Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2017., 17:04   #481
Quote:
blond man kaže: Pogledaj post
Ima onaj faktor - djeca, i cjelina zvana obitelj. Najradije bi da se stvar riješi kompromisom. Stvarno ne mogu zamisliti da se itko od nas seli, djeci ništa jasno... Misle da su krivi... Kako se sa tim nositi
razgovarao si sa ženom ili je došlo do svađe pa su djeca čula, odakle im osjećaj krivnje?
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 17:19   #482
Pa oralac možete prakticirati, ili nešto ni s tim ne valja?
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 17:41   #483
ti sam moraš biti emocionalno spreman za donijeti odluku ovakvu ili onakvu, mi ovdje nismo emocionalno angažirani i vrlo je lako reći ovo ili ono
nije loše čuti tuđa iskustva, dapače
budući da si još uvijek duboko u priči brak-djeca-navika-sigurnost(lažna,ali ipak sigurnost) mora da ti je grozno teško, vjerojatno imaš ambivalentne emocije
pitanje je vremena kad će u tebi sve eksplodirati jer od tolikog potiskivanja emocija, loše komunikacije, nezadovoljstva, osjećaja kastriranosti

pokušaj to izbjeći tako da prvo dugo i strpljivo razgovaraš sa suprugom, možda ju možeš s vremenom nagovoriti za odlaske stručnoj osobi- ili ti pak ostaje varijanta cimerskog odnosa i zadovoljavanja sa strane ako nikako ne možeš zamisliti fizički odlazak

Pročitaj si ovo opet i opet:

Svaki dodir sa muškim spolovilom je prljav.


Kad smo se upoznali, seksali smo se tek nakon oko godinu i pol nakon hodanja.


Želim li se seksati,

1.moraju se zvijezde poklopiti (to je

obavezno),


2.treba biti dobre volje,


3.treba biti ni prehladno ni pretoplo


4.zimi se neda iz pidžame izvući


5.ljeti sam joj ja prevruć i bježi od mene


6.Ne daj Bože da je gladna, tada ne može niti pričati, a kamoli što drugo.



6.njoj je svaki put nešto. doslovno svaki put.

7.ona mene voli i da će me radi moje dobrobiti pustiti da nađem novu ženu?!?!?
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 17:49   #484
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
ti sam moraš biti emocionalno spreman za donijeti odluku ovakvu ili onakvu, mi ovdje nismo emocionalno angažirani i vrlo je lako reći ovo ili ono
nije loše čuti tuđa iskustva, dapače
budući da si još uvijek duboko u priči brak-djeca-navika-sigurnost(lažna,ali ipak sigurnost) mora da ti je grozno teško, vjerojatno imaš ambivalentne emocije
pitanje je vremena kad će u tebi sve eksplodirati jer od tolikog potiskivanja emocija, loše komunikacije, nezadovoljstva, osjećaja kastriranosti

pokušaj to izbjeći tako da prvo dugo i strpljivo razgovaraš sa suprugom, možda ju možeš s vremenom nagovoriti za odlaske stručnoj osobi- ili ti pak ostaje varijanta cimerskog odnosa i zadovoljavanja sa strane ako nikako ne možeš zamisliti fizički odlazak

Pročitaj si ovo opet i opet:

Svaki dodir sa muškim spolovilom je prljav.


Kad smo se upoznali, seksali smo se tek nakon oko godinu i pol nakon hodanja.


Želim li se seksati,

1.moraju se zvijezde poklopiti (to je

obavezno),


2.treba biti dobre volje,


3.treba biti ni prehladno ni pretoplo


4.zimi se neda iz pidžame izvući


5.ljeti sam joj ja prevruć i bježi od mene


6.Ne daj Bože da je gladna, tada ne može niti pričati, a kamoli što drugo.



6.njoj je svaki put nešto. doslovno svaki put.

7.ona mene voli i da će me radi moje dobrobiti pustiti da nađem novu ženu?!?!?
Odlican post

Steta sto ga blond man ne razumije
Bio sam u njegovoj kozi
Cak nisam ni mislio da me moja zena voli
MISLIO sam da ja nju volim...


