Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Pogledaj rezultate ankete: SMATRATE LI DA JE 2X MJESEČNO DOVOLJAN BROJ ODNOSA U BRAKU PARTNERA 32-35 GOD?
MALO 58 86.57%
DOVOLJNO 7 10.45%
PUNO 2 2.99%
Glasovatelji: 67. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2007., 08:29   #41
bas si razmisljam: u 30-tima , covjek se bas ono ,nekak napokon ustabili
zavrsio je skolu , nasao posao i vec se na poslu pomalo udomacio , ozenio se ...
ljudi su u tim godinama jos mladi i ako imaju jedno drugo , trebali bi se natjecati sa zacevima , a ne se pitati koliko je dovoljno sexa

uz to , pretpostavka je da su do tih godina i naucili kako na najbolji nacin uzivati i da im nije jedino vazno utrpati negdje nesto ili vidjeti komad mesa
imaju gdje , imaju koga , imaju s cim ... yihhhaaaaa!!
autore , ja se takoder ovdje pridruzujem onima koji bi rado culi u cemu je problem ,jer evidentno problem postoji
nije to nesto cega se treba sramiti, dogada se ljudima
ali , kao i svaki problem , treba se snjim suociti i naci rjesenje , na zadovoljstvo sviju strana
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 08:51   #42
bile su nedavno dvije slične teme, pročitaj i tamo

koliko seksa u braku
premalo seksa u braku

evo, ja spadam u tu tvoju kategoriju 30-35, u braku 4 godine, u vezi 2 i mogu ti reći da je kod nas situacija - što smo duže zajedno to smo nezasitniji

netko je spomenuo, žena ti je na vrhuncu što se tiče libida, barem bi tako trebalo biti, pa ako joj nije do seksa onda su tu vjerojatno već drugi problemi u igri

a koliko je dovoljno - svaki par je individualan, bitno je da su i on i ona zadovolj(e)ni, nekome je dovoljno 2x mjesečno a nama bi npr. bilo dovoljno 2x dnevno

btw. dovoljan je u školi ocjena 2 daleko je od odličnog
alanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 09:01   #43
Quote:
SadAngel kaže: Pogledaj post
Iz tvojeg posta nekako vidim da je problem u karakternoj razlici...i sad, ja bi da malo bolje definiraš karakternu razliju u ovom slučaju.

Imam primjer prijateljice koja je uvijek ZA (kao i njen muž) i praše se ko kunići svaki dan...a karakterno i inače se ne mogu podniejti. Doslovce, kolju se stalno, al kad legnu u krevet, valjda im hormoni prorade i usprkos svađi i tenzijama koje su vrlo konkretne naravi, oni skaču jedan na drugoga.

S druge strane, znam ljude koji se slažu savršeno...a seksualni život im je na nuli. No, oni su sa time obostrano zadovoljn.

Po meni je problem kad je prsiutan disbalans...kad jedan parner želi puno više nego onaj drugi. I kad je to jednini problem u braku.
Kakvi ste vi to ljudi kada znate seksualne navike drugih ljudi koji vas okružuju? Dođeš na rucak kod prijatelja pa oni kazu između juhe i sarme, da eto nismo se poseksali jedno 25 dana.
A onda između sarme i mesa, on kaže da je on vuli guziti, ali ona neće jer joj je to spanky. Kakav je tek onda desert na kraju?
__________________
epruveto sretan ti majčin dan
SANJAM U BOJAMA
ixox is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 09:06   #44
ixox, začudio bi se što si sve prijateljice povjeravaju
alanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 09:43   #45
Quote:
ixox kaže: Pogledaj post
Kakvi ste vi to ljudi kada znate seksualne navike drugih ljudi koji vas okružuju? Dođeš na rucak kod prijatelja pa oni kazu između juhe i sarme, da eto nismo se poseksali jedno 25 dana.
A onda između sarme i mesa, on kaže da je on vuli guziti, ali ona neće jer joj je to spanky. Kakav je tek onda desert na kraju?


oprosti, al ja se ne sramim seksa, ne mislim da je to nešto vulgarno što treba držati među 4 zida i, kao što sa svojim prijateljicama mogu pričati o svojim emocijama ili strahovima tako mogu pričati i o seksu.
s prijateljicama, ne s bilo kim i bilo gdje i u granici dobrog ukusa, ali znam reći 'ajme, kak smo se jutros dobro poševili'.

p.s.
mislio si kinky, a ne spanky
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 11:04   #46
Quote:
ixox kaže: Pogledaj post
Kakvi ste vi to ljudi kada znate seksualne navike drugih ljudi koji vas okružuju? Dođeš na rucak kod prijatelja pa oni kazu između juhe i sarme, da eto nismo se poseksali jedno 25 dana.
A onda između sarme i mesa, on kaže da je on vuli guziti, ali ona neće jer joj je to spanky. Kakav je tek onda desert na kraju?
Đizs ixox Mislim, riječ licemjernost u ovom slučaju je neka perverzna inačica deminutiva!!!

