Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Nekretnine

Nekretnine Vlasništvo, posjed, gruntovnica, porezi i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2015., 16:17   #1
Dolazak vještaka

Vodim postupak na sudu preko 20 godina,a nesvjesni sam posjednik stana od 1994.godine.Sve se na kraju svelo na to,da stan ne mogu zadržati ali mogu potraživati svoja ulaganja kao isplatu iz tog stana.Vještak će doći u moj stan za nekoliko mjeseci,pa bi me zanimalo sljedeće.Kako boravim od 1994.godine u tom stanu,da li višestruka izmjena npr.prozora,vrata ide u ulaganja?Krečio sam dva puta godišnje stan,da li se i to smatra ulaganjem,dakle po 2 putaX21 god?Da li imate nekakvu ideju što napraviti da povećam vrijednost ulaganja,u koji segment uložiti i što prikazati kao uloženo?Isto tako me zanima da li se mogu žaliti na rad vještaka ako budem smatrao da moja ulaganja vrijede više?Unaprijed hvala!
adaptacija94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 15:03   #2
Ima li netko nekakvu ideju?
adaptacija94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 20:51   #3
Quote:
adaptacija94 kaže: Pogledaj post
Vodim postupak na sudu preko 20 godina,a nesvjesni sam posjednik stana od 1994.godine.Sve se na kraju svelo na to,da stan ne mogu zadržati ali mogu potraživati svoja ulaganja kao isplatu iz tog stana.Vještak će doći u moj stan za nekoliko mjeseci,pa bi me zanimalo sljedeće.Kako boravim od 1994.godine u tom stanu,da li višestruka izmjena npr.prozora,vrata ide u ulaganja?Krečio sam dva puta godišnje stan,da li se i to smatra ulaganjem,dakle po 2 putaX21 god?Da li imate nekakvu ideju što napraviti da povećam vrijednost ulaganja,u koji segment uložiti i što prikazati kao uloženo?Isto tako me zanima da li se mogu žaliti na rad vještaka ako budem smatrao da moja ulaganja vrijede više?Unaprijed hvala!
nesavjesni si posjednik, pretpostavljam.
da napiši listu svih preuređenja, onda će vještak prema tvojem popisu procijeniti što je točno što ne (vidi se) i koja je cijena tog tvog ulaganja (napiši i ti svoju, ali on to svejedno po svojim izračunima računa) i onda će ti izračunati kolikio je ulaganje.
da, prigovor na nalaz vještaka se stavlja i onda se on pisano izjašnjava o tome, a i usmeno na raspravi.
zašto ne uzimate odvjetnike za takve stvari :-/
Ivana335 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:30.