Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2016., 20:33   #4741
Quote:
do-n12 kaže: Pogledaj post
Ako mi netko može protumačiti ovaj san bila bih jako zahvalna

Sanjala sam prvo jedno okupljanje, bila sam i ja među njima kao i osoba s kojom sam imala tajnu vezu, ali smo se i u snu ponašali isto kao što smo se i do sada ponašali kad smo se nalazili među drugima.
Poslije jednu crvenokosu trudnicu koja se spuštala niz nekih čudnih drvenih stepenica koje su se ljuljale i usput je tim stepenicama lupila dvoje ljudi koji su umrli.
Na kraju se ispostavilo da je jedan od dvoje poginulih "otac" dijeteta, a da sam ja bila ta trudnica mada nemam crvenu kosu. A pravi otac dijeteta je osoba s kojom sam se zabavljala (s kojim sam trenutno u jako lošim odnosima) a dijete sam izgubila..nakon toga mi stiže poruka od njega da zna da je dijete bilo njegovo..tjt.
mislim da je riječ o nerazriješenim odnosima između vas. trudnica sa crvenom kosom (koja može simbolizirati ljutnju ili neko drugo vannormalno raspoloženje) u silaznom stadiju nesigurnim stepenicama ubija dvoje ljudi. u tom "silaznom" dakle relativno negativnom raspoloženju i stanju nesigurnosti, povrijedila si neke ljude ili poželjela da ih nema. sa druge strane tvoja tajna ljubav nije ti donijela uspjeh ili sreću. trudnoća može simbolizirati ideju ili neku namjeru koju si imala, možda i pozitivnu, ali nažalost to se nije ostvarilo. i tebe možda na kraju muči i krivnja zbog neuspjeha (gubitka djeteta). onda dobijaš poruku od tajnog partnera da zna da je dijete njegovo. on te još nije "pustio" ili još polaže pravo na tvoje emocije. analogno, ti njega ne puštaš iz svojih misli.

rekao bih da si upala u negativnu spiralu zbog nerazriješenih odnosa i da moguće trebaš napraviti prilično jasne odluke u pogledu onoga što stvarno želiš.
landon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 14:45   #4742
Moj san; nalazim se u prostoriji gdje susrećem nekog dečka koji leži u nekom krevetu(izgledao je kao bolnički), sa svoja dva psa i on je u snu navodno talijan ali smo u razgovarali na hrvatskom. Zapamtila sam mu cijelo lice iako me ne podsjeća na nikoga iz stvarnosti. Imao je predivne bijele zube,stalno je imao širok osmijeh,plave oči,crnu kosu i bradu i brkove koja je izgledala kao ona od tri dana rekao mi je da ima 38 godina iako je izgledao mlađe tj.kao da mu je 28 godina.
Bio mi je intrigantan,gledali smo se u oči,smiješkali i razgovarali... Nakon toga je bila skroz drugačija scena gdje smo bili na vikendici kod moje tete,moja obitelj i njegova.. ja i on smo neprestano bili zajedno,doslovno išli jedno za drugim.. grlio me je i ljubio,držao stalno u naručju,osjećala sam ljubav...nakon toga smo se spremali svako svojoj kući.. bila sam nervozna kod spremanja stvari jer sam nešto zagubila i nisam mogla naći... Nije me puštao stalno me je grlio i stalno je imao osmjeh na licu.. kad god bih se u snu našla s njim lice u lice on je imao osmjeh,zarazan osmijeh i sjajne oči. Gledao me je zaljubljeno.
Užasno me zanima tko je to... Razmišljam,nije mi jasno da mi je nečije lice u snu bilo tako kristalno vidljivo jer obično kad sanjam lica bude mi "zblurano".
Bilo mi je teško što se moram odvojit od njega a rekao mi je da se uskoro vidimo.
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 18:24   #4743
Quote:
TolkienGeek kaže: Pogledaj post
Da li je ovdje itko sanjao san u sivoj boji? San je izgledao kao crno-bijeli film.

Sanjala sam tako preksinoć kako sanjam nešto (kako je bio san u snu, nemam pojma o čemu je taj drugi san bio). Uglavnom, sanjala sam taj neki san iz kojeg sam se probudila sa polomljenim zubom. Kako sam taj zub izvadila tako su se drugi zubi lomili (nisu otpadali, nego su se lomili). Naravno, sva uplašena odem do wc-a i pogledam se u ogledalo. Nasmijem se onako polomljenih zubiju i shvatim da sam stvarno izgubila po zubiju. Bila sam svjesna da kada sanjam zube da uvijek sanjam, a ovaj put se nisam mogla probudit. Otišla sam do sobe i ugledala da krevet do mog stoji prazan (inače sestra i ja spavamo u istoj sobi)...Legla sam na svoj i plakala zbog nemoći koja me snašla. Nedugo zatim probudim se. Očekivala sam da ću sva uplakana i na javi bit koliko me san potresao, ali ništa

Ako mi netko ovo može protumačit bila bih zahvalna, iako mislim da znam o čemu bi se moglo raditi.
__________________
“If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.”
― J.R.R. Tolkien
TolkienGeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 19:19   #4744
Quote:
TolkienGeek kaže: Pogledaj post
Da li je ovdje itko sanjao san u sivoj boji? San je izgledao kao crno-bijeli film.

Sanjala sam tako preksinoć kako sanjam nešto (kako je bio san u snu, nemam pojma o čemu je taj drugi san bio). Uglavnom, sanjala sam taj neki san iz kojeg sam se probudila sa polomljenim zubom. Kako sam taj zub izvadila tako su se drugi zubi lomili (nisu otpadali, nego su se lomili). Naravno, sva uplašena odem do wc-a i pogledam se u ogledalo. Nasmijem se onako polomljenih zubiju i shvatim da sam stvarno izgubila po zubiju. Bila sam svjesna da kada sanjam zube da uvijek sanjam, a ovaj put se nisam mogla probudit. Otišla sam do sobe i ugledala da krevet do mog stoji prazan (inače sestra i ja spavamo u istoj sobi)...Legla sam na svoj i plakala zbog nemoći koja me snašla. Nedugo zatim probudim se. Očekivala sam da ću sva uplakana i na javi bit koliko me san potresao, ali ništa
lomljenje zubi predstavlja osjećaj nemoći koji si osjetila u snu i u isto vrijeme si se distancirala od tog osjećaja sanjajući u snu, zato nije bilo reakcije nakon sna. možda je osjećaj nemoći bio suviše bolan za tebe pa si ga duboko potisnula. kako bilo, zakopani osjećaji nikad ne umiru, prije ili poslije se vrate i sa njima se treba suočiti jer oni tiho, na ovaj ili onaj način, sudjeluju u budnom životu sanjača.

