Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2007., 17:11   #21
Quote:
funnygirl33 kaže: Pogledaj post
Da, opet dolazimo na moju poznatu tezu da dobrim sexom možeš imati/dobiti/zadržati SVAKOG muškarca
aha. dok ne naidje nova.
lilly53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 18:00   #22
jebes seks koji sluzi necemu a nema veze s pozudom.
cd8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 20:22   #23
Svi frajeri koje ja poznajem, a koji su u braku, su prevarili svoje žene ili za vrijeme trudnoće ili prve godine nakon poroda. E, sad, možda ima i onih koji to nisu napravili, ali ja te ne znam
funnygirl33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 16:36   #24
Sa muške strane - sexa nedostaje, to sigurno, no to ne može i ne smije biti opravdanje za švrljanje. J... takav brak
Žene su aseksualne u početku trudnoće i pred kraj. Jednostavno hormoni rade svoje.
I još, ako je kao kod nas slučaj, da su obje trudnoće bile rizične pa ne smiješ XX mjeseci. Pa postoji oralac, postoji desanka ( ruka, njena ili tvoja ).
To je samo do poštovanja žene , do poštovanja institucije braka, Okrećes joj leđa kada si joj najpoterbniji
kocul is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 01:51   #25
Quote:
kocul kaže: Pogledaj post
To je samo do poštovanja žene , do poštovanja institucije braka, Okrećes joj leđa kada si joj najpoterbniji


Upravo to!
I cemu onda brak s osobom koja te ne postuje i koja je u stanju da ti okrene ledja (i jos gore - zabije noz u ledja) prvi put kad tu osobu zbilja trebas, kad ti je zaista potrebna?
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 10:35   #26
Quote:
funnygirl33 kaže: Pogledaj post
Svi frajeri koje ja poznajem, a koji su u braku, su prevarili svoje žene ili za vrijeme trudnoće ili prve godine nakon poroda. E, sad, možda ima i onih koji to nisu napravili, ali ja te ne znam
malo ti frajera znaš,više seljačina...
__________________
Ako tražiš iskrenog prijatelja,kupi psa...
Aberzeiah is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 13:43   #27
Quote:
funnygirl33 kaže: Pogledaj post
Svi frajeri koje ja poznajem, a koji su u braku, su prevarili svoje žene ili za vrijeme trudnoće ili prve godine nakon poroda. E, sad, možda ima i onih koji to nisu napravili, ali ja te ne znam


Nazalost i ja poznajem neke koji su to radili.

Jednu je muz varao za vrijeme trudnoce i dva puta ga je uhvatila u autu..bas je dosla kada su bili u akciji Taj gospodin se pravdao, da on ne moze bez seksa, a ona je imala jako rizicnu trudnocu, pa nisu smjeli, a par dana nakon toga je zavrsila u bolnici, rodila je u 7 mjesecu.
Tamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 18:06   #28
Quote:
I cemu onda brak s osobom koja te ne postuje i koja je u stanju da ti okrene ledja (i jos gore - zabije noz u ledja) prvi put kad tu osobu zbilja trebas, kad ti je zaista potrebna?
Sad na to pogledaj iz perspektive muskarca kojem spolni nagon divlja mjesec-dva i kojem zena ne zeli pomoci - bilo rukom bilo ustima - i eto ti ga vraze.

Prije nego me napadnu zenskice sa foruma da sam sovinist - ne, nisam. Samo vjerujem da za prevaru u braku su odgovorni i onaj koji vara i onaj koji je prevaren. Jos nisam vidio par koji se odlicno slaze i kompatibilno dogovara o svemu bez igrica ja-sam-jaci-od-tebe-ja-odlucujem gdje je bilo prevare.
Sjeme prevare se sije u braku, ako muskarac ne brine o svojoj zeni, normalno da ce otic sa drugim u krevet. I vica versa.
__________________
There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.
Syndic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 18:53   #29
Quote:
Syndic kaže: Pogledaj post
Sad na to pogledaj iz perspektive muskarca kojem spolni nagon divlja mjesec-dva i kojem zena ne zeli pomoci - bilo rukom bilo ustima - i eto ti ga vraze.
To vrijedi dok nije u blaženom stanju ili netom poslije. No i tada je upitno. Ako u braku "sve" štima, štima i sa sexom. No ako joj onda okreneš leđa...
kocul is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 19:02   #30
a oni koji naprave nogometnu momcad za 9 mjeseci? a?
to su baje!
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 22:26   #31
jebes takav izgovor za prevaru - lici mi na onu staru idiotsku - bio sam pijan. Iako nazalost znam i ja jedan takav slucaj, mislim da ako tip voli zenu takve stvari stvarno ne dolaze u obzir
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 08:18   #32
Nemoguce mi je povjerovati da je tako nesto moguce u zdravoj vezi... srecom vecina nasih prijatelja je u upravo takvim vezama/brakovima... nisu zapocete slucajnom trudnocom, nego dugotrajnim hodanjem... dijete je doslo iz ljubavi vise manje u vrijeme kad su to odabrali...

