Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2013., 15:29   #21
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
vidiš, i honey i godiva i ja ti pišemo isto - da je seks manje važan u usporedbi sa svime drugime što čini obitelj.
a ovo što sam boldala gore...
Slažem se, zato i tražim način da obuzdam nagon. U stvari, sve je počelo s mojim traženjem savjeta, ne s namjerom razvoda

Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
ako i tvoja žena misli da je bolje razvesti se nego zadovoljiti fizičke potrebe sa strane a na dobrobit cijele obitelji
Ona bi poludjela da zna da ja s nekim, makar i anonimno dijelim ovakve misli i razgovore. Poznavajući je, kada bih joj predložio moje "šaranje", mislim da bi je to potpuno slomilo i da više ne bih mogao vratiti stvari natrag.


Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
btw, kad bi se meni dogodila takva situacija u braku, da nam je sve super ali u seksu ne zadovoljavam svog muža, ja bih voljela da on "švrlja" (kako ti kažeš) okolo i da znam da to radi ali ne i s kim i gdje i kad. voljela bih da detalje zadrži za sebe (i gospođu ili gospođicu s kojom to radi, ili njih više ako mu tako paše ), da se o tome ne priča po selu i da nam djeca za to ne znaju. ja bih na to pristala bez problema. možda bi i tvoja supruga. probaj.
Svaka ti čast na ovoj izjavi. Moram priznat da sam malo u komi jer počinjem uviđati da su moja poimanja braka daleko suženija od tvojega i jer mislim da traženje seksualnog zadovoljstva izvan braka jednostavno ne dolazi u obzir.
Ne bi li te bilo strah da ćeš trajno izgubiti muža? Mislim, mogla bi mu se dopasti priležnica sa strane i da odluči nastaviti s njom.
just_easy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 15:49   #22
Quote:
just_easy kaže: Pogledaj post
Moram priznat da sam malo u komi jer počinjem uviđati da su moja poimanja braka daleko suženija od tvojega i jer mislim da traženje seksualnog zadovoljstva izvan braka jednostavno ne dolazi u obzir.
Ne bi li te bilo strah da ćeš trajno izgubiti muža? Mislim, mogla bi mu se dopasti priležnica sa strane i da odluči nastaviti s njom.
Ni meni se ovo ne čini pametnim. Uostalom, tko ti garantira da bi ta bila nimfomanka Na kraju ti se sve svede na isto, ne budi naivan
Nego, pročitala sam tvoje komentare na svoje komentare i jedino što ti mogu na sve to reći je da su stvari uvijek puno jednostavnije nego što se čine na prvi pogled. Kako je tebe moje pisanje streslo, stresi i ti ženu prijedlogom bračnog savjetnika, razvod ne trebaš ni spomenuti jer će vidjet da je vrag odnio šalu. Za neki konkretniji savjet ipak je potrebno čuti i drugu stranu priče, a ovdje to nije moguće. Stalo ti je do braka, imate problem, a dobro je to što za svaki problem postoji i rješenje
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 16:21   #23
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Kako je tebe moje pisanje streslo, stresi i ti ženu prijedlogom bračnog savjetnika, razvod ne trebaš ni spomenuti jer će vidjet da je vrag odnio šalu. Za neki konkretniji savjet ipak je potrebno čuti i drugu stranu priče, a ovdje to nije moguće. Stalo ti je do braka, imate problem, a dobro je to što za svaki problem postoji i rješenje
Već sam joj predložio bračnog savjetnika i načelno se složila da ga posjetimo. To je bilo početkom ljeta 2012. U međuvremenu se situacija poboljšala, trudila se, pa nismo otišli. S vremenom je opet nekako zastalo, pa sam opet u "banani ". Ma sredit ću se ja, nema beda, imam već iskustva s ovakvim raspoloženjem.

