogledavši na sat znao sam koliko je sati (točno u minuti). U zadnje vrijeme se događa da znam što će biti za ručak iduči dan (znam da zvuči smiješno ali mene to sve više i više plaši). Neki sam dan kolegi iz zafrkancije rekao kako mi starci idu u Sloveniju u šoping (u podsvijesti sam nekako znao da zaista odlaze), za 20min došavši kući shvatio sam da su oni ozbiljno otišli u Slo. Ima još mnogo toga, da ne nabrajam...

Da nebi ispalo kako sve to proizvod bujne mašte, kako sam lud i slično... Molim samo ozbiljne komentare, i ozbiljna mišljena

Događa li se to kome od vas?

Pozdrav
meni se zna ponekada događati da zamislim da ču sresti neku osobu meni nepoznatu i to se dogodi ili da ču biti u društvu sa nekom osobom to mi se prije događalo sad u zadnje vrijeme nikako.
goy kara veličn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 18:02   #35
Quote:
-SunShine- kaže: Pogledaj post
Dobar dan =) Ne znam dal postoji već takva tema, pa bi htio podjeliti ovo s vama.

Dakle priča počinje ovako...unazad godinu-dvije sam počeo primječivati čudne stvari (nazovimo sposobnosti). Počelo je sa neobjašnjivim viđenjem što će se dogoditi za neke 2-3 minute. Recimo, sjedim u školi...profesor ulazi u razred i ja sam već unaprijed znao koga će pitati i koje će biti prvo pitanje (nije da to dešavalo stalno, nekih 4-5 puta tokom srednje skole). Zatim sam se znao probuditi (i još uvijek se to događa) usred noći i ne pogledavši na sat znao sam koliko je sati (točno u minuti). U zadnje vrijeme se događa da znam što će biti za ručak iduči dan (znam da zvuči smiješno ali mene to sve više i više plaši). Neki sam dan kolegi iz zafrkancije rekao kako mi starci idu u Sloveniju u šoping (u podsvijesti sam nekako znao da zaista odlaze), za 20min došavši kući shvatio sam da su oni ozbiljno otišli u Slo. Ima još mnogo toga, da ne nabrajam...

Da nebi ispalo kako sve to proizvod bujne mašte, kako sam lud i slično... Molim samo ozbiljne komentare, i ozbiljna mišljena

Događa li se to kome od vas?

Pozdrav
ponekad sam sanjao što će biti slijedeći dan u detalje, nekad mi dođe u podsvijest što bi moglo biti i to se dogodi.

zašto se brineš oko toga?
crvenipapagaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 20:28   #36
Ponekad vidim blisku budućnost

Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
inače ne pišem na ovom pdf-u, ali čitam..
međutim, ovu temu moram prokomentirat..

prije nekih 5, 6 g i meni su se počeli događat neobični snovi.. dok bi sanjala, san je bio skroz normalan, ono idem negdje ili radim nešto, ništa posebno..

problemi su počeli kada su se ti snovi počeli ostvarivati.. jedan za drugim..
idem negdje i pričam nešto s tim ljudima koji su bili i u snu, i odjednom neki kao deja vu i sjetim se da je to jedan od tih snova (jer bi se dogodilo to da sam u međuvremenu i zaboravila baš na svaki san).. i onda, kažem rečenicu koju će ta osoba reći sljedeću.. i kažemo je uglas.. i osoba me gleda kao da sam vještica ili nešto

kad su se počeli ponavljat, onda sam baš počela pratit kad će se ostvarit.. i kako kada, neki bi za koji tjedan, neki bi i za par mjeseci..

jednom sam bila posvađana s bivšim i nismo pričali, nikakav kontakt.. sanjala sam da se mirimo, da on dolazi u vikendicu moje prijateljice, u srebrenom autu, žutoj majici i modroj trenirci, parkira auto točno s desne strane kuće, izlazi i maše mi..

nakon par mjeseci se javio, točno u periodu kad sam ja bila na vikendici.. htio doći do nas.. i stojim na vratima i čekam, i eto ga.. točno kao šta je bilo u snu.. onda me malo jeza uhvatila.. (u međuvremenu je on kupio taj novi, srebrni auto, prije je imao skroz neku drugu boju i drugi model..).. i kad sam vidila da parkira s desne strane i izlazi u žutoj majici, opet taj deja vu i sjetim se sna i svega..

ne znam da li je i vama tako, ali kad se taj san ostvaruje tj. kad se događaju te scene iz sna, nekako kao da se vrijeme uspori, ono slow motion, i onda se sjetim da je to bio san i onda kao da ga opet 'odsanjam' tu na mjestu.. tj. kao da mi se opet odvrti u mislima, prisjetim ga se.. (ne znam kako bolje pojasnit)..

neko vrijeme je to bilo baš intenzivno.. u zadnje doba jako, jako rijetko..

