Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2007., 13:50   #21
samo insistiraj, naravno da postoji.

da me ne shvatiš pogrešno, ovdje sam na tvojoj strani dat ću ti samo primjer da lakše skužiš o čem je tu riječ:
ne znam kakav odnos imate (koliko ste inače bliski i povezani) ali teško je nekome reći-gledaj ne volim te više, dosadilo mi je gledat te, pričat s tobom, slušat te a pogotovo jebat se s tobom i trebala mi je promjena, makar i gora od onog kakvog sam tebe nekada percipirala kad sam te voljela. lakše je reći ne znam šta mi je bilo bezbolnije. a baš u tome je greška. ako ti je istinski stalo da ostaneš s nekim reći ćeš-slušaj, htjela sam probat drugi qrac/krivo mi je šta me nikada ne postavljaš na tron i ne osjećam se posebna s tobom/dosadio si mi iz tog i tog razloga/štogodveć, i što sad-pogriješila sam i ako me uopće želiš - želim ostat s tobom pod uvjetom da to promijeniš, jer mi to smeta i to mrzim.
mislim kod vas može bit neki xti problem nevezano za ovo što sam gore napisala, al kužiš što ti hoću reć? kad je bal nek je maskenbal karte na sto, ono "100 stvari što ste htjeli reć jedno drugom a niste imali muda"
iz ove situacije se može izvuć odličan nastavak, kvalitetnija i trajnija veza, al je pitanje samo kakve ste vas dvoje osobe i kakav ste inače odnos imali.
tutchckica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 14:26   #22
To "ne znam" ga dodje najbezbolnije.To je odgovor bez puno price.Sve pored toga ,ona zna sto i kako.Sta se desilo desilo se.Vi morate sesti i razgovarati,najiskrenije.Neko je vec pomenuo"otvoriti sve karte".I tako doci do zajednickog resenja i prevazilazenja problema.Jer ja mislim da vasem braku je hvalila ta iskrenost.Svako nepoverenje izrodi odredjene probleme.Ja bi najiskrenije volela da to onako snazno pregrmite,rame uz rame .Jer vidi se da je i njoj zao,i da vam je oboma stalo i do vas i do porodice.Jer da nije tako,ne bi ona plakala i govorila da je to greska i to nepopravljiva,i ti ne bi trazio savete od forumasa,vec bi to rasturili bez ikakve price.
Cosmopolita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 14:53   #23
Quote:
PUSTOLOV kaže: Pogledaj post
ali sam iznad prosjeka sigurno, idem u teretanu bar 3 puta dnevno ali to nije bitno,
Nemoj zamjerit, al' da si s njom imao 'teretanu' 3 puta dnevno vjerovatno ti se ovo ne bi dogodilo.

Ak možeš 3 puta dnevno, možeš bit ružan ko pas, no izabranica SIGURNO ne šara okolo u tom slučaju.

I dobro ti ljudi kažu, prilika je da izbacite iz sebe sve što imate i okrenete novu stranicu, najverovatnije po novim pravilima....

Drž' se.
alfa mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 16:10   #24
PUSTOLOVE, nema te

da čujemo nastavak.

ajde ajde, vidiš da te se sjetimo nema sad bježanja
tutchckica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 16:13   #25
Quote:
alfa mužjak kaže: Pogledaj post
Ak možeš 3 puta dnevno, možeš bit ružan ko pas, no izabranica SIGURNO ne šara okolo u tom slučaju.

haha, pa i 3 x dnevno poslije određenog vremena dosadi. pa ga treba barem promijenit na 2x ili 4x or something
tutchckica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 22:05   #26
mogao si bar nesto pametnije smisliti...
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 01:19   #27
Ne zelim sad pametovati,ali brate sta si ti ocekivao kad zenis djete od 16 god. Sta ona ima od zivota? Sta je prosla? Nista!! Ako te je i prevarila to je vjerovatno bio zakasnjeli pubertet!
stari55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 20:34   #28
ma žena je samo previše gledala televiziju i tamo je čula da u životu valja sve isprobati i eto ti ga sad na... ne sviđaju joj se posljedice
razbij televizor
__________________
close your eyes and stare into the dark
zaručena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 15:39   #29
Ako se udala za tebe sa 16-17 godina i odmah rodila dijete, ma sve joj oprosti.

Ženio si dijete, sad joj pomozi u njenom "odrastanju".
__________________
faraway paradise
Tiare Flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 23:02   #30
Pustolov, ako joj misliš oprostiti onda moraš poraditi na tome i da zaboraviš jer ćete inače oboje imati vrlo naporan ostatak braka. Otiđite u bračno savjetovalište, razgovarajte, potrudite se.
Mislim da možete uspjeti.
Neka vam vaša djeca daju snagu za dalje.
Curica vas treba i beba vas treba.
Nemojte se ispred njih svađati.
Probajte biti civilizirani i rješiti to kao ljudi koji se ipak znaju gotovo cijeli život.
__________________
Denial is not a river in Egypt
IsadoraW is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 13:11   #31
Quote:
IsadoraW kaže: Pogledaj post
Pustolov, ako joj misliš oprostiti onda moraš poraditi na tome i da zaboraviš jer ćete inače oboje imati vrlo naporan ostatak braka. Otiđite u bračno savjetovalište, razgovarajte, potrudite se.
Mislim da možete uspjeti.
Neka vam vaša djeca daju snagu za dalje.
Curica vas treba i beba vas treba.
Nemojte se ispred njih svađati.
Probajte biti civilizirani i rješiti to kao ljudi koji se ipak znaju gotovo cijeli život.
Svaka ti je na mestu!
Cosmopolita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 15:50   #32
Ljepo kod nass u Bosni kazu:

Zena je ko ziva ograda (zivica) - ako je ne kreses redovno ona ode komsiji.