Istina je da za svaki problem postoji rješenje, jedino nisam siguran je li takvo rješenje svim umiješanim stranama prihvatljivo.
just_easy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 16:58   #24
wow, pa vi super funkcionirate nakon 20 zajedničkih godina i sa troje djece (zaključujem iz onoga što si odgovarao honey, o tome kako poklanjaš pažnju, a od prije iz tvojih upisa o tome kako se i ona trudi)
tim više, ako je jedini problem seks onda ne smije ni biti govora o rastajanju, nego o rješavanju!

ono što si me pitao, ne bojim li se da bi se mom mužu priležnica svidjela toliko da bi mene zamijenio njome... pa, ja mislim da ako me hoće zamijeniti drugom, zamijenit će me, htjela ja to ili ne, branila ili ne branila. mislim da od zabrana nema vajde, kako kod djece tako ni kod muškaraca
oke, šalim se malo, ali stvarno vjerujem svom mužu kad kaže da mu je, kao i meni, naša obitelj najvažnija u životu i da nikad neće od nje odustati. to nam je temelj. sve drugo, sve što oboje radimo sa strane (a pritom ne mislim na seks s drugima nego i na poslove i na hobije i društveni život i obrazovanje i prehranu i... ma sve!) utječe na naša osobna zadovoljstva pa uzročno-posljedično na našu obitelj. zato je važno da smo svi troje (koliko nas trenutno ima ) dobro i da probleme kad se pojave rješavamo zajedno i u korist obitelji a opet tako da svatko bude zadovoljan. tak smo si mi to nekak posložili
nadam se da sam ti odgovorila
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 17:00   #25
Quote:
just_easy kaže: Pogledaj post
Istina je da za svaki problem postoji rješenje, jedino nisam siguran je li takvo rješenje svim umiješanim stranama prihvatljivo.
a to nebuš ni znao dok ne popričaš s njom otvoreno. popiši sve mogućnosti koje imate pa izglasajte
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 23:29   #26
Quote:
just_easy kaže: Pogledaj post
To je tako već prilično dugo, možda i zadnjih 10 godina. No, to nije došlo odjednom, nego se s vremenom pogoršava.

Najprije kužiš da se nešto događa, nakon toga pokušavaš prepoznati problem, a onda "žongliraš" na sve moguće načine i konačno, gubiš strpljenje jer se stvar ne popravlja.

No, kad se okreneš, vidiš koliko je vremena prošlo i više nisi siguran ima li smisla krenuti nekim drugim, novim putem. Puno toga ste u međuvremenu izgradili i naviknuli se jedno na drugo, i sad kada seksualnost prelazi u silaznu putanju - ja zaključujem da više ne mogu ovako i idem u potragu za kompatibilnijom ženom. Ma, ne vjerujem da sam ja u stanju ovo napisat, a kamoli napravit Sramim se što uopće razmišljam o svemu ovome, dok ona i ne sluti što se meni vrti u glavi

BTW, vezano na tvoje pitanje, zajedno smo skoro 20 godina.
Ne znam šta da ti kažem... 20 godina je s jedne strane puno, ali to znači da ste negdje u 40-ima - znači relativno ste još oboje mladi i moram ti reći da je seks jednom ili dva puta mjesečno malo. Fakat je
Šta će biti za 10 godina? Jednom za svako godišnje doba?

Ja uvijek nekako završim u onoj grupi koja "navija" za razvod
Fakat nisam pobornik rastave u smislu - čim nešto ne štima, ajmo petama vjetra, ali činjenica je da si ti nesretan i nezadovoljan, a bogami, očito i nezdovoljen i to, kao što i sam kažeš, dugi niz godina.

Razlog zašto sam ja u takvim situacijama za opciju razvoda je što znam da kad nešto ne štima, neće štimati ni dalje i onda će
- ili sve otići u kuki jednog dana, samo puno kasnije, sa puno više gorčine i potrošenih živaca
- ili varijatnu koju sam isto znala vidjeti i to ne jednom - jednog dana će vam djeca otići iz kuće i vi ćete završiti ko dva stranca koja zajedno pod istim krovom čekaju da umru
..pa ti vidi šta ti je gora opcija

