Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2010., 09:49   #1
Pomoć! Kradljivica najbolje prijateljice!

Prije dvije godine sam prebačena na novo radno mjesto. Naravno, u početku nije bilo nimalo lako, ali uvijek mi je u pomoć uskakao radni kolega. Kad god bih negdje zapela ona je bio tu. Malo-pomalo počela sam ga promatrati. Zgodan, mojih godina, pažljiv.. Počela sam se raspitivati i saznala sam da je 5 godina u vezi sa curom dosta mlađom od mene. Ta veza je bila jako klimava, svjedočila sam mnogim svađama, i čula od zajedničkih poznanika da nemaju nikakvu budućnost jer je ta njegova djevojka jako posesivna, bezobrazna, ljubomorna..ma govorili su mi da je luda i da njemu samo treba poticaja da prekine to. Počeli smo se viđati, izlaziti na kave, zaljubili smo se.U svemu smo imali veliku podršku od njegove mame koja je isto bila jako nezadovoljna ponašanjem njegove cure. Nakon par mjeseci je prekinio s njom.
U početku mu je slala sms poruke sa raznih brojeva mobitela predstavljajući se kao neka druga cura, pisala mu je da joj se sviđa, rugala mu se da ima "prestaru" curu i da je mlađe slađe i sl. To je konačno prestalo, ali dosta dugo sam trpila njihovo druženje poslije prekida. Znala sam da je s njegove strane to sigurno završena veza, ali ona nije prestajala slati porukice usred noći, da ga pita kako je, šta radi.. Hvalila je sve dečke s kojima se spetljala poslije njega, a poslije bi ih ogovarala.. I onda se odjednom spetljala sa bratom moje najbolje prijateljice (znamo se 12 godina)..hmm.. Sada je stalno kod njih u kući, izlazi s mojom legicom van..obje su oduševljene jedna drugom..Izluđuje me to..Rekla sam prijateljici da sumnjam da je njena nazočnost u toj obitelji slučajna, ali njoj je to sve smiješno i na kraju je ispalo "da šta se ja ljutim, ja sam njoj ukrala dečka". Sve zvuči prilično nevjerojatno, ali ja stvarno ne znam šta da radim niti kako da se postavim. Otvorena sam za sve savjete..
mala_palma is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 10:53   #2
Mislim da bi ti on mogao pomoći
marit za is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 11:00   #3
Pitaj Vidovitog Milana.
__________________
De gustibus (et coloribus) non est disputandum. Augustus Faselius
Moulin rouge is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 12:58   #4
Quote:
mala_palma kaže: Pogledaj post
Otvorena sam za sve savjete..
a bububu otvorena si ti dobrano bila kad si naskočila kolegi na kurac, čist onak iz dobrodušja. Di je problem?
Quote:
U svemu smo imali veliku podršku od njegove mame
bravo.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 13:18   #5
Quote:
mala_palma kaže: Pogledaj post
Rekla sam prijateljici da sumnjam da je njena nazočnost u toj obitelji slučajna, ali njoj je to sve smiješno i na kraju je ispalo "da šta se ja ljutim, ja sam njoj ukrala dečka".

pa da, ti si joj otela dečka. kaj se sad žališ?

Quote:
mala_palma kaže: Pogledaj post
Ta veza je bila jako klimava, svjedočila sam mnogim svađama, i čula od zajedničkih poznanika da nemaju nikakvu budućnost jer je ta njegova djevojka jako posesivna, bezobrazna, ljubomorna..ma govorili su mi da je luda i da njemu samo treba poticaja da prekine to.
to ti je normalno. svaka bivša ženska je luda.
sve bivše su nenormalne i nekaj im fali.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 13:20   #6
Quote:
mala_palma kaže: Pogledaj post
Rekla sam prijateljici da sumnjam da je njena nazočnost u toj obitelji slučajna, ali njoj je to sve smiješno i na kraju je ispalo "da šta se ja ljutim, ja sam njoj ukrala dečka". Sve zvuči prilično nevjerojatno, ali ja stvarno ne znam šta da radim niti kako da se postavim. Otvorena sam za sve savjete..
Briši od njih i uživaj s dečkom. I mamom.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 13:40   #7
Ako ti ne vjeruje-onda ti i nije tako dobra prijateljica. Grrrrr... Kako se samo toj bivšoj daju igrati igrice....

Samo nisam skužila-starija si od njega ili..?
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 14:18   #8
Quote:
maritza kaže: Pogledaj post
Mislim da bi ti on mogao pomoći





a možda ni on ovo je ipak vrlo složena situacija
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 15:20   #9
E pa sad, ti si njoj ukrala dečka, ona tebi prijateljicu, i sad ste kvit.
Ili ti misliš da si lošije prošla?
Eyecandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 15:56   #10
Ma zaboli te... svako zase travu pase... nije mi uopce jasno zasto se opterecujes njome... uzivaj s deckom i svekicom
NikaLee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 02:28   #11
Ja osobno nisam pristalica "slučajnosti" bar u 98% slučajeva, tako da ti vjerujem da mala nije slučajno tu upala.

E sad ako ćemo krenit od Austro-Ugarske ti si prva počela igru (uzela joj dečka) iako možda ne namjerno. Pošto ja tebe ipak zapravo nepoznajem moguća su dva razloga zbog čeka si ti "ispušila" u možda vlastitoj igri: 1. nisi namjerno svjesno počela igru otimačice nego eto poklopila se situacija s emocijama, 2. nakon "ulova" si se "opustila" i mala te dotukla s tvojom igrom na tvom terenu i - ŠOK!!

Neznam koliko mala ima godina (ova černobil generacija je ajme) ali je igračica ako se uzme zdravo za gotovo da nije slučajno tu.

Osobno se jesam sustretala sa ovim tipom ljudi ali nikad nisam odigrala nijednu utakmicu tako da zasad imam samo razvijen njuh za njih i "brze noge", pa ti nemogu dat savjet kako i na koji način da ti sad igraš protiv nje, ali ti mogu kazat da ja još nisam nijednom (dobro aj jednom) što sam pobjegla glavom bez obzira. Nema smisla gubit živce i energiju na nekog kome je očigledno dosadno i smatra da je ovo sve jedna meksička sapunica i da je ona suđena alehandru, ali eto unatoč tome što ju je on ostavio kriva si ti....

Fokusiraj se na druženje sa svojom frendicom, svojim dragim i živi svoj život, nemoj dozvolit da te gorčina i bjes ispune. Ako te već možda i "peru" ti negativni osjećaji imaj na umu da tvoja sreća će joj bit najgori udarac...

Sretno!
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 09:37   #12
Eto, baš sam gledala film Obsessed... ženska zavađala lika, htjela mu razoriti brak da bi bila s njim, čak se napila tableta da bude uvjerljivo, na kraju upadala u kuću i čuvala njegovo dijete...
Nakon tog filma, ova tvoja mi se ne čini baš čistom!
*Nikki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:00.