Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2017., 16:25   #7901
1. kad gledam na njuškalu svi stanovi za prodaju su sa fotkama ekstremnog nereda, ter stanova punih usranog namještaja tuđeg. jako loše i ružne fotke. SVI stanovi. cigansko. Ne kužim koja je tu šema? Niko nema prazni stan koj prodaje?!

2. Nadalje, kolko ja kužim novogradnje više nema nigdje u zg za kupiti...

Sve samo oglasi nekih malih treš nekretninskih agencija..i neka precijenjena "adaptirana" govna od stanova u gadnim zgradama iz 70-ih...stanovi u kakvima ne bih živio u najmu a kamoli bivao vlasnik tih govana


kupit ću kurac a ne stan...


edit: jesam li psihički bolestan il sam u pravu??
__________________
solve et coagula
Brogan is offline  
Old 04.11.2017., 17:24   #7902
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
1. kad gledam na njuškalu svi stanovi za prodaju su sa fotkama ekstremnog nereda, ter stanova punih usranog namještaja tuđeg. jako loše i ružne fotke. SVI stanovi. cigansko. Ne kužim koja je tu šema? Niko nema prazni stan koj prodaje?!

2. Nadalje, kolko ja kužim novogradnje više nema nigdje u zg za kupiti...

Sve samo oglasi nekih malih treš nekretninskih agencija..i neka precijenjena "adaptirana" govna od stanova u gadnim zgradama iz 70-ih...stanovi u kakvima ne bih živio u najmu a kamoli bivao vlasnik tih govana


kupit ću kurac a ne stan...


edit: jesam li psihički bolestan il sam u pravu??
ništa od toga, jedini problem koji imaš je taj da nemaš novčića
__________________
Republica Dalmazia-https://it.wikipedia.org/wiki/Dalmati_italiani
Pitralon is offline  
Old 04.11.2017., 17:30   #7903
Da ljudi imaju za dobar namjestaj, nebi morali ili zeljeli prodavati.

Opcenito mi se barem za Split cini da ljudi mislu samo prodati ako je posebna prilika.

Stan meje negdje 90tih Graden vec koju godinu za blizu 5.000 € Po m2 na njuskalu Ali imas blizu 2-3 novogradnje za ca. 3.500€ kao primjer
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Old 04.11.2017., 17:42   #7904
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
1. kad gledam na njuškalu svi stanovi za prodaju su sa fotkama ekstremnog nereda, ter stanova punih usranog namještaja tuđeg. jako loše i ružne fotke. SVI stanovi. cigansko. Ne kužim koja je tu šema? Niko nema prazni stan koj prodaje?!

2. Nadalje, kolko ja kužim novogradnje više nema nigdje u zg za kupiti...

Sve samo oglasi nekih malih treš nekretninskih agencija..i neka precijenjena "adaptirana" govna od stanova u gadnim zgradama iz 70-ih...stanovi u kakvima ne bih živio u najmu a kamoli bivao vlasnik tih govana


kupit ću kurac a ne stan...


edit: jesam li psihički bolestan il sam u pravu??
ima ima, ali ne ispod 2k eur/m2 u tramvajskoj zoni i OK lokaciji
Forumskaluda is offline  
Old 04.11.2017., 19:14   #7905
Quote:
Forumskaluda kaže: Pogledaj post
ima ima, ali ne ispod 2k eur/m2 u tramvajskoj zoni i OK lokaciji
a Pionir?
__________________
solve et coagula
Brogan is offline  
Old 04.11.2017., 19:14   #7906
Quote:
Pitralon kaže: Pogledaj post
ništa od toga, jedini problem koji imaš je taj da nemaš novčića
pa ono...nemam 200k eura.
ali do cca 100k eura bi imao...
__________________
solve et coagula
Brogan is offline  
Old 04.11.2017., 19:16   #7907
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Da ljudi imaju za dobar namjestaj, nebi morali ili zeljeli prodavati.
al bitno da svoje smrdljive, šugave "adaptirane" rupetine stare 50 godina krvavo skupo cijene...
maltene više nego što je cijena neke jeftinije novogradnje...
__________________
solve et coagula
Brogan is offline  
Old 04.11.2017., 19:32   #7908
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
al bitno da svoje smrdljive, šugave "adaptirane" rupetine stare 50 godina krvavo skupo cijene...
maltene više nego što je cijena neke jeftinije novogradnje...
ditto