vidila sam da je netko napisao da vidi prošlost.. to sam sanjala samo jednom.. također tog bivšeg i njegovu mamu.. i kako sam se probudila, sjećala sam se imena koje je ona ponavljala u snu.. i odem na google i potražim šta to znači.. i kad sam vidila da to mjesto stvarno postoji, i da se zove tako kako je ona govorila, i da su se događaji iz sna stvarno dogodili i u zbilji, skoro sam se srušila, jer nije bilo šanse da ikako znam za to - radilo se o malom selu u Finskoj za koje nisam nikad prije čula.. srećom pa je to bilo samo jednom..

jednom sam doživila i astralnu projekciju - bože sačuvaj, nadam se da neću nikad više.. doslovno lebdiš i gledaš dolje sebe kako spavaš u krevetu, a osjećaš 'sebe' u obje osobe, i ovoj šta lebdi i ovoj šta spava.. pošto sam racionalna i znanstveno orijentirana, tražila sam odgovore.. pa su mi dragi ljudi na jednom alternativnom forumu dobro objasnili sve to..

više ne doživljavam do lebdenje u dva tijela, ali doživljavam da se probudim i paralizirana sam, ne mogu govorit, ne mogu se micat, kao da nisam tu.. pokušavam dohvatit čašu vode na kantunaliću, ali ne mogu pomaknit ruku, apsolutno ništa.. rekli su za to da je to 'druga ja' u astralu pa da sam zato paralizirana, ali ono šta me zbunilo je to ako je taj 'astralni' oblik naša svjesnost, kako se fizičko tijelo može probudit bez prisustva astralnog u njemu? neki kažu i da je moguće da se astralna tek vrati u fizičko i da se tada probudim i da se zato ne mogu još micati.. šta bi moglo biti točno, jer tom prigodom kad sam svjesno gledala dvije sebe, kad se astralna vratila u tijelo, otvorila sam oči i promislila sam kako su se spojile, ali nisam se mogla micati ni govoriti..

u zadnje doba imam neki čudnovati osjećaj da će mi mama umrijeti.. kao da će joj se nešto dogodit.. nisam još ništa sanjala.. ali jako me strah..

dosta ljudi kaže, 'super, blago ti se, to je dar ovo ono'... ali nije! to je u biti prokletstvo..
Ovo za paralizu. Zove se paraliza sna. Malo proguglaj. Dogadjalo se i meni. Znao se dogoditi trenutak prije toga da sam znao da cu biti paraliziran pa se uspijem nekako mrdnut iz toga. Znao sam predosjecat to. Sad mi se to vec dugo nije dogodilo a pripisujem to stresu i debljini. Od kad sam smrsavil toga vise nema. A opet mozda nije zbog toga. I mom bratu se to dogadjalo. Ne znam.


Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Zadnje uređivanje crobiker1 : 30.03.2013. at 20:35.
crobiker1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 20:32   #37
Quote:
jackiecura kaže: Pogledaj post
Ne znam da li ova tema spada ovdje, al evo o cem se radi..

Jako cesto, cak i par puta dnevno cujem jedno te isto ime. To jeste ime jednog decka koji mi se svida, ali je strano. Upalim tv i prvo sto cujem je to ime, upoznam covjeka-isto se zove. Ne znam da li mi svemir il neka sila pokusava nesto reci, ne znam ni da li je to samo slucajnost.

Osim sto, kazem, svako malo cujem to ime, isto tako mi se vise puta dogodilo da pomislim na njega i eto ga ispred mene, ili sanjam da mi se javi i kroz par dana se zaista javi.

ima li za ovo objasnjenja te mogu li nam snovi 'reci' buducnosw?
Moje misljenje je da posto ti se svidja taj decko puno obracas paznju na ime. Npr da ga ne poznajes i da ti se ne svidja nebi tolko to primjecivala. I mislim da ak nesto jako zelimo svojim mislima mozemo barem malo utjecat na to.


Sent from my iPhone using Tapatalk 2
crobiker1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 02:20   #38
Naslov

I ja mogu isto to predvidjet sta ce se desiti,to mi dodje kao da sam sanjao i sve detaljno opisem,pogotovo kad se radi o nekoj opasnosti.E i onda dobijem neki strah neznam ni od cega.U zadnje vrijeme mi se desava to da znam kolko je sati tacno u minut a da negledam u sat,kad god se probudim tacno znam kolko je sati.Al meni se desilo nesto cudno kad sam imao jednu 9 god.probudio sam poslije 03:00h i pogledao kroz prozor,vidio sam covjeka u crnom sav,neki mantil je nosio na sebi crn,imao je sesir na glavi,dugacki sesir,lice mu nisam vidio,i otvorio je kapiju i usao mi u dvoriste,ja sam se prepao tolko jer sam mislio da ce uci u kucu,nisam smio otici buditi roditelje nit ista,onda sam tako pitao babu sta bi to moglo biti,jel se kome to jos desilo,ne bi li dobio kakav odgovor.Kaze da nevalja gledat kroz prozor po noci,kad se probudis.Jednom mom prijatelju se isto to desilo,sve mi isto opisao tog covjeka,on i njegova sestra su vidili isto.Kaze da mu je prosao kroz stan i premjestio par saksija cvjeca,i nestao samo.Volio bi znat ko je taj covjek?
Zoran22 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:49.