Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2017., 17:44   #1041
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Lijep i zgodan muškarac sa BMW-om.
To dolazi u kasnijim godinama. Oni koji ne mogu naci curu u teen godinama i ranim dvadesetim imaju problem u izgledu.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:44   #1042
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Ovo mi je baš teško za povjerovat. Pa na kakva to mjesta izlaze? Jesu iz nekog malom mjesta gdje se svi znaju? Jel izlaze u kafiće neke?
Traži mu broj telefona, pih, ništa ne znaš.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:44   #1043
Quote:
svjpromatrac kaže: Pogledaj post
ja znam i par slučaja gdje nekim curama ne prilaze uopće, prekrasne cure, nisu ni umišljene, prizemljene, ali žale se da im ne prilaze, a one same ne žele prilaziti ne zato jer smatraju da je to dužnost nas muških već su malo nesigurne, strah, a nemaju razloga kad izgledaju stvarno super, eto... svi ćemo ostati sami
Nije ni tim prezgodnima lako, muškarci im se boje prilaziti jer znaju da će dobiti odjeb.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:45   #1044
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
A što bi za tebe bio dobar ulet, i, ako se smije znat, što bi rekla za sebe u koju skupinu žena misliš da spadaš?
Pa neki zafrkantski, opusteni, frendovski ulet od strane meni privlacnog. A zapravo ni nije tako bitan sam ulet, kolko da mi se cini ok i da je mojih godina. Uglavnom dam priliku za dejt nakon cega se jasnije vidi ima li tu cega. Prosjecna
tukicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:46   #1045
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Dobar ulet znaci prisao mi je lijep i zgodan muskarac. Nacin na koji ce prici nije bitan.
Joj, ne.
Meni je npr, jako iritantno kada je muško narcisoidno i nastupa sa nekim arogantnim stavom.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:46   #1046
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
To dolazi u kasnijim godinama. Oni koji ne mogu naci curu u teen godinama i ranim dvadesetim imaju problem u izgledu.
Misliš, nerealnim ženskim kriterijima.
Revolucion is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:50   #1047
Quote:
tukicaaa kaže: Pogledaj post
Pa neki zafrkantski, opusteni, frendovski ulet od strane meni privlacnog. A zapravo ni nije tako bitan sam ulet, kolko da mi se cini ok i da je mojih godina. Uglavnom dam priliku za dejt nakon cega se jasnije vidi ima li tu cega. Prosjecna
Dakle, fizički izgled. Još jedna potvrda teze - nije bitno što se govori, nego kakvo je lice koje govori.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:50   #1048
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Traži mu broj telefona, pih, ništa ne znaš.
Haha, ne znam samo odakle ti takva ideja da bih pitao za broj, da možda i tvoji frendovi ne dijele tvoj broj tako okolo nepoznatim ljudima po internetu?
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:50   #1049
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Ovo mi je baš teško za povjerovat. Pa na kakva to mjesta izlaze? Jesu iz nekog malom mjesta gdje se svi znaju? Jel izlaze u kafiće neke?
moje viđenje problema, većina ostavlja rezerviran stav i nisu toga svjesni, to je zbog manjka samopouzdanja, i onda još kad uzmeš da te cure budu u grupi od njih par i drže se jedna drugih, rijetko tko im priđe ili zbog loših iskustava ili stava da će dobiti odjeb jer one su kao tu došle samo žensko druženje, i eto dobiješ takav rezultat da na kraju nitko nikome ne priđe, sve više i više nesigurnih ljudi vidim oko sebe, što muških što ženskih, ovo sve ide kvragu
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:52   #1050
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Dakle, fizički izgled. Još jedna potvrda teze - nije bitno što se govori, nego kakvo je lice koje govori.
ja više ništa ne razumije, zar žene konstantno ne govore da im fizički izgled nije bitan, izgubio sam se totalno
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:52   #1051
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Nije ni tim prezgodnima lako, muškarci im se boje prilaziti jer znaju da će dobiti odjeb.
Možda je mislio na to da imaju prekrasnu osobnost? : D
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:53   #1052
Quote:
svjpromatrac kaže: Pogledaj post
moje viđenje problema, većina ostavlja rezerviran stav i nisu toga svjesni, to je zbog manjka samopouzdanja, i onda još kad uzmeš da te cure budu u grupi od njih par i drže se jedna drugih, rijetko tko im priđe ili zbog loših iskustava ili stava da će dobiti odjeb jer one su kao tu došle samo žensko druženje, i eto dobiješ takav rezultat da na kraju nitko nikome ne priđe, sve više i više nesigurnih ljudi vidim oko sebe, što muških što ženskih, ovo sve ide kvragu
Prokletstvo feminizirane zapadne civilizacije. Treba nam povratak na stare vrijednosti. Bez političkih korektnosti i gluparija.
Revolucion is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:53   #1053
Quote:
svjpromatrac kaže: Pogledaj post
cure budu u grupi od njih par i drže se jedna drugih
Tu ti je čitav problem. Muškarac će jako rijetko imati muda prići grupi žena i odabrati jednu. I za njih je problem, mogle bi ostale biti ljubomorne zašto je odabrao baš nju od njih 5
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:53   #1054
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Haha, ne znam samo odakle ti takva ideja da bih pitao za broj, da možda i tvoji frendovi ne dijele tvoj broj tako okolo nepoznatim ljudima po internetu?
Ja nemam muške frendove.

