Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2013., 13:57   #261
šta sve neću pročitati!

vidim, spominjete neku sandru i mislim si: "sandra, who? koja sad pa sandra?". a ono, vunderkind sandrica, ministrova ženica s munjevitom karijerom. europarlamentarka, žena, majka, kraljica.... ma šta će njoj tamo neka lajava baba remetiti njenu debelu hladovinu, njenu SDP-ovsku idilu!
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 14:00   #262
Quote:
IQ007 kaže: Pogledaj post
ja čekam da sandrica obavijesti svekoliku rvacku javnost kak je mala (ili mali?), jel kaki tvrdo ili meko, jel doji 5 ili 16x na dan i tak....

začudno je da se sandrica ide upuštat u nekakve moralno-političke prosudbe nečijih postupaka a nije u stanju zapamtiti za ŠTO se to Aca kandidira...

eee, sandrica, sandrica..sve dok ti mužić bespogovorno slijedi crvenu nit, ne trebaš brinut. drž' se ti dojenja i mijenjanja pelena
Mala.
Trenutno se SAndrica toga i drži, pitanje je do kada će joj junačko, revolucionarno srce dati mira...
__________________
There are three kinds of men: The ones that learn by reading. The few who learn by observation. The rest of them have to pee on the electric fence.-- Will Rogers
I think human consciousness is a tragic misstep in evolution...Rust Cohle
Cicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 14:01   #263
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
šta sve neću pročitati!

vidim, spominjete neku sandru i mislim si: "sandra, who? koja sad pa sandra?". a ono, vunderkind sandrica, ministrova ženica s munjevitom karijerom. europarlamentarka, žena, majka, kraljica.... ma šta će njoj tamo neka lajava baba remetiti njenu debelu hladovinu, njenu SDP-ovsku idilu!
Što ste ljubomorne ?
Žena zna kapitalizirati svoje žemske atribute, i kaj je tu čudno ?
__________________
bananko
Lorenzow is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 14:07   #264
Quote:
Lorenzow kaže: Pogledaj post
Nije rekao da je glasovao za HDZ. To bi se možda moglo zaključiti, ali nije izričito rečeno.
Nije rekao? Nije izricito rekao?

Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Rado bih napisao nešto ali sa SDp-om ne želim niti sam ikada imao "nešto". Glasovao sam u prošlom stoljeću za HDZ i ne sramim se.
Sada se sramim što HDZ ne poduzima ništa.
Gerry Conlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 14:13   #265
Quote:
smijurija kaže: Pogledaj post
Nova heroina hrvatske desnice Alesandra Kolarić

Hrvatske domoljube ne bi trebalo zanimati obračuni unutar udbaškog legla. Nije ona nikakva heroina nit je Račanov SDP bio išta drugačiji od Milanovićevog. To je sve jedan kontinuitet inače ne bi tako bili čvrsti. Ne brani Milanović sebe jer je premlad da bi sebe osbno branio u toj priči. On brani udbašku prošlost SDP-ea, udbašku sadašnjost SDP-ea i udbašku budućnost SDP-ea. Milanović je odgovorni predsjednik SDP-ea i on brani UDBu brani SDP i umjesto da mu drugarica da potporu jer on nosi najveći teret borbe ona mu baca klipove samo radi stranačkih izbora u Zagrebu.To je neodgovorno od nje. I zato je čudno da se neki čudo što mu cijeli SDP daje podršku. A što će drugo. Reći de de Zorane pusti da UDBU razvale a mi ćemo na biro.
nije da se ne slažem s tobom, ali postoji stanovita razlika u stilu između račana i milanovića.
račan je bio taktičar, pragmatik, racionalist. i prihvatio je demokraciju, usprkos komunističkoj prošlosti. u jednom trenutku, tuđmanu je račan na oporbi odgovarao bolje od HSLSa.
milanović je mladi boljševik par excellance. zadrt, netolerantan, fanatičan, nerazuman, buldožer, konfliktan i nadasve autoritaran. svađen s demokracijom.

kolarićka smatra da je partija važnija od pojedinca, i da perkovića treba i ubit ako će to ojačat partiju. milanović vodi politiku srozavanja ugleda partije. samo mu netko treba reć da postoje i izbori i da kad ih izgubi ode i perković i partija. kolarićka i slični nastoje sanirat štetu po partiju, kad se po perkovića već ne može.
ja podržavam milanovića, jer bolje je da padnu i perković i partija, nego samo perković.
divizija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 14:21   #266
Quote:
divizija kaže: Pogledaj post
kolarićka smatra da je partija važnija od pojedinca, i da perkovića treba i ubit ako će to ojačat partiju.

milanović vodi politiku srozavanja ugleda partije.

samo mu netko treba reć da postoje i izbori i da kad ih izgubi ode i perković i partija. kolarićka i slični nastoje sanirat štetu po partiju, kad se po perkovića već ne može.