Reci mi pls...gdje sam ja napisala da su te informacije izašle za vrijeme ručka??? Naravno, ovo je sprdnja?

Suštinsko je pitanje: ti nemaš frendove??? želiš li reći da nisi nikad diskutirao (sad ili prije braka) o seksualnosti sa njima...?

Ako je to tako...onda ja tebe pitam: kakav siTIi to čovjek?
__________________
MDMA kućanica
SadAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 11:27   #47
Quote:
SadAngel kaže: Pogledaj post
Po meni je problem kad je prsiutan disbalans...kad jedan parner želi puno više nego onaj drugi. I kad je to jednini problem u braku.
Točno tako. Pored libida imaš i niz vanjskih faktora koji utječu na učestalost seksa. Dok smo bili u dvoje, nedjeljom bi se poslije doručka još jednom zavukli u krevet ... naravno, idealna prilika. S druge strane, kad imaš malo djete, i padneš mrtav umoran u krevet, nemreš si ni zamisliti sex.
__________________
formular bez potpisa
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 11:32   #48
cisto se covjek zamisli kako su ljudi prije 100 ili 200 godina , uz onaj nacin zivota, pod normalno natukli 7, 8, 10 djece

a mi smo danas mrtvi umorni
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 11:35   #49
Nije bilo TV-a. Ako si htio zabave, morao si se potruditi
__________________
formular bez potpisa
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 11:36   #50
...prije 100-200 godina je ženi bilo mjesto u kući i samo u kući...i jedina joj je funkcija bila reprodukcija i nikako nije imala niti pojma niti prava ZNATI i MISLITI išta po tom pitanju...
__________________
MDMA kućanica
SadAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 11:40   #51
Nije bitan kvantitet nego kvalitet
Zum-zum is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 11:52   #52
sad angel , ti mislis da je dovoljno da je zena u kuci i da ne misli , pa da zatrudni??
a imas li ideju kako je taj zivot "u kuci" tada izgledao??
da ne spominjem kakvim poslovima su se muskarci bavili i koje je bilo uobicajeno radno vrijeme


(vis , vis , nebi to bio los turisticki potez: organizirati "staro selo" i prodavati ljudima tjedan ili dva zivota na starinski nacin
ako su vec nekad razna "prezivljavanja" bila popularna i isplativa...)
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 12:10   #53
...oj oj oj...nisam ja to rekla

Koliko god ja mislila da su si žene emancipacijom napravile medvjeđu uslugu, toliko daleko ne idem. Postoje mnoge shades of grey...dosta je dobrog izašlo iz toga, al bogami i lošeg. Nemožeš mi reći da je današnja žena, koja ujutro juri kako oči otvori, da nahrani obitelj doručkom, pa da razveze djecu u školu, vrtiće itd...pa dođe na posao gdje je najčešće nesretna jer radi nešto što ne voli nego jer mora, pa za marendom juri na plac po hranu, pa onda opet, nakon posla jurca obrnutim smjerom da svoje stado vrati doma i skuha ručak, pa onda pospremanje, pa odgoj, pa svaštanešto...i navečer još bi trebala se presvuć u neku svilu, čipku ili kožu, što već mužić preferira...i biti divlja mačka???

Ok, ne napadajte me, znam da vas ima mnogo koji svesrdno pomažu ženama u tim svim poslovima...ali definitivno, današnja PROSJEČNA žena ima toliko obaveza da na sebe ne stigne ni msiliti...a kamoli još da nadje vremena za tečaj tantre

A što se tiče muškaraca i njihovog posla, ono o čemu ti govoriš...ma daaaaaj...pa znamo da je muškarcima sex nešto fiziološko...spontanije i manje mentalno involvirano nego ženama. ja se uistinu divim onima kojima ne treba malo maženja, malo tepanja, malo predigre...nego hopla, ajmo, najbolji areobik na svijetu...
__________________
MDMA kućanica
SadAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 12:36   #54
sadangel, vjeruj mi, doista puno gubiš zbog svojih ograničenih stavova

open your mind
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 12:42   #55
lol , sad angel , mislim da je dovoljno da pogledas fiziologiju dogadaja , pa da ti bude jasno kome je lakse primiti se sexa

osim toga , ne vidim kako tvoj upis ima veze sa mojim prijasnjim na koji si reagirala??
imas li ideju na sto je licio radni dan nekadasnje zene koja je "bila kod kuce"?
i na kraju: ova tema ej , koliko sam ja skuzio , o muzu koji ne zeli sex , a ne o jadnoj , napacenoj , zanemarenoj , preumornoj i jos jednom jadnoj zeni
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 12:51   #56
Quote:
SadAngel kaže: Pogledaj post

