Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 21.05.2017., 11:11   #10
Quote:
Principessa19 kaže: Pogledaj post
Bome fini savjet, stjeraj ženu u kur.. i razvedi se.

Tocno, da mi zena kaze da moram prestati razgovarati sa svojim roditeljima ili cemo se razvesti, ja bih joj rekao, super, idemo se razvest. Jer ja s njima prestati razgovarati necu, a ako to i odlucim, bit ce jer sam ja tako zakljucio, ne zato sto mi je zena to rekla. Milijardu puta sam bio u situaciji di sam punicu (koja je u osnovi divna zena) htio lansirati na mjesec, pa sam presutio, i rekao zeni, necu komentirat, to je tvoja mater, ti sama o hendlaj.

Quote:
Principessa19 kaže: Pogledaj post
Ako roditelji ne daju iznajmljivati i ne žele živjeti sa strancima, tko i njih jebe. Bravo, tebi je sve jednostavno.
Tko njih jebe? A tko njega jebe? Stukao je sve pare koje je imao u preuredjenje kata, nisu to bas mali novci, vjerujem da je uredjenje barem 200 000 kuna, zbog nategnutih odnosa u obitelji i spasavanja braka se morao iseliti, dakle skoro pa je izbacen van, i sad mu nije nimalo lako. Roditelji nemaju para da mu vrate ulaganje, i sad bi on skroz trebao biti obziran prema njima jer eto, ''oni ne zele zivjeti sa strancima''. Goess what, nije ni on planirao jebati se s podstanarstvom, pa je tamo zavrsio, i to iskljucivo iz razloga sto roditelji nisu bili u stanju reci svojoj kceri da odjebe i pusti njih na miru. I dalje je to njihova kuca, u kojoj bi oni trebali biti gazde, ne psihicki nestabilna kcer/sestra.

Tako da, da, stvari su vrlo jednostavne.

Uostalom, sto ga kosta porazgovarati.

''Dragi roditelji, morao sam u podstanare da spasim brak, tu sam u vasu kucu ulupao hrpu para, i nije mi lako, koji je vas prijedlog rjesavanja problema''?
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:01.