Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2007., 20:29   #21
nedostatak sexa izaziva frustracije koje se počnu liječiti van kuće.
Sissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 21:10   #22
Quote:
Sissy kaže: Pogledaj post
nedostatak sexa izaziva frustracije koje se počnu liječiti van kuće.

Znam i toga se bojim.

Ali tako super funkconiramo na poslovnom planu, isti su nam ciljevi u budućnosti, stvarno se fenomenalno slažemo u svemu osim u sexu.
Moram još dodati, nije da sam totalno nezainteresirana i da mi nije gušt, ali full, full rijeđe od onog što smatram normalnim! A za svoje god. znam da j2xmjesečno je ništa!
Imam sreće što mi muž nije čangrizav, na lijep načim pričamo o svemu i zato sam spremna naprviti sve, posjetiti bilo koga, psiholog, sexologa nevažno....
Ako imate koga za preporučit.....
Neznam, i niti neželim pomišljat da ga danas sutra izgubim zbog toga!!

Hvala svima na iskrenim savjetima
malaPlava is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 21:29   #23
Quote:
malaPlava kaže: Pogledaj post
Imam 28 god. U braku smo godinu i pol. Prije toga u vezi smo bili 2 i pol godine. Volimo se, imamo povjerenja jedno u drugo, izlazimo, zabavljamo se, slažemo se u svmu osim u SEXU. I prije njga imala sam 2 duže veze i isto tako je bilo, prva godina rednoviti sex, kasnije želja polako nestane. Nama je prosjek 2 do 3 puta mjesečno s tim da nismo već zadnja 3-4 tjedna. Čudno će zvučat ali mi to ne predstavlja ništa bitno (znam da ćete me napast zbog ove rečenice). Nekad se zapitam da li samnom nešto nije u redu?
Vidim kod sebe da me pomisao na nekog drugog npr. nekog komada odmah poraste želja, ali znam taman da sam s najzgodnijim frajefom na svijetu da bi nakon godine – dvije stvar bila ista. NIKADA nisam pomislila da bi prevarila muža niti mi je to cilj ali želim da mi možda svojim savjetima pomognete kako se promijeniti. Sama pomisao da bi ga zbog toga mogla izgubit baca me u očaj!!
Vjerujem mu, ali znam da će ako ovako nastavim možda morati potražiti TO izvan kuće, što mu nebi oprostila, ali bi svakako RAZUMJELA!!!!

HVALA svima na iskrenim odgovorima!

Ja imam sličan problem, ali mislim da je uzrok mojih problema daleko u djetinjstvu. Sjećam se da s mamom nikad nisam pričala o sexu ni spolnosti, to je bila zabranjena tema. Kada sam dobila stvari, ona mi samo dala uložak i to je to nikakve raprave niti da me pitala da li mi šta treba objasnit, da li me šta zanima....
Kao jako jako malena malo često sam znala slušat roditlje dok se sexsaju, to je bilo uzdisanje do pakla, a bila sm toliko mala da nisam znala šta rade tako da sam provela noći i noći u suzama i plaču. Ja vjerujem da je to ostavilo velike posljedice na mena i moj seksualni život. Isto kao ti rijetko kada iniciram za seks, a i kada se dogodi osjećam veliku grižnju savjesti, kao da radim nešto što se nesmije, kao da griješim najgorim grijegom, nemogu ti opisati ta dva osjećaja koji se pobude u meni, želja sa strašću istovremeno s osjećajom krivnje, UŽAS!!
Danas polako svladavam to, ali muž mi je puno pomogao jer puno razgovaramo o tome. Preispitaj sebe i svoju savjest, da li i ti imaš neku blokadu, jer ja sam je imala, nisam se mogla opustiti, nisam uspjela doživjeti orgazam, mada je sada puno bolje iako to nije to!
Ja vjerujem da su me te neke stvari koje sam doživjela i doživljavala u ranom djetinjstvu obilježila. Osjećam da se duboko u meni krije osoba koja žudi za seksom, ludim, strastvenim, zločestim igricama, jer stalno maštam o tome....osjećam poboljšanje kad pričam s mužem i nadam se da će kroz neki period biti bolje!!
Ja sam nabacala riječi i rečenice kako su mi misli stizale, ali vjeruj mi da te razumijem u svemu. Preispitaj sebe i svoju savjest, možda nije do tebe već je nešto veće u pitanju!
Melani@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 21:38   #24
Quote:
malaPlava kaže: Pogledaj post
Znam i toga se bojim.