Krivo
Strah
Strah njemu ne dozvoljava da napravi radiklane poteze,kohe mora
A bit ce ti zao
Jednog dan
Ona?
Vjeruj mi,nema njoj pomoci
Sretno
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 17:54   #485
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Pa oralac možete prakticirati, ili nešto ni s tim ne valja?
Je, bit će joj lakše kad se nađe oči u oči s kitom svakako
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 18:22   #486
Quote:
blond man kaže: Pogledaj post
Daklem, sa muškog aspekta pišem. Moja žena i ja potječemo iz dva različita svijeta po pitanju odgoja. Ona je odgojena kršćanski način, svaki dodir sa muškim spolovilom je prljav. Ja sam odgojen na slobodniji način. Nadalje, ona je dijete rastavljenih roditelja što samo po sebi nije problem ali je otac bio problematičan. Što je problem. Nadalje. Ona ima zdravstvenih problema, ništa od čega će umrijeti, ali što svakako smanjuje kvalitetu života (ima, recimo to tako, 5 autoimunih bolesti koje su klasične za današnje vrijeme i žene). I zadnje, ali ne i posljednje, roditelji smo dvoje djece, 2 i 5 god.

To su vrlo kratke crte naše/njene prošlosti.
Kad smo se upoznali, seksali smo se tek nakon oko godinu i pol nakon hodanja. Jer je njoj trebalo vremena radi oca, uvjerenja itd. Ja sam bio strpljiv, ona je rekla da je svjesna toga.
Uglavnom smo seks i sve oko njega vukli 10 godina. 10 godina mrcvarenja u smislu: Želim li se seksati, moraju se zvijezde poklopiti (to je obavezno), treba biti dobre volje, treba biti ni prehladno ni pretoplo (zimi se neda iz pidžame izvući, ljeti sam joj ja prevruć i bježi od mene). Ne daj Bože da je gladna, tada ne može niti pričati, a kamoli što drugo.
Ja počinjem sa škakljanjem po leđima, masažom cijelog tijela, opuštanjem, predigra traje koliko hoćeš, ništa mi to nije teško. I dalje ne znači da će nečeg biti.
Skraćena priča glasi. Koliko god se ja trudio da je sve b.o., da su djeca u krevetu, da je suđe složeno, da je sve gdje treba biti, njoj je svaki put nešto. doslovno svaki put. A zbog njene prošlosti (oca) i iskustva u tom smislu, ja moram svaki put se potruditi oko nje, u 10 godina doslovno niti jedan put ona nije rekla ja hoću i potrudila se oko mene. Niti kada sam ju direktno pitao dali bi mogla uzeti u obzir da je tu i tamo i meni bitno da se netko potrudi oko mene.
Ona tvrdi da me voli i da me nikad nebi mijenjala i da sam lud ako to ne vidim. Ali kad ja tražim nešto za sebe, ispada da sam svaki put nešto radio njoj očekujući nešto zauzvrat i da ako mi se ne sviđa, da ona mene voli i da će me radi moje dobrobiti pustiti da nađem novu ženu?!?!?
I ja kažem, ne želim drugu, želim tebe ali također želim imati i kvalitetan seksualni odnos koji će mene zadovoljiti. Kompromis između onoga što bih htio i što se da postići.
Ja se zbog gore navedenog osjećam kao nepotrebna osoba u njenom životu kao muškarac. Imam, s druge strane, predivnu obitelj, sve što sam ikad htio.
Najradije bih da mi netko otkine onu stvar i da nemam više želju za seksom, ali na žalost stvari ne idu tako.
Što napraviti, kako se postaviti...