ja podržavam milanovića, jer bolje je da padnu i perković i partija, nego samo perković.
Odlična analiza.
Auge is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 14:33   #267
Quote:
Gerry Conlon kaže: Pogledaj post
Nije rekao? Nije izricito rekao?
sori onda. moj previd.
__________________
bananko
Lorenzow is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 15:09   #268
Quote:
Lorenzow kaže: Pogledaj post
Što ste ljubomorne ?
Žena zna kapitalizirati svoje žemske atribute, i kaj je tu čudno ?
ma jebemu miša, i kad ideš u kapitalizaciju - biraš najkvalitetnije moguće, jel tak?
ne biraš bofl robu.
eto, TO mene ljuti kod Sandrice, ne to kaj je kapitalizirala, da prostiš "donju" (jer o event. postojanju "gornje" tek možemo nagađat...) nego što se odlučila za šrot robu.

sramoti nam ženski rod

evo, kreće chick fight..sandrice, sandrice, najebala si. lijepo sam ti rekla laćaj se pelena, pusti politiku

http://www.index.hr/vijesti/clanak/k...ze/701764.aspx

btw. dobro ju je aca satrala. što i nije neki problem, sandrini intelektualni kapaciteti su ipak slabiji od acinih..

Zadnje uređivanje IQ007 : 21.09.2013. at 15:31.
IQ007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 15:32   #269
Quote:
IQ007 kaže: Pogledaj post
ma jebemu miša, i kad ideš u kapitalizaciju - biraš najkvalitetnije moguće, jel tak?
ne biraš bofl robu.
eto, TO mene ljuti kod Sandrice, ne to kaj je kapitalizirala, da prostiš "donju" (jer o event. postojanju "gornje" tek možemo nagađat...) nego što se odlučila za šrot robu.

sramoti nam ženski rod
A,e zaljubljuju se kojekakvi.u kojekakve možda on ima drugačije osobne vrijednosti koje su ispred ljepote. pa uzmi princa Charlesa i Camilu.
A možda je ona izabrala između ljubavi i karijere. Stavila razum ispred srca. Nadam se da će dijete imati i njezinu ljepotu i pamet...kao i moje, uostalom što ima
Njen izbor u svakom slučaju. Vidim da ti ne bi tako postupila.
__________________
bananko

Zadnje uređivanje Lorenzow : 21.09.2013. at 15:36. Reason: sd
Lorenzow is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 15:36   #270
Quote:
Lorenzow kaže: Pogledaj post
Ae zaljubljuju možda on ima drugačije osobne vrijednosti koje su ispred ljepote. pa uzmi princa Charlesa i Camilu.
A možda je ona izabrala između ljubavi i karijere.
Tak se i Jakovina tješi...
__________________
There are three kinds of men: The ones that learn by reading. The few who learn by observation. The rest of them have to pee on the electric fence.-- Will Rogers
I think human consciousness is a tragic misstep in evolution...Rust Cohle
Cicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 15:45   #271
Quote:
Cicka kaže: Pogledaj post
Tak se i Jakovina tješi...
e, ovo je mislim, onda iznimka da iza uspješne žene stoji puno muškaraca...ovdi izgleda samo je jedan.... i sad čekamo da se nakon njezinih poljubaca, pretvori u princa
__________________
bananko
Lorenzow is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 17:17   #272
Sandra Petrović Jakovina u chicken-fight stilu samo brani malobrojnu uguz sinekuru oko Zorana Milanovića i ništa više od toga.
Ministar Jakovina je izvučen niotkud kao čovjek sa bezvrijednim CVom po pitanju obnašanja ministarske fotelje.
Koliko se sjećam, SDP nije imao ideje koga da postavi za Ministra poljoprivrede, vrtila su se razna imena, da bi na kraju valjda na izvlačenje papirića Milanovićeve žene, Jakovina dobio tu čast.
Jakovina mu je danas zahvalan za to i skočiti će sa njim u ponor ako treba.
A to Milanović jedino i cijeni. Ne stručnost nego odanost.
Stara SDP praksa koju je još uveo prefrigani Račan, a mali Zoran dobro zapamtio.
Okruži se u partiji i Vladi nesposobnima, i odano su tvoji do kraja.

I tako Jakovina oženio Sandru, obezbjedio joj preko partije Brisel, i naravno da ona laje i reži na svakoga tko je protiv dobročinitelja i hranitelja obitelji, Zorana Milanovića.
Av,av, gr,grrr...
Ber is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 17:18   #273
Naravno, neiskusna i politički balava Sandra je mislila da neće dobiti odgovor.
Ber is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 18:21   #274
Quote:
Ber kaže: Pogledaj post
Naravno, neiskusna i politički balava Sandra je mislila da neće dobiti odgovor.
lafica Aca tek je ovlaš prošarala šapom i protresla malo grivom...i sandrica je pala ko' pokošena

koliko vidim, nije se oglasila. barem do sada. a i bolje joj je.

sandrica sunac, aca, ipak ima nešto tekmi u nogicama...
IQ007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 21:29   #275
Nije se ona oglasila, ali jesu SDPovci