Naravno, uvijek postoji mogućnost da svizac na kraju zamota čokoladu
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 01:54   #27
Čuj, ti si jedan doista ok muškarac i otac i suprug, ako je sve točno što si napisao, i nisi nenormalan, dapače pohvalno je i zavidno da nakon toliko godina braka i djece imaš i dalje želju da spavaš i vodiš ljubav sa svojom suprugom. Idiotski bi bilo da ideš uzimati nešto za smanjivanje libida, al shvaćam da si nezadovoljen kako je Kiss Me navela prije, a sex je jako važna spona između dvoje ljudi i ja osobno nebi mogla nastaviti brak s nekim tko sa mnom izbjegava sexualne odnose. Tebe to očito jako muči, i moraš sjesti i sa suprugom otvoreno porazgovarati o tome, u smislu da više ne možeš tako, da ti je sex potreban, da ju želiš , da smatraš da je sex prerijedak, da želiš probati nešto novo, il što god ti je sad u glavi i srcu.
Mislim da te ona voli, nema sumnje u to, ali te uzima na neki način zdravo za gotovo. Kao supruga prošla sam to, situacija je bila slična, na kraju je došlo do velikog sranja, jer ja nisam čula kad mi je suprug govorio neke stvari s kojima je on nezadovoljan.
Za rastavu za sada, mislim da nije vrijeme, al za jedan otvoreni razgovor, koji otvara oči, je zadnji čas.
Supruga ti je sretna žena, što ima od tebe i dan danas i pažnju, pomoć, ljubav i strast koju želiš podijeliti ili dijeliš sa njom, moraš je na neki način probuditi i neke stvari jasno dati do znanja.
Gwendolinne is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 08:24   #28
Quote:
just_easy kaže: Pogledaj post
Već sam joj predložio bračnog savjetnika i načelno se složila da ga posjetimo. To je bilo početkom ljeta 2012. U međuvremenu se situacija poboljšala, trudila se, pa nismo otišli. S vremenom je opet nekako zastalo, pa sam opet u "banani ".
Što vas sad sprečava da idete u savjetnika?
Otići u bračnog savjetnika nije bauk. Dapače, to je kao da imaš kvrgu na tijelu koja te boli godinama, a ti ne ideš u doktora. Dok ne umreš.

Bez obzira da li vam se situacija privremeno poboljša ili pogorša, (kvalitetan) savjetnik je dobra stvar za rješavanje "nagomilanog smeća" u vašoj vezi. Definitivno bolja od toga da ti počneš ševiti okolo umjesto da probaš napraviti (što se napraviti da) u vlastitoj vezi.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 11:57   #29
Quote:
just_easy kaže: Pogledaj post
Već sam joj predložio bračnog savjetnika i načelno se složila da ga posjetimo. To je bilo početkom ljeta 2012. U međuvremenu se situacija poboljšala, trudila se, pa nismo otišli. S vremenom je opet nekako zastalo, pa sam opet u "banani ". Ma sredit ću se ja, nema beda, imam već iskustva s ovakvim raspoloženjem.

Istina je da za svaki problem postoji rješenje, jedino nisam siguran je li takvo rješenje svim umiješanim stranama prihvatljivo.
Kako je Angry piše, vas dvoje super funkcionirate nakon 20 godina braka i troje djece. I tkđ kako Kiss me kaže ni ja nisam pobornik rastava zbog sitnica (osim u slučajevima nasilja, alkoholizma i sl nesavladivih problema), ali u ovom slučaju je razvod doista nešto ekstremno, da ne kažem glupo.
Spomenuo si tablete za smanjenje libida, nemam pojma što bi o tome rekla jer ne znam u kojoj mjeri to tebi predstavlja problem. Naime, ako bi se i rastao taj problem bi ti ostao ako se pališ na poslu, u dućanu itd
I kako Barca kaže, mogli bi ipak otići bračnom savjetniku, spominje bolesti, pa eto- i zdravi ljudi idu na kontrolu. I auto ide na servis. Zašto ne bi i braku dali šansu da bude još bolji
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 15:05   #30
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Što vas sad sprečava da idete u savjetnika?
Otići u bračnog savjetnika nije bauk. Dapače, to je kao da imaš kvrgu na tijelu koja te boli godinama, a ti ne ideš u doktora. Dok ne umreš.

Bez obzira da li vam se situacija privremeno poboljša ili pogorša, (kvalitetan) savjetnik je dobra stvar za rješavanje "nagomilanog smeća" u vašoj vezi. Definitivno bolja od toga da ti počneš ševiti okolo umjesto da probaš napraviti (što se napraviti da) u vlastitoj vezi.

Ovako napisano to izgleda sasvim u redu, no nisam siguran kako bi na kraju ispalo.

