Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2017., 08:58   #561
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
No i to je statistika s preklapanjem, i sigurno je Janica snažnija od hrpetine muških - no - dođe konkretna situacija na poslu gdje klimavom tipu uvale da nosi neku tešku kantu dok kraj njega stoji stasita ženska, "jer on je muško".

Sjećate se onog "skandala" gdje žene iz Konzuma čiste snijeg dok muški stoji sa strane i gleda? Obrnuto jel bi bio skandal? Bore se protiv tvrdnje da su muški snažniji, ali to istovremeno od njih zahtijevaju.
Uopće nemam problem s time da su muški generalno jači, samo mi je debilno da frajer neće obrisat prašinu jer je prošli tjedan donio plinsku bocu ili da žena neće pomaknut odbjeglu vešmašinu jer je jutros prala suđe.
I stvarno se u životu nisam susretala s raspravama tog tipa.
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 08:59   #562
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
Istovarivanje auta nakon velikog shoppinga. Gajbe pive i kartoni mlijeka. Neki imaju i plinske boce.
Vraćanje veš-mašine na mjesto kad malo odskakuće. O ima toga ohoho.

Makar ponavljam, to sa snagom mi je manje interesantno od detalja tko naganja pauke. Jer "opasni su". Jedni valjda imaju deblju kožu, ili više vole ugrize, nego drugi.
Auto istovaram ja. Ne kupujemo pivo na gajbe, a karton mlijeka od 12 ili 15 litara nije ništa posebno. On za to vrijeme obično s klinkom ode "pozdraviti" susjedinog cucka. Kojeg ja ne volim i ne idem k njemu (ok, ne volim susjedu ) . Plin nam je gradski. Mašina ne ide nikamo, staru je na mjesto vraćao prvi koji ju je našao na sred kupatila. Neš ti teškog napora odgurati vešmašinu 20 cm.

Pauke lovi tko ih vidi. Baš mi je napeto cviliti 10 minuta dok ne dojuri vitez u oklopu, a beštija do tada 5 puta pobjegne.

Jebote, s kakvim se ti stvarima mučiš? A ja mislila da mi živimo sasvim obično i normalno.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 09:11   #563
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
.
ne trazi mi se po temi, ali evo kako reagiras na to da su muskarci snazniji spol, a i u onom ranijem postu si reagirala nerazumno gdje si tvrdila da se ja kurcim snagom zato jer tvrdim da si u krivu kada kazes da muskarci nisu snazniji spol:

"Joj oprosti mi o veliki moćni snažni... Ako ti kažeš, onda je tako i nema što da tko misli drugačije... Tvoj gromoviti glas je rekao i ja jadna bespomoćna drugotna klanjam se tebi o veliki, samo nemoj vikati na mene... :ciju ciju:"

kao da te vrijedja da su muskarci snazniji?
meni to smrdi na issues.

a sad cu stati iako vjerujem da cemo se sresti opet i ja cu opet biti uporan i dosadan.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 09:16   #564
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
ne sjecam se da se itko kurcio snagom, ti si netocno tvrdila da muskarci nisu snazniji spol, a ja sam ti objasnjavao da tvoje misljenje tu nista ne vrijedi jer muskarci jesu snazniji spol. to nije kurcenje snagom, to su cinjenice.

da, ja jesam u pravu, a ti pricas nepovezane gluposti tak da imas neke issues oko svega toga.

pokazat cu ti i gdje vidim da imas issues jer cu rekonstruirati nas razgovor zadnja dva dana da vidimo kak je to islo i da vidimo koliko si bila zrela sugovornica koja zna normalno razgovarati.

hvala sto sam ti dosadan, mene sve ovo veseli.

javim se uskoro.
Ti imaš neke gadne probleme. Za sve godine na forumu samo sam dvoje ljudi stavila na ignor. I to nakon jako puno vremena i razmijenjenih postova. Ti si oborio sve rekorde i spadaš u kategoriju "lako se svađati s pametnim čovjekom, ali probaj ti s budalom..." Uživaj u životu i snazi.

Aj bok.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 09:21   #565
Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
Uopće nemam problem s time da su muški generalno jači, samo mi je debilno da frajer neće obrisat prašinu jer je prošli tjedan donio plinsku bocu ili da žena neće pomaknut odbjeglu vešmašinu jer je jutros prala suđe.
I stvarno se u životu nisam susretala s raspravama tog tipa.
nisi se susretala s takvim raspravama jer se rijetko vode.

prasac provocira iako je donekle i u pravu jer danasnji nazadni liberalizam dozvoljava tesku pljuvacinu i hajku na muskarce (kao u konzumovom primjeru sa ciscenjem snijega ili onom primjeru razlicitog tretmana sa ubojstvima od strane muskog ili zenksog partnera), a sa druge strane se poziva na ravnopravnost cim je zenska stvar u pitanju.

tak da ja ne znam kaj bi nekim zenama bilo ispravno jer ako im velis da nisu za ciscenje snijega jer smo mi jaci, onda najebes posto diskriminiras po spolu, a ako zeni das da cisti snijeg onda si kreten jer je to dominacija muskarca nad zenom.

kaj da mi onda napravimo? kako zadovoljiti nazadne liberale?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 09:25   #566
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Ti imaš neke gadne probleme. Za sve godine na forumu samo sam dvoje ljudi stavila na ignor. I to nakon jako puno vremena i razmijenjenih postova. Ti si oborio sve rekorde i spadaš u kategoriju "lako se svađati s pametnim čovjekom, ali probaj ti s budalom..." Uživaj u životu i snazi.

Aj bok.
vidis, spominjes da uzivam u svojoj snazi, a ja uopce nisam tvrdio da je snaga bitna za bilo sto u odnosu vec sam samo reagirao na tvoje netocne tvrdnje da muskarci nisu snazniji spol.
ocito je to tebi tesko shvatiti.

jebe mi se sto si me stavila na ignore.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 09:45   #567
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Koje jebeno sve? Rušenje balvana? Kotrljanje kamionskih guma? Ili smo opet kod jebenog cementa?
Recimo da je bračni par s dvoje djece bio na fešti i kasno se vraćaju kući. Djeca su u autu zaspala i roditelji ih odluče ne buditi i odnjeti do krevata. Jedno dijete ima 13kg, a drugo 22kg. Tko nosi koje dijete?
kofilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 09:47   #568
Quote:
kofilica kaže: Pogledaj post
Recimo da je bračni par s dvoje djece bio na fešti i kasno se vraćaju kući. Djeca su u autu zaspala i roditelji ih odluče ne buditi i odnjeti do krevata. Jedno dijete ima 13kg, a drugo 22kg. Tko nosi koje dijete?
Nitko. Oni se posvade, a djeca prespavaju u autu dok se nisu sposobna sama prenijeti u kuću
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 09:49   #569
nitko
djecu ostave u autu, a oni odu u kucu raditi novu
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 09:55   #570
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
nitko
djecu ostave u autu, a oni odu u kucu raditi novu
I to blizance da se opet ne nađu u istom problemu.
kofilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 09:59   #571
Quote:
kofilica kaže: Pogledaj post
I to blizance da se opet ne nađu u istom problemu.
Ne budu, taman budu ovi dvoje porasli, pa budu oni blizance vukli
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 10:00   #572
Quote:
kofilica kaže: Pogledaj post
Recimo da je bračni par s dvoje djece bio na fešti i kasno se vraćaju kući. Djeca su u autu zaspala i roditelji ih odluče ne buditi i odnjeti do krevata. Jedno dijete ima 13kg, a drugo 22kg. Tko nosi koje dijete?
posto je muz nosio cement prosle godine, red je da zena nosi oboje.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 10:10   #573
Quote:
kofilica kaže: Pogledaj post
Recimo da je bračni par s dvoje djece bio na fešti i kasno se vraćaju kući. Djeca su u autu zaspala i roditelji ih odluče ne buditi i odnjeti do krevata. Jedno dijete ima 13kg, a drugo 22kg. Tko nosi koje dijete?
Ja bih osobno djecu probudila i izvela. Dijete inače nismo vodili na fešte dok nije bila dovoljno velika. Ne zbog nošenja, nego zato što smatram da je to zajebavanje djeteta.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 10:12   #574
Bokte, opet nekako vidim postove onog Flata... Ili je Tapatalk u banani ili je našao neku foru da njegova mora biti zadnja...
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 10:13   #575
Quote:
kofilica kaže: Pogledaj post
Recimo da je bračni par s dvoje djece bio na fešti i kasno se vraćaju kući. Djeca su u autu zaspala i roditelji ih odluče ne buditi i odnjeti do krevata. Jedno dijete ima 13kg, a drugo 22kg. Tko nosi koje dijete?
Ma kakvo nebuđenje.. ajmo, klinčadijo, na noge lagane! Vaši djed i baka su hodali 38 kilometara po snijegu do škole i usput se borili s mećavama, međedima i vukovima.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 10:21   #576
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ne budu, taman budu ovi dvoje porasli, pa budu oni blizance vukli
osim ako je jedno zensko, onda buju se dva para svadala
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 10:21   #577
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ma kakvo nebuđenje.. ajmo, klinčadijo, na noge lagane! Vaši djed i baka su hodali 38 kilometara po snijegu do škole i usput se borili s mećavama, međedima i vukovima.


U mojoj stvarnosti nosi ih tata, jednog po jednog jer ja imam visoke pete i vrlo mi je nepraktično nositi djecu iz auta
Naravno, vrlo oprezno jer ne daj Bože da ih razbudi...dobiti će svoje
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 10:30   #578
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
osim ako je jedno zensko, onda buju se dva para svadala
Sash, dok su mali ih treba naučiti ko kaj nosi
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 10:34   #579
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Ja bih osobno djecu probudila i izvela. Dijete inače nismo vodili na fešte dok nije bila dovoljno velika. Ne zbog nošenja, nego zato što smatram da je to zajebavanje djeteta.
Fešta ne mora biti pir od tri popodne do četri ujutro. Može biti gusarska bitka u susjednom gradu i vožnja kući od pola sata. Ili predstava na dječjem festivalu i sladoled poslije. Tu i tamo se nađe neko cendravo dijete, ali nisam primjetila da je to generalno zajebavanje djeteta. Buđenje usnulog i umornog djetata radi 150m nošenja, po meni, već jest.
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ma kakvo nebuđenje.. ajmo, klinčadijo, na noge lagane! Vaši djed i baka su hodali 38 kilometara po snijegu do škole i usput se borili s mećavama, međedima i vukovima.
Drugi put će doma pješke pa im neće pasti na pamet da zaspu.
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post


U mojoj stvarnosti nosi ih tata, jednog po jednog jer ja imam visoke pete i vrlo mi je nepraktično nositi djecu iz auta
Naravno, vrlo oprezno jer ne daj Bože da ih razbudi...dobiti će svoje
Dobit će svoje i ako ih razbudi i ako ih ne razbudi Pa neka bira
kofilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 10:38   #580
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Bokte, opet nekako vidim postove onog Flata... Ili je Tapatalk u banani ili je našao neku foru da njegova mora biti zadnja...
bas tuzno.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:28.