moj tata i svekar su se puno brinuli oko djece, ali tada su bili vise izuzeci, danas u mojem drustvu briga tate za dijete i zenu je normalna stvar... puno vise sudjeluju u odgoju i zivotu djeteta... slucajno ili ne, to su uglavnom ljudi s faksom... ne kazem da je pravilo, ali to sam zamjetila... uz izuzetke, koji valjda potvrdjuju pravilo
Joules is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 16:11   #33
Quote:
funnygirl33 kaže: Pogledaj post
Da, opet dolazimo na moju poznatu tezu da dobrim sexom možeš imati/dobiti/zadržati SVAKOG muškarca
Možda svakog dječaka kojeg si do sad srela, a za zrele muškarce ne bih na tvom mjestu bila tako sigurna. Ali samo ti pokušavaj i dalje. Koliko ti ono imaš godina?13? Nadam se da ćeš jednom dovoljno sazreti da su udaljiš od takvih crno-bijelih tvrdnji.



Quote:
Syndic kaže: Pogledaj post
Sad na to pogledaj iz perspektive muskarca kojem spolni nagon divlja mjesec-dva i kojem zena ne zeli pomoci - bilo rukom bilo ustima - i eto ti ga vraze.

Prije nego me napadnu zenskice sa foruma da sam sovinist - ne, nisam. Samo vjerujem da za prevaru u braku su odgovorni i onaj koji vara i onaj koji je prevaren. Jos nisam vidio par koji se odlicno slaze i kompatibilno dogovara o svemu bez igrica ja-sam-jaci-od-tebe-ja-odlucujem gdje je bilo prevare.
Sjeme prevare se sije u braku, ako muskarac ne brine o svojoj zeni, normalno da ce otic sa drugim u krevet. I vica versa.

Neću reći da si šovinist, ali mogla bih reći da si demagog?
To što nisi vidio takav par, ne znači da ne postoji, a tvrdnja da su za prevaru odgovorne obje osobe je jednaka tvrdnji da su za prometnu nesreću krivi i vozač i suvozač koji eto nije ispravno reagirao i umjesto vozača zakočio ili već.... Usporedba nije najpametnija, ali mislim da dobro ocrtava ono što mislim.
Osim inteligencije i kontroliranje vlastitih nagona je ono što nas razlikuje od životinja, i zato je svatko od nas isključivo sam odgovorna za svoje postupke i vlastitu samokontrolu. Problemi, nesporazumi i ine stvari su samo izgovori kojima partner koji vara opravdava svoje postupke. Ako ne možeš riješiti problematiku svog odnosa s partnerom, i nezadovoljan si u tom odnosu, onda iz takvog odnosa uvijek možeš izaći "čist" i na drugačiji način, a ne upuštati se u odnos s drugima tako povrijeđujući partnera s kojim si još. Varati trudnu ženu je kukavički i sebično. Koliko netko mora biti moron da bi to napravio jer na kraju krajeva tu je u pitanju novi život koji je taj čovjek začeo sa svojom ženom i ako ti dijete nije na prvom mjestu, onda...
__________________
Getting there is writing because you can´t stop writing.
Being here is not being able to start writing.
kisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 01:30   #34
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post