sanjanje u crno bijeloj boji može se isto tumačiti kao distanciranje ili kao duboko (izbledjelo) sjećanje. S obzirom na prazan krevet tvoje sestra možda si se nekad davno osjetila ostavljenom ili usamljenom i bespomoćnom pa je to ostavilo duboki podsvjesni utisak.
landon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 19:35   #4745
Tumačenja nam se razlikuju, ali moram priznati da ovo tvoje ima više smisla nego moje. Svaka čast
__________________
“If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.”
― J.R.R. Tolkien
TolkienGeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 13:55   #4746
Molim nekkoga za tumačenje ovog sna.. Sanjala ga je moja mama prije nekoliko dana.
Dakle, ona inače ima kratku kosu, a sanjala je da ima dugu kosu i samo želi da joj se koša ošiša. U nekom je nepoznatom gradu (mjestu) te ulazi u nekakve prostorije/frizerske salone te moli da ju netko ošiša, no nitko ne želi. Tako ulazi u dvije prostorije gdje ju odbijaju, te ulazi u treću, plače i moli da ju ošišaju, žena starija joj govori "ne, vas nikako ne" i tjera ju van "izađite van, izađite van!"
Nakon toga ona izlazi van i vidi neku ogradu na koju se nasloni, u ruci joj je neka španga za kosu te se spušta po toj ogradi, ima špangu u ruci i plače..
Eto, to je to.. Hvala
dorothyzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 16:56   #4747
Quote:
dorothyzg kaže: Pogledaj post
Molim nekkoga za tumačenje ovog sna.. Sanjala ga je moja mama prije nekoliko dana.
Dakle, ona inače ima kratku kosu, a sanjala je da ima dugu kosu i samo želi da joj se koša ošiša. U nekom je nepoznatom gradu (mjestu) te ulazi u nekakve prostorije/frizerske salone te moli da ju netko ošiša, no nitko ne želi. Tako ulazi u dvije prostorije gdje ju odbijaju, te ulazi u treću, plače i moli da ju ošišaju, žena starija joj govori "ne, vas nikako ne" i tjera ju van "izađite van, izađite van!"
Nakon toga ona izlazi van i vidi neku ogradu na koju se nasloni, u ruci joj je neka španga za kosu te se spušta po toj ogradi, ima špangu u ruci i plače..
Eto, to je to.. Hvala
mislim da ona zbog nekog razloga ne prihvaća vlastitu moć. kosa jest simbol vlastite snage i za nju je mora početi koristiti, zato je nitko ne želi ošišati. zatim se mora suočiti i sa svojim emocijama i razlozima zbog kojih predaje moć nekom drugom. silazak ogradom je predavanje sebe restrikcijama koje je ona ili netko drugi sebi nametnula. kosu može vezati ali ne i skratiti. za nju je došlo vrijeme da se suoči sa određenim stvarima.
landon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 00:54   #4748
Ako mi neko može protumačiti ovaj san, bila bih zahvalna
Zaputila sam se ka bolnici, treba mi neki papir, ništa bitno.. prolazim pored parka i ugledam u parku ambulantu (inače u parku ne postoji ambulanta).. ulazim unutra i primi me neki doktor.. mlad, sa dužom tamnom kosom..da mi to što mi treba i osjećam se nekako hipnotizirano, pitam ga da li može on da bude moj doktor i koja je procedura da se registrujem kod njega... i dalje smo u njegovoj ordinaciji, sada na krevetu, grli me, razmjenjujemo nježnosti.. stalno mu neko kuca na vrata ali ih on ignoriše..
chiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 02:35   #4749
MOLIM VAS tumacenje sna kojeg sam upravo sanjala i morala sam se ustati malo je duzi ako imate volje citati...
sve je malo zbrčkano ...bila sam u nekakvom hotelu ili nesto slicno gdje postoji javni wc. bilo je to neko mjesto gdje dolazi dosta stranaca. odjednom sam iza wc skoljke ugledala malo bjelo cupavo stene koje koje skupljeno lezi.kad sam se priblizila imao je ogrlicu neki cudan privjesak ali bez imena i veliku knjizicu presavinutu i zapiknutu u ogrlicu. to je bila pseća putovnica pisalo je nekavo ime psa (zaboravila sam) pisalo je da su vlasnici iz spanjolske i njihovi kontaktti...od kad sam ugledala tog psica bili smo nerazdvojni pratio me u svaku stopu bio je uzivljen u mene jako me volio i ja njega bila sam presretna sto sam ga nasla ali sam otisla na recepciju prijaviti sto sam nasla a kada su zvali te kontakte nitko se nije htio javiti. u snu svi znamo da su vlasnici namjerno ostavili psa kojeg su se htjeli rjesiti sa krivim podacima. ja sam sretna sto ga nemoram vratiti...

u meduvremenu se u snu križa još jedan san sa ovim...ne sjecam se kako ali ja sam nasla taakođer i jednu malenu djevojčicu. cini mi se da se radi o istom mjestu ako ne i o istim ljudima ( vlasnicima) također ju obozavam i takoder smo nerazdvojne .također zovemo roditelje (kao i vlasnike) i oni se ne zele javiti i takoder znamo da namjerno ne zele (zele se rjesiti) ...u meduvremenu ja dane provodim sa djevojcicom...odlazim u teretanu snjom kako bih posjetila prijateljicu i rekla joj sto se dogodilo.odvukla sam ju sa strane i rekla da je to mmoja djevojcica i da cu ju ostaviti kod sebe posvojiti i da ce biti moje djete (makar nije moja) inace djevojcica je bila jako ljepa sto smo i komentirali imala je velike svjetlo zelene oci. slikali smo se skupa a kako i ja imam zelene oci zakljucila sam da jako licimo bas kao mama i kcer.bile smo stalno skupa u par navrata sam bila zabrinuta da me nece netko zvati i trazti svoje djete ali nije nitko na moju srecu.
odjednom mi se prikazuje kao film (koji ja gledam a da me nitko ne vidi) njezinih roditelja,nekakvi mladi ljudi sa nekakvim problemima koji ne zele djevojcicu...tako sam znala kako stoje stvari...pricala sam sa sestrom u sobi rekla sam joj .''.jesi li ti svjesna da cu ja nju stvarno posvojiti. imat cu djete! zamisli! volim ju al zamisli jos sam mlada ( 22god) i to ce mi biti velika obaveza zamisli kada pocene skola kad moja djevojcica naraste!....''

