Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2016., 18:42   #161
Quote:
Racine Carree kaže: Pogledaj post
Ne znam, u traženju posla, odjeći, hrani...
Ne znam koliko ćeš moći pomoći s poslom, za odjeću i hranu možeš pitati. Samo budi spremna da možda i osobi nisu sve na broju, nikad se ne zna. A možda napraviš veliku i dobru stvar.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 18:47   #162
Quote:
Racine Carree kaže: Pogledaj post
Da li bi netko ovdje pitao osobu koja je vidno zaposljiva a skuplja boce u dronjcima treba li pomoć? Gledam ju već 15 minuta i ne znam je li to prihvatljivo.
Možda je samo vrlo fiskalno odgovorna.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 19:16   #163
Preodgovorna.

Pitala sam ju, vjerojatno misli da sam nekakva luđakinja, madame ili nešto

Studira i ne može naći posao jer joj faks oduzima puno vremena pa se snalazi kako zna. Uzela je moj broj ali izgleda mi preponosna da bi se javila. Vjerojatno ne bih ni ja na njenom mjestu
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 18:45   #164
Quote:
okruglica kaže: Pogledaj post
Posuđujete li šalicu šećera, jaje, mobitel za poziv?
Posteljinu, veliki lonac za filanu papriku?
Kosite li travu susjedima dok su na odmoru?
Čuvate im ljubimce?

Gdje je granica dobrosusjedske/ poznaničke dobrote?

Evo zašto to pitam:

Prije koji dan mom bratu su došli potencijalni stanari u stan.
Brata nije bilo, kao i obično, pa sam se njima pristojno....

No dobro... jesam li zločesta ili sam u pravu?
Gdje su vaše granice?
Wohooo pa svaka ti čast ! Ja bi i nju i njeno jato prošetala do bankomata a ja bi ih SAMA pričekala i tri sata ak treba ...
Al plahte,lonce,mobitel ? Helou pa nisam im ja mama ili rodbina a ni prijateljica !
Nebi iskreno ništa više poduzimala tu. Nisam tip koji traži usloge a ako tražim tražim od naj naj najbližih,dakle roditelji i najfrendica,čak ni druga rodbina ...

O joj,lijepo bi meni ostali oni visit pred vratima al nebi im otvorila nema te sile !

Nakon bivšeg koji mi je 2000 kn ostao dužan (i jedan otprije još veću cifru al neću reći da se ne rasplakam) stara moja,pušem i na hladno !
Posuđujem samo ono s čim se mogu pomiriti da izgubim - dajem usluge koje mi se dadu napravit u tom trenu... svoje stvari radije ostavljam nedovršene ili da mi nešto loše ispadne nego da nekog tražim išta,ne volim to

A ovi tvoji susjedi su nanjušili tvoju dobrotu i to iskorištavaju ...
Telefon bi djete dobilo jednom - drugi put bi dobilo lekciju ili zatvorena vrata,ovisno o trenutnom raspoloženju... ako nešto mrzim su neodgojena djeca nekulturnih roditelja al dugo mi se nijedno nije približilo,vide izraz na mojoj faci i produže (inače se mogu pohvalit da sam zadovoljna izgledom al kad vidim da me dijete cilja pretvorim se u pitbula)

P.S. najbolji susjedi su oni koje niti vidim niti čujem
a dobro dođe i neki frendly susjed da je blizu za kavu ili druženje,al bolje da je par kuća dalje da ne postane prečesto


Okruglice,zašto sam pročitala ovaj post ?!! Tvoji susjedi umjesto tebe mene su izbacili iz takta i auf...sad ću da pročitam cijelu temu jer senemogu načudit ljudskom bezobrazluku (a i zanima me kako će završit ova drama -na 3 sam stranici )
Black-butler is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 19:05   #165
A zašto uopće posuđujete ljudima novac?
Po mom iskustvu, novac traže obično razni klošari i probisvijeti koji ga nemaju namjeru vratiti.
Čak i ako se radi o npr. obitelji s malom djecom, obično to bude obitelj koja mjesečno popuši 1000 kn cigareta.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 19:12   #166
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
nedjelja je. baba sigurno fila paprike u okrugličinom loncu.

to je već odavno babin lonac

Quote:
neambi kaže: Pogledaj post
ooo reći će im on.
ali oni neće otići.
nogom u guzicu,babu pa decu a prnje kroz prozor van - po kratkom postupku



Quote:
Carla Marx kaže: Pogledaj post
Čitala sam ovu temu i bila uvjerena da se ne bih dala uvući u neku situaciju gdje zbog pomoći nekome drugome sebe dovedem u neugodan položaj, ali moram sama sebe demantirati.