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvats...liko-buke.html
__________________
There are three kinds of men: The ones that learn by reading. The few who learn by observation. The rest of them have to pee on the electric fence.-- Will Rogers
I think human consciousness is a tragic misstep in evolution...Rust Cohle
Cicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 22:47   #276
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
se šefu samo klanjati treba !

ak kokose eu pokazuje
Sad bu se mala klanjala Milanu koji sa svojim kompićima pokazuje Zagrebu bunt banana
TAKESHI is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2013., 13:43   #277
krive Drine ili kako se radi opstrukcija

prolog

Quote:
Gerry Conlon kaže: Pogledaj post
Nije rekao? Nije izricito rekao?
Quote:
Lorenzow kaže: Pogledaj post
sori onda. moj previd.
forumaš Gerry Conlon ne razumije što piše, tako da nije nikakav tvoj previd Lorenzow. Ti znaš kako stvari stoje.

Naveo sam kako sam glasao ili glasovao za promjene, a jedini oponent ili mogućnost je bio HDZ i nikako Tuđman Franjo za kojeg mi je bilo odmah jasno da je niš koristi. Jedno veći promašaj je bio Račan Ivica. od dva zla izabrao sam manje, a šutnja donosi zlo.

http://www.goodreads.com/author/quot...2.Edmund_Burke

The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.
― Edmund Burke

Sad imaš sličnu situaciju gdje Milanović proklamira SDP - to sam ja, kao Tuđman Franjo tada za HDZ.
Tko je uopće Aleksandra Kolarić, još jedna patuljčica sumnjivih namjera aka Zinka Badrić.
Ako se usudi neka krene sa onim što zna o grijesima vladajuće klike. Institucijama.
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2013., 14:10   #278
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
prolog




forumaš Gerry Conlon ne razumije što piše, tako da nije nikakav tvoj previd Lorenzow. Ti znaš kako stvari stoje.

Naveo sam kako sam glasao ili glasovao za promjene, a jedini oponent ili mogućnost je bio HDZ i nikako Tuđman Franjo za kojeg mi je bilo odmah jasno da je niš koristi. Jedno veći promašaj je bio Račan Ivica. od dva zla izabrao sam manje, a šutnja donosi zlo.

http://www.goodreads.com/author/quot...2.Edmund_Burke

The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.
― Edmund Burke

Sad imaš sličnu situaciju gdje Milanović proklamira SDP - to sam ja, kao Tuđman Franjo tada za HDZ.
Tko je uopće Aleksandra Kolarić, još jedna patuljčica sumnjivih namjera aka Zinka Badrić.
Ako se usudi neka krene sa onim što zna o grijesima vladajuće klike. Institucijama.
U onom postu kojega sam quotao NIJE bilo izričito rečeno. Rekoh, moglo bi se možda zaključiti Ono prije nisam pročitao.
__________________
bananko
Lorenzow is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2013., 18:46   #279
Ne mogu vjerovati da neki i dalje drve o UDBI. U 2013. godini. Vjerojatno će slično "razmišljati" i za 50 godina.

Nije nama UDBA nametnula kriterije i sustav vrijednosti, to je naše (ne)djelo. Prihvatite konačno vlastitu odgovornost, nemojte vječno bježati od istine.

Naročito je gadljivo desničarska slušati kako izvode logične vratolomije ne bi li svu krivnju svalili na SDP, unatoč neoborivim dokazima o sranjima HDZ-a. Uistinu ubojite "analize". Iz dana u dan, dok se boje ne rastope.
__________________
Ignore lista: IscoAlarcon, nasmijanonebo, Martian7, Plavobili
stagediver is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2013., 18:47   #280
Quote:
Cicka kaže: Pogledaj post
Nije se ona oglasila, ali jesu SDPovci

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvats...liko-buke.html

blabla-trućtruć...niti jedna origigi misao, niti jedna suvisla teza..očekivano.

e sad bi ih Aca trebala karat' do kraja. prva prigoda: čeka se obraćanje naciji by Mahniti, čim završi, isprintat, plajvajz u šest boja u rukice...galon kafe, cigare ...i ajmo, red po red analiza...i sinteza..tu će bit štofa ko' u priči za šamaranje Mahnitog.

dakle, ne pustit priču. ako je doista odlučna borit se ne samo zbog sebe, nego i "pour la cause" onda ne smije stat.

moguće je da joj mainstream mediji daju malo ili nimalo prostora, onda se prebacit na alternativne ...i dalje derat ...sve će to doći i do general public..

paralelno čekat da se i mainstream mediji još više krenu distancirat od Mahnitog & Co.

paralelno i ovo: ak ipak ostane u stranci, lagano konsolidirat frakciju, ak ne, onda ili negdje drugdje ili pak ko' samostalni strijelac udarat takvo neselektivno granatiranje da Zoki neće moć spavat od buke

eine echte fight. to se traži. ne više gubit energiju na chickfight i ta sranja..

Zadnje uređivanje IQ007 : 22.09.2013. at 18:54.
IQ007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:29.