Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2007., 22:39   #1
Isplati li se biti dobar?

Mislim da sam u vezi dobra. Ne zanovijetam, ne dosađujem, nisam ljubomorna, dajem im prostora, vijerna sam, dajem cijelu sebe i sve od sebe.
I uvjek ispušim.
Uvijek naletim na idiota koji će kad-tad to iskoristiti da na meni iskali svoje frustracije. Jedan je bio bolesno ljubomoran i ponašao se prema meni kao strogi otac. Ovaj sada se ponaša prema meni kao prema otiraču. Kao da nisam osoba koja ima svoje osjećaje i svoj unutarnji svijet. Sljedeći će me vjerojatno tući.

S druge strane, rospije uvijek nekako dobro prođu. Nađu budalu koju stave na kratak lanac ili se prihvate sisaljkama i sišu zauvijek.
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 22:47   #2
Quote:
pumpkin pie kaže: Pogledaj post
Mislim da sam u vezi dobra. Ne zanovijetam, ne dosađujem, nisam ljubomorna, dajem im prostora, vijerna sam, dajem cijelu sebe i sve od sebe.
I uvjek ispušim.
Uvijek naletim na idiota koji će kad-tad to iskoristiti da na meni iskali svoje frustracije. Jedan je bio bolesno ljubomoran i ponašao se prema meni kao strogi otac. Ovaj sada se ponaša prema meni kao prema otiraču. Kao da nisam osoba koja ima svoje osjećaje i svoj unutarnji svijet. Sljedeći će me vjerojatno tući.

S druge strane, rospije uvijek nekako dobro prođu. Nađu budalu koju stave na kratak lanac ili se prihvate sisaljkama i sišu zauvijek.
Ne trebas biti rospija, jer si ocito dobrica, ali, nemoj bit bas skolski primjer najuzornije cure, jer to ti se danas, na zalost, ne cijeni nekad malo zanovijetaj, dosadjuj, pokazi mrvicu mrvicu ljubomore, nekad im uskrati prostor (na jedan dan) i nemoj (u pocetku) dat cijelu sebe, nekaj ostavi i za sebe. malo tajanstvenosti treba svakoj zeni, cijeli zivot.
__________________
**Covjek pokazuje svoju velicinu nacinom kojim se odnosi prema "malim" ljudima**
ofcica
crna ovčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 22:50   #3
Quote:
pumpkin pie kaže: Pogledaj post
Mislim da sam u vezi dobra. Ne zanovijetam, ne dosađujem, nisam ljubomorna, dajem im prostora, vijerna sam, dajem cijelu sebe i sve od sebe.
I uvjek ispušim.
Uvijek naletim na idiota koji će kad-tad to iskoristiti da na meni iskali svoje frustracije. Jedan je bio bolesno ljubomoran i ponašao se prema meni kao strogi otac. Ovaj sada se ponaša prema meni kao prema otiraču. Kao da nisam osoba koja ima svoje osjećaje i svoj unutarnji svijet. Sljedeći će me vjerojatno tući.

S druge strane, rospije uvijek nekako dobro prođu. Nađu budalu koju stave na kratak lanac ili se prihvate sisaljkama i sišu zauvijek.
Isplati se biti dobar. Ne isplati se biti budala.
Paradoksalno - isplati se biti i los, ali samo ako se pravis budala.
Tupko Glupkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 22:51   #4
Hoćeš reći da sam budala..?
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 22:57   #5
Quote:
pumpkin pie kaže: Pogledaj post
Mislim da sam u vezi dobra. Ne zanovijetam, ne dosađujem, nisam ljubomorna, dajem im prostora, vijerna sam, dajem cijelu sebe i sve od sebe.
I uvjek ispušim.
Možda si dosadna.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 23:00   #6
Vjerojatno...
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 23:21   #7
baš me rastuži tvoja tema. i to više način na koji pišeš o tome, nego to o čemu pišeš. rezignirano, digla ruke, kao, to je tako, samo jesam li možda trebala drugačije igrat u životu

ma ne moš "dobrotu" gledat kroz isplativost. najbolje da se sad možeš i trebaš mijenjat iz temelja!?!
rospije vladaju, to je istina...al da bi se mijenjala s njima-bome ne bih. nije ni to lak život. stalno spletkarenje, oprez i pravilno zabijanje kajli...to je stil života.
ako misliš da nešto propuštatš, probaj pomalo tjerat vodu na svoj mlin...kad god se sjetiš, priupitaj se kako bi bi kučka postupila u danoj situaciji i navali! (zgodno je imat uzor, puno tečnije ide)

možda ti se svidi tu i tamo pokazat malo zlobe
__________________
Halben trinken,
halben Scharzu geben
milijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 23:34   #8
Ma sad nam je neka loša faza. Odlučila sam prekinuti kontakte na par dana...Po dobroj staroj "Dabogda imao pa nemao". Al đaba sve kad se on neće boriti za mene.
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 23:36   #9
ok koliko sam ja shvatila, naletila si na dva ili tri losa decka... znas koliko ih jos ima na svijetu pih...

a inace ako te neko nece, nece pomoc ni spletkaranje ni igranje igri niti davanje sebe na pladnju, jbg
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 00:13   #10
Jedno je biti dobar, a drugo je biti glup. Ti si glupa. Biraš kretene za partnere. Sve dok ne počneš cijeniti sebe, bit će ti tako. Znam da zvuči kao fraza, ali dok ne popizdiš nema napretka. I ja sam bila otirač pa znam o čemu pričaš - zlato jel ti puše, zlato hoćeš kavicu, zlato hoćeš ovo, ono, zlato jesi umorarn, zlato jel tebi teško na poslu...a onda sam jednog dana popizdila i zlato šutnula nogom u dupe Vjeruj mi, nema boljeg osjećaja
funnygirl33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 00:18   #11
Quote:
pumpkin pie kaže: Pogledaj post
Mislim da sam u vezi dobra. Ne zanovijetam, ne dosađujem, nisam ljubomorna, dajem im prostora, vijerna sam, dajem cijelu sebe i sve od sebe. .
Sa slijedecim probaj s pola gasa, pa mi javi kako ti ide...

Mozda pomogne i ako prestanes nositi majice (i face) na kojima pise velikim slovima "Hit me!"

Ju gat tu ask jor self tu kvescns.....
1.) Bi li tebe takvu (dobrohotnu i cjelopredajucu) htio neki drugaciji momak?
2.) Bi li tebi stvarno odgovarao neki drugaciji momak koji bi vise bio svoj i vise gledao svoja posla, a manje tobom pokusavao uredovati?

Quote:
pumpkin pie kaže: Pogledaj post
I uvjek ispušim.
Uvijek naletim na idiota koji će kad-tad to iskoristiti da na meni iskali svoje frustracije. Jedan je bio bolesno ljubomoran i ponašao se prema meni kao strogi otac. Ovaj sada se ponaša prema meni kao prema otiraču. Kao da nisam osoba koja ima svoje osjećaje i svoj unutarnji svijet. Sljedeći će me vjerojatno tući.
Sta da ti kazem? Okalni se oralnog seksa kad vidis da ti skodi....(bar neko vrijeme).....ili u najgorem slucaju nemoj ga uvlaciti do kraja....

Jedna za tebe....


Ljutiš se bez veze
brinu te sitnice
tako često imaš
zamišljeno lice.
Ljutiš se bez veze i
iz čista mira.
kriv ti je telefon, radio što svira.
Ljutiš se bez veze
pravi razlog nemaš
kad bi ja u društvo
ti se kući spremaš,
ali ja ću opet preko svega prijeći
sto puta me pitaš,sto puta cu reći.

Volim te budalo mala,
kad bi samo,samo znala
nije ovo igra šala,volim te budalo mala
Volim te budalo mala kad bi samo,samo znala..
nije ovo igra šala..volim te budalo mala..

Ljutiš se bez veze
okreceš mi ledja
ponekad pred svima,
moj te pogled vrijedja.
Al ja ću opet preko svega prijeći..
Sto puta me pitaš,
sto puta cu reći..
Volim te budalo mala,kad bi samo,samo znala.
Nije ovo igra sala..volim te budalo mala...
Tupko Glupkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 00:37   #12
moras naci ravnotezu...
budi dobra kao sto jesi ali pokazi da cijenis sebe i drugi ce te cijeniti...
ne daj se zezati...
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 01:00   #13
Quote:
pumpkin pie kaže: Pogledaj post
Mislim da sam u vezi dobra. Ne zanovijetam, ne dosađujem, nisam ljubomorna, dajem im prostora, vijerna sam, dajem cijelu sebe i sve od sebe.
to puno ljudi misli, često se pokaže da nesvjesno povrijeđuju partnera.
Quote:
I uvjek ispušim.
Uvijek naletim na idiota koji će kad-tad to iskoristiti da na meni iskali svoje frustracije. Jedan je bio bolesno ljubomoran i ponašao se prema meni kao strogi otac. Ovaj sada se ponaša prema meni kao prema otiraču. Kao da nisam osoba koja ima svoje osjećaje i svoj unutarnji svijet. Sljedeći će me vjerojatno tući.
nisi naletila, ti si ih birala i odlučila se upustiti u vezu. odnos stvara dvoje ljudi, tak da si sama odgovorna što si dopustila da se dogode takve stvari, tj. da te tipovi ne poštuju.
ne kažem to zato da se osjećaš kriva, nego da shvatiš da možeš izabrati nekoga tko će se dobro ponašati prema tebi i da možeš postaviti granice ponašanja koje prihvaćaš. koliko daješ, toliko i tražiš. ni više ni manje.
Quote:
S druge strane, rospije uvijek nekako dobro prođu. Nađu budalu koju stave na kratak lanac ili se prihvate sisaljkama i sišu zauvijek.
daleko je to od sreće.
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 01:30   #14
Quote:
pumpkin pie kaže: Pogledaj post
Mislim da sam u vezi dobra. Ne zanovijetam, ne dosađujem, nisam ljubomorna, dajem im prostora, vijerna sam, dajem cijelu sebe i sve od sebe.
I uvjek ispušim.
Uvijek naletim na idiota koji će kad-tad to iskoristiti da na meni iskali svoje frustracije. Jedan je bio bolesno ljubomoran i ponašao se prema meni kao strogi otac. Ovaj sada se ponaša prema meni kao prema otiraču. Kao da nisam osoba koja ima svoje osjećaje i svoj unutarnji svijet. Sljedeći će me vjerojatno tući.

S druge strane, rospije uvijek nekako dobro prođu. Nađu budalu koju stave na kratak lanac ili se prihvate sisaljkama i sišu zauvijek.
Biti dobar za nekog ko je dobar prema tebi je ok,i nista drugo.
Cosmopolita is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 08:27   #15
Ne možeš biti drugačija i glumiti da si nešto što nisi. Dakle, budi ono što jesi i kakva jesi. A promjeni način na koji tražiš dečke i kriterije prema kojima ih tražiš. I opusti se, naići će onaj koji ti odgovara.

Interesantno je da postoji hrpa dečaka sa istim "problemom". Misle da na svijetu nema dobre i normalne cure koja ne vara, koja nije sponzoruša, nije rospija i koja voli nekoga cijelim bićem.

Zagonetka je zašto se takve duše ne spoje i ne prepoznaju nego kukaju svaki na svojem kraju svemira.

Nemoj gubiti nadu u dobre ljude koje zaslužuješ. Evo, moja bolja polovica i ja smo primjer za to. Kad smo već izgubili nadu u suprotni spol i digli ruke od traženja normalnog partnera upoznali smo jedno drugo. Sad se pitam zašto sam toliko vremena provodio samujući ili tugujući nakon bivših veza ne znajući da postoji baš Ona i zašto se ranije nismo sreli. No to je život, na to nema odgovora.
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 08:33   #16
Quote:
pumpkin pie kaže: Pogledaj post
Mislim da sam u vezi dobra. Ne zanovijetam, ne dosađujem, nisam ljubomorna, dajem im prostora, vijerna sam, dajem cijelu sebe i sve od sebe.
I uvjek ispušim.
Uvijek naletim na idiota koji će kad-tad to iskoristiti da na meni iskali svoje frustracije. Jedan je bio bolesno ljubomoran i ponašao se prema meni kao strogi otac. Ovaj sada se ponaša prema meni kao prema otiraču. Kao da nisam osoba koja ima svoje osjećaje i svoj unutarnji svijet. Sljedeći će me vjerojatno tući.

S druge strane, rospije uvijek nekako dobro prođu. Nađu budalu koju stave na kratak lanac ili se prihvate sisaljkama i sišu zauvijek.

Ma nemoj tako rezignirano...
Isplati se biti dobar.
Evo moj primjer:brak 18 godina,veza 24.
Trudim se biti dobar i to mi se višestruko vraća dobrim.
Imamo brak kakav se samo poželjeti može.

Budi strpljiva i biti ćeš nagrađena - dobrota će ti se vratiti dobrim.
Smotani is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 08:36   #17
Ne treba bit ful dobra. ja isto kad sam bila naj naj cura uvijek popušim foru a kad se ponašam onak kak hoću-živčanim kad sam živčana, pokažem ljubomoru, grintava ujutro, nedostupna, odmah je dečko lud za mnom!
Koja je to mrtva logika ne znam al u svakom slučaju muškarci vole kad si malo gadura...
ko će ih znat, s njima nikad na zelenu granu.....
Barbarellaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 08:40   #18
Quote:
Barbarellaa kaže: Pogledaj post
Ne treba bit ful dobra. ja isto kad sam bila naj naj cura uvijek popušim foru a kad se ponašam onak kak hoću-živčanim kad sam živčana, pokažem ljubomoru, grintava ujutro, nedostupna, odmah je dečko lud za mnom!
Koja je to mrtva logika ne znam al u svakom slučaju muškarci vole kad si malo gadura...
ko će ih znat, s njima nikad na zelenu granu.....
Ne vole svi kad je gadura...ne generalizirati



Anyway...dobro je Veky rekao...budi ono sto jesi....nema tu dal se isplati biti dobar ili ne....Ako sam ja dobar, onda nisam jer se to isplati..nego zato jer sam to ja i osjecam se dobro dok se tako ponasam....

Nadam se da kuzis kaj mislim
__________________
"Emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our minds"
NeVeR is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 09:06   #19
kako je netko dobro primijetio , malo se brkaju pojmovi ovdje
biti dobar ne znaci nemati svoje ja
i kao se ti postavis kao otirac , zasto se cudis kad te netko drugi pocne smatrati i koristiti kao otirac??

tretiraj partnera kako bi zeljela da on tretira tebe i nemoj dozvoliti da on tebe tretira na nacin koji ti ne odgovara
najgora zenska fora je pusiti fore 2 godine u tisini i onda se naglo ustati na zadnje noge i objaviti rat i urlati kako si nesretna
problemi se rjesavaju tempom kojim dolaze i ako ti nesto smeta , nemoj trpiti ni minutu
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 09:21   #20
Quote:
pumpkin pie kaže: Pogledaj post
S druge strane, rospije uvijek nekako dobro prođu. Nađu budalu koju stave na kratak lanac ili se prihvate sisaljkama i sišu zauvijek.
e to ti je zato jer su kako si rekla rospije.
ona ga neće slušati, ona će mu prigovoriti kad joj nešto smeta, ona će se zauzeti za sebe i boriti.
a njemu će baš to biti zanimljivo, što ne može sve biti kako hoće on.

a ti si dobra, ne zanovjetaš, sve ti je dobro i samim time sigurno im nisi zanimljiva kao takva jer vide da je sve po njihovom.

probaj malo zauzeti svoj stav, da bude onako kako TI hoćeš, ne smiješ samo popuštati, to je dosadno.
Alexandra* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:16.