Prekjučer sam parkirala na parkingu blizu moje zgrade pored kojeg često sjedi nepokretna žena u kolicima i uživa na suncu. Ponekad smo muž i ja znali proći pored nje, ona bi nas pozdravila kao i mi nju.

Prekjučer sam bila sama i nakon što sam je pozdravila, pozvala me i pitala mogu li je odgurati doma. Imala sam po sebi povješane 2 torbe (1 s laptopom) i 2 vrećice, ali je rekla da je blizu pa sam pristala. Moram naglasiti da sam jako osjetljiva na mirise, a čim sam joj prišla blizu, osjetila sam da se jako dugo nije oprala, ali sam to pregrmila (rekoh, nije žena kriva) i počela je gurati....

Usred cijele te akcije se pojavio neki tip koji je smrdio na alkohol i nije djelovao kao da je baš svoj, svjetlio je s upaljačem dok sam je skidala i još su se svađali, a svađa je počela tako da je ona vikala na njega: "Gdje je moj štrik, odmah mi ga donesi!?" (tu sam se već zasrala da će me opljačkati/zatočiti i/ili objesiti).

Uglavnom, ispalo je da je štrik uzeo za nekakvu Džermanu koja je tek rodila, a žena je vikala da hoće štrik odmah natrag i da neće ona uzdržavati Džermanino dijete (ostatak sam blokirala, valjda od šoka). Jedva me na kraju pustila da odem. Izašla sam tresući se od straha i napora, znojna, potpuno crnih ruku od prljavštine. Cijeli sam vikend provela u krevetu jer me SVE boli.

Beat that!
Joj i ja sam tu babu ugurala u tramvaj i krenula ona nešto pričat a ja aha,da,da al sam po mobitelu prčkala ... i izgurala sam ju van di je tražila ali kad je rekla da joj pomognem do doma ja sam rekla da se žurim jer sam već nanjušila da je baba freaki (raščupana plava vuna od kose s izrastom,pastelna trenirka,smrdi po pišalini ...) stara moja ako si mogla se vozat po trgu stigneš se i odvozat doma ... u očima sam vidila da je neka luđakinja iveć u tramvaju kad je krenula sama s sobom blebetat a izgurala sam ju van samo da ne radi drame pred ljudima - da ne misle da je neka 'moja' nisam znala da taxira ljude da ju guraju
al zato sam ju izgurala do osame di sam ju mogla poslat u pimpek i zbrisat ak postane bezobazna

ili do nabliže nizbrdice :klap: pa se nek zajebaje ona samnom

Baba šalje pozdrave forumu
***

Zadnje uređivanje Sabaa : 10.02.2016. at 21:18. Reason: Izbrisana slika zbog privatnosti
Black-butler is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 22:37   #167
Quote:
Bonnie Ann kaže: Pogledaj post
Joj niti ne razmišljam o tome.
S druge strane ne želim kupiti ovu wc-dasku sa sporim spuštanjem koje se sad svuda prodaju jer umišljam da će se nakon što potegnem vodu sitne kapljice posvuda raspršiti (i po četkici za zube :horor) dok se ta sporospuštajuća daska poklopi. :frik:
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
1. internet
2. kotač
3. sporospuštajuća daska
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Meni je super sporospustajuca daska.
Al se zeznem kad sam kod nekoga tko ima standardnu, pa ju po navici samo gurnem.
mi može netko objasnit šta je sporospuštajuća daska?


bravo carla ja se inače ne usuđujem ljudima u kuću ulazit, a kamoli u neki horor objekt.
i sad nisam sigurna, kako sam pročitala cijelu temu, učinilo mi se kao da sam vidjela sliku te babe u kolicima i bila uvjerena da je na zadnjoj stranici, kad ono - nema je sam umislila ili?
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 22:57   #168
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
i sad nisam sigurna, kako sam pročitala cijelu temu, učinilo mi se kao da sam vidjela sliku te babe u kolicima i bila uvjerena da je na zadnjoj stranici, kad ono - nema je sam umislila ili?

