Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2017., 14:03   #41
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
Nego kako da razmisljam, da se intezivno druzim sa muskarcem s kojim sam imala intimnu vezu, koji me privlačio...sta mi imamo prićati osim povrsnih stvari?
Nekoć sam naivno gledala na to pa kad bi se bivsi javio i pozvao na kavu, ubrzo bi se pokazalo da mu nije do ćakule...ma molim te kojem muskarcu je do prijateljstva sa bivsom ..taj razmislja samo na taj način da mu je bivsu lakse pogurat u krevet.
Krivo sam te razumjel. Ja mislil da pises da u slucaju da odes s bivsim na kavu da bi zavrsilo.. necim, negdje. Tj. da bas i nisi prosla preko njega.

Ja mogu s bivsom biti zakljucan 24/7 i nema sanse da mi vise ikad probudi takve zelje/osjecaje. Bilo, proslo, idemo dalje.


Quote:
salevart kaže:
Slazem da proslost treba ostaviti iza sebe, pa tako i bivse partnere...nitko nije ni spominjao kave i druzenja
Moj odgovor se iskljucivo ticao posta od banane.

Quote:
salevart kaže:
jer se ipak poznate, eventualno ako treba i kakva pripomoc jer zna se sta je partner znao raditi, al druzenja po kavama ili cak kod nekoga u kuci to ne.
Pa kaj ljudi nemaju frendove? Rodbinu? Ono, najbolje da nakon jutarnjeg seksa s sadasnjom curom odem do bivse da joj pomognem namjestit stan, popravit vesmasinu, a usput odstopat pecku...
Osobno, mogu, svako moze s bivsima se druzit vise/manje, ipak smo bili u vezi. Ali ako iz niceg drugog, iz postovanja prema sadasnjem partneru. Bivsa ne dolazi u obzir. Bez ozbora na prirodu druzenja.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 14:16   #42
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post

Moj odgovor se iskljucivo ticao posta od banane.


Pa kaj ljudi nemaju frendove? Rodbinu? Ono, najbolje da nakon jutarnjeg seksa s sadasnjom curom odem do bivse da joj pomognem namjestit stan, popravit vesmasinu, a usput odstopat pecku...
Osobno, mogu, svako moze s bivsima se druzit vise/manje, ipak smo bili u vezi. Ali ako iz niceg drugog, iz postovanja prema sadasnjem partneru. Bivsa ne dolazi u obzir. Bez ozbora na prirodu druzenja.
Ovisi od nacina i uzroka prekida kazem, bas neposredno nakon prekida istina neka druzenja sa bivsim ne...ali nakon par godina, ak se zivi u blizini, svatko vec ima recimo svoju drugu obitelj, mislim da mi nebi bilo apsolutno nikakav problem nesto pomoci u dogovoru sa bivsom i njenim partnerom, jer to bi bili znaci kao neki susjedi...inace volim pomoc susjedu sta treba pa mi njima nebi bio problem jer na bivsu nakon odredjenog vremena nebi cak ni gledao na to da je bivsa...al ok svatko ima svoje vidjenje i nacin.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 14:19   #43
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Krivo sam te razumjel. Ja mislil da pises da u slucaju da odes s bivsim na kavu da bi zavrsilo.. necim, negdje. Tj. da bas i nisi prosla preko njega.

Ja mogu s bivsom biti zakljucan 24/7 i nema sanse da mi vise ikad probudi takve zelje/osjecaje. Bilo, proslo, idemo dalje.
mogu i ja, jer zaista nemam emocije nakon prekida, mozda nema ni druga strana ali čim inicira družbu malo češću, ima interes i to ne baš častan. Najbolje to držati na distanci i ne dovodit se u neugodne siuacije.

Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Ali ako iz niceg drugog, iz postovanja prema sadasnjem partneru. Bivsa ne dolazi u obzir. Bez ozbora na prirodu druzenja.
da, i to
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 14:29   #44
Evo par mojih situacija. Prilikom prekida bih to govorio kako bi ubalzio situaciju.
Bilo je i par situacija nakon kratkih veza da bih to iskreno ponudio.
Bilo je isto nakon kratkih veza u mojoj glavi nesto tipa ajmo prekinut, ali mogli bi jos nesto sto sam nazivao prijateljstvom niti sam ne znam sto sam u biti zelio. U tim situacijama je prekid bio da sam shvatio da nas odnos bas ne vodi nigdje najcesce zbog nagle posesivnosti sa zenskih strana pa sam ih na neki nacin htio zadrzati ali smanjiti intenzitet odnosa.
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 14:39   #45
Quote:
BananaSkin kaže: Pogledaj post
Uvijek pokusam ostati prijatelj, nekada je to moguce nekada nije, nekada treba vremena, nekada ni vrijeme ne moze pomoci.
Volim popiti kavu sa bivsima, vidjeti kako su, ostati u kontaktu. A neki posebni odnosi ostanu zauvijek. Imam primjer gdje smo bili i prije veze jako dobri prijatelji i ostali nakon veze. Cak znamo izaci u četvero
U jebote! Kolko godina vi imate?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 15:28   #46
Quote:
BananaSkin kaže: Pogledaj post
Cak znamo izaci u četvero
To nije neka posebna znanost. To znači da su obje strane, valjda, prebolile i otišle dalje i da su u tom odlasku podjednako sretne.