Što ja uopće očekujem od posjete savjetniku? Očekujem da se strast moje supruge (prema meni) intenzivira i da se sam seks obogati kvalitetom i kvantitetom. Pritom smatram da su moji zahtjevi "normalni".
S druge strane, moja je supruga sasvim i potpuno zadovoljna svime što trenutno od mene dobiva u seksu i misli da dovoljno pruža. Čak naglašava da se trudi i ne dopada joj se što ja nisam zadovoljan.
Kako mogu očekivati da će je savjetnik potaknuti? Zašto bi se ona morala dodatno upinjati, preko onoga što smatra dovoljnim. Skoro ispada da je na finjaka ucijenjujem preko savjetnika jer je odlazak kod njega "posljednje" upozorenje?

Ne pratim forum, a iz tvog nicka ne znam jesi li M ili Ž, pa recimo da si Ž. Zamisli npr. da ti i suprug rekreativno trčite. No, on je bolje kondicije od tebe i smatra da treba istrčati najmanje 3 km 3-4 puta tjedno, da se trebate istezati prije i poslije trčanja, ponijeti sa sobom energetsku pločicu i bocu vode. I to je recimo "normalno". A tebi je dovoljno 1,5 km (2-3 puta mjesečno), ne treba ti ni voda ni ništa drugo i nakon trčanja sjedneš i popiješ kavicu. Ima li on neko pravo da te navuče na više? Mislim, ipak trčiš, nisi doma pred TV-om. Hoće li ti biti ugodno? Hoćeš mu to jednom stavit pred nos u trenutku slabosti ili uzrujanosti?

Možda je odgovor u jednom dijelu tvojeg teksta:
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Dapače, to je kao da imaš kvrgu na tijelu koja te boli godinama, a ti ne ideš u doktora. Dok ne umreš.
Kvrgu imam ja, a ne moja supruga i ispada da je ja trebam izlječiti. Mogu je liječiti (tabletama protiv libida) ili se maknuti od uzroka kvrge, pa će ona splasnuti.

Ako griješim u razmišljanju, ukaži mi na to, jer se nekako bojim da su oni kratki odgovori nakon mojeg prvog posta od "ruza2008987" i od "Kiss me" nažalost bili bliži realnoj situaciji.
just_easy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 15:27   #31
Quote:
just_easy kaže: Pogledaj post
Očekujem da se strast moje supruge (prema meni) intenzivira i da se sam seks obogati kvalitetom i kvantitetom. Pritom smatram da su moji zahtjevi "normalni".
S druge strane, moja je supruga sasvim i potpuno zadovoljna svime što trenutno od mene dobiva u seksu i misli da dovoljno pruža. Čak naglašava da se trudi i ne dopada joj se što ja nisam zadovoljan.
Ako me netko bude pitao što je to kriza srednjih godina, ovo ću mu citirati

A ti pričekaj dok te ne prođe. Valjda svakog prođe. Do tad uživaj u svemu prekrasnom što si opisao o sebi i ženi, dječici i ljubavi i prouči temu "sex je precijenjen", valjda ima i pametnih komentara.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 15:41   #32
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Kako je Angry piše, vas dvoje super funkcionirate nakon 20 godina braka i troje djece.
Ja bih ovo "super funkcionirate" uzeo lagano uvjetno. U našoj vezi moja bolja polovica obično zauzme "prostor" koji joj treba ili misli da joj pripada. Ona ima i običaj provocirati na način da ponekad traži i više nego je normalno, kao iz zezancije. Pri tome se ponaša po sistemu, ako prođe - prođe, ako ne - nema veze.
Ja nisam takav tip. Ja se uglavnom prilagođavam situaciji.


Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
I tkđ kako Kiss me kaže ni ja nisam pobornik rastava zbog sitnica (osim u slučajevima nasilja, alkoholizma i sl nesavladivih problema), ali u ovom slučaju je razvod doista nešto ekstremno, da ne kažem glupo.
To sam i ja u više navrata naglasio.

Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Spomenuo si tablete za smanjenje libida, nemam pojma što bi o tome rekla jer ne znam u kojoj mjeri to tebi predstavlja problem. Naime, ako bi se i rastao taj problem bi ti ostao ako se pališ na poslu, u dućanu itd
Ljudi smo, možemo se kontrolirati. Ali su nam i pragovi tolerancije rastezljivi. Ja mislim da je moj možda i pre-rastezljiv
Recimo, zamisli situaciju, nema akcije već cca 10 dana, a ženica ti se gola šeće iz spavaće sobe u kupaonicu i obrnuto, zove te da joj nešto dodaš jer je već u kadi i otvorila je tuš, zaboravi ručnik ili donji veš. Ili, poslijepodne se dogodi da imamo rupu od sat i pol bez klinaca, a ona bi skočila do king crossa nešto na brzinu kupit, ono - taman stignemo. Ja si mislim, stignemo mi štošta , ali ako to spomenem - tužan pogled, "Paaa, možda možemo večeras, kasnije. Zatvorit će mi se dućan". E za ovo meni trebaju tablete ili još bolje, elektro-šoker
Što se tiče moje kontrole u dućanu, na poslu - to nema veze. Okružen sam s dosta žena na poslu, svaki muškarac voli pogledat ženskicu, ali hej, nisam ja psihijatrijski slučaj

Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
I kako Barca kaže, mogli bi ipak otići bračnom savjetniku, spominje bolesti, pa eto- i zdravi ljudi idu na kontrolu. I auto ide na servis. Zašto ne bi i braku dali šansu da bude još bolji
To sam već nešto napisao "Barca"-i . Inače, što se mene tiče, ja bih išao, no ne znam što mogu očekivat od toga, u stvari - bojim se da nas to još više ne udalji kada počnem istresati nakupljeno.
just_easy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 15:48   #33
Quote:
just_easy kaže: Pogledaj post
Kvrgu imam ja, a ne moja supruga i ispada da je ja trebam izlječiti. Mogu je liječiti (tabletama protiv libida) ili se maknuti od uzroka kvrge, pa će ona splasnuti.
E pa pijenje tih tableta je definitivno veća idiotarija od rastave

Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Ako me netko bude pitao što je to kriza srednjih godina, ovo ću mu citirati

A ti pričekaj dok te ne prođe. Valjda svakog prođe. Do tad uživaj u svemu prekrasnom što si opisao o sebi i ženi, dječici i ljubavi i prouči temu "sex je precijenjen", valjda ima i pametnih komentara.
Zašto bi to bila kriza srednjih godina? Na čemu temeljiš svoj velebni zaključak? :cofused:
Jedino što ja vidim je čovjek koji je dugi niz godina nezadovoljan sa tim u šta mu se žena i njihov seksualni život pretvorio i sada očito, voda ide "prema rubu čaše" i čovjek je toga svjestan
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 15:56   #34
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Ako me netko bude pitao što je to kriza srednjih godina, ovo ću mu citirati
Što?

Ne kužim - proglašavaš nečiji nezaspali libido krizom srednjih godina samo zato što ima više od 30? Savjetuješ čovjeku gladnom tjelesne ljubavi da "čeka dok ga ne prođe"? Ujebemu, duboke dijagnoze i još dublji savjeti...
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 15:58   #35
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Zašto bi to bila kriza srednjih godina? Na čemu temeljiš svoj velebni zaključak? :cofused:
Jedino što ja vidim je čovjek koji je dugi niz godina nezadovoljan sa tim u šta mu se žena i njihov seksualni život pretvorio i sada očito, voda ide "prema rubu čaše" i čovjek je toga svjestan
Nakon 20 godina sretnog braka i troje djece rastajati se zbog seksa (kojeg ima ali njemu nije dovoljno) i nakon hrpe njemu sve odreda neprihvatljivih savjeta, što drugo da zaključim nego kriza srednjih godina.

Btw. kad čitam opise žene, koliko god se ja sad "trudila" ne nalazim joj zamjerku pogotovo u odnosu na veliku većinu žena u njenoj situaciji koje nemaju ni volje ni želje za tim uopće. Pa ako je ne zamijeni s nekom duplo mlađom ne vidim da može i sa kojom drugom biti zadovoljan, ali samo na tom planu.

Ne volim pisati nešto što drugi pišu, ali mi ovdje fakat paše "učini joj uslugu i rastani se".