Ali tako super funkconiramo na poslovnom planu, isti su nam ciljevi u budućnosti, stvarno se fenomenalno slažemo u svemu osim u sexu.
Moram još dodati, nije da sam totalno nezainteresirana i da mi nije gušt, ali full, full rijeđe od onog što smatram normalnim! A za svoje god. znam da j2xmjesečno je ništa!
Imam sreće što mi muž nije čangrizav, na lijep načim pričamo o svemu i zato sam spremna naprviti sve, posjetiti bilo koga, psiholog, sexologa nevažno....
Ako imate koga za preporučit.....
Neznam, i niti neželim pomišljat da ga danas sutra izgubim zbog toga!!

Hvala svima na iskrenim savjetima


možda trebate probati nešto novo. odite do sex shopa pa vam se možda nešto svidi. kad je sex stalno isti naravno da dosadi. probajte malo eksperimentirati. igrajte igrice.
Sissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 21:44   #25
A da budete prijatelji? To vam nije palo na pamet?
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 21:55   #26
Quote:
Sissy kaže: Pogledaj post
možda trebate probati nešto novo. odite do sex shopa pa vam se možda nešto svidi. kad je sex stalno isti naravno da dosadi. probajte malo eksperimentirati. igrajte igrice.
Imaš kakav prijedlog glede igrica i kupovanja stvari u sex shopu

Melania- HVALA

Drito konj hvala na "toplom savjetu", baŠ mi je to trebalo.
malaPlava is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 01:39   #27
Quote:
malaPlava kaže: Pogledaj post
Podignula sam u knjižnici knjigu julie Heiman i Josepha LoPicola: Kako postići orgazam i naučiti uživati u seksu, pa bumo vidjeli...
a ne zelim te razocarat, al nije nesto ta knjiga... mislim, cijela je ideja da imas neku veliku traumu i da ne volis svoje tijelo pa se toga rijesis.. a sto s ljudima koji nemaju traumu
__________________
postcrossing
tau is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 02:01   #28

Tema je zbilja neobicna:-( Nisam jos cuo da se dvoje voli u braku i da nemaju seks:_| Pa to je sol i zacin zivota Zbog toga su se ljudi ubijali, zbog toga su se ljudi sastavljali i rastavljali. A ti? Hladnokrvno velis da ga razumijes ako si nadje drugu ali da mu nebi oprostila:-( Ma molim te:_|
Sevila se ti ili ne, pickici vrijeme prolazi a o njegovom pisi da i ne govorim
Nemozes stiskati noge i ocekivati da ce on svakodnevno onanirati u ocekivanju
tvojih rasirenih nogu
maleskorpion is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 09:40   #29
Quote:
maleskorpion kaže: Pogledaj post
Hladnokrvno velis da ga razumijes ako si nadje drugu ali da mu nebi oprostila:-( Ma molim te:_|

Hladnokrvno???

Pa čuj da si malo pažljivije čitao moje a i ostale postove valjda bi nešto i shvatio.....

