Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2009., 14:59   #261
natpis na isisinom hramu u saisu

Quote:
Dejjan kaže: Pogledaj post
Retko koji čovek može spoznati Boga..
ja sam ona koja je razdvojila nebo od zemlje.
uputila sam muski rod u misterij.
pokazala sam im put do zvijezda.
narucila sam suncevu i mjesecevu putanju.
ja sam kraljica rijeka, vjetrova i mora.
spojila sam muskarce i zene.
muskom rodu podarila sam njihove zakone i zapovjedila sto nitko ne smije promijeniti. pravdu sam ucinila mocnijom od srebra i zlata. utjecala sam na ljepotu istine. ja sam ona koja se naziva bozicom zena.
ja, isis, sam sve ono sto je bilo, sto jest i sto ce tek biti;
nijedan smrtnik nece me razotkriti. plod kojeg sam donijela ovamo je sunce.
__________________
endless
luiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 15:03   #262
Quote:
Dejjan kaže: Pogledaj post
Retko koji čovek može spoznati Boga,može samo spoznati njegovu manifestaciju u drugim oblicima života,prirodi itd,ali suviše smo mi na niskom stepenu razvoja(uključujući i moju malenkost) da bi mogli kompletno spoznati šta je Bog kao biće/entitet/jedinka/svest.
govori u svoje ime
__________________
RAZGOVORI SA BOGOM
RILLE is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 18:19   #263
Quote:
luiz kaže: Pogledaj post
jel zlatno tele ima veze sa svetom kravom?
huuuh?? :S
__________________
hihihihihiihihihhi:)
shake12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 10:27   #264
Pronašao sam vjeru u Boga! Vjeru nad znanjem...

Dragi ljudi i poštovani pisači na ovom podforumu... Ja sam se vrlo ugodno iznenadio jedno velikom promjenom u svome životu!

Naime nakon neznam koliko godina odlučio sam otići u crkvu da vidim šta ima, i otišao sam u katedralu tu u zagrebu...

I desilo se čudo...sjetio sam se svog djetinstva, vratilo me u ljepe dane ministranstva kada sam bio mali ministrantić...

Odlučio sam postati vjernik i to bolji nego ikad.... ovo ostalo puj puj puj!

Vjerujem u Boga Oca Svemogućega
I u jednu Sv. Katoličku i Apostolsku crkvu
U jedno krštenje i oproštenje grijeha
I u budući život . Amen

Pozivam vas u svoju radost... a uskoro će nam i Sv. Zec donjeti muda ovaj jaja... za tucanje... jedva čekam i rado bi se tucao sa svima vama...u zajedništvu sa Sv. Crkvom

Zadnje uređivanje Ramzes13 : 01.04.2009. at 10:34.
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 13:28   #265
Ova tema je multifunkcionlna: 1.Ispituje rad moderatora
2. Ispituje procjenu vas
i 3. je tajna velika
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 13:35   #266
Ja mislio ti ozbiljno
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 14:23   #267
Quote:
Trebor01 kaže: Pogledaj post
Ja mislio ti ozbiljno
i ja sam se uplasio

