Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2007., 11:21   #101
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
katastrofa ste oboje.
Beta ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 11:53   #102
Quote:
white- kaže: Pogledaj post
Slažem se... ali nije ona loša... znam da se želi promjenit..al takva je...do prije neko vremena mi je i pričala npr. kad je tip prošo autom, joj vozila sam se s njim u tom autu...namjerno podbada prkosi... briga me za druge dok sam s njom vani, ne zanimaju me!
Zvala me je, nisam mogao ici, imam praksu cijeli mjesec.
A ono "nemam vremena na moru sam". ovak, pitam pa jel ne možeš kad se probudiš por poslat, na deset sekundi e... kaže pa digla sam se i odma na plažu, ajd ok. kažem pa jel nisi mogla poslije, onda počne priča, tomislav i ivan su se napili nisu mogli stajat, imali smo problema... itd.
rekO, boli me ona stvar...
Je, u mene je sigurna... i može mi sve raditi, bez da a kažem, i sve ću napravit, i šta god bilo oprostio bi... kad ja npr. deset minuta ne odg. na poruku, odma ide priča: ah, zauzet si... itd...

Ne želim joj to napraviti, ni zbog jednog razloga... a i volim ju

Barca je jako dobro definirala tu tvoju ljubav!
Ti je gušiš i posesivno držiš u kandžama takozvane ljubavi na tvoj način!
Dečko,ajde malo oladi!
Ti bi nju mijenjao,a prvo svojstvo prave ljubavi je da osobe prihvaćamo takve kakve jesu,a promjene(obostrane)dolaze vremenom i zbližavanjem
Mora da ste stvarno jaaaako mladi,pa još i podbadate jedno drugo!
Ljubomora je odlika nesigurnih,razmisli malo o tome!
Umjesto što je stalno zivkaš i kontroliraš,tražiš polaganje računa gdje je bila i što je radila u svakoj minuti...prestani,te ti nju zovi jednom tjedno.
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica
VeronikaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 13:13   #103
Patnje mladog Werthera Ako već tražiš mišljenje i pomoć, moj ti je savjet dok nema mrtvih
micikamikic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 17:17   #104
A isti ste. Bas si paste.
__________________
I wasn't me when we met... What shape of insanity keeps leading you back to me?
_malicka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 23:51   #105
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
tu je vise od jednog parametra nejasno... da ne kazem bolesno

previshe za rapetljavanje veze od 5 mjeseci

Kod mene je cura došlA na more nakon što smo brijali 2 puta... I sAd smo godinu i nešt zajedno i super nam je...


A što se tiče original posta.. Imao sam takvu situaciju, ženska me isto tak prevarila(ali ne sadašnja), na isti način, samo su se poljubili ko fol, i slučajno su ih uslikali na tom tulumu, neko slavio rođendan i lik odjednom došo i poljubio ju, da baš... Ajd nekako sam to proguto, al nije bilo ko prije, ja sam nakon tog bio sve divno krasno, ošla ona na more ja bio s još dve žene, a isto tak je ošla na mjesec dana, i nije htjela kraće ni ništ, reko super.. Otišao i ja na more, u međuvremenu prekinio s njom, tamo mi je došla jedna od te dvije žene s kojima sam brijao, i tako, sve nam je super u vezi do dana današnjeg.. A ona prošla veza je isto takva bila kao od ovog lika tu... Užas totalni... I ja sam isto bio malo jako zagrijan za nju i sve al kad sam skužio kakva je odmaknio se i našao si pravu curu za cijeli život
Nokian_fan_đđ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 00:01   #106
Quote:
avista01 kaže: Pogledaj post
NE!
Probali smo jedno ljeto i skužili da to ne ide nikako. Mi ti moramo stalno biti zajedno.
On je zivko po cijele dane i kuko kak mu falim i zvao me da dođem, meni je prst otpadao od žalopojkih koje sam pisala. U tjedan dana smo potrošili hrpu para na mobitele i na kraju ja na bus i k njemu. I od onda,a bilo je to davno, smo stalno skupa. I ja se ponekad pitam: jel smo mi ludi il kaj? Al eto jednostavno je tak kak je. Nemrem to objasnit
Isto kao i kod mene... Potpuno...

Mi smo isto stalno zajedno, kad nismo obavezno se čujemo telefonom, mobitelom, sms-om... Ne čujemo se jedino kad netko od nas dvoje spava... A što je najjače to je počelo maltene sa 3-4 mjeseca naše veze. Neki kažu da ćemo si dosaditi, da nećemo moć pogledat jedno drugo za pol godine.. Meni to nije jasno zašto ljudi to misle, meni je super ovako i njoj isto.. I ne mislim baš da ćemo si dosaditi za neko vrijeme, jer da nešto ne paše do sada bi već bili razdvojeni, a mi još nismo imali ni pravu svađu kak spada... A kamoli da ne pričamo dan-dva dok se ne ohladimo jel... A najbolje od tog svega je da smo udaljeni 50 km jedno od drugoga... I to mi je najgore, jer kad se hoćemo vidjeti moramo putovati sat vremena da bi se zagrlili i poljubili Al dobro bitno da smo sretni
Nokian_fan_đđ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 12:49   #107
Quote:
studentica21 kaže: Pogledaj post
neću se piše skupa.
Jedino suvislo sto imam za rec na ovu temu jest da se 'ne cu/necu' prema novom pravopisu pise odvojeno, stovise i prema starom je bilo dopušteno. To što to još nije prihvaćeno je druga stvar... Ne valja ispravljati ako nisi provjerio to sto ispravljas

Netko je jako pametno ranije rekao da je puno lakse sebe rezbariti nego odrzavati funkcionalnu vezu. Oboma vam zelim sve najbolje (i zajedno, al jos vise odvojeno) jer vase zajednicke buducnosti se plasim.
waitapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 15:51   #108
Quote:
VeronikaN kaže: Pogledaj post
Barca je jako dobro definirala tu tvoju ljubav!
Ti je gušiš i posesivno držiš u kandžama takozvane ljubavi na tvoj način!
Dečko,ajde malo oladi!
Ti bi nju mijenjao,a prvo svojstvo prave ljubavi je da osobe prihvaćamo takve kakve jesu,a promjene(obostrane)dolaze vremenom i zbližavanjem
Mora da ste stvarno jaaaako mladi,pa još i podbadate jedno drugo!
Ljubomora je odlika nesigurnih,razmisli malo o tome!
Umjesto što je stalno zivkaš i kontroliraš,tražiš polaganje računa gdje je bila i što je radila u svakoj minuti...prestani,te ti nju zovi jednom tjedno.
a onda, Veronika, kad vidis ovaj post

Quote:
white- kaže: Pogledaj post
Upravo se vratih
Eo počinjem...
I prije nego što sam krenio, kojih sat dva prije, slala je 1000poruka u minuti, kao "falis mi",bez obzira sta ja napiso u poruci je bilo falis mi (jasno mi je da je to pisalo samo zato da se možda ja predomislim i u zadnji tren kažem da ne ću ić na maturalac). Tu noć potrošio sam 50-ak kn na poruke iz inozemstva njoj, drugi dan kupio još jedan bon,potrošio ga (poruka 3kn i sitno nešt, poziv 40-ak kn dvije minuta cca) i svaki dan zvao iz hotela na 5minuta (6€, lol),nju naravno. Pravila je veće drame nego Marin Držić
Znate i sami da kad tamo odete da se svakog dana putuje barem 6 sati, i da si uvijek negdje, tj. da nemaš odakle odgovorit na poruku.
Poruka, 10:00 - Ej, kak si
poruka, 12:00 - Sta ne odgovaraš?????????????
poruka, 14:00 - dobro, ne moraš, ajd ne ću smetat, uživaj, ne voliš me.
poruka, 18:00 - pa šta se ne javljašššššš??????????
poruka (nakon mog poziva u 21h) - dobro, ajd otepi me, ne moraš pričat sa
mnom, sigurno te čeka neka, ajd pozdravi ju, uživajte ( )
itd... itd...
Napominjem da sam barem 2 sata svake večeri (na maturalcu!) sjedio uz kompjuter na recepciji i njoj slao poruke, a kad sam reko da nemam više kovanica za ubacit onda je slijedilo ono od gore"da hladno me otepi, dobro.. ne ću smetat.. kak se zove? kiss, uživajte...
itd...
Maturalac mi se zgadio i jedva sam čeko da dođem kuch.
shvatis da im oboma treba jos par lekcija da bi se naucili izbjegavati emocionalne ucjene

ili ce, kao i 95% pucanstva zivjeti u prekrasnoj neuroticnoj vezi happily ever after

white-

jel ti pasalo sto te zivka i ne mozes joj dokazati da ju volis?

ako je odgovor da: spremni ste za brak
ako je odgovor ne: ne maltretiraj ni ti nju onda.

__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2007., 09:59   #109
Quote:
waitapu kaže: Pogledaj post
Jedino suvislo sto imam za rec na ovu temu jest da se 'ne cu/necu' prema novom pravopisu pise odvojeno, stovise i prema starom je bilo dopušteno. To što to još nije prihvaćeno je druga stvar... Ne valja ispravljati ako nisi provjerio to sto ispravljas
http://www.nacional.hr/articles/view/31488/

tvoja je stvar kako ćeš pisati ali postoji veća vjerojatnost da će tebi netko prigovoriti zbog ne ću nego meni zbog neću.
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2007., 11:33   #110
slala ti je poruke sigurno ne iz ljubavi i jer joj je stalo da tebi bude dobro na maturalcu..zapravo ti ga je htjela upropastiti radi toga što je nesigurna...isti si i ti prema njoj
svi_su_ludi_za_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 08:26   #111
Wink

Quote:
white- kaže: Pogledaj post
Priča ide ovako...
S njom sam od 1.mjeseca ove godine, udaljeni smo jedno od drugog 50-ak kilometara.
Viđamo se jednom tjedno, jedino tako možemo, a sad je ona otišla na more na mjesec i pol dana. Ali ni nije problem u tome, otkad je tamo javi se možda jednom dnevno, i naravno ja sam se zbog toga naljutio, postao sam hladan.
Rekla mi je - "to nije onaj dečko od prošlog tjedna koji je bio pažljiv i nježan. hladan si..." Odgovorio sam joj da bar pokuša odvojit deset sekundi za mene i poslat poruku ako je već na mjesec i pol dana otišla na more.
Napisao sam joj da vidim i znam da će ova veza ako se tako nastavi otić kvragu za tjedan dana, pito sam ju jel baš morala na mjesec i pol dana, smijala mi se...
počela pričat kak joj ja nedam ni na more... Možda sam glup ili ne znam šta, ali mislim da joj je više stalo do toga da bude tamo mjesec i pol(mislim da je dovoljno i 2tjedna) nego da budemo više skupa sad kad možemo,preko ljeta..

Jednom sam spomenio, kao, "joj da nabavim stan preko ljeta kod tebe, da budemo zajedno barem tjedan dana" ...na to je samo rekla, "ja idem na more, nebi ja ostala tu,pogotovo sad kad dole imam kuću...

Stalno me jebe zbog nečeg, sve joj smeta,odlazila je i na chat, tamo je bilo svačega ("jedan lik: ko koga voli?, ona: "ti mene", drugi lik:"**** jel me varaš? ona: "ne", jedan joj kaže: "dobit ces po guzi" ona samo kaže :hehe i nasmije se... A ona za sve to kaže da je zajebancija, da je to samo chat...

JEdnom me je prevarila, ako se to tak može nazvat, bili smo vani u sub, ja došo kod nje u grad i otpratila me na kolodvor i išla kuci, srela je nekog lika pričali su i on ju poljubio, (ne francuski...brzo usne poljubio samo), ona mi je to rekla odmah u poruci, i rekla je da je plakala, da je mislila da ću ju ostavit, ali zašto bi to mislila ako ju je on poljubio i ako ona nije kriva, i ako je to bilo samo to...?

Užasno sam ljubomoran zbog svega toga, smeta mi to sve... ne znam sto da vise radim... milijun puta sam se mislio ubit, njeno ime sam si urezo na trbuh... nisam normalan zbog nje... Da se ja nisam trudio da sve izgladim u vezi, veza bi bila gotova nakon tjedan dana... Kaže da će se trudit, da će probat, i to bude dva dana i onda opet po starom...

Ne izlazim više ni ništa,,,nisam bio vani od 1.mejseca...osim na rođendanu kod prijatelja u 5.mjesecu...
Šta da radim...ubija me...a volim ju....
Jedan lik mi je reko da imam više živaca nego mahatma ghandi i da mi se divi

pomozite...
Ako ti je otisla u Dalmaciju , zabrini se. Dolje jos ima onih "galebova" pa je lako da postane lovina jos ako je "labilna" karaktera (a izgleda da je cim dopustila nekom liku da je poljubi na ulici). A ti lezi kuci i rezi se, hehe koji si ti lik iz crtanog. Budi musko, sjedni u vozilo i odi do nje, pokazi da ti nesto znaci ali i da vidis situaciju kod nje. Samo bani bez najave da vidis reakciju.
Trebas biti lovac a ne lovina
rma is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 16:34   #112
Quote:
white- kaže: Pogledaj post
Priča ide ovako...
S njom sam od 1.mjeseca ove godine, udaljeni smo jedno od drugog 50-ak kilometara.
Viđamo se jednom tjedno, jedino tako možemo, a sad je ona otišla na more na mjesec i pol dana. Ali ni nije problem u tome, otkad je tamo javi se možda jednom dnevno, i naravno ja sam se zbog toga naljutio, postao sam hladan.
Rekla mi je - "to nije onaj dečko od prošlog tjedna koji je bio pažljiv i nježan. hladan si..." Odgovorio sam joj da bar pokuša odvojit deset sekundi za mene i poslat poruku ako je već na mjesec i pol dana otišla na more.
Napisao sam joj da vidim i znam da će ova veza ako se tako nastavi otić kvragu za tjedan dana, pito sam ju jel baš morala na mjesec i pol dana, smijala mi se...
počela pričat kak joj ja nedam ni na more... Možda sam glup ili ne znam šta, ali mislim da joj je više stalo do toga da bude tamo mjesec i pol(mislim da je dovoljno i 2tjedna) nego da budemo više skupa sad kad možemo,preko ljeta..

Jednom sam spomenio, kao, "joj da nabavim stan preko ljeta kod tebe, da budemo zajedno barem tjedan dana" ...na to je samo rekla, "ja idem na more, nebi ja ostala tu,pogotovo sad kad dole imam kuću...

Stalno me jebe zbog nečeg, sve joj smeta,odlazila je i na chat, tamo je bilo svačega ("jedan lik: ko koga voli?, ona: "ti mene", drugi lik:"**** jel me varaš? ona: "ne", jedan joj kaže: "dobit ces po guzi" ona samo kaže :hehe i nasmije se... A ona za sve to kaže da je zajebancija, da je to samo chat...

JEdnom me je prevarila, ako se to tak može nazvat, bili smo vani u sub, ja došo kod nje u grad i otpratila me na kolodvor i išla kuci, srela je nekog lika pričali su i on ju poljubio, (ne francuski...brzo usne poljubio samo), ona mi je to rekla odmah u poruci, i rekla je da je plakala, da je mislila da ću ju ostavit, ali zašto bi to mislila ako ju je on poljubio i ako ona nije kriva, i ako je to bilo samo to...?

Užasno sam ljubomoran zbog svega toga, smeta mi to sve... ne znam sto da vise radim... milijun puta sam se mislio ubit, njeno ime sam si urezo na trbuh... nisam normalan zbog nje... Da se ja nisam trudio da sve izgladim u vezi, veza bi bila gotova nakon tjedan dana... Kaže da će se trudit, da će probat, i to bude dva dana i onda opet po starom...

Ne izlazim više ni ništa,,,nisam bio vani od 1.mejseca...osim na rođendanu kod prijatelja u 5.mjesecu...
Šta da radim...ubija me...a volim ju....
Jedan lik mi je reko da imam više živaca nego mahatma ghandi i da mi se divi

pomozite...
Urezao si si njeno ime na trbuh? Zasto pobogu?
Tomo_Bili is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 14:51   #113
Nista od toga
black000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:33.