Ovako ne vrijedi tebi ispričavat ponovno neke stvari jer vidim da nisi tu ni došao pomoć već samo popljuvat ono što i sama znam da nije ok, a vjeruj mi takvih mi poruka sada najmanje treba!!!!
malaPlava is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 09:47   #30
Čekaj, tebi je 2x mjesečno malo?? U kom ti to svijetu živiš?
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 10:08   #31
Ako imaš supruga koji ima čvrst stav i odlučio je da te nikada i ni u kojoj situaciji neće prevariti tada ne moraš strahovati za njim da će otići dalje. No da će ta njegova volja i snaga biti na kušnji, o da, bit će itekako. Uz to, nadam se da si svjesna da on uz tebe pati, i to ne možeš ni zamisliti koliko. Pati, bez obzira davao on to tebi na znanje ili ne. Vjerojatno je frustriran, nemotiviran, usporen u nekim stvarima.

Zamisli si kad dobar dio mladosti provedeš uglavnom čekajući "nju", i želiš s njom uživati uvijek i stalno. I onda kad do toga dođeš nema ničega, baš ničega. Svaka čast onoj pravoj ljubavi, povjerenju i svemu ostalom što se nalazi u normalnoj vezi (jer da toga nema sve bi puklo do kraja) no kad fali nešto tako bitno tada baš nije lako i netko pati.

Razlika postoji, osobe mogu biti različitog libida i tu se nitko ne treba opravdavati, nikome ništa predbacivati i sl. A teško da će se ikad išta i popraviti. Razne knjige, igračkice i sl. unose raznolikost, rasplamsavaju, no kog vraga će rasplamsati ako nema uopće žara? Treba prihvatiti situaciju, treba shvatiti da stiskaš noge i odbijaš muža, i još ga šalješ na masturbiranje.
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 10:50   #32
"...čvrst stav i odlučio je da te nikada i ni u kojoj situaciji neće prevariti..."

Ovo je ludo!!! Tko to može za sebe garantirati a kamoli za drugoga??? I to još za onoga tko je zakinut i uskraćen?????
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 11:14   #33
Ja mogu garantirati za sebe. Moja riječ je zakon i svetinja i kad nekome dadem riječ i na nešto se zakunem nema te sile koja će me spriječiti da održim obećanje. Radije ću stati pred metak ili patiti nego pogaziti svoje obećanje najdražoj osobi.
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 11:28   #34
Quote:
Veky kaže: Pogledaj post
Ja mogu garantirati za sebe. Moja riječ je zakon i svetinja i kad nekome dadem riječ i na nešto se zakunem nema te sile koja će me spriječiti da održim obećanje. Radije ću stati pred metak ili patiti nego pogaziti svoje obećanje najdražoj osobi.