nakon toga opet sam sa bjelim pesekom...secemo gradom ja ga nosim u narucju poput male bebe...odjednom je cudna atmosfera dosta je nemiran kao da mu je neudobno i sto vise hodam nesto se cudno dogada kao da je postao sve slabiji i slabiji..na kraju se moj najdrazi stenac doslovno pretvorio u neku malu krutu smedu stvarčicu sa zatvorenim ocima ..izgledao je kao malo veci krumpir imao je samo oci.kad sam ga dozivala nekim imenom jedva da ih je otvorio.umirao je...u meduvremenu sam srela zensku koja je takoder vodila psa i to crnu veliku pudlu kakvu inace imam...dok sam joj pricala sto se dogodilo kad sam se okrenula shvatila sam da se moj stenac prvo pretvorio u nesto nalik krumpiru a sada odjednom u mladu i snaznu takoder crnu pudlu ,musku. medutim trcao je brzo i pretrcao dvije ogromne ceste sa po tri trake...prvo je prosao ispod kamiona kod zadnjih kottaca pa ispod auta i jos auta...bilo je jako strasno i rizicno...bila sam ljuta morala sam ic po njega i trcala sam po cesti sa autima riskirajuci zivot da ga vratim nazad...na cesti sam se sudarila slucajno snjim i raskrvarila mu njusku...bila sam ljuta a on mi je samo lizao ruku...kad sam dosla doma rekla sam da ostavljamo psa...makar smo imali vec jednog takvog...ali ovaj je bio mlad a i tuzno smo rekli da bi nas mogao umrijeti jer je star

odjednom sam znala da sada imam usvojenu i djevojcicu i psa
pralinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 10:47   #4750
Quote:
chiselle kaže: Pogledaj post
Ako mi neko može protumačiti ovaj san, bila bih zahvalna
Zaputila sam se ka bolnici, treba mi neki papir, ništa bitno.. prolazim pored parka i ugledam u parku ambulantu (inače u parku ne postoji ambulanta).. ulazim unutra i primi me neki doktor.. mlad, sa dužom tamnom kosom..da mi to što mi treba i osjećam se nekako hipnotizirano, pitam ga da li može on da bude moj doktor i koja je procedura da se registrujem kod njega... i dalje smo u njegovoj ordinaciji, sada na krevetu, grli me, razmjenjujemo nježnosti.. stalno mu neko kuca na vrata ali ih on ignoriše..
san je vrsta ispunjene želje za romansom ili avanturom. želja da se prepustiš nečemu pomalo zabranjenom. doktor je onaj koji "zna što ti treba" (prirodna potreba za fizičkim dodirom i nježnostima) pa mu se možeš prepustiti sa povjerenjem. tu je i želja da ti se potpuno posveti pažnja bez obzira na druge.
landon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 11:11   #4751
Quote:
Shizzona kaže: Pogledaj post
Nalazim se u osnovnoj skoli, u hodniku u prizemlju i krećem se prema izlazu. Prosla sam pored poznanice koja je u snu profesorica, pozdravljamo se, i nastavljam dalje, ostalo mi je upecatljivo jer je imala vjesticiji sesir, i odjeca je bila ugl crne boje.
Izlazim iz skole, ja sam u stiklama, i krecem putem koji vodi do moje kuce.
Ispred mene se odjednom nadje covjek kojemu samo vidim noge ispod koljena. Na jednoj nozi je imao normalnu musku cipelu, a na drugoj je imao stiklu. kada je shvatio da sam mu primjetila da ima stiklu na jednoj nozi, oslonuo se na nju i napravio pokret kao da je vrh stikle ustvari vrh cigare i kao da ju gasi. Nista mi nije jasno. Landone, mozes li molim te da mi protumacis san ako nadjes vremena. Hvala.

višak, al eto: jutros krenula na posao, i sretnem svoju bivsu nastavnicu iz osnovne, koju nisam vidjela bar 7-8 godina, i sve to meni ne bi bilo interesantno da ona nije u jako bliskom srodstvu sa onom djevojkom u vjesticijem sesiru. čarobne moći, jeej
ako uzmemo pravilo da gotovo sve u snu predstavlja samog sanjača, poznanica u vještičjem šeširu i crnoj odjeći može predstavljati aspekt tebe. s obzirom da je predstavljena kao profesorica onda od tog aspekta imaš nešto za naučiti. ali, možda ga instinktivno odbacuješ jer smatraš da je povezan sa nečim negativnim (reprezentirano vješticom). intuitivno ili "natprirodno" oduvijek su bili ljudski dijelovi samo što ih društvo uglavnom odbacuje.

