Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2003., 12:44   #161
"testiranje"

svesrdno se nadam da ce urednica na tebe svalit sve odgovornosti vezane uz tvoj prijedlog duplerice, ukljuchujuchi i opsezhno iscrpljujuche i detaljno testiranje modela
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Old 20.03.2003., 13:22   #162
Quote:
magic kaže:
Tvoja mama, na primjer

Ili nju ne brojish u zhene?
Moja mama ne čita ta sranja.

Ona čita neka druga sranja
 
Old 20.03.2003., 13:34   #163
Quote:
njasa kaže:
lebe, da je zemskinja postavila temu, ovde bi se razvila dobra diskusija. ali tebe niko ne svata za ozbilju! ja citam slobodnu (cetvrtkom), gloriju (kad je kupi teta neda). casopisi me iritiraju, iz njih saznas ono sta si vec davno zna.
sta je lose u tome da zena voli kuhat i sredivat vrt!?!?!?
A ja sam mislio da vi Dalmatinke čitate (tj. gledate slike) samo modu.
Ili su to samo Splićanke?
 
Old 20.03.2003., 13:35   #164
Re: zaboravi lebe

Quote:
luca kaže:
ja nemam nista protiv kada su muskarci protiv emancipacije. na kraju krajeva, zasto da se odricu "povlastica" pogotovo jer zene nemaju nista protiv dapace, rado se same stavljaju u podredjeni polozaj.



ako je vama dobro, nama još bolje.


Sad ozbiljno, dokad ćete vi žene puštata da vam prodaju tolke enormne količine smeća?
 
Old 20.03.2003., 13:39   #165
Quote:
penelopa kaže:
Mos mislit
Krava je jedna nadasve korisna zivotinja za razliku od pijevca kojem se izumom budilice koeficijent korisnosti smanjio za 50%
Stop etničkom čisšćenju i istrebljavanju pjevaca
 
Old 20.03.2003., 13:41   #166
Quote:
plavva kaže:
ja bi bila emancipirana i u kuhinji. sta bi mi falilo?
Ima više muškaraca u huhinji nego žena koje kopaju kanale!
Stop diskriminaciji!
 
Old 20.03.2003., 13:42   #167
Quote:
Billi kaže:
Pa da!! Kuhinja od 45m2, dvije-tri pomocnice, socijalne aktivnosti u slobodno vrijeme, muz koji zaradjuje, ja sopingiram u Parizu. Uopce ne bi imala potrebu dokazivati se na poslu.
Ok, koji put pomognem zaposlenom muzicu u donosenju strateskih odluka
Eto, tako zbori klasična neemanciprana žena.


A i one koje se navodno bore za emancipaciju, ne prihvaćaju onu lošu medalju emancipacije.
("pa neću valjda ja žarulje mijenjat?")
 
Old 20.03.2003., 14:41   #168
dobro piletino...

Quote:
Reebok kaže:
"testiranje"

svesrdno se nadam da ce urednica na tebe svalit sve odgovornosti vezane uz tvoj prijedlog duplerice, ukljuchujuchi i opsezhno iscrpljujuche i detaljno testiranje modela

depiliraj se, oblaci tange i spremaj kofere
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Old 20.03.2003., 17:30   #169
Quote:
lebowski kaže:
Ja mislim da nat čita gloriju i moju sudbinu svaki dan, i mislim da bi mogla tamo pisati.
ihihihi
Na wc-u, da.Vecina me napisanog shita podsjeca na tvoje postove, lebowski.......ihihihihi ,nego nat chita Globus,Naciona,Plejboj and dnevne tiskovine uz pokoju knjigu.

Ponekad zavirim u Vitu.Ima dobrih stvari a i kod frizerke prelistam Milu..ili Cosmo. I sta sad, papucharu lebowski?