pazi ovo: 1410 eur/m2

ili ovo: 1525 eur/m2

ili ovo 1740 eur/m2

daj isprazni stan, oliči zidove, stavi sliku tlocrta... nemoj mi slikati kamerom od 1.2 mpx krevet na kojem ti je šukunbaba izdahnula...
__________________
Good morning, and in case I don't see ya, good afternoon, good evening, and good night!
Pachelbelle is offline  
Old 04.11.2017., 19:42   #7909
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
pa ono...nemam 200k eura.
ali do cca 100k eura bi imao...
pa eto, uzimes 50 kvadrata kvalitetne novogradnje i bok.

kad ces trebat vise, prodas ovo i kroz neko vrijeme uzmes veci.
Forumskaluda is offline  
Old 04.11.2017., 21:28   #7910
Quote:
Forumskaluda kaže: Pogledaj post
pa eto, uzimes 50 kvadrata kvalitetne novogradnje i bok.

kad ces trebat vise, prodas ovo i kroz neko vrijeme uzmes veci.
to je pragmatično pitanje tih nekakvih 15-20k eura koje ne želim nužno baciti kao ober-Dudek...

jer koji kurac znači tih 2k eura po kvadratu za mali novi stan...? I gdje to više naći?
malih novih stanova više nema koliko sam vidio. otišli su.
Svi briju ko ja i htjeli bi to..

Zašto ne kupiti jeftiniji novi stan? Nisu svi novi stanovi suludo skupi sa 2k eura po kvadratu za prosječnu kvalitetu gradnje..
Ima ja mislim i podosta osrednje kvalitetnih novih stanova za primjerice 1600 eura po kvadratu..

Lako moguće da ću se za max desetak godina seliti u neki drugi stan, pa mi ovaj (prvi) kojeg sada kupujem ne mora biti neki space shuttle od stana.
Dovoljno je samo da je 40-55 kvadrata, lokacija koja mi paše i kvaliteta može biti kilava...dovoljno da je stan noviji (bez mumuficiranih socijalističkih šukunbaka u ormarima ) , da se ništa ne raspada, ne trune i ne liju kiše...
__________________
solve et coagula

Zadnje uređivanje Brogan : 04.11.2017. at 21:42.
Brogan is offline  
Old 04.11.2017., 21:35   #7911
Quote:
Pachelbelle kaže: Pogledaj post
ditto

pazi ovo: 1410 eur/m2

ili ovo: 1525 eur/m2

ili ovo 1740 eur/m2

daj isprazni stan, oliči zidove, stavi sliku tlocrta... nemoj mi slikati kamerom od 1.2 mpx krevet na kojem ti je šukunbaba izdahnula...
99% populacije Hrvata su faktički cigani... tako da ako čovjek namjerava po sistemu slučajnog odabira trgovati s tim narodom horvatskim, takve su i šanse da ćeš trgovati zapravo sa bijelim Romima... što i nije najelitnije iskustvo šopinga...

edit: al ovo mi sve zaista nije jasno.
kome se prodaju zapravo ti stanovi?
Kakve oni to idiote ciljaju?
Cijene su za male kilave stare stančeke od 70-80k eura na više.
I ekipa to naslikava i prodaje posredstvom jebenih agencija, a stanovi mračni i prepuni trulog, smrdljivog starog namještaja koji ih hard nagrđuju...

dobro koja pička materina..
Ko su kupci tih stanova u Hrvatskoj?
Debilne mlade familije gdje su dva semimbecila naprtljali bebu, pa im je sila ući bilo gdje pod bilo kakvim uvjetima, i to što hitnije, i bez ikakvog jebenog kriterija?!

Ja u perspektivi trebam prodavati neke nekretnine, pa me strašno jebe u kakvom stanju moraju biti prije nego ćemo ići tražiti kupca za veću cijenu?
Kakve će nekretnine biti na fotkama, a kakve će biti prilikom razgledavanja....itd...
I da budu idealne, i (polu)prazne, sa najboljim elementima koji mogu privući kupca...
Jer mi je blesavo tražiti puno i nadati se prodaji, ako ću prodavati šugavo, prljavo govno ljudima...