kad je riječ o muškarcu sa različitim cipelama, riječ je opet o različitim dijelovima osobnosti koje su u konfliktu kad je o nekoj situaciji riječ. pokret gašenja cigarete je i oznaka nervoze. nešto u tebi ne dopušta da dokraja sagledaš situaciju jer se osjeća ugroženo.

snovi i "stvarnost" uvijek su nekako povezani pa nije nikakva slučajnost da na javi sretneš nekoga koga si prije vidio u snu.
landon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 12:39   #4752
Ovako. Sanjala sam kako je svijet u kolapsu. Ja i neki ljudi zauzeli smo nekakav centar. Pojavljuje se neki čovjek za kojeg svi znamo da je zločest i jači od nas svih. Trčim i pitam tatu gdje je spremio pušku. On mi ne želi reći a ja navaljujem. Uvjeravam ga da ne želim pucati u nikoga nego samo zastrašiti tog čovjeka. Previrem se i čudim kako sam došla do toga da tražim oružje, razmišljam dal je to ispravna odluka. Tata odlazi da sakrije pušku a ja ga uhodim do podruma. Skužim da su u podrumu dva konja koja su već godinama tamo u mraku. Konji nisu ni jeli ni pili ni vidjeli svjetla a još su živi. Prestravim se i počnem plakati i kriviti tatu kako je mogao dopustiti da ti konji budu tamo tako i pretvore se u zvijeri. Toliko sam se uplašila da sam se probudila
A-psolutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 22:35   #4753
Neobičan San

Sanjala sam da sam na cesti..I prolazi bratić u bijelom luksuznom autu s još nekoliko prijatelja unutra...Ja sam sređena lijepa zgodna..On se zaustavlja i pita me gdje je muž...Ja se smijem sva zadovoljna...singliram kažem...još me nešto pitao i produžio dalje....Dobro sam se osjećala...I bila sam sva u bijelom.. bio je kraj ljeta...uglavnom toplo je bilo i sunčano....ja sam sva sijala u snu...

Hvala
smile4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 07:47   #4754
Quote:
A-psolutna kaže: Pogledaj post
Ovako. Sanjala sam kako je svijet u kolapsu. Ja i neki ljudi zauzeli smo nekakav centar. Pojavljuje se neki čovjek za kojeg svi znamo da je zločest i jači od nas svih. Trčim i pitam tatu gdje je spremio pušku. On mi ne želi reći a ja navaljujem. Uvjeravam ga da ne želim pucati u nikoga nego samo zastrašiti tog čovjeka. Previrem se i čudim kako sam došla do toga da tražim oružje, razmišljam dal je to ispravna odluka. Tata odlazi da sakrije pušku a ja ga uhodim do podruma. Skužim da su u podrumu dva konja koja su već godinama tamo u mraku. Konji nisu ni jeli ni pili ni vidjeli svjetla a još su živi. Prestravim se i počnem plakati i kriviti tatu kako je mogao dopustiti da ti konji budu tamo tako i pretvore se u zvijeri. Toliko sam se uplašila da sam se probudila
rat je vrijeme neizbježnih sukoba kad se stvari više ne mogu odlagati nego se mora djelovati. zauzimanje centra (vlastitog centra moći) te suprotstavljanje nasilniku (strahu) kojeg se svi boje (kolektivni strah). riječ je o simbolima za unutarnji pomak kad si odlučila pomjeriti stvari s mjesta jer je za to došlo vrijeme ili te nešto natjeralo.

konji u podrumu su skrivene sile u podsvjesnom koje su potisnute ili zaboravljene i na taj način su postale opasne i destruktivne. tvoj tata je svjesno ili nesvjesno imao ulogu u tome. u snu si osjetila svu neprirodnost takvog odnosa prema konjima (prirodnim energijama). tvoja uloga je očito da to promijeniš.