Možda za sve u životu ali nakon dugogodišnje frustracije nikad ne reci nikad!!!
A naročito za vođenje ljubavi!
Onda mi odgovori: zar bi se ti zbog "svoje riječi" odrekao polovice svog duhovnog života samo zato da drugome održiš obećanje? Zar te zato mati rodila? Da se zbog drugoga svjesno uskraćuješ zadovoljtava?
Samo ti drži svoju riječ i kad se u 50toj zapitaš gdje te to dovelo uvidjet ćeš da si prpustio ŽIVJETI!! I to zbog drugih!
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 12:07   #35
Ako sam nekome prije toga dao obećanje - da. Ako sam nekome obećao vjernost onda do vjernosti i držim. Ne očekujem da će to svima biti jasno i prihvatljivo no to je moja dogma.
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 12:14   #36
Quote:
Veky kaže: Pogledaj post
Ako sam nekome prije toga dao obećanje - da. Ako sam nekome obećao vjernost onda do vjernosti i držim. Ne očekujem da će to svima biti jasno i prihvatljivo no to je moja dogma.
Tvoja teorija o doživotnoj vjernosti drži vodu samo ako nisi u ničemu uskraćen od te osobe.
Ali... ako si uskraćen (npr. za sex ili vođenje ljubavi) tada se nemoj zaklinjati niti u snu. Zašto? Jer na taj način gubiš dostojanstvo!
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 12:16   #37
Quote:
Melani@ kaže: Pogledaj post
Ja imam sličan problem, ali mislim da je uzrok mojih problema daleko u djetinjstvu. Sjećam se da s mamom nikad nisam pričala o sexu ni spolnosti, to je bila zabranjena tema. Kada sam dobila stvari, ona mi samo dala uložak i to je to nikakve raprave niti da me pitala da li mi šta treba objasnit, da li me šta zanima....
Kao jako jako malena malo često sam znala slušat roditlje dok se sexsaju, to je bilo uzdisanje do pakla, a bila sm toliko mala da nisam znala šta rade tako da sam provela noći i noći u suzama i plaču. Ja vjerujem da je to ostavilo velike posljedice na mena i moj seksualni život. Isto kao ti rijetko kada iniciram za seks, a i kada se dogodi osjećam veliku grižnju savjesti, kao da radim nešto što se nesmije, kao da griješim najgorim grijegom, nemogu ti opisati ta dva osjećaja koji se pobude u meni, želja sa strašću istovremeno s osjećajom krivnje, UŽAS!!
Danas polako svladavam to, ali muž mi je puno pomogao jer puno razgovaramo o tome. Preispitaj sebe i svoju savjest, da li i ti imaš neku blokadu, jer ja sam je imala, nisam se mogla opustiti, nisam uspjela doživjeti orgazam, mada je sada puno bolje iako to nije to!
Ja vjerujem da su me te neke stvari koje sam doživjela i doživljavala u ranom djetinjstvu obilježila. Osjećam da se duboko u meni krije osoba koja žudi za seksom, ludim, strastvenim, zločestim igricama, jer stalno maštam o tome....osjećam poboljšanje kad pričam s mužem i nadam se da će kroz neki period biti bolje!!
Ja sam nabacala riječi i rečenice kako su mi misli stizale, ali vjeruj mi da te razumijem u svemu. Preispitaj sebe i svoju savjest, možda nije do tebe već je nešto veće u pitanju!


Gledaj, nekadašnje generacije nisu baš puno pričale o sexu sa svojom djecom, tako da mislim da to kako si ti odgojena i nije nešto posebno... A i vjerojatno puno djece čuje svoje roditelje dok se seksaju. Bar neke uzdahe i škripanje kreveta, prema tome zbog toga bi bilo jako puno istraumatiziranih. Ne vjerujem da su takve stvari uzrok tvojih trauma... Možda je tvoja mama, ako je bila tako suzdržana prema tebi, počela u tebi gušiti seksualnost kad si se malo razvila, držala ti neke prodike da bi se osjećala krivo ako se atraktivnije obučeš i slično...Takva vrsta strogog odgoja može ostaviti posljedice kakve opisuješ. Ali čuti roditelje da se seksaju, sorry -- mislim da to ne bi trebala biti tako velika trauma.

Naime, to je među ostalim znak da su ti roditelji imali normalan seksualni život i nisu bili hladni jedno prema drugom, nisu bili aseksualni. A to je samo još jedan dodatni impuls po kojem si ti mogla shvatiti da je to nešto normalno što ljudi u braku rade. Mislim da su korijeni tih tvojih trauma i izvjesne seksualne zakočenosti negdje drugdje, možda dublje skriveni.
Blond_Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 11:12   #38
Quote:
little_devil kaže: Pogledaj post
imam slican problem kao ti, nemam potrebu za sexom, gotovo nikada....mozda cak mogu reci - nikada...
ali cim me decko takne ja se napalim i pozelim sex, mozda u 10 posto slucajeva nemam volje i to ako smo posvadjani ili sam imala stresan dan...
reci mi, sto se dogadja s tobom kad te decko takne?
odbijes li ga?
i kako ti pristupa?
pokreces li ti ikada inicijativu?
pricate li o sexu?
saljete li si sexy porukice?
e pa doce i doba kad ce se svak s svim seksat..kako je pocelo... ali nije jos,
dobaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 14:22   #39
Meni je to nepoznato, sex je osnova dobre veze i ne mogu se zamisliti u vezi u kojoj ne želim sex...
Nakon godinu dana veze ja dečka želimviše nego na početku!
vedrana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:47.