E sad....na njuškalu su uglavnom nekretnine 2 tipa:
1) šugavo govno prepuno starih stvari unutra...neukus, užasna stolarija, raspored, balkoni,....sve zakurac.
2) fejk "kvaliteta" sa par komada namještaja iz jebene IKEA-e (što mi jebeno ne treba...treba mi prazan stan!)...i malo više svijetla u stanu... big deal. i to mi čarđaju ko ludi.

E sad...na nešto od toga bi ja kao trebao pristati. a meni se sere od pomisli na te stvari i te prodavatelje retardirane koji prodaju kao u Bukureštu 1960-ih, a ne da bih pristao na kupnju.

koji to treš sav radostan pristane na kupnju nekretnina od idiota koji to precijenjujuj hard i ne prezentiraju za kupnju ali jebeno nikako...već mi nafotkava svoje gaće i krvavi nered i neukus.

ne kužim ja to ništa...kužim da su prodavatelji mahom bijelom smeće, ali mi zaista nije jasno ko to ivenčuli budu kupci tih stanova............
__________________
solve et coagula

Zadnje uređivanje Brogan : 04.11.2017. at 22:07.
Brogan is offline  
Old 04.11.2017., 22:01   #7912
možda su samo glupi na estetiku.

jesi ove već vidio?

http://www.njuskalo.hr/nekretnine/st...oglas-20598635
http://www.njuskalo.hr/nekretnine/tr...oglas-14220676
http://www.njuskalo.hr/nekretnine/st...oglas-19353636
http://www.njuskalo.hr/nekretnine/za...oglas-23631026

zadnji je još najbolji, bio bi prva liga s kojim zidom manje
__________________
Good morning, and in case I don't see ya, good afternoon, good evening, and good night!
Pachelbelle is offline  
Old 04.11.2017., 22:15   #7913
Quote:
Pachelbelle kaže: Pogledaj post
thnx.

ova 2 zadnja su dobri stanovi. solidni.

Ovaj u Rudešu bi mijenjao stolariju i malo stan napucao....bio bi to bomba od stana.. samo me malo lokacija jebucka.


A ovaj na jarunu je stvarno OK, ali to je primjer gdje me njihov namještaj ne zanima i želim da ga raskomadaju i bace iz stana prije nego bi platio...
osim kupaone. kupaona je stvarno ok.
__________________
solve et coagula
Brogan is offline  
Old 04.11.2017., 22:15   #7914
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
1. kad gledam na njuškalu svi stanovi za prodaju su sa fotkama ekstremnog nereda, ter stanova punih usranog namještaja tuđeg. jako loše i ružne fotke. SVI stanovi. cigansko. Ne kužim koja je tu šema? Niko nema prazni stan koj prodaje?!

2. Nadalje, kolko ja kužim novogradnje više nema nigdje u zg za kupiti...

Sve samo oglasi nekih malih treš nekretninskih agencija..i neka precijenjena "adaptirana" govna od stanova u gadnim zgradama iz 70-ih...stanovi u kakvima ne bih živio u najmu a kamoli bivao vlasnik tih govana


kupit ću kurac a ne stan...


edit: jesam li psihički bolestan il sam u pravu??
A gledaj tlocrt i kvart, kvalitetu zgrade a ne namjestaj. Ne mislis valjda spavat u necijem krevetu?
Nes ti, ak ti se svide kvadrati i raspored, trazis da isprazne stan i bok. Adaptiraj ga i opremi. Problem je kaj nemas dost novaca
Jaya is offline  
Old 04.11.2017., 22:18   #7915
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
A gledaj tlocrt i kvart, kvalitetu zgrade a ne namjestaj. Ne mislis valjda spavat u necijem krevetu?
Nes ti, ak ti se svide kvadrati i raspored, trazis da isprazne stan i bok. Adaptiraj ga i opremi. Problem je kaj nemas dost novaca
70-80k eura imam vrlo vrlo lako.

a 100k eura za stanček samo ako je od zlata. i levitira pritom. i svira.

