Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2017., 19:08   #6601
Smile

Quote:
Verbena kaže: Pogledaj post
Ja sam danas punih 26. Do 14.8.nemam nikakvog doktora ni pregled ni pretragu. Malo da se odmorimo od čekanja i nolnica

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Ja sam taman iza tebe, meni za dva dana puna 25 tjedna:klap:
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Old 20.07.2017., 19:18   #6602
Quote:
profesorka87 kaže: Pogledaj post
Nama danas 11 punih tjedana po zm. Sutra idem na kontrolu i valjda cu napokon dobiti prvu slikicu
Mucnine su prestale, pocela sam jesti, mozda i previse. Bas me zanima sutra kako stojim s kilazom.
Na proslom pregledu kod dr sam vec bila u plusu 1kg, kod sebe na vagi nula. Moja vaga mi je vjerodostojnija jer se na njoj stalno vazem. Proslu trudnocu sam pocela sa 61kg, sad sa 63 sto je vec 5-6 kg previse za moju visinu pa me vise strah tog dobitka na kilazi.
Sad sam i kod sebe na +1 (znaci kod nje vec na +2 :/)
Ja sam isto na +1 u 11tt i sretna sam s tim.mislila sam da cu se odmah pocet debljat
Najradje bi jela tjesteninu svaki dan
Spasava me obilje voca,koje inace jako malo jedem a sad mi bas pase.
__________________
Baby, you can drive my car
Yes, I´m gonna be a star...
klonirana papiga is offline  
Old 20.07.2017., 19:40   #6603
Meni isto voce bas pase. Mi smo krenuli s 52kg, na zadnjem pregledu s 16+3 bili na +1.


Sent from my iPhone using Tapatalk
vienne is offline  
Old 20.07.2017., 20:18   #6604
Quote:
klonirana papiga kaže: Pogledaj post
Ja sam isto na +1 u 11tt i sretna sam s tim.mislila sam da cu se odmah pocet debljat
Najradje bi jela tjesteninu svaki dan
Spasava me obilje voca,koje inace jako malo jedem a sad mi bas pase.
U prosloj sam bila+2 s 12 tt. Ukupno sam dobila (samo) 9 pa je ok. Al me muci taj veci pocetak, al ok.
Sad sam tek slatko pocela jesti, od mucnina nisam mogla,iako ni sad ne jedem previse. Kao prije trudnoce. Vjezbam isto kao prije trudnoce pa racunam da ce isto biti neki +9.
Samo me zivcira vaga kod doktorice
profesorka87 is offline  
Old 20.07.2017., 20:36   #6605
Cestitke na tjednima, ja sad kad razmislim su mi ti mali tjedni proletili, iako se tad cinilo kao citava vjecnost...al' eto, vrijeme prolazi i polako me puca ona panika kako ce mi se uskoro zivot okrenuti naopacke i imat cu dva zivota u svojim rukama, njihovu buducnost, srecu...
a kad panicarim onda radim tako da sam promijenila posteljinu, usisala, obrisala kuhinju, ocistila kupaonu. Da me doktor vidi, a mama pogotovo, zadavili bi me


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
You're a stranger so what do I care?
callac is offline  
Old 20.07.2017., 20:44   #6606
Meni se cini da bas sporo prolaze. Jos kad se sjetim da sam po uzv tek 9+5, bas mi je sporo.
Jedva cekam da godisnji zavrsi pa ce mi malo brze to prolaziti
profesorka87 is offline  
Old 20.07.2017., 21:24   #6607
meni ide baš sporo. trenutno se bojim još uvijek prijevremenog poroda.
Verbena is offline  
Old 20.07.2017., 21:46   #6608
Ja sutra 32+0
Meni sve do sada bilo dobro. Ponekad me mucila ta hernija koju imam, ali se moglo izdrzati.

Od jucer me boli stalno i imam groznu kiselinu u zelucu stalno. Nocas spavala samo 2 sata zbog toga.

Kako je stomak narasao ovih dana postalo mi je odjednom bas tesko sve.

