Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2007., 15:46   #21
Quote:
tinica kaže: Pogledaj post
... da ga ne volite, svađate se jako često? da s njim imate dvoje djece koje ga mrze... kojeg ustvari nitko ne voli, ni od njegove rodbine ni od prijatelja. da plačete dan i noć zbog situacije u kući. koji vas psihički ubija, bolesno je ljubomoran... s njim imate lijep stan i firmu. jel bi se rastali i sjebali firmu ili trpili cijeli život a da ostane sve ono što ste stekli skupa? jel ljepše bit sam, siromašniji, ali živjet u miru ili u braku s idiotom i nemat mira al da imaš para?
šta biste vi napravili?
Ja bih se makla iz takve sredine, jebeš pare, ako znaš i hoćeš radit naći ćeš posla, mislim da je mir ipak važniji. I tebi i djeci.
Igiveup is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 15:58   #22
Quote:
tinica kaže: Pogledaj post
... da ga ne volite, svađate se jako često? da s njim imate dvoje djece koje ga mrze... kojeg ustvari nitko ne voli, ni od njegove rodbine ni od prijatelja. da plačete dan i noć zbog situacije u kući. koji vas psihički ubija, bolesno je ljubomoran... s njim imate lijep stan i firmu. jel bi se rastali i sjebali firmu ili trpili cijeli život a da ostane sve ono što ste stekli skupa? jel ljepše bit sam, siromašniji, ali živjet u miru ili u braku s idiotom i nemat mira al da imaš para?
šta biste vi napravili?
Šta bi napravila zna se. Odjebala bi ga u startu. Đaba mu sva blaga ovog svijeta i sve krune na glavi al ako ga ne volim nek odjebe od mene.
Da plaćem zbog njega, grizem sebe, uništavam i sebe i djecu...ne hvala... rađe sama pa makar se kurvala za prehraniti djecu ali takvog muškarca ne bi trpila ni sekunde
__________________
Negdje u meni tvoj je znak
J, I U!
VirtualBaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 16:06   #23
Pobeći glavom bez obzira!Uzeti mu sve baš sve i mirno živeti sa svojom decom.
Maja Cvj. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 16:14   #24
Quote:
tinica kaže: Pogledaj post
počelo je prije par godina kad se on počeo stalno svađat s djecom i dok nisu prestali skroz pričati. bračni je odnos nekad super, odličan ali to se može promijeniti u roku jednog dana i onda je sve koma. ne pričaju po tjedan, dva i više, stalne prepirke i to. ali s djecom ne progovori uopće, već godinama, ako da to su sama vrijeđanja..
Ovo me podsjeća na mog oca.
Iz perspektive one koja je bila jedno od djece sa sličnim odnosom unutar obitelji; pobjeći glavom bez obzira. U ime te iste djece ako već ne zbog sebe same i djece. U roku: odmah.
I ovako mi se čini da je sve trajalo predugo.
__________________
...Ja sam jednoga dana slučajno našao put Ispod svih tih zastava što vijore... 17.05.2012. :)
frikuscha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 17:28   #25
Quote:
tinica kaže: Pogledaj post
ako se rastaneš, kad djeca odu i kad ostariš, nije lako biti sam...
tako je, zato je bolje ostariti sa budalom...
dushica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 03:56   #26
Quote:
tinica kaže: Pogledaj post
i ne misli na lovu zbog sebe već djece. sad imaju sve, a kako bi poslije bilo? jel bi se mogli priviknut da nije sve ko prije? da nemogu dobit sve što žele.
ta djeca su nesretna. imaju sve, da, imaju oca koji im se ne obraća osim da ih izvrijeđa, i majku koja pristaje na to. blago njima, pitaj ih dal bi se mijenjali.. joj ful sam zavidna sad, zamisli kako to mora biti kad imaš sve - depresivnu psihičku ubijenu majku, oca kretena koji ne priča s tobom osim da te vrijeđa, i odgaja te kreditna kartica. ajme koji život!!!
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 04:16   #27
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
ta djeca su nesretna. imaju sve, da, imaju oca koji im se ne obraća osim da ih izvrijeđa, i majku koja pristaje na to. blago njima, pitaj ih dal bi se mijenjali.. joj ful sam zavidna sad, zamisli kako to mora biti kad imaš sve - depresivnu psihičku ubijenu majku, oca kretena koji ne priča s tobom osim da te vrijeđa, i odgaja te kreditna kartica. ajme koji život!!!