Eto, tako ćeš i naći devojku...kako se Romeo pentrao po terasama i balkonima a nije imao ni 16 a ti se bojiš da tražiš broj.

MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:55   #1055
Quote:
svjpromatrac kaže: Pogledaj post
ja više ništa ne razumije, zar žene konstantno ne govore da im fizički izgled nije bitan, izgubio sam se totalno
Ne smiješ slušat što žene govore nego gledat kako se ponašaju i djeluju. Jedno je u koliziji s drugim.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:57   #1056
Quote:
tukicaaa kaže: Pogledaj post
Pa neki zafrkantski, opusteni, frendovski ulet od strane meni privlacnog. A zapravo ni nije tako bitan sam ulet, kolko da mi se cini ok i da je mojih godina. Uglavnom dam priliku za dejt nakon cega se jasnije vidi ima li tu cega. Prosjecna
Nemoj mi spominjat godine samo Pa koliko ti imaš? A što ako ti lik djeluje kao da ima godina tu negdje ili malo stariji ili ti se svidi fizički i onda ti kaže da je puno stariji od tebe? Odjeb?

Daj opiši se još malo, haha. Jesi li ti mladolikog izgleda? Nekad se baš iznenadim kad čujem kakvo mišljenje cure imaju o svom izgledu.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:58   #1057
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Pa to je istina, ali to nije ništa novo.
Žene su uvek tražile dobre prilike, ne vidim zbog čega je to danas nešto nenormalno? Pričate o tome kao da vi takve visoke kriterijume, često i nerealne i neobjektivne, nemate?

I što ti sebe ne napraviš dobrom prilikom?
Nenormalno je tvrditi da se ne desava nesto sto se desava. Znaci ako neka zena kaze da joj niko ne prilazi, a prilaze joj muskarci, to znaci da to nije istina i prica gluposti ? Ili ako kaze da nema normalnih, dobrih uleta, a ima takvih uleta non stop ? Znaci opet prica neistine, toliko joj je percepcija iskrivljena da ni sama ne zna sta se dogadja

Druga je stvar kao sto sam vec napisao, ne moze se svako svidjeti svakome. Ako ti frajeri prilaze, ali se tebi ne svidi nijedan, ne privuce te, to ne znaci da nemas normalnih uleta.

A sto se tice toga koliko je zaista neki muskarac dobra prilika ili ne, to je vec hammerstone napisao, mnoge zene uopste i ne daju sanse dovoljno dugo da bi se tako nesto i moglo utvrditi. To jest, neki stitovi, neka stigma, predrasude, postoji u vezi tih uleta.

Npr neka ce nekoga muskarca odjebati zato sto joj kao nepoznati prisao, a nece da ga je prijateljica upoznala sa njom, i sl.

Tako da se ti uleti svode na to koliko je neki muskarac dobar u pocetnoj komunikaciji, njegov sarm, karizma, iskustvo sa zavodjenjem nepoznatih zena, iskustvo sa "probijanjem leda" u komunikaciji sa strancima i sl, a nije bitno koliko je on zaista "dobra prilika"
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:58   #1058
Quote:
svjpromatrac kaže: Pogledaj post
ja više ništa ne razumije, zar žene konstantno ne govore da im fizički izgled nije bitan, izgubio sam se totalno
Ne huli, ko je to i gde rekao?

Rečeno je da nije nešto što je najbitnije većini žena.

Ali nemojmo se zavaravati, svi ljudi više preferiraju i čulima su im ugodniji lepi ljudi. Sa prekrasnom osobnosću.

I vi više preferirate žene koje su dobre u duši.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 18:00   #1059
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Joj, ne.
Meni je npr, jako iritantno kada je muško narcisoidno i nastupa sa nekim arogantnim stavom.
E cure, a kak reagirate ako odmah kaže zašto vam je prišao, da se hoće upoznat s vama i to. To kad sam znao radit mi nije baš dobro prolazilo, bilo im je nekako too much. Iako sam nastup nije bio loš, ja sam sebi bio baš cool
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 18:02   #1060
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Dakle, fizički izgled. Još jedna potvrda teze - nije bitno što se govori, nego kakvo je lice koje govori.
Izgled + simpatičnost, šarm. To je ok. Ako je zbilja to tako.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger