Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2017., 15:18   #21
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Zasto bi morali da radimo kucni, dvorisni i ostali posao u isto vreme?
Evo, ja sam upravo oprala sve sudove, obrisala podove i slozila odecu koja se susila, dok je muz gledao History. Sad je on otisao u prodavnicu i na pijacu, ja sedim za forumom. Za par sati ce on da kuva, ja da citam. Za sat cu ja da peglam, on da lezi :-)
Meni ovo super zvuci.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 15:19   #22
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Doslovno...digneš auto na dizalicu i skineš filter, ispustiš ulje i tako to
Really?
Cudi me da znas postupak.
Svaka cast.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 15:22   #23
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Načelno, ne postoji ta podjela, ali ima stvari koje on zna raditi, ja ne, i obrnuto. Tako da svatko pridonosi onime što zna, a što znamo oboje, dijelimo, i to ne pola pola, nego kako tko stigne.
I ovo je skroz normalno i lijepo.
Inzistiranje da bude po pola je silovanje odnosa.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 15:23   #24
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Cudi me da znas postupak.
Svaka cast.
Ja jesam bio sarkastičan ali ti si malo previše Osim ako ne poznaš harder.Ona ti je žena zmaj.Sve zna
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 15:23   #25
Quote:
Layla DM kaže: Pogledaj post
Sudeci prema ovom forumu, ako npr muz puno vise zaradjuje, znaci vise i donosi u kucu, onda je na zeni da radi sve po kuci, ili bar veci dio poslova
I obrnuto, makar mislim da je to rjedji slucaj.

Ako su tu negdje po primanjima, onda dijele kucanske poslove.
Naravno, pod uvjetom da nije rijec o konzervativcima kojima je zena samo da kuha i sprema po kuci
Ti si opsjednuta.
Makni malo misli od toga.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 15:26   #26
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Ja jesam bio sarkastičan ali ti si malo previše Osim ako ne poznaš harder.Ona ti je žena zmaj.Sve zna
Ne, ja sam ozbiljan i smatram da vecina zena ne zna kak izgleda filter ulja i da ni ne zna gdje se nalazi na autu.
Mislim da ga vecine nisu ni svjesne da postoji.

Svaka cast harderici.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 15:32   #27
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ne, ja sam ozbiljan i smatram da vecina zena ne zna kak izgleda filter ulja i da ni ne zna gdje se nalazi na autu.
Mislim da ga vecine nisu ni svjesne da postoji.

Svaka cast harderici.
Mogu to naučiti ako žele,kao što mi možemo naučiti peglati,kuhati(neki od nas).Ja neznam peglati a ni kuhati osim nekih osnovnih stvari.Nisam ni zainteresiran da naučim ali ako bih morao onda bi naučio.
Što se tiče harder ona vozi motor ako se ne varam i ne djeli ga sa nikim i pretpostavljam da ga održava prema tome zna o motorima više od mnogih muškaraca a vjerovatno i o autima više od mnogih.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 15:32   #28
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ne, ja sam ozbiljan i smatram da vecina zena ne zna kak izgleda filter ulja i da ni ne zna gdje se nalazi na autu.
Mislim da ga vecine nisu ni svjesne da postoji.

Svaka cast harderici.
Pa ne znam ni ja i zivo mi se fucka di je filter dok god ja mogu odvesti auto kod majstora i platiti mu za zamjenu svega navedenog.
Isto vrijedi i za ciscenje. Jedino cu se potruditi oko kuhanja jer mi je to cak pomalo i strast a za sve ostalo tu je mastercard.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 15:42   #29
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Mogu to naučiti ako žele,kao što mi možemo naučiti peglati,kuhati(neki od nas).Ja neznam peglati a ni kuhati osim nekih osnovnih stvari.Nisam ni zainteresiran da naučim ali ako bih morao onda bi naučio.
Što se tiče harder ona vozi motor ako se ne varam i ne djeli ga sa nikim i pretpostavljam da ga održava prema tome zna o motorima više od mnogih muškaraca a vjerovatno i o autima više od mnogih.
Ja tvrdim da ih ne zanima, a ne da ne mogu nauciti.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 15:43   #30
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Sve osim kucanstva.
Nisam rekao da ne mogu raditi sve vec da nisu zainteresirane.

