Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2017., 19:28   #161
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
A jel tebe upokojio zbog nedruzenja sa kurcem?

~via tapatalk
Nope, ja sam njega upokojila.
Ona se uvijek palila na moje ostatke, čak se i udala za jednog.

Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Puno bi se puta jako iznenadila draga moja da pokušaš pogoditi što koja, kada i kome radi samo na temelju općenitog poznanstva, izgleda ili poze za javnost. Načelno, uvijek, plus incidenti koji se znaju dogoditi u nekom trenutku i ne bi niti u jednom drugom ...
Nije bilo općenito poznanstvo, najbolja prijateljica dvije godine prije tog događaja. Ali ju očito nisam dovoljno dobro upoznala.

Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post
pokazao joj debeo...
...svežanj novčanica
Nema on ni jedan ni drugi debeo ... svežanj
Cranesbill is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 19:45   #162
Postoji i velika mogućnost da ti bivši sere. K tome je i ostavljen. Ne, ne zvuči vjerodostojno uopće.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 20:54   #163
A čuj, sve je moguće. Da laže. A i da govori istinu. Čak tvrdi da postoji svjedok, jer ih je vidio njen susjed koji pozna bivšeg pa mu je rekao.

Ma neka mu je popušila, nije me briga, samo hoću reći da nekada nije potreban nagovor (a bogme ni povod ) i da nikada nikog ne možeš poznavati u potpunosti.
Cranesbill is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 22:47   #164
Quote:
Cranesbill kaže: Pogledaj post
Nema on ni jedan ni drugi debeo ... svežanj

onda ako se to desilo onda ona to zbilja voli...
u vlastitom interesu ne bi je preporučila nikome od muških
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 09:07   #165
Konkurencija?

Po tebi su takve žene rijetke. A možda uopće to nije točno, nego ovdje dolaze kukati samo muškarci koji nisu uspjeli dobiti
Cranesbill is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 10:28   #166
Iskreno ja sam svoju bivsu pitao da li je to ikad radila i kad je rekla da je onda sam je peglao dok nije pristala jbg...da to nikad nije radila nebi rijec progovorio ali posto je onda sam jednostavno morao da je nagovorim jer me izludjivala ideja da joj je neki drugi frajer stavio kurac u usta a da moj nije....
Roode is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 16:28   #167
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Iskreno ja sam svoju bivsu pitao da li je to ikad radila i kad je rekla da je onda sam je peglao dok nije pristala jbg...da to nikad nije radila nebi rijec progovorio ali posto je onda sam jednostavno morao da je nagovorim jer me izludjivala ideja da joj je neki drugi frajer stavio kurac u usta a da moj nije....
Jel zbog istog razloga i bivsa?
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 00:02   #168
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post
Jel zbog istog razloga i bivsa?
Hahah ma nisam sovinist nego nisam neki fan oralnog sexa i idem to logikom da ukoliko je cura to vec radila mora i meni ali samo jednom....

Btw prekinuli smo jer nismo imali ista ocekivanja u kojem smjeru se treba razvijati nasa veza..bili smo skupa vise od godinu....super cura samo neozbiljna zbog toga je i izgubila pravo skolovanja jer je po treci put obnovila godinu na faxu iako sam je upozoravao da se mora potruditi...
Roode is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 15:53   #169
Quote:
Cranesbill kaže: Pogledaj post
Nedavno sam čula od bivšeg da mu je moja bivša (previše bivših ) najbolja prijateljica popušila kada ju je odvezao doma.

U to vrijeme smo već bili "pokojni" pa mi se hebe, ali za nju nikada, nikada, pa ni tada ne bi rekla da je osoba koja će se, nakon kave i odvoženja doma, bez poljupca, bez ikakvog utvrđivanja veze/hodanja, nagnuti i popušiti tipu u autu parkiranom ispred njene kuće.

Zaboravila sam ga pitati što je točno napravio, kako bi doprinijela ovoj temi


Off topic Sigurno mu je teško pao prekid s tobom kad izmišlja takve nebuloze o finoj i pristojnoj curi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
qwertz90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 19:55   #170
opet bajke o velicini u 'nevinom upitu'
anthonyp is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 20:01   #171
[QUOTE=hideous;64445571]ja bih volio da mi pusi, jel glupo da je pitam za pusenje u smiislu molbe,da je dakle zamolim ?
ona djeluje ono kao fina,kao da nije od tog posla,uglavnom poljubac i prica..... a ja fakat zelim da joj svojih 17cm uvalim sto prije u grlo pa price bla bla.
ne znam fkt, imao sam situacije s curama gdje u toku ljubljenja same hoce da popuse ili im ja ruku stavim na svog pa onda ona skonta.
Mozda da prvo pricamo o tome? da li bi ona to ikad radila? da je "opipam" i testiram malo,ono kroz salu....

sori jbga ako je perv tema..


A cuj, sa takvim stvarima se moze otvoreno, odnosno trebalo bi se otvoreno. Nemoj komplicirati, samo pitaj. Ako nece to je njezino pravo i nemoj se naljutit
colchonero is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger