Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2007., 11:09   #61
Mislim da se isplati biti dobar ali sve ima svoje granice. Jedno je biti dobar a drugo biti budala (ili kako ovdje to zovete otirač).
Moja najbolja frendica je stvarno ok cura ali što se toga tiče...Prekidali su valjda svaki drugi mjesec, a onda bi joj on svašta izdjelio (stvarno gadnih stvari) i svaki put su se pomirili. Ja sam više bila umorna od njihovih sranja pa mi je prešutila zadnju pomirdbu i da se uselila k njemu.
Sad je kao sve u redu ali jasno mi je da ju on ne shvaća kao ravnopravnu, ali sad je kasno, shvatio je da ona sve trpi. Očekuju dijete i žene se i bojim se što će biti kasnije.
Možda će zvučati okrutno, ali kad su bila ona sranja s muževima koji nisu mogli podnijeti razvod pa bi ubili ženu (i druge u blizini) rekla sam joj da ju uvijek mogu saslušati i pomoći ali da ne želim da mi dolazi na kućni prag kad se pokolju. Ne želim da nastradam ja i moja obitelj jer on nije normalan.
Jesam dobra ali imam i ja svoje granice. Volim ju jako ali to je njen život i ne trebam ja snositi posljedice za to.
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 15:14   #62
Quote:
pumpkin pie kaže: Pogledaj post
Mislim da sam u vezi dobra. Ne zanovijetam, ne dosađujem, nisam ljubomorna, dajem im prostora, vijerna sam, dajem cijelu sebe i sve od sebe.
I uvjek ispušim.
Uvijek naletim na idiota koji će kad-tad to iskoristiti da na meni iskali svoje frustracije. Jedan je bio bolesno ljubomoran i ponašao se prema meni kao strogi otac. Ovaj sada se ponaša prema meni kao prema otiraču. Kao da nisam osoba koja ima svoje osjećaje i svoj unutarnji svijet. Sljedeći će me vjerojatno tući.

S druge strane, rospije uvijek nekako dobro prođu. Nađu budalu koju stave na kratak lanac ili se prihvate sisaljkama i sišu zauvijek.
Mislim da se ti ne trebas mijenjati....samo trebas promjeniti momka.

Sto se tice rospija....ne brini...pa nebi valjda htjela biti sa tipom koji ima toliko malo samopostovanja da se druzi sa rospijama!
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 17:31   #63
Quote:
pumpkin pie kaže: Pogledaj post
Mislim da sam u vezi dobra. Ne zanovijetam, ne dosađujem, nisam ljubomorna, dajem im prostora, vijerna sam, dajem cijelu sebe i sve od sebe.
I uvjek ispušim.
Uvijek naletim na idiota koji će kad-tad to iskoristiti da na meni iskali svoje frustracije. Jedan je bio bolesno ljubomoran i ponašao se prema meni kao strogi otac. Ovaj sada se ponaša prema meni kao prema otiraču. Kao da nisam osoba koja ima svoje osjećaje i svoj unutarnji svijet. Sljedeći će me vjerojatno tući.

S druge strane, rospije uvijek nekako dobro prođu. Nađu budalu koju stave na kratak lanac ili se prihvate sisaljkama i sišu zauvijek.
Dobrota nije stvar isplativosti. To je ono sto smo svi mi imali na pocetku u sebi, a onda neki izgubili vise ili manje.
Nemoj razmisljati na taj nacin. Degradirat ces sama sebe i unistit ces svoj kvalitet.
Jer, na kraju, muskarci cijene itekako tu osobinu. Pogotovo oni koji traze ozbiljnu vezu.
Tomo_Bili is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 17:39   #64
Quote:
pumpkin pie kaže: Pogledaj post
Mislim da sam u vezi dobra. Ne zanovijetam, ne dosađujem, nisam ljubomorna, dajem im prostora, vijerna sam, dajem cijelu sebe i sve od sebe.
I uvjek ispušim.
Uvijek naletim na idiota koji će kad-tad to iskoristiti da na meni iskali svoje frustracije. Jedan je bio bolesno ljubomoran i ponašao se prema meni kao strogi otac. Ovaj sada se ponaša prema meni kao prema otiraču. Kao da nisam osoba koja ima svoje osjećaje i svoj unutarnji svijet. Sljedeći će me vjerojatno tući.

S druge strane, rospije uvijek nekako dobro prođu. Nađu budalu koju stave na kratak lanac ili se prihvate sisaljkama i sišu zauvijek.
nemoj se mijenjati.
dobrota nije stvar isplativosti. to je nešto što jesi unatoč i usprkos svemu, radi sebe - najmanje zbog drugih.
dobrota se isplati, ako se tako mogu izraziti, radi osjećaja kojeg imaš prema sebi, zbog osjećaja čiste savjesti i mirnog duha, jer si bio korektan, jer si dao, jer si pokušao...
nemoj mijenjati sebe već partnere, osobe koje ne prepoznaju i ne cijene tu osobinu.
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:40.