Kraj ovakvog odgovora, ikakva daljnja pametovanja su potpuno suvišna...
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 04:24   #28
Quote:
tinica kaže: Pogledaj post
pa dobiš al nije dovoljno za uzdržavanje dvoje djece, škola i to
Ta ti je prijateljica klasična sponzoruša.
marilena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 05:27   #29
Exclamation

Quote:
tinica kaže: Pogledaj post
jedno dijete starije od 18 drugo će još malo.. nema obaveze ako su djeca punoljetna


Ima, ako studiraju.
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 05:36   #30
1.Napucaj gada
2.Firma, zasto ju izgubiti tu je sud a ne vjerujem da je i njemu stalo da mu se sjebe firma, tako ako ste je zajdno stvorili 50% ide tebi ili je prodate nesto se tu vec da rjesiti.

Manje vise imas jos jednu opciju, to je Arsenic koji ce cjelu situaciju rjesiti brze od suda i brze...pa od svakog sve ostaje tebi, djeca zasticena(i napokon mirna) porodica srecna, prijatelji zadovoljni. Manji problem je taj jer postajes ubojica ali nista sto vec neka zena nije ucinila prije tebe.
Mr.Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 08:54   #31
Možda je problem u Tebi i djeci i rodbini a ne u njemu.
__________________
"Trying is the first step towards failure, so the lesson is never try" Homer Simpson
benxxs is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 08:58   #32
Quote:
tinica kaže: Pogledaj post
... da ga ne volite, svađate se jako često? da s njim imate dvoje djece koje ga mrze... kojeg ustvari nitko ne voli, ni od njegove rodbine ni od prijatelja. da plačete dan i noć zbog situacije u kući. koji vas psihički ubija, bolesno je ljubomoran... s njim imate lijep stan i firmu. jel bi se rastali i sjebali firmu ili trpili cijeli život a da ostane sve ono što ste stekli skupa? jel ljepše bit sam, siromašniji, ali živjet u miru ili u braku s idiotom i nemat mira al da imaš para?
šta biste vi napravili?
pa napravila sam to jednom, bolje je, vjeruj mi, dusevni mir nego sva lova ovog svijeta
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 09:48   #33
Kako je bilo na pocetku braka?
Jesi li pricala s njim,sta mu se desava zasto je takav?
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 12:19   #34
Quote:
tinica kaže: Pogledaj post
... da ga ne volite, svađate se jako često? da s njim imate dvoje djece koje ga mrze... kojeg ustvari nitko ne voli, ni od njegove rodbine ni od prijatelja. da plačete dan i noć zbog situacije u kući. koji vas psihički ubija, bolesno je ljubomoran... s njim imate lijep stan i firmu. jel bi se rastali i sjebali firmu ili trpili cijeli život a da ostane sve ono što ste stekli skupa? jel ljepše bit sam, siromašniji, ali živjet u miru ili u braku s idiotom i nemat mira al da imaš para?
šta biste vi napravili?
mislim da nikakve pare nisu vrijedne ostanka sa nekim kog u prvom redu ne voliš...
__________________
hoop it up!
funkycow is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 12:44   #35
Quote:
funkycow kaže: Pogledaj post
mislim da nikakve pare nisu vrijedne ostanka sa nekim kog u prvom redu ne voliš...
I onda mi takve žene trebamo žaliti Neka zasuču rukave i rade nešto.
marilena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 12:53   #36
Tinica, slušaj. Ti ako ne odeš od njega u roku od pola godine, to znači da tebi i nije toliko teško koliko govoriš. A kao što je netko rekao, djeca će te sigurno mrziti jednog dana što su morali doživljavati traume... A mrzit će i njega. Misliš si, ajde kad ostarimo on će shvatiti da ne želi umrijeti sam. Ali vjeruj mi, znam iz iskustva svojih roditelja i baka da to nije način na koji trebaš razmišljati. Nisi stara (zaključujem po dobi djece), ti još imaš vremena smiriti se kraj nekog normalnog čovjeka.
A novac? Ne znam baš da on nema obveze prema djeci dok god se ta djeca školuju. Kako onda drugi dobivaju mirovinu očeva sve dok se školuju. Mora postojati neka sličnost u tome. Daj se ti malo bolje raspitaj. Osim toga, sigurna sam da će djeca jednog dana shvatiti zašto odjednom više nisu imali sve materijalno, ali zato duševni mir i harmoniju.
Ajde probaj malo "izaći" iz svog tijela i razmisli šta bi rekla svojoj najboljoj prijateljici!!!
__________________
11. 7. 2009. The day we became one.
xantippa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 17:34   #37
Quote:
tinica kaže: Pogledaj post
... da ga ne volite, svađate se jako često? da s njim imate dvoje djece koje ga mrze... kojeg ustvari nitko ne voli, ni od njegove rodbine ni od prijatelja. da plačete dan i noć zbog situacije u kući. koji vas psihički ubija, bolesno je ljubomoran... s njim imate lijep stan i firmu. jel bi se rastali i sjebali firmu ili trpili cijeli život a da ostane sve ono što ste stekli skupa? jel ljepše bit sam, siromašniji, ali živjet u miru ili u braku s idiotom i nemat mira al da imaš para?
šta biste vi napravili?
ja znam jednu tip nije ima nit kune a isto je bila snjime. hej koja zena ima govna u glavi niko to nema...