Upravo to!
I cemu onda brak s osobom koja te ne postuje i koja je u stanju da ti okrene ledja (i jos gore - zabije noz u ledja) prvi put kad tu osobu zbilja trebas, kad ti je zaista potrebna?
ma katastrofa, pa žena nakon poroda je jednom nogom u grobu - sto se kaze - uopce mi nije jasno kako takve stvari mogu raditi, pa kad bi samo znali kako se zena osjeca u tim trenutcima....
malo razmisljam, zapravo nisam ni svjesna koliko sam sretna zena, trudna sam i nemam bas neku ludu zelju za seksom, ali opet nisam sebična i ovisno o raspolozenju i situaciji, nedoknađujem to muzu na duge nacine koji mu pasu... ipak treba puno ljubavi i tolerancije, bez toga sve propada..
Vutra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 16:22   #35
Ja sam trudna, a i pomalo depresivna, pa mi se baš ne da često sexati, ali moj dragi me razumije i kaže da ćemo se sexati kad će mi se dati. Uopće ne navaljuje i znam da me ne bi nikad prevario, iako nikad ne reci nikad.
crazy child is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 00:55   #36
Quote:
crazy child kaže: Pogledaj post
Ja sam trudna, a i pomalo depresivna, pa mi se baš ne da često sexati, ali moj dragi me razumije i kaže da ćemo se sexati kad će mi se dati. Uopće ne navaljuje i znam da me ne bi nikad prevario, iako nikad ne reci nikad.
i ja sam u drugom stanju, ali meni se da sa mužem i ja ga čekam svako jutro kad dođe s posla ali on jednostavno ima tu pažnju u sebi da mu je nelagodno i kaže sramota da je to radi djeteta pa mi nekako onda bude krivo i kopka me jel nešto samnom kao ženom nije u redu,
onda se dignem pogledam u špiglo i shvatim da muž meni ne laže jer ko takvu ženu ne bi htjeo ,,

znači žena treba biti svijesna sebe i svoje privlačnosti bez obzira na sve jer ako ćemo iskreno nije baš sve ni u seksu,,
ipak nekad treba pretrpit ako je do zdravlja djeteta koliko god to bilo teško.
ženica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 02:43   #37
Quote:
kocul kaže: Pogledaj post
Sa muške strane - sexa nedostaje, to sigurno, no to ne može i ne smije biti opravdanje za švrljanje. J... takav brak
Žene su aseksualne u početku trudnoće i pred kraj. Jednostavno hormoni rade svoje.
I još, ako je kao kod nas slučaj, da su obje trudnoće bile rizične pa ne smiješ XX mjeseci. Pa postoji oralac, postoji desanka ( ruka, njena ili tvoja ).
To je samo do poštovanja žene , do poštovanja institucije braka, Okrećes joj leđa kada si joj najpoterbniji
Uf, baš je ženi u trudnoći do oralca
marilena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 21:13   #38
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Ja bih ga, ma kako zgodan bio, pitala zasto to koji klinac meni govori - ako mu fali seksa to bi trebao reci svojoj zeni.
Sigurno da bi bilo seksa da ne sjedi samnom i ko zna s kim po kavama, vec da zenu malo zamijeni u brizi o djetetu, pa bi ona odmorena navece bila i za seks i za ko zna sta.

Nerviraju me takvi likovi, ne mogu si pomoci.
karakterna zena, to se cijeni,...rijetkost danas...da nemas slucajno mladju sestru neudanu?
esprit30AKVA is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 11:23   #39
Quote:
Vutra.org kaže: Pogledaj post
ma katastrofa, pa žena nakon poroda je jednom nogom u grobu - sto se kaze - uopce mi nije jasno kako takve stvari mogu raditi, pa kad bi samo znali kako se zena osjeca u tim trenutcima....
malo razmisljam, zapravo nisam ni svjesna koliko sam sretna zena, trudna sam i nemam bas neku ludu zelju za seksom, ali opet nisam sebična i ovisno o raspolozenju i situaciji, nedoknađujem to muzu na duge nacine koji mu pasu... ipak treba puno ljubavi i tolerancije, bez toga sve propada..

Evo, ovo je jedan pošten odgovor! Mislim da sioke, trudiš se i ti i on, pa mislim da ćete izgurati bez uleta sa strane :-) No, takvi su rijetki..
funnygirl33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 18:36   #40
Quote:
marilena kaže: Pogledaj post
Uf, baš je ženi u trudnoći do oralca
Nama je to jedino preostalo , dok smo smjeli. I uživali smo. Oboje
kocul is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:16.