Sorry tete što sam vas upilao...

ti si pusionicar, sorry. sam pao sam se ubio. a ona ti je dobro podvalila pricicu. ali ajd, barem si provajder. valjda.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 11.04.2017., 21:35   #487
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
Gle,ne slusas ni ne cujes

Razvedi se sto prije
Bio sam u IDENTICNOJ SITUACIJI
Nema tu pomoci
Vjecno ces bit frustriran
A obitelj...?
Djeca vrlo vrlo brzo odu svojim putem
Nemoj mislit da su djeca tu neki faktor,jer ces isto tako brzo se razocarati i reci im "sto sam ja sve rafi vas propatio,a vi meni"

Bojao sam se razvoda uzasno
Zato i jesam tako dugo bio u lisem braku
Sad mi je samo zao sto nisam otisao puuno,puno ranije
Slušam i razumijem. Triba to pregrist, triba sazrit. Ipak san reka onu dok nas smrt ne rastavi, ne dok nas pišo rastavi. Jbga virujen u te riči.
blond man is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 21:37   #488
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ti si pusionicar, sorry. sam pao sam se ubio. a ona ti je dobro podvalila pricicu. ali ajd, barem si provajder. valjda.
Ovoje bilo direktno najper:
blond man is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 00:57   #489
Quote:
blond man kaže: Pogledaj post
Slušam i razumijem. Triba to pregrist, triba sazrit. Ipak san reka onu dok nas smrt ne rastavi, ne dok nas pišo rastavi. Jbga virujen u te riči.
Svaka čast Blondi! Vjerujem da ti sam Bog daje snage da nosiš taj svoj križ.
Borkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 06:23   #490
Seks je u ovom slucaju samo dio price opce nesvjesnosti karaktera.
Pozar koji gori u jednom dijelu kuce, vlasnici znaju da gori, ali ga zanemaruju i dalje se dive kak je parket dobro postavljen.

Ipak, lijepo od tebe da ozbiljno shvacas svoja obecanja za razliku od zene.

S druge strane, biti gladan nekoga cijeli zivot bas i nije neki zivot.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 07:53   #491
Quote:
Beglajter kaže: Pogledaj post
Prijatelju, ti imaš jedno nesretno iskustvo i s te pozicije si dozvoljavaš savjetovati.
Vjeruj mi, kad sam bio puno mlađi, i baš mi je dobro išlo, dopustio sam si dijeliti savjete i kad me nisu pitali. Na osnovu bezbroj pročitanih knjiga imao sam iskustvo i mudrost, spreman sam bio prihvatiti premijersku fotelju, možda se jedino ne bih prihvatio vodeće pozicije u Vatikanu.
Onda je došla rastava koju nisam želio, odvajanje od djece koju sam želio...
Samoća, traženje, svaštarenje.
Nova ljubav, novi brak, nova djeca.
Posljedice prvog braka.
Nova žena - stara djeca - nova djeca - stari roditelji.
Roditelji bivše - bake i djedovi.
Roditelji nove - bake i djedovi.
Egzistencija, lova, građenje kuće.
Velike želje - mogućnosti slabe.
Veliko hvala ženi koja me u tome pratila.
Pratila, pa se ponekad umorila.
Umorila, pa propitivala a koju kitu joj je sve to trebalo.
Terapeuti su korisni, vjeruj.
U vezu treba ulagati, treba ulagati u zajednštvo, ali treba ulagati i u sebe.
Ona u sebe, i ja u sebe. Na taj način smo interesantni jedno drugom, trajno.
Treba ulagati u zdravlje, izgled, ljepotu, modu...intimni veš, silikonske cice, liposukcije, teretanu, danas sutra fejslifting, sve što nas čini zadovoljnima samim obom, zadovoljnim svojim partnerom.
Treba ulagati tvrdu kitu što češće svojoj dragoj i činiti to raznovrsno i uvijek malo drugačije. Da ne dosadi.
Nakon dvadeset godina veze, imam želju, falabogu i mogu, ulagati ga svaki dan, i višekratno, ako njoj paše.
Nije bilo cijelo vrijeme veze tako. Proces je to. Danas, mislim, da je njeno uživanje multiplo u više od devedeset posto, što u početku veze i nije baš bilo ostvarivo. Moja kontrola ide u tom smjeru da prvo pružim uživanje, a onda tek primim. I obratno.
To je moguće jer ja svoju ženu VOLIM.
Puno upisa ovdje zaboravlja ljubav. Sponzorstva, trebanja, dejtanja iza leđa, izostanak komunikacije. Ako postoji ljubav, to naprosto ne dolazi u obzir
Amor vincit omnia!
Terapeuti su nam u trenucima posrnuća, sumnji, lutanja puno pomogli.