Ljepo manje te teretane (3 puta dnevno je previse i za profesionalnog bodybuilder-a) a vise dizanje zene gore-dole.

Sto se tice prevare, to je ponovo do tebe. Pitaj se sta ju je navelo na takvo nesto, pogotovo poslije djeteta. Sta joj je falilo...
rogue is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 23:43   #33
Quote:
IsadoraW kaže: Pogledaj post
Pustolov, ako joj misliš oprostiti onda moraš poraditi na tome i da zaboraviš jer ćete inače oboje imati vrlo naporan ostatak braka. Otiđite u bračno savjetovalište, razgovarajte, potrudite se.
Mislim da možete uspjeti.
Neka vam vaša djeca daju snagu za dalje.
Curica vas treba i beba vas treba.
Nemojte se ispred njih svađati.
Probajte biti civilizirani i rješiti to kao ljudi koji se ipak znaju gotovo cijeli život.




Tako govori prava žena! Bravo!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 03:12   #34
Quote:
PUSTOLOV kaže: Pogledaj post
Imam 36 ona 31 u braku skoro 15 godina. Dvoje djece, imam osjecaj da me vara sdrugim, znam da me je prevarila sdrugim, ne mogu jasno da razmisljam,
Sta da radim, kako da covjek predje preko toga, ili da se rastanemo ?
na ovom forumu u zadnje vreme svi se uzimaju ili radjaju sa 15-16 godina
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 20:03   #35
Quote:
PUSTOLOV kaže: Pogledaj post
Hvala na komentarima i savjetima, mada nekima je to smjesno, mogu samo reci da nebi nikome pozelio slicnu situaciju. Evo mene dosao na poso 5 sati ujutro, a na ovo sve ovaj Texaski vruci zrak za dusu grize, osjecam se kao u kosmosu bez zraka i bez prostora, dva dana niti jedem niti spavam kako treba,
nista rjesio nisam kao o zid glavom da udaram.
Jesmo se mladi uzeli meni ni pune 21 a njoj 17. Pricali smo sinoc dugo, reko sam joj oprostit cu ti ali da zaboravim to ne mogu, bar za sada mozda vremenom. Ali ona je totalno osamucena samo place skroz izgubljena.
Kazem pokusajmo spasiti brak, ja ju volim i moja dva andjela, ali sam joj postavio uslove, da prekine sve kontakte sa tom osobom, nikad da ne progovori sa njim, ako treba i poso da napusti. Onda ona kaze u redu ali se plasi dacu ja njoj citav zivot to nabijati nanos (prevaru). Kaze dame voli ali nece dami kaze 100% da prema toj drugoj osobi ne osjeca nista, mislim daje zaljubljena ili neznam. Ja nisam neki ljepotan, ali sam iznad prosjeka sigurno, idem u teretanu bar 3 puta dnevno ali to nije bitno, ja njega neznam ali kako ona kaze toj neki kratkonogi latino godinu dvije mladji od nje podebel. tad sam joj reko prici je dosao kraj, izlazim iz kuce preko vikenda. Vrisnula je i pala po krevetu sva u suzama, otiso sam u drugu sobu spavati, jutros nije otisla na poso, vidio sam je da jos place na krevetu.

Rastavi se ! Nema više povratka na staro !

I "Ne vjeruj ženama na suze, one su ti kraljice prevara" (pa valjda si i sam to uvidio)
Profesor. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 07:55   #36
PUSTOLOVEEEE, gdjeee si? Sto si odlucio? Ma sto odlucio nije jednostavno. Mislim da je prvo pitanje na koje trebas odgovoriti da li ju stvarno dovoljno volis ili ste se naprosto navikli na zajednicki zivot. Ako odlucis ostata moras uloziti ogroman napor i ndvladati nalete tuge, ljutnje, bijesa, ljubomore i ponovo tuge. Kroz glsvu ce ti prolaziti milijun slicica koje ce te muciti, milijun pitanja na koje ne treba odgovora. Zapadat ces u krize i misliti kako sve ipak nema smisla pa ces se ponovo vracatiu u dobro raspolozenje. Hocu samo reci da treba puno snage i ljubavi za nastaviti kvalitetno zivjeti. Pripremi se na dugu bitku sa samim sobom. Ako ju bas puno i ne volis mogio bi ti biti i lakse ali ... Ja sam stara koka; imam obrnuto iskustvo. Mozda je u ovoj situaciji ipak malo lakse tebi. Ja sam imala takav osjecaj za sebe.
 
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 13:29   #37
Talking

Mislim da je zenska trazila samo dobrog prijatelja,inace one nikada ne trose druge muskarcine tatrane Sve drugo se desilo spontano pri pokusaju da stavi kolac u pecnicu.
ketch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 13:37   #38
kratko i jasno: ja bi se rastavila, nikad preko prevare ne bih mogla prijeći!! nema šanse nikakve!!
crnarupa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 09:03   #39
Quote:
crnarupa kaže: Pogledaj post
kratko i jasno: ja bi se rastavila, nikad preko prevare ne bih mogla prijeći!! nema šanse nikakve!!
Crna rupo nikad ne reci nikad. Šanse uvijek ima. Ponekad treba oprostiti, poneki partneri-ce su toga vrijedni. Ili si uvjerena da se varam ?
 
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 14:52   #40
Pustolove ziv li si????

Ja se nadam da ljubav ponovo cveta ,pa ti oprastam sto si nas zaboravio.
Cosmopolita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:19.