Znanost je izići utroje .
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 15:38   #47
Da odem na večeru sa bivšom ljubavi i njenim novim dragim i ja sa svojom novom dragom odmah nakon te večere dođem do Vrapča u žutu kuću i velim.Dobra večer. Evo ja sam malo došao. Pa ako bi mogao jedno dva do tri tjedna buljit u zelenilo.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 16:12   #48
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Da odem na večeru sa bivšom ljubavi i njenim novim dragim i ja sa svojom novom dragom odmah nakon te večere dođem do Vrapča u žutu kuću i velim.Dobra večer. Evo ja sam malo došao. Pa ako bi mogao jedno dva do tri tjedna buljit u zelenilo.
To ono kak i Bruce Willis je bil s Demi Moore, pa se poslje ozenil s onom Emom i imali zajednicke vecere u cetvero... ovisi to sve do ljudi i kakvi su bili prekidi, i dal su poslje sretni sa novim partnerom, vecina to ipak nemoze.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 17:48   #49
Quote:
romkius kaže: Pogledaj post
Evo par mojih situacija. Prilikom prekida bih to govorio kako bi ubalzio situaciju.
Bilo je i par situacija nakon kratkih veza da bih to iskreno ponudio.
Bilo je isto nakon kratkih veza u mojoj glavi nesto tipa ajmo prekinut, ali mogli bi jos nesto sto sam nazivao prijateljstvom niti sam ne znam sto sam u biti zelio. U tim situacijama je prekid bio da sam shvatio da nas odnos bas ne vodi nigdje najcesce zbog nagle posesivnosti sa zenskih strana pa sam ih na neki nacin htio zadrzati ali smanjiti intenzitet odnosa.
zanimljivo kako smo mi žene vama muškarcima uvijek posesivne čim malo više emocija pokažeš, čim malo više textaš, zoveš, odmah se vrši neki pritisak i vi ignorirate nas i zahtjevate hlađenje, a paralelno vam paše kada vi želite da smo vam mi na raspolaganju jer ako otkantamo onda vas više ne želimo
ponekad mi je stvarno teško skužiti kako vaš mozak funkcionira, a često se nama prebacuje kako smo mi te koje smo komplicirane
ja sam eto brutalno iskrena u vezama i sl. odnosima, kažem kada nešto želim i što želim, što mi paše i što mi ne paše i onda često znam biti napadna, sebična i kako to već ide
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 17:58   #50
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
zanimljivo kako smo mi žene vama muškarcima uvijek posesivne čim malo više emocija pokažeš, čim malo više textaš, zoveš, odmah se vrši neki pritisak i vi ignorirate nas i zahtjevate hlađenje, a paralelno vam paše kada vi želite da smo vam mi na raspolaganju jer ako otkantamo onda vas više ne želimo
ponekad mi je stvarno teško skužiti kako vaš mozak funkcionira, a često se nama prebacuje kako smo mi te koje smo komplicirane

ja sam eto brutalno iskrena u vezama i sl. odnosima, kažem kada nešto želim i što želim, što mi paše i što mi ne paše i onda često znam biti napadna, sebična i kako to već ide
Lady Mona is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 18:42   #51
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
zanimljivo kako smo mi žene vama muškarcima uvijek posesivne čim malo više emocija pokažeš, čim malo više textaš, zoveš, odmah se vrši neki pritisak i vi ignorirate nas i zahtjevate hlađenje, a paralelno vam paše kada vi želite da smo vam mi na raspolaganju jer ako otkantamo onda vas više ne želimo
ponekad mi je stvarno teško skužiti kako vaš mozak funkcionira, a često se nama prebacuje kako smo mi te koje smo komplicirane
ja sam eto brutalno iskrena u vezama i sl. odnosima, kažem kada nešto želim i što želim, što mi paše i što mi ne paše i onda često znam biti napadna, sebična i kako to već ide
Joj, bzvz opet "provociraš" sa ženske strane. Dobro je Wayf nedavno načela temu o ratu spolova. Komplicirani smo individualno (netko više, netko manje ), nema previše veze sa spolom. To kaj si naišla na nekoliko takvih muškaraca, ne znači da će te i drugi tako napadat. Budi brutalno iskrena i dalje! Kome ne paše, nek ide u tri krasne
sljeme1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 20:28   #52
Mi žene... Vi muškarci...

