Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2007., 14:16   #41
odvažila sam se uzdrmat tvrđavu..dobar je osjećaj kad se počneš borit za sebe..samo se bojim sentimentalnih posljedica kroz neko vrijeme
svi_su_ludi_za_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 22:59   #42
Kao śto si vidjela u mojem topicu sumnjićavost je kao hvast kojeg se teśko rijeśiti.
Ako se ga żeli rijeśiti onda najbolje odrezati korijene samo śto je to nekada teśko ili nemoguće ućiniti...

Jedino śto Ti mogu savjetovati to je da imaś oći i razum śiroko otvorene
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 10:36   #43
slična situacija. U vezi sam duže vrijeme i više puta sam ulovila dečka da mi laže. ok, ništa previše bitno ali dovoljno da mu ne vjerujem previše. Postala sam sumnjičava nakon nekih stvari i s vremenom to je postalo sve gore. I znate kad osjetite da nešto ne štima, nekako je udaljen, hladan. I tako ja ko prava kučka prekopam njegov mobitel i nađem neke poruke, ništa konkretno. Dopisivao se s nekom curom i pitam ga otvoreno što je to treabalo značiti, zašto?
I njegov odgovor je da je to čista zajebancija, da s njom nema ništa ni da će ikada imati ali nešto u meni kao da viče da je bilo tu nečega, dobro možda ne sexa ali nečega sigurno.
i sada on briše sve poruke a ja se grizem sama sa sobom, što je bilo????!!!!!!!
I sve bi još bilo drugačije da je priznao odmah da se dopisuje s njom, jer nisam mu odmah rekla da sam pročitala te poruke, nego sam mu dala da prizna i kad me gledao u oči i rekao da nije kroz suze sam mu odgovorila da sam pročitala sve a on mi maše mobitelom da koje!!!!!! i onda mu priznam da sam ih jučer pročitala prije nego ih je izbrisao, i kaže kad je skužio da znam da nije htio da to krivo shvatim pa je zato sve obrisao.
kako da mu vjerujem????
znate ono, kad vam neki glas u vama govori da je bilo nešto a ja samo želim znati istinu, kakva god bila jer ovako ću poludjeti.
Lakše bih podnjela i da mi kaže da mu se svidjela, da su otišli na piće, tu i tamo se dopisivali ali ništa drugo, čak da su i zabrijali, da me i prevario ali samo da mi prizna,
I sada on naglo postaje najnježniji najbolji, "volim te" svake sekunde a meni njegov dodir budi samo gađenje jer se pitam dali je i nju tako grlio!
kako uopće saznati istinu jer znam da on neće nikada priznati ništa a ja se lomim svaki dan sve više jer ako ga ostavim a doista nije bilo ničega i stvarno me voli kao što kaže.... a ako ostanem svaki dan će me to proganjati što ne znam!
crna i zločesta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:58.