i sama si na kraju opet rekla idiot
dobaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 17:54   #38
Quote:
Malina88 kaže: Pogledaj post
Kako je bilo na pocetku braka?
Jesi li pricala s njim,sta mu se desava zasto je takav?
prije je on bio jakooo dobar i dok su djeca bila mala, ali očito on ima problema sa tinejđerima. neznam kaj mu se dešava.. djeca u pubertetu su tvrdoglava, on je isto, nema strpljenja i to je dovodilo do svađa dok nije preraslo u to što je.
tinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 17:54   #39
Quote:
VirtualBaby kaže: Pogledaj post
Šta bi napravila zna se. Odjebala bi ga u startu. Đaba mu sva blaga ovog svijeta i sve krune na glavi al ako ga ne volim nek odjebe od mene.
Da plaćem zbog njega, grizem sebe, uništavam i sebe i djecu...ne hvala... rađe sama pa makar se kurvala za prehraniti djecu ali takvog muškarca ne bi trpila ni sekunde


Slažem se.
I još bi dodala da se ona već kurva. Jer kako nazvati seks s muškarcem kojeg ne voliš, a zbog para nego prostitucijom.
To ona naravno opravdava brigom za djecu , a od tog opravdanja mi se povraća. Da je njoj stalo do djece davno bi se rastavila, a ne dozvolila da žive u takvoj nenormalnoj atmosferi.Ali naravno lakše je povremeno raširiti noge nego zasukati rukave . I onda to pravda brigom za djecu. pfuj
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 17:57   #40
čuj, dokle god je tebi ponekad super u braku s njim, nećeš ti nikuda. on se svađa s djecom koja su već velika i to je jedini razlog zbog kojeg bi se ti rastajala. no nisu djeca u braku s njim, ti si, i svjesna si da će djeca otić a ti ostat sama. u tom ti je slučaju bolje ostati s njim, koliko te kužim. pošalji djecu u drugi grad na školovanje i problemi riješeni.
__________________
close your eyes and stare into the dark
zaručena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:20.