Koliko god ja mislila da su si žene emancipacijom napravile medvjeđu uslugu, toliko daleko ne idem. Postoje mnoge shades of grey...dosta je dobrog izašlo iz toga, al bogami i lošeg. Nemožeš mi reći da je današnja žena, koja ujutro juri kako oči otvori, da nahrani obitelj doručkom, pa da razveze djecu u školu, vrtiće itd...pa dođe na posao gdje je najčešće nesretna jer radi nešto što ne voli nego jer mora, pa za marendom juri na plac po hranu, pa onda opet, nakon posla jurca obrnutim smjerom da svoje stado vrati doma i skuha ručak, pa onda pospremanje, pa odgoj, pa svaštanešto...i navečer još bi trebala se presvuć u neku svilu, čipku ili kožu, što već mužić preferira...i biti divlja mačka???

Ok, ne napadajte me, znam da vas ima mnogo koji svesrdno pomažu ženama u tim svim poslovima...ali definitivno, današnja PROSJEČNA žena ima toliko obaveza da na sebe ne stigne ni msiliti...a kamoli još da nadje vremena za tečaj tantre


Slažem se i potpisujem
Zum-zum is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 13:00   #57
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
khm dragi autoru topica
da ti ja kao žena koja je skoro pa dva desetljeća u braku nešto kažem,
daklem, seks u braku ti je isto kao i seks u vezi, ako valja ima ga , ako ne valja izbjegava ga se.
dakle, ako tvoja žena uživa u seksu onda će ga upražnjavati svakodnevno i jedino prejak umor ( a kad kažem prejak mislim na onaj od kojega se čovjeku povraća ako mora otvoriti očne kapke) može biti razlog za njegov izostanak.
samo da ponovim ovaj super upis
teorije o umornim, napaćenim, jadnim ženama koje boli glava pa se ne mogu seksati možete okačiti mačku o rep

a ako je žena doista toliko zatrpana obavezama i poslom te brigom o kući da je premorena za seks, onda je to problem malo veći i dublji od problema s učestalošću seksanja
a ako ima posao koji ne voli to također nije seksualni problema
(jer, naravno, sad angel, morala si utrpati baš sve klišeje - uz ubijanje od kućanskih obaveza, tu je još, naravno, i grozan posao koji ju samo iscrpljuje )
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 13:01   #58
jos jedna enigma: kako to da jedna PROSJECNA zena , uza sve te jade i nepravde , zivi duze od PROSJECNOG muskarca , koji ocito jedino napravi pokoje dijete i nakon toga gleda tv s pivom u ruci??
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 13:08   #59
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
sadangel, vjeruj mi, doista puno gubiš zbog svojih ograničenih stavova

open your mind
...zašto misliš da sam ograničenih stavova?

Quote:
ol , sad angel , mislim da je dovoljno da pogledas fiziologiju dogadaja , pa da ti bude jasno kome je lakse primiti se sexa
...kome?

Quote:
osim toga , ne vidim kako tvoj upis ima veze sa mojim prijasnjim na koji si reagirala??
...zato jer mi se čini da si me pogrešno shvatio.

i
Quote:
mas li ideju na sto je licio radni dan nekadasnje zene koja je "bila kod kuce"?
...da, al nije o tome smijela govoriti. Pitam se koliko ih je zanlo za klitoris, G-točku ili orgazam...uopće?
Quote:
i na kraju: ova tema ej , koliko sam ja skuzio , o muzu koji ne zeli sex , a ne o jadnoj , napacenoj , zanemarenoj , preumornoj i jos jednom jadnoj zeni
...koliko sam ja shvatila, ovo je tema o muškarcu koji ŽELI više sexa sa svojom ženom, koja NE ŽELI toliko sexa.

Lali Puna...:i ja sam sklonija ovoj verziji nego svim tim "klišejima" o kojim sam puisala...očito je da se loše izražavam.
__________________
MDMA kućanica
SadAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 13:11   #60
Quote:
SadAngel kaže: Pogledaj post
...da, al nije o tome smijela govoriti. Pitam se koliko ih je zanlo za klitoris, G-točku ili orgazam...uopće?
Da, mene baš zanima jel moja baka ikad doživila orgazam
Zum-zum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:37.