Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2007., 18:30   #21
^^ ahaaa.. sad kuzim cemu to prebacivanje,
thnx na objasnjenju

a za ta prava - najbolje vanredne studente preispitat il one koji su bili u istoj situaciji ko ti.
Mejbi se netko javi s vise informacija ,
good luck
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 22:07   #22
jel bas niko nis ne zna?
a daaaaaaaaaaaaaajte
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 22:40   #23
moram priznati da nisam cula za takvo nesto, sasvim mi je nelogicno. ne mislis da bi onda vec svi izvanredni to napravili?

zapravo, ako je to nesto po bolonji, ne bi me trebalo cuditi
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 08:18   #24
evo da se i ja ukljucim u ovu temu....
naime,na mom faksu ako nemas 18 bodova prve godine gubis prava redovnog studenta (sve osim potvrde za vojsku) s tim da ostajes redovni student al bez prava (?!)) . shodno tome nemas ni zdravstveno,nemozes upisat drugi faks redovno jer si tu vec redovni, nemozes se prijavit na burzu (naravno sve zbog zdravstvenog) , i nemozes radit prek sca

jel moguce da ce ukinut to pravilo posto se jako puno studenata buni,a nema ni smisla nekog?
dorino is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 08:47   #25
Quote:
dorino kaže: Pogledaj post
evo da se i ja ukljucim u ovu temu....
naime,na mom faksu ako nemas 18 bodova prve godine gubis prava redovnog studenta (sve osim potvrde za vojsku) s tim da ostajes redovni student al bez prava (?!)) . shodno tome nemas ni zdravstveno,nemozes upisat drugi faks redovno jer si tu vec redovni, nemozes se prijavit na burzu (naravno sve zbog zdravstvenog) , i nemozes radit prek sca

jel moguce da ce ukinut to pravilo posto se jako puno studenata buni,a nema ni smisla nekog?

jel mogu znat na kojem faksu su tako pametni ljudi isto kao ne mojem?

student bez prava se zove izvanredni student - ne mozes biti redovni bez prava, al ga oni izmisljaju, boze mi pomozi
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 08:53   #26
svašta....
upisivanje redovnog studija bez studenstskih prava!!!???
WTF????!!!!!!
K Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 09:14   #27
Quote:
dorino kaže: Pogledaj post
evo da se i ja ukljucim u ovu temu....
naime,na mom faksu ako nemas 18 bodova prve godine gubis prava redovnog studenta (sve osim potvrde za vojsku) s tim da ostajes redovni student al bez prava (?!)) . shodno tome nemas ni zdravstveno,nemozes upisat drugi faks redovno jer si tu vec redovni, nemozes se prijavit na burzu (naravno sve zbog zdravstvenog) , i nemozes radit prek sca

jel moguce da ce ukinut to pravilo posto se jako puno studenata buni,a nema ni smisla nekog?


ma kak nemas zdravstveno - imas...
zdravstvno vise nije vezano za burzu i imas zdravstveno - ili kao nezaposlen ili kao redovni student ili kao izvanredni-- nemoš zdravstveno izgubiti - samo se mijenja kategorija osiguranja

ja sam cula da ce kod mene na faksu stdenti koju budu s redovnog prebacivani na izvanredno zbog nepolozenih ispita placati skolarinu kao redovni studenti (fin nacin da se ne izgubi prihod od skolarina)
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 12:40   #28
Quote:
darkNess(ie) kaže: Pogledaj post
ovako...
bolonja, dakle
necu uspjeti dati jos 2 predmeta s 1. godine i prebacit ce me na izvanredni studij (i jos hrpu studenata)
e sad, izvanrednim studijem gubim studentska prava, medjutim negdje sam procitala da se moze nadoplatiti za njih...

jel zna netko detaljnije o tome?
stara, u istoj sam gabuli kao i ti. samo, ja studiram pravo. čula sam da se nije nužno upisati na burzu, nego se sve nože preko hzzo-a. s sad pitanja- di je to? kako da se upišem? s čim dolazim na upis...? ubit ću se¨!
angelic blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 13:08   #29
Studentska prava 01
Studentska prava 02

Nadam se da ćeš sve riješiti. Premda donedavno nisi takvo što tvrdila.

Bitno je da imaš iznad 18, nemaju ti što na faksu kenjati. No, s druge strane, ako iste kolegije nisi uspjela dati u dvije godine (nisam baš skužila o čem pišeš), onda imaš sreće, kod nas bi na FF-u izgubila pravo studiranja ako ne daš prvu godinu u dvije godine. Doplate za studentska prava nema.
Abyssus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 14:19   #30
Quote:
dumb blond kaže: Pogledaj post
stara, u istoj sam gabuli kao i ti. samo, ja studiram pravo. čula sam da se nije nužno upisati na burzu, nego se sve nože preko hzzo-a. s sad pitanja- di je to? kako da se upišem? s čim dolazim na upis...? ubit ću se¨!

zdravstveno nije vezano za burzu, ne moras se ni prijavljivati na burzu (osim ako ti treba pokaz).... hzzo je u jukićevoj, odes tam s potvrdom da si izvanredan student i imas zdravstveno
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 14:22   #31
Quote:
Abyssus kaže: Pogledaj post
Studentska prava 01
Studentska prava 02

Nadam se da ćeš sve riješiti. Premda donedavno nisi takvo što tvrdila.