Ne pijem bas ni puno vode a niti jedem puno jer me odmah vise boli a kiselina za poludjeti.

Pa tko ce to izdrzati jos 2 mj?
I kako se beba rasti ako ne pijem i jedem dovoljno?

Jeli jos nekome ovako od mojih terminusa?

Meni tek jucer postalo ovako tesko, do sad bilo stvarno dobro.
Novartis is offline  
Old 20.07.2017., 23:13   #6609
Meni je vec prije 2 tjedna postalo puno teze hodati i raditi n3sto po doma, jako brzo se umorim i pocne me boliti kicma, noge i dolje ispod trbuha me pocne rezati ako dugo stojim, jako slabo spavam u zadnje vrijeme. Danas me nakon dugo, dugo vremena i glava boli (2. ili 3. put u trudnoci i na tome zahvaljujem sto nije cesce jer me prije trudnoce svako malo bolila). No kaj se tice pijenja vode i jedenja, tu se nis nije promjenilo, jedem i pijem ko i prije, cak mislim da mi se apetit malo povecao usprkos ovim vrucinama ali trudim se jesti sto zdravije. Danas se time bas ne mogu pohvaliti al zato sutra jedem zdravije pa tako par dana se trudim, a onda se zalomi nezdravi dan kao danasnji (dorucak: pekmez i maslac na kruh, bucnica za rucak i bolje da ne velim kaj sam jela za veceru jer me sve sram)
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Old 20.07.2017., 23:59   #6610
Quote:
tynaa kaže: Pogledaj post
Ide li mozda tko roditi s teme u bolnicu Merkur?
Idem ja, gore i vodim trudnocu

Sent from my NOA H4 using Tapatalk
MissLia is offline  
Old 21.07.2017., 00:44   #6611
Quote:
MissLia kaže: Pogledaj post
Idem ja, gore i vodim trudnocu

Sent from my NOA H4 using Tapatalk
Super jel su ok doktori? Kada ti je termin? Obzirom da moj gin vec sad ide na GO i bit ce do kraja 8 mj, dobila sam vec uputnicu D1 za TA. Znas li mozda kada se najranije moze naruciti? Trenutno sam 31+5
Posebna tema za bolnicu je zamrla malo...najvise iskustava ima za vinogradsku...
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Old 21.07.2017., 01:00   #6612
Quote:
tynaa kaže: Pogledaj post
Super jel su ok doktori? Kada ti je termin? Obzirom da moj gin vec sad ide na GO i bit ce do kraja 8 mj, dobila sam vec uputnicu D1 za TA. Znas li mozda kada se najranije moze naruciti? Trenutno sam 31+5
Posebna tema za bolnicu je zamrla malo...najvise iskustava ima za vinogradsku...
Doktori su super, prvo dijete sam tamo rodila i imam samo rijeci hvale!
Termin mi je u 12. mjesecu, vodim se kod njih u visokorizicnoj ambulanti od pocetka zbog problema u 1. trudnoci.
Tako da ti nisam sigurna za narucivanje jer mene oni narucuju svaka 4 tjedna.
Al mislim da se ne mozes prerano narucit, samo zovi

Sent from my NOA H4 using Tapatalk
MissLia is offline  
Old 21.07.2017., 06:55   #6613
Jutro! Vec sam sova, tesko mi zaspat natrag nakon kaj decko ode na posao. I samo da se zna, ulovio mi je oba dvoje tetre i komplet bodica dugih rukava u vel.50/56.!!!! Pomogli su mu zenski kupci u ducanu jer su ga prodavaci slali na obicne pelene

Mene isto jucer bolila glava, al onako lagano i vec sam mislila da je od tih duphastona mozda jer me nije bolila valjda tam negdje od 3.mj i samo je najednom prestala.