Ne zbog crkve kao crkve,vec zbog neceg drugog..
Alex84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 15:14   #268
prvi apriiiiiiiiiiiiiiiiiiiil
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 16:00   #269
Quote:
Trebor01 kaže: Pogledaj post
Ja mislio ti ozbiljno
pa jesam ... umirem od ozbiljnosti
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 16:01   #270
Quote:
mandragora kaže: Pogledaj post
prvi apriiiiiiiiiiiiiiiiiiiil
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 19:54   #271
...aha...
littlehorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 20:07   #272
Pa šta se tucanja tiće ne moraš brinuti. U raju se svi vole samo što nema tjela pa tako ni tucanja.
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 20:19   #273
Quote:
navigator1 kaže: Pogledaj post
Pa šta se tucanja tiće ne moraš brinuti. U raju se svi vole samo što nema tjela pa tako ni tucanja.
Kako u Islamu u Raju imaš 50 žena... možda je to neka nova verzija seksa...bez tijela , možda je puno bolja...hehehe još ako možeš dimenzije sam formirat
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 20:22   #274
Quote:
Ramzes13 kaže: Pogledaj post
Kako u Islamu u Raju imaš 50 žena... možda je to neka nova verzija seksa...bez tijela , možda je puno bolja...hehehe još ako možeš dimenzije sam formirat
Možeš, možeš! ,možeš cijeli uć u onog koga voliš.
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 20:34   #275
Quote:
navigator1 kaže: Pogledaj post
Možeš, možeš! ,možeš cijeli uć u onog koga voliš.
... Znaš onaj kada je Bog zabranio Schumacheru da vozi više od 50km/h jer inače će vragu u pakao!
I tako Šumaher bio poslušan, svaki dan je pazio da vozi do 50 km/h i drugi ga stalno zabilazili i zezali a Šumaher bio vjeran i ni za jedan na sat nije prestupio kako mu je Bog rekao... I tako jadničak godinama vozio i vozio a Boga nije izdao...Bio je vjeran i vidje Bog Šumahera kako je poslušan i odluči da ga nagradi...
I tako Šumaher nakon smrti dođe u raj... I vozi se on tako po raju kad ti Isus juri i trubi mu... Gleda on koji kurac... a skala mu se nemiče iznad 50, gleda on pa jebote cijeli život sam vozio kako mi je Bog reko sad nemogu da ga nagazim više od 50km/h a u Kurac zečiji !
I ništa Šumaher vozi a Isus jurca gore dole kao zvrk oko njega sav se naguzio na staklo...
Šta će ti Šumaher jadan ode kod Sv. Petra što je čuvao vrata raja... Dođe do njega i dere se: "Petre Petre jebem ti mater cigansku ...koji kurac!? Isus me zajebava, cijeli život sam vozio 50 na sat da bi ovde me svi šprdali ko kretena!.....Eeeeeeeeeee jebiga reče Petar...sinko to ti je : "Tatin sin!"
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 20:44   #276
Quote:
Ramzes13 kaže: Pogledaj post
... Znaš onaj kada je Bog zabranio Schumacheru da vozi više od 50km/h jer inače će vragu u pakao!
I tako Šumaher bio poslušan, svaki dan je pazio da vozi do 50 km/h i drugi ga stalno zabilazili i zezali a Šumaher bio vjeran i ni za jedan na sat nije prestupio kako mu je Bog rekao... I tako jadničak godinama vozio i vozio a Boga nije izdao...Bio je vjeran i vidje Bog Šumahera kako je poslušan i odluči da ga nagradi...
I tako Šumaher nakon smrti dođe u raj... I vozi se on tako po raju kad ti Isus juri i trubi mu... Gleda on koji kurac... a skala mu se nemiče iznad 50, gleda on pa jebote cijeli život sam vozio kako mi je Bog reko sad nemogu da ga nagazim više od 50km/h a u Kurac zečiji !
I ništa Šumaher vozi a Isus jurca gore dole kao zvrk oko njega sav se naguzio na staklo...
Šta će ti Šumaher jadan ode kod Sv. Petra što je čuvao vrata raja... Dođe do njega i dere se: "Petre Petre jebem ti mater cigansku ...koji kurac!? Isus me zajebava, cijeli život sam vozio 50 na sat da bi ovde me svi šprdali ko kretena!.....Eeeeeeeeeee jebiga reče Petar...sinko to ti je : "Tatin sin!"
dobar
Alex84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 20:51   #277
Quote:
Ramzes13 kaže: Pogledaj post
... Znaš onaj kada je Bog zabranio Schumacheru da vozi više od 50km/h jer inače će vragu u pakao!
I tako Šumaher bio poslušan, svaki dan je pazio da vozi do 50 km/h i drugi ga stalno zabilazili i zezali a Šumaher bio vjeran i ni za jedan na sat nije prestupio kako mu je Bog rekao... I tako jadničak godinama vozio i vozio a Boga nije izdao...Bio je vjeran i vidje Bog Šumahera kako je poslušan i odluči da ga nagradi...
I tako Šumaher nakon smrti dođe u raj... I vozi se on tako po raju kad ti Isus juri i trubi mu... Gleda on koji kurac... a skala mu se nemiče iznad 50, gleda on pa jebote cijeli život sam vozio kako mi je Bog reko sad nemogu da ga nagazim više od 50km/h a u Kurac zečiji !
I ništa Šumaher vozi a Isus jurca gore dole kao zvrk oko njega sav se naguzio na staklo...
Šta će ti Šumaher jadan ode kod Sv. Petra što je čuvao vrata raja... Dođe do njega i dere se: "Petre Petre jebem ti mater cigansku ...koji kurac!? Isus me zajebava, cijeli život sam vozio 50 na sat da bi ovde me svi šprdali ko kretena!.....Eeeeeeeeeee jebiga reče Petar...sinko to ti je : "Tatin sin!"
Bit će da je ipak bio Senna.
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:42.