edit: btw...jebo te kvart.
velika većina kvartova su ok. za mene. ja sam tough.


btw...sad kao podstanar spavam u nečijem krevetu. naravno da u svojemu želim doć u jebeni prazan stan..pogotovo kaj se tiče kreveta, njihovih ružnih boravaka... i sl...
al eto...praktički nema stanova koji se prodaju prazni....nego se mora debilima crtat da to bace van na vrijeme...
__________________
solve et coagula
Brogan is offline  
Old 04.11.2017., 22:23   #7916
Ja ne kuzim jeste vi glupi ili koji vam je kuki?
Pa ljudi u tim stanovima zive
Da, zive u ti rupama jbg, nemaju love

Valjda sam dva stana pogledala gdje nije netko zivio

Inace me kod starih stanova zanima iskljucivo i samo tlocrt a to debili ne stave
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 04.11.2017., 22:23   #7917
Pa za to bi mogao upiknut 40tak kvadrata ok stana. To ti u valovima dolazi u oglasu. Ak sad nema, ne znaci da nece bit za 2-3 mjeseca. Al za dobar stan po dobroj cijeni moras bit brz i odlucan. Gotovina cuda radi i sa cjenkanjem
Jaya is offline  
Old 04.11.2017., 22:28   #7918
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
thnx.

ova 2 zadnja su dobri stanovi. solidni.

Ovaj u Rudešu bi mijenjao stolariju i malo stan napucao....bio bi to bomba od stana.. samo me malo lokacija jebucka.


A ovaj na jarunu je stvarno OK, ali to je primjer gdje me njihov namještaj ne zanima i želim da ga raskomadaju i bace iz stana prije nego bi platio...
osim kupaone. kupaona je stvarno ok.
je, kupaona je skroz ok, i dobro je da ima kakav-takav prozor. sraonici bez prozora

ja bih od toga nešto skroz drukčije napravila za jednog urbano mondenog neženju poput tebe
- od svog ovog dijela što nisu dvije sobe i kupaona napravit dnevni, ostavu isto rastumbat skroz
- od sadašnje male sobe napravit mini kuhinju s blagovaonicom, zid prema novom dnevnom maknuti, možda umjetso njega neka fensi staklena pregrada s kliznim vratima, ako i to
- velika soba bi ostala kakva je i postala velika spavaća

__________________
Good morning, and in case I don't see ya, good afternoon, good evening, and good night!
Pachelbelle is offline  
Old 04.11.2017., 22:29   #7919
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Ja ne kuzim jeste vi glupi ili koji vam je kuki?
Pa ljudi u tim stanovima zive
Da, zive u ti rupama jbg, nemaju love

Valjda sam dva stana pogledala gdje nije netko zivio
i kud odu živjet kad to prodaju takvi siromašni? ukurac?

siromašni su, glupi i nemaju ukusa!


I žele da im keširam. Pa ja sam lord Isus, lord Ganesha sa surlom za te prodavatelje... nedam pare budali

Quote:
Inace me kod starih stanova zanima iskljucivo i samo tlocrt a to debili ne stave
zašto tlocrt? Osim ako je stan jako sjeban, to se odmah vidi na tlocrtu/fotkama...
svi ostali stanovi su uglavnom tipski, i/ili ok, i takav im je raspored...
__________________
solve et coagula
Brogan is offline  
Old 04.11.2017., 22:34   #7920
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
i kud odu živjet kad to prodaju takvi siromašni? ukurac?

siromašni su, glupi i nemaju ukusa!


I žele da im keširam. Pa ja sam lord Isus, lord Ganesha sa surlom za te prodavatelje... nedam pare budali


zašto tlocrt? Osim ako je stan jako sjeban, to se odmah vidi na tlocrtu/fotkama...
svi ostali stanovi su uglavnom tipski, i/ili ok, i takav im je raspored...
Sto ti mislis tko su ti ljudi i kako su dosli do tih stanova?
I sto mislis zasto ih prodaju?
Daj malo aktiviraj sive stanice

Na fotkama se ne vidi nista, samo me tlocrt zanima jer cu ionako radit kompletnu adaptaciju i pol toga porusit
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:43.