O čemu se radi i što konji predstavljaju moraš otkriti sama ali ne vjerujem da će to biti teško. u većini obitelji postoje stvari koje se guraju pod tepih i okružene su emocijama straha i neprihvaćanjem.
landon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 17:35   #4755
Quote:
pralinica kaže: Pogledaj post
MOLIM VAS tumacenje sna kojeg sam upravo sanjala i morala sam se ustati malo je duzi ako imate volje citati...
sve je malo zbrčkano ...bila sam u nekakvom hotelu ili nesto slicno gdje postoji javni wc. bilo je to neko mjesto gdje dolazi dosta stranaca. odjednom sam iza wc skoljke ugledala malo bjelo cupavo stene koje koje skupljeno lezi.kad sam se priblizila imao je ogrlicu neki cudan privjesak ali bez imena i veliku knjizicu presavinutu i zapiknutu u ogrlicu. to je bila pseća putovnica pisalo je nekavo ime psa (zaboravila sam) pisalo je da su vlasnici iz spanjolske i njihovi kontaktti...od kad sam ugledala tog psica bili smo nerazdvojni pratio me u svaku stopu bio je uzivljen u mene jako me volio i ja njega bila sam presretna sto sam ga nasla ali sam otisla na recepciju prijaviti sto sam nasla a kada su zvali te kontakte nitko se nije htio javiti. u snu svi znamo da su vlasnici namjerno ostavili psa kojeg su se htjeli rjesiti sa krivim podacima. ja sam sretna sto ga nemoram vratiti...

u meduvremenu se u snu križa još jedan san sa ovim...ne sjecam se kako ali ja sam nasla taakođer i jednu malenu djevojčicu. cini mi se da se radi o istom mjestu ako ne i o istim ljudima ( vlasnicima) također ju obozavam i takoder smo nerazdvojne .također zovemo roditelje (kao i vlasnike) i oni se ne zele javiti i takoder znamo da namjerno ne zele (zele se rjesiti) ...u meduvremenu ja dane provodim sa djevojcicom...odlazim u teretanu snjom kako bih posjetila prijateljicu i rekla joj sto se dogodilo.odvukla sam ju sa strane i rekla da je to mmoja djevojcica i da cu ju ostaviti kod sebe posvojiti i da ce biti moje djete (makar nije moja) inace djevojcica je bila jako ljepa sto smo i komentirali imala je velike svjetlo zelene oci. slikali smo se skupa a kako i ja imam zelene oci zakljucila sam da jako licimo bas kao mama i kcer.bile smo stalno skupa u par navrata sam bila zabrinuta da me nece netko zvati i trazti svoje djete ali nije nitko na moju srecu.
odjednom mi se prikazuje kao film (koji ja gledam a da me nitko ne vidi) njezinih roditelja,nekakvi mladi ljudi sa nekakvim problemima koji ne zele djevojcicu...tako sam znala kako stoje stvari...pricala sam sa sestrom u sobi rekla sam joj .''.jesi li ti svjesna da cu ja nju stvarno posvojiti. imat cu djete! zamisli! volim ju al zamisli jos sam mlada ( 22god) i to ce mi biti velika obaveza zamisli kada pocene skola kad moja djevojcica naraste!....''

nakon toga opet sam sa bjelim pesekom...secemo gradom ja ga nosim u narucju poput male bebe...odjednom je cudna atmosfera dosta je nemiran kao da mu je neudobno i sto vise hodam nesto se cudno dogada kao da je postao sve slabiji i slabiji..na kraju se moj najdrazi stenac doslovno pretvorio u neku malu krutu smedu stvarčicu sa zatvorenim ocima ..izgledao je kao malo veci krumpir imao je samo oci.kad sam ga dozivala nekim imenom jedva da ih je otvorio.umirao je...u meduvremenu sam srela zensku koja je takoder vodila psa i to crnu veliku pudlu kakvu inace imam...dok sam joj pricala sto se dogodilo kad sam se okrenula shvatila sam da se moj stenac prvo pretvorio u nesto nalik krumpiru a sada odjednom u mladu i snaznu takoder crnu pudlu ,musku. medutim trcao je brzo i pretrcao dvije ogromne ceste sa po tri trake...prvo je prosao ispod kamiona kod zadnjih kottaca pa ispod auta i jos auta...bilo je jako strasno i rizicno...bila sam ljuta morala sam ic po njega i trcala sam po cesti sa autima riskirajuci zivot da ga vratim nazad...na cesti sam se sudarila slucajno snjim i raskrvarila mu njusku...bila sam ljuta a on mi je samo lizao ruku...kad sam dosla doma rekla sam da ostavljamo psa...makar smo imali vec jednog takvog...ali ovaj je bio mlad a i tuzno smo rekli da bi nas mogao umrijeti jer je star

odjednom sam znala da sada imam usvojenu i djevojcicu i psa
Nitko?
pralinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 19:19   #4756
Quote:
hibiscus kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Sanjala sam da sam hodala po svom voćnjaku po kojem je tekla lava, bila sam samo u čarapama. Moram napomenuti da me lava nije pekla i nisam imala nikakav neugodan osjećaj.