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
samo zato što ima više od 30? .
Ne, on ima više od 40 Ali ja uopće nisam napisala da su problem godine, a pogotovo ne SAMO zato što ih ima toliko
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Savjetuješ čovjeku gladnom tjelesne ljubavi da "čeka dok ga ne prođe"? Ujebemu, duboke dijagnoze i još dublji savjeti...
Savjetovala sam ja tom čovjeku puno više ali on ni s jednim savjetom nije bio zadovoljan. A kad smo već kod toga, bilo bi jako zanimljivo vidjeti što mu ti savjetuješ a da ne ponoviš ništa od onog što je već netko napisao

Zadnje uređivanje -honey- : 31.01.2013. at 16:12.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 16:14   #36
Quote:
just_easy kaže: Pogledaj post
To je tako već prilično dugo, možda i zadnjih 10 godina. No, to nije došlo odjednom, nego se s vremenom pogoršava.

Najprije kužiš da se nešto događa, nakon toga pokušavaš prepoznati problem, a onda "žongliraš" na sve moguće načine i konačno, gubiš strpljenje jer se stvar ne popravlja.

No, kad se okreneš, vidiš koliko je vremena prošlo i više nisi siguran ima li smisla krenuti nekim drugim, novim putem. Puno toga ste u međuvremenu izgradili i naviknuli se jedno na drugo, i sad kada seksualnost prelazi u silaznu putanju - ja zaključujem da više ne mogu ovako i idem u potragu za kompatibilnijom ženom. Ma, ne vjerujem da sam ja u stanju ovo napisat, a kamoli napravit Sramim se što uopće razmišljam o svemu ovome, dok ona i ne sluti što se meni vrti u glavi

BTW, vezano na tvoje pitanje, zajedno smo skoro 20 godina.
ja sam po tom pitanju mozda davno trebala biti napuštena žena
moj libidi je granično nizak
znao mi je reći da nikad ga neću prevarit..bas radi toga..

ali nesto je i u glavi..
i u srcu..

jako je čudno rastat se radi sexa..
mislim da je to samo kotač koji se okrene ali veže druge emocije.da nema više pažnje,istih misli,želja
da te ne gleda očima želje ni volje
i da ne voli leći kraj tebe niti ujutro te vidjet kad se budi..

just,
da ,i je ona ikada pokušala rješit svoj mali libido?
ja sam se lomila rukama i nogama
tražila ljekove preparate čuda galilejska..

Nadam se da si je podržao i razumio..
ali vjerojatno nisi učinio njenu nesreću koja je u njoj..
gledaš je,ali ne vidiš!
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 16:20   #37
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Ako me netko bude pitao što je to kriza srednjih godina, ovo ću mu citirati

A ti pričekaj dok te ne prođe. Valjda svakog prođe. Do tad uživaj u svemu prekrasnom što si opisao o sebi i ženi, dječici i ljubavi i prouči temu "sex je precijenjen", valjda ima i pametnih komentara.
Ako ništa drugo, izmamila si mi osmjeh i već par minuta držim ruke na tastaturi i ne znam što bih ti odgovorio. Ali, još uvijek se smiješim - možda malo kiselo

Nakon svega što sam u ova dva dana napisao i pročitao ovdje po forumu, nisam zadovoljan. Osjećam se kao strastveni pušač kojem netko kaže da je pušenje štetno i da zbog toga riskira zdravlje. Oduzme mi cigarete i kaže: "čekaj da te prođe!". Ma nema problema, proći će me... Već su mi prošle godine, pa će proći i ove koje slijede ...
U stvari, sve ljude, sve muškarce i žene kad-tad prođe ta želja... ne možeš od toga pobjeć, ostarit ćemo ... ali, možda je u cijeloj priči poželjno da ih prođe u približno istim razdobljima.
Ako budem pričekao da me moja želja prema supruzi prođe, uz tu želju će najvjerojatnije proći i ostalo ... mislim da je "kiss me" napisala nešto o tome.

