Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2005., 15:20   #21
Quote:
happygoose kaže:
roditelji su uz nju..

Uff.. ok...

Ali nije strashno... jer CIN3 josh uvjek je pre-cancer sostojba. Tako da... kakvi god bili nalazi to se da srjediti hirushkim zahvatom.. Nije uopche crno kako izgleda.

__________________
I wanna peace in the world a.k.a. I wanna piss on the world.
LoveMeTender is offline  
Old 21.06.2005., 09:35   #22
Od jucer je u bolnici, kad su napravili biopsiju, uzeli su uzorak na tri mjesta...
ide kuci sutra...
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Old 21.06.2005., 13:02   #23
Quote:
happygoose kaže:
Od jucer je u bolnici, kad su napravili biopsiju, uzeli su uzorak na tri mjesta...
ide kuci sutra...
Zasto su je zbog biopsije ostavili u bolnici 3 dana ???
bibobu is offline  
Old 21.06.2005., 13:10   #24
navodno je krvarila..

koliko je meni jasno, ona je ocekivala da ce isti dan kuci..jer to je rutinski postupak.....
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Old 21.06.2005., 13:23   #25
Quote:
happygoose kaže:
pojma nemam

koliko je meni jasno, ona je ocekivala da ce isti dan kuci..jer to je rutinski postupak.....
Upravo tako cisto rutinski postupak zbog kojega ako je sve proteklo kako treba nema razloga ostati u bolnici vise od 2 h.
Cak i da su joj radili konizaciju u svrhu biopsije takoder bi mogla kuci. Ionako joj nemogu nista raditi dok ne stignu nalazi od labora.
bibobu is offline  
Old 21.06.2005., 13:39   #26
Quote:
happygoose kaže:
navodno je krvarila..
Nemoj opet promjeniti text
Nakon biopsije krvarenje je normalno, ali ne "kida" se tako "ogroman komad" da bi se moglo iskrvariti, mislim ono kakav mesar ju je obradivao??
A da i uvijek se uzimaju uzorci sa par mjesta..
Zelim joj u svakom slucaju svako dobro!
Javi kakve nalaze je dobila...
bibobu is offline  
Old 21.06.2005., 14:30   #27
originalno sam napisala da nemam pojma.....

ona je rekla zbog krvarenja...nazvala sam je prije par minuta...kaze da ide kuci sutra poslije jutarnje vizite..dobila je terapiju sumamedom, ako to nesh znaci..a nalazi su u petak(mozda)...
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Old 21.06.2005., 16:48   #28
Happygoose .. citam i ne mogu vjerovati. Ja sam s pauze na poslu otisla na biopsiju, tamo dobila lokalnu i vratila se najnormalnije na posao. Meni su uzeli uzorak sa 2 mjesta i krvarenje je bilo minimalno i vrlo kratko (10-15 min) Navecer sam cak otisla na aerobic .
Imam jedno pitanje, posto vidim da nas ima sa tim problemima, da li ste isle na normalnu ili LLETZ biopsiju? Ja sam bila na normalnoj i sada nakon terapije interferonom moram ponoviti papa test i napraviti tu lletz biopsiju pa me zanimaju iskustva.
Ajd javi nam cim budu dosli nalazi, drzimo fige
__________________
Restart and reboot yourself
Prolaznica is offline  
Old 22.06.2005., 13:19   #29
Ja nisam isla nikuda s njom, isla je sama...ja nisam u hrvatskoj...
...zasto je doktor odlucio ostaviti ju jedan dan odjelu...ja osobno ne znam.............znam samo ono sta cujem preko telefona. i to sam napisala u postovima.
Isla je na "normalnu biopsiju"...lec i nije bas uobicajen za male lokalne zupanijske bolnice....barem je moj dojm takav..

uostalom strah me je da joj nalazi nisu i nece bti dobri....te stoga vec prekosutra odlazim za hrvatsku...i ovo definitivno nije jedan od boljih razloga za posjet domovini, ali ona mi je bliska osoba i ima samo 24 godine...

cujemo se za jedno 14 dana..
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Old 22.06.2005., 13:49   #30
[QUOTE]Prolaznica kaže:

Imam jedno pitanje, posto vidim da nas ima sa tim problemima, da li ste isle na normalnu ili LLETZ biopsiju?
[/QUOTE

6 X normalna
nista drugo mi nisu ni ponudili, osim kod konizacije sam mogla birati klasicnu ili laser.
imala sam dvije klasicne i jednu lasersku koja je dala najbolje rezultate, no opet nedovoljno...
bibobu is offline  
Old 22.06.2005., 13:55   #31
Quote:
happygoose kaže:
Ja nisam isla nikuda s njom, isla je sama...ja nisam u hrvatskoj...
...zasto je doktor odlucio ostaviti ju jedan dan odjelu...ja osobno ne znam.............znam samo ono sta cujem preko telefona. i to sam napisala u postovima.
Isla je na "normalnu biopsiju"...lec i nije bas uobicajen za male lokalne zupanijske bolnice....barem je moj dojm takav..

uostalom strah me je da joj nalazi nisu i nece bti dobri....te stoga vec prekosutra odlazim za hrvatsku...i ovo definitivno nije jedan od boljih razloga za posjet domovini, ali ona mi je bliska osoba i ima samo 24 godine...

cujemo se za jedno 14 dana..
happy... to sto su je ostavili u bolnici nemora imati bas nikakve veze s tim da su rezultati losi!
kako i sama kazes mala bolnica i mozda im je iz nedovoljnog iskustva, opreza jednostavno praksa takva.
Ja sam prosla hrpu doktora i dvije velike poznate bolnice pa ti iz iskustva mogu reci da iako je u sustini sve isto i kod ovakvih slucajeva nema neke velike diskusije, metode rada se uveliko razlikuju!!!
Kad dobije nalaze vjerovatno ce na konizaciju, sto uopce nije tako strasno..
Samo fino smireno..., drzimo joj fige!!!
bibobu is offline  
Old 24.06.2005., 22:30   #32
ja sam imala CIN 3 i LLETZ biopsiju kod privatnika. platila sam 1200 kn, ali nisam nista osjetila i sljedeci dan sam bila na poslu.
Storm13 is offline  
Old 24.03.2010., 21:11   #33
cin3

Meni je upravo danas dijagnosticiran cin3...po rijecima moga ginekologa nesto sam pokuplila prije 1,5 god. naime tada sam radila zadnji papa test i sve je bilo uredu...pa me sada samo zanima jel to vec kasno otkriveno mislim 1,5g....i koliko se cin3 dugo lijeci!!!!!
Keti252 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:57.