Sudbine su različite, dobro je ispričati svoje iskustvo, da onom kom je teško pruži nadu...
Ciganka koja gata ima toliko morala da ti ne objavi blisku bolest ili smrt iako je vidi.
Želim ti sreću i da te ne dopadne Miffy.
Godinama nisam procitala na ovom forumu neke zreli upis.
__________________
ne spavamo
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 07:58   #492
Quote:
Borkica kaže: Pogledaj post
Svaka čast Blondi! Vjerujem da ti sam Bog daje snage da nosiš taj svoj križ.


Znam da se deklariramo kao zemlja katolika...

ali za mene je ovo previše

a može li mu On poslat nekog komada, onako, inkognito, da nitko ne sazna



...jer, sigurno ima neki tajni Plan za njega,svog vjernog čuvara stada
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 08:08   #493
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
Godinama nisam procitala na ovom forumu neke zreli upis.
nda, samo ni izreka mlacenje mrtvog konja nije nastala bez veze.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 11:39   #494
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post


Znam da se deklariramo kao zemlja katolika...

ali za mene je ovo previše

a može li mu On poslat nekog komada, onako, inkognito, da nitko ne sazna



...jer, sigurno ima neki tajni Plan za njega,svog vjernog čuvara stada
Za tebe je, za njega nije ili bar nije još. Koliko tko može podnijeti je individualno, ovisno o snazi izvora kojim se napaja. Pri tom ne mislim na robove i pregažene zombije. Svatko ima svoju vlastitu granicu izdržljivosti, mišung pluseva i minuseva tj satisfakcije i trpljenja. Netko pukne prije, netko kasnije, a netko nikad tj pukne na vjeru koja ga drži da održi obećanje "dok nas smrt ne rastavi". Pretpostavljam da ono što na temelju svoje vjere dobiva za uzvrat u svojoj glavi, srcu, tijelu, osjećajima, mislima, je za njega dovoljno jako da svojevoljno pristaje biti muž mučenik bez čestog i dobrog seksa, neškodljiv za okolinu za razliku od bombaša samoubojica koji hrle obećanim djevicama. Izabrao si je sam takvu ženu i ako je odlučio "dok ih smrt ne rastavi" nositi se sa svim posljedicama svog izbora, to je njegova stvar/problem. Neki pristaju biti ovca u stadu, neki čuvari stada, a neki se ne mire s manjim od toga da su sami sebi bogovi. Sloboda izbora za svakoga. Stvar je u glavi, a ne među nogama. I što tu tebe toliko uzrujava ili ti nije jasno?
Borkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 11:46   #495
Quote:
Borkica kaže: Pogledaj post
Za tebe je, za njega nije ili bar nije još. Koliko tko može podnijeti je individualno, ovisno o snazi izvora kojim se napaja. Pri tom ne mislim na robove i pregažene zombije. Svatko ima svoju vlastitu granicu izdržljivosti, mišung pluseva i minuseva tj satisfakcije i trpljenja. Netko pukne prije, netko kasnije, a netko nikad tj pukne na vjeru koja ga drži da održi obećanje "dok nas smrt ne rastavi". Pretpostavljam da ono što na temelju svoje vjere dobiva za uzvrat u svojoj glavi, srcu, tijelu, osjećajima, mislima, je za njega dovoljno jako da svojevoljno pristaje biti muž mučenik bez čestog i dobrog seksa, neškodljiv za okolinu za razliku od bombaša samoubojica koji hrle obećanim djevicama. Izabrao si je sam takvu ženu i ako je odlučio "dok ih smrt ne rastavi" nositi se sa svim posljedicama svog izbora, to je njegova stvar/problem. Neki pristaju biti ovca u stadu, neki čuvari stada, a neki se ne mire s manjim od toga da su sami sebi bogovi. Sloboda izbora za svakoga. Stvar je u glavi, a ne među nogama. I što tu tebe toliko uzrujava ili ti nije jasno?
naravno da mu je pasalo kaj ženi čistunku i sam je odabrao to kaj je odabrao.vjerojatno mu je u glavi bilo-super,poštena žena, nije jebežljiva, nebu varala i tak.
žena tu zapravo nije ništa kriva od početka je znao da je nejebežljiva.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 12:12   #496
Quote:
Borkica kaže: Pogledaj post
Za tebe je, za njega nije ili bar nije još. Koliko tko može podnijeti je individualno, ovisno o snazi izvora kojim se napaja. Pri tom ne mislim na robove i pregažene zombije. Svatko ima svoju vlastitu granicu izdržljivosti, mišung pluseva i minuseva tj satisfakcije i trpljenja. Netko pukne prije, netko kasnije, a netko nikad tj pukne na vjeru koja ga drži da održi obećanje "dok nas smrt ne rastavi". Pretpostavljam da ono što na temelju svoje vjere dobiva za uzvrat u svojoj glavi, srcu, tijelu, osjećajima, mislima, je za njega dovoljno jako da svojevoljno pristaje biti muž mučenik bez čestog i dobrog seksa, neškodljiv za okolinu za razliku od bombaša samoubojica koji hrle obećanim djevicama. Izabrao si je sam takvu ženu i ako je odlučio "dok ih smrt ne rastavi" nositi se sa svim posljedicama svog izbora, to je njegova stvar/problem. Neki pristaju biti ovca u stadu, neki čuvari stada, a neki se ne mire s manjim od toga da su sami sebi bogovi. Sloboda izbora za svakoga. Stvar je u glavi, a ne među nogama. I što tu tebe toliko uzrujava ili ti nije jasno?
što mi nije jasno?

