Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2016., 17:59   #641
finale i službeno u zagrebu
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is offline  
Old 26.09.2016., 12:39   #642
Dr.Ivo se vraća...
garp is offline  
Old 26.09.2016., 12:49   #643
Ovo je odlična vijest. Dodig bi u zadnjem danu vjerojatno disao na škrge i ako bi tada igrao s Pellom ili Mayerom, sigurno ne bi bio favorit. Sada će još više do izražaja doći prednost domaćeg terena, brza podloga će odgovarati svim našim tenisačima, Ivo bi protiv JMDP-a također mogao ući u dug i neizvjestan meč ako namjesti nišan, a svi znamo da Argentinac baš i nije na ti s kondicijom i zdravljem.

Inače, kako u prvom danu igra prvi reket protiv drugog i obrnuto, postoji mogućnost da Marin i Delpo igraju već prvog dana. Sve ovisi o Del Potrovom renkingu, trenutno je 14 mjesta iza Pelle i službeno je još uvijek drugi reket. Do finala ipak još ima nekoliko većih turnira i vidjet ćemo hoće li ga Juan stići. Razlika je 131 bod, na raceu Delpo ima 30 bodova viška.
Luyindula is offline  
Old 26.09.2016., 13:54   #644
znao sam

vidio sam mu fb stranicu ono nakon što je objavljeno za ćorića, i skužio koliko ljudi, i to ljudi koji imaju sliku što se događalo vezano uz njega i dc reprezentaciju i zašto se povukao, ga je otvoreno i iskreno molilo da se odazove

mislio sam mu i sam pisati na fb, ali sam odustao jer sam shvatio da nije potrebno, puno ljudi je to već ionako učinilo. ugl, mislio sam si da će vrlo teško moći odbiti apel za pomoći od malih ljudi

bravo Ivo, majstore!
friendship is offline  
Old 26.09.2016., 13:58   #645
sad što je bolja taktika

da li ivu poslati već u petak protiv delpa (ako će igrati), ili ga čuvati isključivo za nedjelju?

u principu na brzom terenu ivo može i oba dana, neće tu biti dugih bodova
friendship is offline  
Old 26.09.2016., 14:19   #646
Doktor Ivo )

Ma poslat ga u petak odmah da osjeti atmosferu, uzme jedan set delpu. I onda u nedjelju dovrši posao
Doktor Ivo is offline  
Old 26.09.2016., 14:23   #647
i meni se isto čini to bolje, da
friendship is offline  
Old 26.09.2016., 14:57   #648


MANIJAK IZRAZITI.



manijak nakon što su ga navijači zamolili da zaigra u finalu, poslao svoju poruku u kojoj jasno daje do znanja da je njihova molitva uslišana.
ustipan is offline  
Old 26.09.2016., 15:42   #649
Gdje se mogu kupit ulaznice za finale DC-a?
Link za kupnju preko neta.
__________________
Remember, remember the fith of november the gunpowder treason and plot ...
V for Vendeta is offline  
Old 26.09.2016., 15:54   #650
Quote:
friendship kaže: Pogledaj post
sad što je bolja taktika

da li ivu poslati već u petak protiv delpa (ako će igrati), ili ga čuvati isključivo za nedjelju?

u principu na brzom terenu ivo može i oba dana, neće tu biti dugih bodova
Obavezno Ivu u petak na Delpa. Znam da možda zvuči ružno, ali svi znamo u kakvom su stanju Delpovi zglobovi na rukama, a nakon tri ili više setova bombardiranja s Karlovićevim servisima sigurno im neće biti lako. Vjerovatno će osjećati posljedice i u nedjelju.
stipest is offline  
Old 26.09.2016., 17:31   #651
Quote:
V for Vendeta kaže: Pogledaj post
Gdje se mogu kupit ulaznice za finale DC-a?
Link za kupnju preko neta.
Čekaj čovječe tek je određen domaćin a ti bi odma i karte
Luyindula is offline  
Old 26.09.2016., 17:38   #652
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Čekaj čovječe tek je određen domaćin a ti bi odma i karte
E pa, dok one stignu u SLO, pa onda ja u Zagreb ... bolje drži ga, nego lovi ga