Sjetio sam se filma koji je prije par mjeseci bio u kinu - "Začin za brak". Ne znam jesi li ga gledala. Poveo sam suprugu da ga pogleda i da vidi nas dvoje u budućnosti. Ona nije ništa vidjela, osim muškarca koji je bio osoran prema ženi. Pravi čudak. A ja sam vidio tisuće sekvenci iz našeg svakodnevnog života dok su iznosili svoje priče kod bračnog savjetnika. Tamo je isplivalo da on i nije bio takav prije, samo se ona privremeno bila "ohladila" . Onda se ohladio i on, i, nije se više "zagrijavao", a ona se čudila, pa ga odvela kod savjetnika. Kad smo izašli iz kino dvorane, maramica mi je bila mokra, a moja supruga je jedino bila žedna od pop-corna. Premda je film završio kao "happy end", ja iz ove pozicije mislim da to tako kod mene ne bi završilo. Možda se promijenim "kada sve to prođe" i kad ostarim kao Tommy Lee Jones u tom filmu...

Disclaimer: Pušača sam izabrao kao primjer, a znam da nije baš primjerena usporedba, ali mi ništa pametnije trenutno ne pada na pamet.
just_easy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 16:22   #38
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Nadam se da si je podržao i razumio..
ali vjerojatno nisi učinio njenu nesreću koja je u njoj..
gledaš je,ali ne vidiš!
Jesi li htjela napisat "uočio"? ili "učinio"?
just_easy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 16:25   #39
Quote:
just_easy kaže: Pogledaj post
ali hej, nisam ja psihijatrijski slučaj
.
Quote:
just_easy kaže: Pogledaj post
Svako jutro kada se oblači, uhvatim trenutak kada stavlja grudnjak i poljubim je po grudima..
Nisam htjela kopirati sve "čudne" izjave, čisto da nehotice ne ispadne da sugeriram da jesi ono gore navedeno...ali samo ako je ovo drugo istina to si učinio sedam tisuća tristo puta. Možda je to nekome romantično, ali vjeruj da bi većini dosadilo i bilo naporno. A ti eto dobiješ od žene smiješak i pusu.

Zadnje uređivanje -honey- : 31.01.2013. at 16:31.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 16:44   #40
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Nakon 20 godina sretnog braka i troje djece rastajati se zbog seksa (kojeg ima ali njemu nije dovoljno) i nakon hrpe njemu sve odreda neprihvatljivih savjeta, što drugo da zaključim nego kriza srednjih godina.
20 godina zajedno i 20 godina braka - nije jedna te ista stvar.
I očito nisu sretne kad čovjek piše da je već godinama nezadovoljan sa svim na intimnom planu između njega i žene - od maženja, predigre, seksa - pa do količine svega navedenog.. di ti ut vidiš sreću?

Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Btw. kad čitam opise žene, koliko god se ja sad "trudila" ne nalazim joj zamjerku pogotovo u odnosu na veliku većinu žena u njenoj situaciji koje nemaju ni volje ni želje za tim uopće. Pa ako je ne zamijeni s nekom duplo mlađom ne vidim da može i sa kojom drugom biti zadovoljan, ali samo na tom planu.
Ti ne nalaziš zamjerku, jer odlučila da ju ne želiš naći - zato i čitaš selektivno.... ili ako nisi dobro shvatila - preporučam ponovno čitanje njegovih postova u kojima ćeš naći kako ona već godinama odbija oralni seks i baš kad on jako prigovara, onda se poševi s njim i da se vidi da to odradi radi "mira u kući".
Ne znam kol'ko ti to imaš godina, ali ja znam pristojan broj parova koji i nakon 20 godina veze/braka se ševe čećšće od 1-2 mjesečno.

Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Savjetovala sam ja tom čovjeku puno više ali on ni s jednim savjetom nije bio zadovoljan.
Ti si mu savjetovala sve i u redu ti je i da ide jebat sastrane, pa čak i plaćati kurve - samo nek se ne rastaje.
Uvijek sam bila veliki "simpatizer" ovih što čuvaju brakove pod svaku cijenu

Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Nisam htjela kopirati sve "čudne" izjave, čisto da nehotice ne ispadne da sugeriram da jesi ono gore navedeno...ali samo ako je ovo drugo istina to si učinio sedam tisuća tristo puta. Možda je to nekome romantično, ali vjeruj da bi većini dosadilo i bilo naporno. A ti eto dobiješ od žene pusu.
Molim?!?
Sorry, ali ako već nekome treba davati neku dijagnozu, ova izjava gore zove ne tako nešto iz sveg glasa....
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:04.