Da riješim misteriju, slika je izbrisana jer ne dozvoljavamo otkrivati privatne podatke ljudi, bilo u obliku slike, imena ili prezimena.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 23:30   #169
dobro, bitno da ja nisam luda
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 13:14   #170
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
dobro, bitno da ja nisam luda

mozda je duh babe zavladao forumom *creppyviolin* .... ah ne,vjerovatno se sunča na trgu i traži nove žrtve

čudno da još nema svoju temu baba koliko ju ljudi zna
one plave oči izgledaju dječje i nevino a kad tamo ...

i ja sam guglala tu samospuštajuću dasku prvi put to vidim
Black-butler is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 13:45   #171
Quote:
Black-butler kaže: Pogledaj post
i ja sam guglala tu samospuštajuću dasku prvi put to vidim
Također. Jel to ovo https://www.youtube.com/watch?v=iE77DqOmmgY ?
Zar to koristi itko osim invalida?
DiGioia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 15:11   #172
Quote:
Black-butler kaže: Pogledaj post
Joj i ja sam tu babu ugurala u tramvaj i krenula ona nešto pričat a ja aha,da,da al sam po mobitelu prčkala ... i izgurala sam ju van di je tražila ali kad je rekla da joj pomognem do doma ja sam rekla da se žurim jer sam već nanjušila da je baba freaki (raščupana plava vuna od kose s izrastom,pastelna trenirka,smrdi po pišalini ...)
To nije "moja" baba. No, znam o kojoj pričaš, često sam na trgu i vidjela sam tu "tvoju" babu.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 16:13   #173
pa šta stvarno netko ima tu sporospuštajuću dasku u kupaonicu??
pričaju o nekakvim nebakterijama, a nakon šta se netko posere, stišće tipku za vodu, rukom opere guzicu i opet dira po tipkama
bez toaletnog papira? dakle, frajer kad se popiša, samo ga otrese po cijeloj kupaonici?
može mi netko objasnit šta znači tipka za mlaznicu "massage mode"
žalim budale koje su nasjele na ovu dasku
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 17:15   #174
Ma nije to ta daska.
Ovo o čemu pričamo je najobičnija daska, samo kaj kad ju ides spustiti, ne padne dole, nego se spusti sporo.
Znač, ak ju samo gurneš ili ti ispadne iz ruke, polako se spusti i donja i gornja (poklopac) daska.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 18:43   #175
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
pa šta stvarno netko ima tu sporospuštajuću dasku u kupaonicu??
pričaju o nekakvim nebakterijama, a nakon šta se netko posere, stišće tipku za vodu, rukom opere guzicu i opet dira po tipkama
bez toaletnog papira? dakle, frajer kad se popiša, samo ga otrese po cijeloj kupaonici?
može mi netko objasnit šta znači tipka za mlaznicu "massage mode"
žalim budale koje su nasjele na ovu dasku
Meni bi to bila korisna stvarčica. Prečesto mi padne pa lupi.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 22:01   #176
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Ma nije to ta daska.
Ovo o čemu pričamo je najobičnija daska, samo kaj kad ju ides spustiti, ne padne dole, nego se spusti sporo.
Znač, ak ju samo gurneš ili ti ispadne iz ruke, polako se spusti i donja i gornja (poklopac) daska.
Ovo sam i ja vidjala u novije uredjenim stanovima. Kao ladica s usporivacem.
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 23:13   #177
Samo kaj nas stan nije novouredjen, nego je daska otisla u kurac, pa smo kupili novu

Na ovom bide wc-u sa linka mi se cini da mlaz ide u krivom pravcu, trebao bi od naprijed prema nazad, higijenskije je.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 23:40   #178
Meni nije jasno kako su se svi zakačili svojevremeno na one prozirne daske s školjkama i sl. ili na šarene, a ova revolucionarna karakteristika wc daske prolazi ispod radara.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 00:46   #179
Quote:
Black-butler kaže: Pogledaj post
mozda je duh babe zavladao forumom *creppyviolin* .... ah ne,vjerovatno se sunča na trgu i traži nove žrtve

čudno da još nema svoju temu baba koliko ju ljudi zna
one plave oči izgledaju dječje i nevino a kad tamo ...
koja je to baba? ona koja sjedi ispred knjižare na trgu i prosi?
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 01:04   #180
Ona u kolicima?
To je Nazifa Gljiva, baba koja se hvalila da je prosjačenjem izgradila kuće.
I nakon toga joj daju još uvijek.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:42.