Malo zena radi vise od toga.
Bar ih ja ne poznajem.
Mene je instruktor vožnje pitao jesam li udana. Kad sam rekla da nisam je zaključio da me mora naučiti provjeravati ulje, mijenjati gumu i sl.

Neudane žene moraju imati interes, htjele ili ne

Trebao bi objasniti što spada pod kućanstvo i što još postoji izvan toga. Spada li i obiteljski budžet i svi poslovi vezani za financije u kućanstvo?

Spada li i odgoj djece u kućanstvo? Ne na način da im se skuha večera i potjera ih se pisati zadaću nego da se planiraju izlasci i izleti s njima u svrhu dodatnog obrazovanja.

Spada li i planiranje godišnjeg u kućanstvo?

Jer ako to sve spada, a 'ostali poslovi' se svode na neke popravke za koje možeš angažirati majstora, onda ni ne vidim prednost interesa za 'ostale poslove'. Ne mogu ja ne znati/htjeti kuhati svaki dan jer znam popraviti veš mašinu
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 15:46   #31
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Pa ne znam ni ja i zivo mi se fucka di je filter dok god ja mogu odvesti auto kod majstora i platiti mu za zamjenu svega navedenog.
Isto vrijedi i za ciscenje. Jedino cu se potruditi oko kuhanja jer mi je to cak pomalo i strast a za sve ostalo tu je mastercard.
I to mi je ok, ali da sam zena mi to ne bi bilo privlacno.
Pricam iz svojeg kuta. Ne znam za druge.

Ja radje sto vise toga napravim sam iako auto ipak dajem serviseru, ali prije sam uzivao u tome.

Sve zene s kojima sam bio su voljele sto sam sposoban i spretan sa rukama, a radna odjeca im je fetis.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 15:54   #32
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
Mene je instruktor vožnje pitao jesam li udana. Kad sam rekla da nisam je zaključio da me mora naučiti provjeravati ulje, mijenjati gumu i sl.

Neudane žene moraju imati interes, htjele ili ne

Trebao bi objasniti što spada pod kućanstvo i što još postoji izvan toga. Spada li i obiteljski budžet i svi poslovi vezani za financije u kućanstvo?

Spada li i odgoj djece u kućanstvo? Ne na način da im se skuha večera i potjera ih se pisati zadaću nego da se planiraju izlasci i izleti s njima u svrhu dodatnog obrazovanja.

Spada li i planiranje godišnjeg u kućanstvo?

Jer ako to sve spada, a 'ostali poslovi' se svode na neke popravke za koje možeš angažirati majstora, onda ni ne vidim prednost interesa za 'ostale poslove'. Ne mogu ja ne znati/htjeti kuhati svaki dan jer znam popraviti veš mašinu
Rekao sam da sam domacica i radim sve ovo sto si nabrojala da zene rade.

Prije sam ja taj koji bi trebao kvocati kao sto zene kvocaju prosjecnim muzevima jer mi se ne pomaze oko muskih poslova, a ja ne da pomazem oko kucanstva vec napravim i vise od zene.

Ja volim provesti vrijeme sa partnericom i sto prije odradimo sto se mora, imamo vise vremena za sebe.
Volim raditi zestoko i jos zestokije se odmarati.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 15:55   #33
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
I to mi je ok, ali da sam zena mi to ne bi bilo privlacno.
Pricam iz svojeg kuta. Ne znam za druge.

Ja radje sto vise toga napravim sam iako auto ipak dajem serviseru, ali prije sam uzivao u tome.

Sve zene s kojima sam bio su voljele sto sam sposoban i spretan sa rukama, a radna odjeca im je fetis.
Ma daleko od toga da ja ne uzmem busilicu u ruke kad treba namontirat neku policu ili tv na zid ali mi ne pada na pamet petljat se u popravljanje vesmasine ili mijenjanja ulja jer takvi poslovi ipak zahtjevaju neko znanje. Sve te sitne gluposti po stanu i ja radim i ne pada mi na pamet zvati majstora da mi promjeni zarulju. Jedino sto nikako ne zelim je baviti se tim ciscenjem i spremanjem pa zato placam cistacicu da to obavi umjesto mene. Nije da ulje bas treba mijenjati svaki dan i jednostavno mi se ne da natezati s bilo kime oko tih glupih podjela i moranja. Kad necu moci platiti za promjenu ulja ili ciscenje onda cu valjda i ja naucit di je filter i kako to napraviti.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 16:05   #34
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Rekao sam da sam domacica i radim sve ovo sto si nabrojala da zene rade.

Prije sam ja taj koji bi trebao kvocati kao sto zene kvocaju prosjecnim muzevima jer mi se ne pomaze oko muskih poslova, a ja ne da pomazem oko kucanstva vec napravim i vise od zene.

Ja volim provesti vrijeme sa partnericom i sto prije odradimo sto se mora, imamo vise vremena za sebe.
Volim raditi zestoko i jos zestokije se odmarati.
Od početka su meni tvoji postovi "smrdili" na kritiku tvojoj ženi..bivšoj ili sadašnjoj neznam
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 16:11   #35
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Rekao sam da sam domacica i radim sve ovo sto si nabrojala da zene rade.

Prije sam ja taj koji bi trebao kvocati kao sto zene kvocaju prosjecnim muzevima jer mi se ne pomaze oko muskih poslova, a ja ne da pomazem oko kucanstva vec napravim i vise od zene.

Ja volim provesti vrijeme sa partnericom i sto prije odradimo sto se mora, imamo vise vremena za sebe.
Volim raditi zestoko i jos zestokije se odmarati.
Sad više ništa ne kužim. Ja sam samo pitala što se spada u kućanstvo, nisam ništa navela kao ženski posao

Čisto zato što si rekao da većinu žena ne zanima ništa izvan kućanstva.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 16:12   #36
Kad dragi i aj kuhamo, on obavezno guli krumpir (to ne volim) i reže luk (meni cure suze u potocima), ja perem i režem povrće (to on ne voli), on dinsta i miješa (ja to nemam strpljenja dugo radit), ja perem suđe.
mantisa is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 16:12   #37
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
Sad više ništa ne kužim. Ja sam samo pitala što se spada u kućanstvo, nisam ništa navela kao ženski posao

Čisto zato što si rekao da većinu žena ne zanima ništa izvan kućanstva.
Pa ne zanima.
Da, sve sto si rekla je kucanstvo i uniseks posao.
Postavljanje knaufa npr nije vec je muski posao i to zene uglavnom ne zanima.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 16:13   #38
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ti si opsjednuta.
Makni malo misli od toga.

Haha pa sa cim?
Ja nisam rekla svoj stav, nego ono sto vidim na forumu.
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 16:15   #39
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Pa ne zanima.
Da, sve sto si rekla je kucanstvo i uniseks posao.
Postavljanje knaufa npr nije vec je muski posao i to zene uglavnom ne zanima.
Zanima? Ne zanima me ništa od toga, ni od muških,ni ženskih, ni uniseks; osim ako nešto baš moram.

a što je po tebi samo ženski posao?
mantisa is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 16:17   #40
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Od početka su meni tvoji postovi "smrdili" na kritiku tvojoj ženi..bivšoj ili sadašnjoj neznam
Nije kritika nikome jer me to ne smeta i ne dijelim poslove niti me briga tko koliko radi dokle god se meni ne sere.

Poznajem vise zena od svoje bivse i sadasnje i obrazac kod skoro svih je isti.

To nije nista negativno, niti mislim ista negativno o zenama. Meni su to cinjenice koje vidim u svijetu oko sebe.

Ili da mozda glumim da to nije tako radi politicke korektnosti?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:29.