Pa ja sam već planirana sa Nadalom, u proljeće 2017, na xy lokaciji u HR
__________________
Remember, remember the fith of november the gunpowder treason and plot ...
V for Vendeta is offline  
Old 26.09.2016., 19:03   #653
Quote:
stipest kaže: Pogledaj post
Obavezno Ivu u petak na Delpa. Znam da možda zvuči ružno, ali svi znamo u kakvom su stanju Delpovi zglobovi na rukama, a nakon tri ili više setova bombardiranja s Karlovićevim servisima sigurno im neće biti lako. Vjerovatno će osjećati posljedice i u nedjelju.
Murray je 90% servisa i udaraca sa osnovne plasirao na njegov ''bekend'' i svejedno ga nije pobjedio.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Old 26.09.2016., 19:36   #654
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Murray je 90% servisa i udaraca sa osnovne plasirao na njegov ''bekend'' i svejedno ga nije pobjedio.
nije bit pobjeda neg da Delpo ne može igrati u nedjelju.
khneza is offline  
Old 26.09.2016., 20:01   #655
Quote:
khneza kaže: Pogledaj post
nije bit pobjeda neg da Delpo ne može igrati u nedjelju.
točno, a i da u slučaju da zaigra u nedjelju bude što više na "aparatima".

https://www.facebook.com/IvoKarlovic...518029/?type=3

doktor manijak izraziti Ivo is back !
ustipan is offline  
Old 26.09.2016., 20:05   #656
Quote:
khneza kaže: Pogledaj post
nije bit pobjeda neg da Delpo ne može igrati u nedjelju.
Da. Ne čak ni ne da ne može igrati u nedjelju ,nego da osječa posljedice. Za njegove zglobovo sigurno nije isto vračati servise od Karlovića ili Čorića. A Ivo uvijek može dobiti koji set i razvuči to još duže,a možda i dobiti. U svakom slučaju bi trebao Ivo igrati u petak sa Delpom.
stipest is offline  
Old 26.09.2016., 20:49   #657
Tko će igrat u petak odredit će ranking, a ne nečije želje i poruke.
jpm is offline  
Old 27.09.2016., 15:13   #658
ovo je sad gotovo, ako ne cile, dod i ivo ostanu pri zdravlju , 3-2 najmanje
babunovich is offline  
Old 27.09.2016., 18:14   #659
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
ovo je sad gotovo, ako ne cile, dod i ivo ostanu pri zdravlju , 3-2 najmanje
A ono, mogli smo tako i u SF-u reći da je ovo gotovo, da VB dobiva Argentinu najmanje 3:2, a lako moguće i 4:1. Siguran bod parovi, Andy protiv drugog argentinskog reketa i još jedan ili Andy protiv Delpa ili Edmund protiv Pelle (a dosta vjerojatno i oba, obojica su bili podosta izraziti favoriti). I kako je na kraju završilo?

Da je to samo tako, ne bi kladionice postojale, svi koeficijenti ispod 1.5 bi prolazili.

Realno, Marin bi trebao dobiti argentinskog igrača koji nije Delpo (bio on Pella, Mayer, Delbonis ili netko četvrti), a i par bismo trebali uzeti. Karlović je favorit protiv drugog Argentinca, ali znamo Karlovića, on to može izgubiti. Protiv Delpa nije favorit, ali opet, znamo Karlovića, on to može dobiti. A Delpo-Čilić, sve je moguće. Tu naravno trebamo uračunati i faktor umora kod JMDP-a, neće sigurno biti isti igrač u petak i nedjelju (pogotovo ako opet parove igra, što pretpostavljam ipak neće), tako da mu padaju šanse da dobije oba meča, ali nikad se ne zna...
Zaključak, Hrvatska je favorit, ali da je to sigurna pobjeda, nije. Trebaju se ipak mečevi odigrati.
__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Old 28.09.2016., 07:45   #660
Loptica je okrugla..
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:30.