Novartis, a mislim da mora u nekom trenutku malo nesto bolit, umarat cisto da te podsjeti da smo blizu vjerujem da ce ti i proc kroz par dana dok se tijelo opet malo navikne da je opet malo sire, deblje i tako to
__________________
Čovječe, pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Eneida is offline  
Old 21.07.2017., 07:39   #6614
Jutro
Probudila sam se s glavoboljom, uzas :/ upalilla sam klimu da radi par sati preko noci i eto sad. Jos klima ni nije u istoj sobi. Nadam se da ce proci od kave jer sad idem na kontrolu i bas se veselim
profesorka87 is offline  
Old 21.07.2017., 07:50   #6615
Quote:
tynaa kaže: Pogledaj post
Super jel su ok doktori? Kada ti je termin? Obzirom da moj gin vec sad ide na GO i bit ce do kraja 8 mj, dobila sam vec uputnicu D1 za TA. Znas li mozda kada se najranije moze naruciti? Trenutno sam 31+5
Posebna tema za bolnicu je zamrla malo...najvise iskustava ima za vinogradsku...
I ja planiram na Merkur i isto moram vec sad odraditi jedan pregled tamo pa se vratiti svojoj ginekologici. Prosli tjedan sam se probala naruciti putem maila, ali su mi odgovorili: "Trudnička ambulanta ima slobodan prijem. Možete doći bilo koji radni dan bez narudžbe s uputnicom u 8 sati."
Tako da cu se ja drzati toga i pojaviti se bez narucivanja, sta da im radim...
mianova is offline  
Old 21.07.2017., 08:08   #6616
Poharala i ja lidl, uzela nekih 380kn stvari
Nisam još ni raspakirala

sutra idemo u shopping ostatka robice, treba mi vreca za spavanje, hlaca i pidzama
Lentil is offline  
Old 21.07.2017., 08:50   #6617
Jutro...tako sam hlapljivo navalila na zelenu.dinju za dorucak...sad mi je muka naravno
-Aya- is offline  
Old 21.07.2017., 09:13   #6618
Cool

Quote:
Eneida kaže: Pogledaj post
Jutro! Vec sam sova, tesko mi zaspat natrag nakon kaj decko ode na posao. I samo da se zna, ulovio mi je oba dvoje tetre i komplet bodica dugih rukava u vel.50/56.!!!!
Svaka cast decku
Quote:
profesorka87 kaže: Pogledaj post
Jutro
Probudila sam se s glavoboljom, uzas :/ upalilla sam klimu da radi par sati preko noci i eto sad. Jos klima ni nije u istoj sobi. Nadam se da ce proci od kave jer sad idem na kontrolu i bas se veselim
Mi isto zadnja 3 dana spavamo sa klimom u drugoj sobi i pocelo me odmah grlo bolit.i na poslu sam stalno pod klimom,nadam se da ce proci od meda i limuna.
Sretno na kontroli!
Quote:
Lentil kaže: Pogledaj post
Poharala i ja lidl, uzela nekih 380kn stvari
Nisam još ni raspakirala
Tocno toliko sam i ja ostavila u lidlu oprala sam sve,jos samo speglat...
__________________
Baby, you can drive my car
Yes, I´m gonna be a star...
klonirana papiga is offline  
Old 21.07.2017., 09:25   #6619
Prekrasni su vam trbusi!

Callac, zao mi je sto se toliko mucis sa svime, svaka cast na izdrzljivosti.

Ja sam mamu poslala u Lidl jucer jer sam na moru, sve je ulovila sto sam joj napisala. Uzimam sad vece brojeve jer sam do bebinih 6.mj nakupovala robice za sve bebe u kvartu. Kad je sve tako slatkoooo

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Mighty S is offline  
Old 21.07.2017., 09:41   #6620
Jutro curke ☕️
I ja sam zadovoljna kupovinom u lidlu iako za svoju curu vise stvari odaberem s odjela predvidjenog za decke
Moze jedno glupo pitanje za jutro
Jel bodi dugih rukava bebi u 11.,12. mjesecu sluzi kao neka vrsta potkosulje tj da preko njega ide jos ili majicica ili odjelce? Ili u tu svrhu trebaju bodici kratih rukava ili bez rukava, a ovaj dugih sluzi kao majica? Sorry na glupostima koje ja pitam


Sent from my iPhone using Tapatalk
Silver09 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:01.