Drugi san.
Sanjam da idem na wc na poslu. Želim zaključati vrata ali u bravu je netko nagurao papiriće pa se ne može zaključati, isčeprkala sam te papiriće i zaključala se. Sjednem na školjku i odjednom se u wc-u pojavi neki mlađi muškarac, odvjetnik i počinje se presvlačiti, meni je neugodno pred njim obaviti wc. Iz susjedne sobe čujem šeficu i kolegicu da nešto pričaju.

Molila bih landona da mi protumači snove kada nađe vremena.

Hvala.
kod tebe postoji duboki potencijal koji je donijeti plodove, simbolizirano voćnjakom. ili su u pitanju duboke promjene kada stvari iz centra, simbolizirano lavom, izlaze na površinu. to samo trebaš prihvatiti.

kod drugog sna riječ je o tvojim potrebama. neugodno ti je izraziti se pred drugima ili dovesti svoje potrebe u prvi plan. mislim da je zato odvjetnik u snu, jednostavno moraš zatražiti pomoć ili poštovanje vlastitih prava. s obzirom da iz susjedne prostorije čuješ kolege kako pričaju, to je vjerojatno povezano sa situacijom na poslu.
landon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 21:45   #4757
Sanjala sam da pada snijeg i da sjedim vani, cini mi se s mamom, na vrhu nekog brijega. Gledala sam kako se neki deckic spusta sanjkama niz taj brijeg. U jednom trenutku je izgubio kontrolu nad sanjkama i spao je s njih na snijeg koji ga je zatrpao i on je ostao pod snijegom. Onda sam dotrčala do njega i ne znam tocno sta je bilo, ali sam ga nekako spasila. I sad, ne znam sta bi to moglo znaciti
__________________
Never give up, it's such a wonderful life
Pisces10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 08:47   #4758
Quote:
Pisces10 kaže: Pogledaj post
Sanjala sam da pada snijeg i da sjedim vani, cini mi se s mamom, na vrhu nekog brijega. Gledala sam kako se neki deckic spusta sanjkama niz taj brijeg. U jednom trenutku je izgubio kontrolu nad sanjkama i spao je s njih na snijeg koji ga je zatrpao i on je ostao pod snijegom. Onda sam dotrčala do njega i ne znam tocno sta je bilo, ali sam ga nekako spasila. I sad, ne znam sta bi to moglo znaciti

zelja za djecom,zelja da postanes majka,koliko imas godina?ili ako vec imas djecu zelja da dokazes svojoj majci da si dobra majka.jbg snovi su duboko osobne stvari
david197 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 08:58   #4759
Quote:
chiselle kaže: Pogledaj post
Ako mi neko može protumačiti ovaj san, bila bih zahvalna
Zaputila sam se ka bolnici, treba mi neki papir, ništa bitno.. prolazim pored parka i ugledam u parku ambulantu (inače u parku ne postoji ambulanta).. ulazim unutra i primi me neki doktor.. mlad, sa dužom tamnom kosom..da mi to što mi treba i osjećam se nekako hipnotizirano, pitam ga da li može on da bude moj doktor i koja je procedura da se registrujem kod njega... i dalje smo u njegovoj ordinaciji, sada na krevetu, grli me, razmjenjujemo nježnosti.. stalno mu neko kuca na vrata ali ih on ignoriše..

zelja za njeznoscu fali ti njeznosti vjerojatno ti partner nije previse njezan(zato i muskarac sa dugom kosom) jbg ko bi te krivio zena si danas kao njeznost kod muskaraca nije u modi ako si njezan onda si pi...a al muskarac moze bit i njezan i snazan i muzevan istovremeno samo treba pronac takvog(opet primjer misicavi muskarac sa dugom kosom)
david197 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 09:06   #4760
Quote:
TolkienGeek kaže: Pogledaj post
Ako mi netko ovo može protumačit bila bih zahvalna, iako mislim da znam o čemu bi se moglo raditi.

dnevne brige oralna higijena zelja za dobrim zubima.
david197 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:56.