Bitno je da imaš iznad 18, nemaju ti što na faksu kenjati. No, s druge strane, ako iste kolegije nisi uspjela dati u dvije godine (nisam baš skužila o čem pišeš), onda imaš sreće, kod nas bi na FF-u izgubila pravo studiranja ako ne daš prvu godinu u dvije godine. Doplate za studentska prava nema.

ma ja imam 45 ects-a s 1. godine i s 2. imam 25.... i prebacuju me na izvanredni ak nemam 60 ects-a s prve
a pravo studiranja se gubi ako u 2 godine student nije stekao 35 bodova s 1. godine

ma, nek odu u pm


zahvaljujem se na linkovima
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 00:24   #32
Quote:
darkNess(ie) kaže: Pogledaj post
jel mogu znat na kojem faksu su tako pametni ljudi isto kao ne mojem?

student bez prava se zove izvanredni student - ne mozes biti redovni bez prava, al ga oni izmisljaju, boze mi pomozi
tehnicko veleuciliste u zagrebu... ma s bolonjom su samo sve usrali
dorino is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 01:53   #33
ja više ništa ne kužim

Zato ću se ove godien potrudit dat ovih 5 šta mi je ostalo, da ne prolazim kroz ovakve kalvarije... Iako, ruku na srce, nije baš ni da koristim ta sva prava, jedino X-icu i to par puta mjesečno
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 02:18   #34
Quote:
A sta se iksice tice, uvijek ju mos nabavit na crno, jel
jel se zajebavaš ili za istač,stvarno bi mi trebala a neredovit sam pa pitam...
Hell is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 16:57   #35
evo ja sam prošle godine upisala pad i ostala su mi još 2 ispita i mislila sam upisati parcijalu ali sam čula da me onda prebacuju na izvanredni? jel to istina?meni nije važno to što ću izgubiti x-icu ali naeznam dal gubim pravo na doktora u studentskom domu zdravlja?
inače sam na društvenom veleučilištu.
ivana2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 17:01   #36
istina, gubiš sva prava
jer je parcijala samo ljepši naziv za pad

a kaj se doktora tiće, odeš fino na burzu i dobit ćeš zdravstveno ko nezaposlena osoba
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 17:11   #37
o bože dragi.... pa ne gubiš zdravstveno i NE MORAŠ SE PRIJAVLJIVATI NA BURZU ZBOG ZDRAVSTVENOG, jedino što gubiš je onaj kartončić - oslobođenje od participacije

zdravstveno imaš do datuma koji ti piše na zdravstvenoj iskaznici - dok kada važi...

ako te kopka to, uzmi od faksa potvrdu da si izvanredni student, odeš u HZZO, onoj teti na šalteru to daš i gotova priča. Ne treba ti ništa od burze, tamo uopće ne moraš ići osim ako ti treba pokaz - to je jedino što dobiješ od burze - socijalni pokaz koji platiš 30kn.

ne gubiš pravo na doktora u studentskom domu zdravlja
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 17:15   #38
Quote:
darkNess(ie) kaže: Pogledaj post
o bože dragi.... pa ne gubiš zdravstveno i NE MORAŠ SE PRIJAVLJIVATI NA BURZU ZBOG ZDRAVSTVENOG, jedino što gubiš je onaj kartončić - oslobođenje od participacije

zdravstveno imaš do datuma koji ti piše na zdravstvenoj iskaznici - dok kada važi...

ako te kopka to, uzmi od faksa potvrdu da si izvanredni student, odeš u HZZO, onoj teti na šalteru to daš i gotova priča. Ne treba ti ništa od burze, tamo uopće ne moraš ići osim ako ti treba pokaz - to je jedino što dobiješ od burze - socijalni pokaz koji platiš 30kn.

ne gubiš pravo na doktora u studentskom domu zdravlja
super!hvala oraspoložio/la si me, znači jedino što ću trebati je otići na burzu zbog pokaza a možeš mi objasniti ono ako stekneš 18 bodova zadržavaš prava
ne kužim taj studentski zakon
ivana2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 17:22   #39
Quote:
ivana2009 kaže: Pogledaj post
super!hvala oraspoložio/la si me, znači jedino što ću trebati je otići na burzu zbog pokaza a možeš mi objasniti ono ako stekneš 18 bodova zadržavaš prava
ne kužim taj studentski zakon

e ne znam..ja sam prosle godine upisala parcijalu druge, sad imam 50 ects-a iz prve i 25 ects-a iz 2. ali me prebacuju na izvanredni jer nisam ocistila do kraja prvu godinu (nisam dala 2 predmeta s prve - ili jedan hehe, cekam rezultate dekanskog) i upisujem uvjetno 2. godinu - izvanredno.

ovo za 18 bodova nisam ni ja sigurna, ali u statutu sveucilista pise da ako student nije u 2 godine skupio najmanje 35ecsta-a gubi status redovnog studenta.

ako ides na burzu moras izvaditi i radnu knjizicu, dati svjedodzbe iz srednje i napomenuti da si izvanredan student da te ne zovu za posao ako neces
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 17:25   #40
Quote:
darkNess(ie) kaže: Pogledaj post
e ne znam..ja sam prosle godine upisala parcijalu druge, sad imam 50 ects-a iz prve i 25 ects-a iz 2. ali me prebacuju na izvanredni jer nisam ocistila do kraja prvu godinu (nisam dala 2 predmeta s prve - ili jedan hehe, cekam rezultate dekanskog) i upisujem uvjetno 2. godinu - izvanredno.

ovo za 18 bodova nisam ni ja sigurna, ali u statutu sveucilista pise da ako student nije u 2 godine skupio najmanje 35ecsta-a gubi status redovnog studenta.

ako ides na burzu moras izvaditi i radnu knjizicu, dati svjedodzbe iz srednje i napomenuti da si izvanredan student da te ne zovu za posao ako neces
znači ako ja uspijem dati ovaj idućio tjedan nauku koja mi nosi 14 bodova ukupno ću imati 39 i upišem pracijalu ipak sam redovni student jer imam više od 35 bodova?
ivana2009 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:03.