pa, nije mi jasno da ima ljudim - katolika, koji upravo radi tog, pred Bogom /jelte?), danog obećanja "dok nas smrt ne rastavi", trpe sve i svašta
a zašto*
zato jer su to obećali pred Bogom?
molim?
a na nedjeljnoj ispovjedi skrušeno obečaju Njemu , svečano, da se kaju i da više neće griješiti

pa opet griješe, opet ispovjed, opet svečana obećanja, i tako u čarobnom krugu

eto, to mi nije jasno, Borkice
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 14:31   #497
Volje bih čuti autoricu da li je napravila kakve veće korake po pitanju rješavanju ovoga problema. Mišljenja sam ukoliko se ovo nastavi da je samo pitanje vremena kad će sresti muškarca koji će ju zapaliti i osvojiti.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 14:45   #498
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
što mi nije jasno?

pa, nije mi jasno da ima ljudim - katolika, koji upravo radi tog, pred Bogom /jelte?), danog obećanja "dok nas smrt ne rastavi", trpe sve i svašta
a zašto*
zato jer su to obećali pred Bogom?
molim?
a na nedjeljnoj ispovjedi skrušeno obečaju Njemu , svečano, da se kaju i da više neće griješiti

pa opet griješe, opet ispovjed, opet svečana obećanja, i tako u čarobnom krugu

eto, to mi nije jasno, Borkice
Blond man još u tom smislu nije pogriješio, barem ne djelom. Ako pišemo konkretno o njemu, a ne općenito.
( molim administratore da uvedu i sličicu "pjetlić" , da koka ima svoj pandan)
Borkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 20:25   #499
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Pa zato se ti za razliku od par ovih tu kaj pametuju ne rastajes niti ti se brak raspada. Seks nije samo praznjenje muskih jaja sto neke nadrkane brkate feministice tvrde. Meni je seks vrhunac bliskosti i jako puno cini za povezanost partnera.
Ide to i obrnutim redoslijedom. Kod žena je češći upravo taj obrnuti redoslijed.
Nemoj to zaboraviti.
listen21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 23:13   #500
Quote:
listen21 kaže: Pogledaj post
Ide to i obrnutim redoslijedom. Kod žena je češći upravo taj obrnuti redoslijed.
Nemoj to zaboraviti.
Tocno.
Moze bit nezgodno kad jednom treba prvo jedno, a drugom drugo.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:21.