Inache informiram se i u glasilu Novinar, HND-a.

lebowski,razbit cu ti Tv, ako ovako nastavish, pa se neš moć identificirat s Pejsijem iz Dovson krika
Vera Pavladoljska is offline  
Old 20.03.2003., 19:12   #170
Quote:
nataniel kaže:
Na wc-u, da.Vecina me napisanog shita podsjeca na tvoje postove, lebowski.......ihihihihi
Od svih komplimenata koje sam primio na forumu, ovaj mi je najljepsi.
Hvala nat.
Tvoj sam ponizni sluga.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Old 20.03.2003., 19:25   #171
leb, znash da sam slaba na tebe , ne klanjaj se previshe da se ne zaletim.
Vera Pavladoljska is offline  
Old 21.03.2003., 11:04   #172
"depiliraj se, oblaci tange i spremaj kofere"

samo reci adresu

lebe... ne volim te vishe
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Old 21.03.2003., 16:43   #173
Nije problem u tome što žene obavljaju manje važne poslove.
Problem je u tome što se poslovi koje ovaljaju žene smatraju manje važnima
 
Old 23.05.2020., 05:13   #174
Quote:
lebowski kaže: Pogledaj post
Listovi za muškarce
Listovi za žene

Za lijene žene kojima se ne da klikat, listovi za muškarce su Penthouse i Playboy , a listovi za žene Dom i vrt (znači, ženi je mjesto u dvorištu ko psu, Bog da mi oprosti),Kuhinja (s tim se slažem ) i kao najbolji časopis Zaposlena....
Paz'te, postoje i obiteljski listovi kao primjerice Majstor.
Što vi žene mislite o toj diskriminaciji? Koliko vam časopis kuhinja može pomoći da se pomirite sa sudbinom kuharice? Zašto ne postoje ženske inačice (tu kod nas, a ne u Kaliforniji ) Playboya, da li bi uopće kupovale? Da li žena, u krajnjem slučaju, smije uživati u seksu?
Pa zar te ženske časopise ne objavljuju pretežno žene , pa onda to izgleda kao da jedne žene diskriminiraju druge žene ? U Playboy-u muškom ćasopisu ima golih žena . Da li u nekom ženskom časopisu ima golih muškaraca ? Uostalom žene svojevoljno kupuju ženske časopise , pa ne trebaju kupovati ih ako im se ne sviđaju teme koje su u tim časopisima . Pravo je izdavača da objavljuje ono šrto misli da je nekoj publici zanimljivo , a pravo je i kupaca da ne kupe ono što ih ne zanima . Dakle ako neka žena misli da joj nije mjesto u vrtu onda ne treba kupovati časopis za Dom i vrt . Zbog čega bi jedna žena utjecala na drugu ženu da li treba biti u vrtu ili ne , valjda ova druga ima svoju pamet i zna da li joj je mjesto u vrtu ili ne ?
sandgeorge is offline  
Old 23.05.2020., 07:41   #175
žorž sand legendo, odgovaraš na post star 17 godina

nego, mene zanima dal uopće još postoje svi ti časopisi?
__________________
konrad
tren.irka is offline  
Old 23.05.2020., 08:07   #176
ja mislim da ne postoje
Pepica is offline  
Old 23.05.2020., 09:24   #177
ma daj

čitajući ovu temu zaključila sam dvije stvari:
1) forum je 2003. bio puno lošiji nego danas
i
2) hvala isusu kristu da više ne živimo u dobu kad se pisalo ch, sh, i zh, jer da je tako danas, jamačno bi umirala od muke svaki put kad dođem na internet.
__________________
konrad
tren.irka is offline  
Old 23.05.2020., 09:29   #178
Quote:
tren.irka kaže: Pogledaj post
ma daj

čitajući ovu temu zaključila sam dvije stvari:
1) forum je 2003. bio puno lošiji nego danas
i
2) hvala isusu kristu da više ne živimo u dobu kad se pisalo ch, sh, i zh, jer da je tako danas, jamačno bi umirala od muke svaki put kad dođem na internet.
tada su dijakritici još bili u povojima na raznim chatovima i grupama po netu. neko drugo vrijeme, jebiga
atlantis is offline  
Old 23.05.2020., 09:38   #179
Wtf?
Marica Carica is offline  
Old 23.05.2020., 09:39   #180
Meni fali stari forum. Jbg, bilo je zabavnije i pozitivnije.
#prijejebilobolje
TincH is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:20.