Jebote, nelagodno za čitati
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 20:32   #53
Quote:
sljeme1234 kaže: Pogledaj post
Dobro je Wayf nedavno načela temu
To je bila jedna od stvari koje čim ih napraviš shvatiš da si napravio sranje. Onako, ups, al što sad, nek stoji. Mislim da je greška tema zato jer samo izvlači na površinu i daje priliku za širenje upravo takvih pizdarija o kojima mi se ne sluša.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 20:45   #54
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
To ono kak i Bruce Willis je bil s Demi Moore, pa se poslje ozenil s onom Emom i imali zajednicke vecere u cetvero... ovisi to sve do ljudi i kakvi su bili prekidi, i dal su poslje sretni sa novim partnerom, vecina to ipak nemoze.
Ma ja jednostavno ne vidim neki smisao u tome. Ak mi nije pasal netko za vezu uopče ne kužim kak mi može pasat za kompića? Ne vjerujem da je u takvim odnosima moguć neki ravnopravan prijateljski odnos i onda mi je automatski to besmisleno. No čast ljudima koji to mogu.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 08:03   #55
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
zanimljivo kako smo mi žene vama muškarcima uvijek posesivne čim malo više emocija pokažeš, čim malo više textaš, zoveš, odmah se vrši neki pritisak i vi ignorirate nas i zahtjevate hlađenje, a paralelno vam paše kada vi želite da smo vam mi na raspolaganju jer ako otkantamo onda vas više ne želimo
ponekad mi je stvarno teško skužiti kako vaš mozak funkcionira, a često se nama prebacuje kako smo mi te koje smo komplicirane
ja sam eto brutalno iskrena u vezama i sl. odnosima, kažem kada nešto želim i što želim, što mi paše i što mi ne paše i onda često znam biti napadna, sebična i kako to već ide
Ne svim muskima

Boldano opisuje tocno mene i upravo zbog toga sam jos uvijek solo
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 08:12   #56
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
zanimljivo kako smo mi žene vama muškarcima uvijek posesivne čim malo više emocija pokažeš, čim malo više textaš, zoveš, odmah se vrši neki pritisak i vi ignorirate nas i zahtjevate hlađenje, a paralelno vam paše kada vi želite da smo vam mi na raspolaganju jer ako otkantamo onda vas više ne želimo
ponekad mi je stvarno teško skužiti kako vaš mozak funkcionira, a često se nama prebacuje kako smo mi te koje smo komplicirane
ja sam eto brutalno iskrena u vezama i sl. odnosima, kažem kada nešto želim i što želim, što mi paše i što mi ne paše i onda često znam biti napadna, sebična i kako to već ide
Treba imat takta, treba malo i umjerenosti.
__________________
i ne želim niti jedan suvišan podatak...
Mmps is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 08:49   #57
Ova tema je jos jedan primjer kako su danas muskarci nesposobni naci proper zenu, zene nesposobne naci proper muskarca.
I onda kao produkt, kuknjava po forumu ili u stvarnom zivotu. Kme kme ovo, Kme kme ono.


Ja srecem veze za koje odmah vidim da tu nema kruha, jedino mozda pljesnivog, i onda gle cuda, svaka od strana prica kako je drugi spol ovakav, onakav. Smijesno.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 08:52   #58
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Ja srecem veze za koje odmah vidim da tu nema kruha, jedino mozda pljesnivog, i onda gle cuda, svaka od strana prica kako je drugi spol ovakav, onakav. Smijesno.
Dobro je dok pricaju samo o spolu. Ja cesto srecem ljude u svjezim (nije ni bitno) vezama kaj pricaju iza partnerovih leda kak ne valja ovo/ono. Cesto si mislim "pa zakaj ste vi u vezi??".
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 09:01   #59
Upravo to, upotrebljava spol i onda zvekne primjer osobe s kojom/kojim je u vezi. Joj, vi zene ste bas komplicirane, ova moja je to i to. Bas je dosadna.
Good job, i eto ti opet odabrao curu koja ti ne pase. Majstor.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 12:10   #60
Quote:
južna kaže: Pogledaj post
"Ostanimo prijatelji" i "Tako je ispalo" su najgluplje što čovik/žena može čut na kraju veze.
Koji f*****g prijatelji? Oni ostavljeni i razočarani koji pristaju na te aranžmane su mazohisti deep down. Ovi koji ostavljaju samo si žele umirit savjest, jer da im je zaista stalo do te osobe i njenog mišljenja o sebi, ne bi ju ni ostavljali. Triba lipo skupit yaya i reć - Ovo je gotovo, ne volin te, nije mi stalo više, i adio.

Znam.
Pa da. Međutim obzirom da nikad nisi imala argumentirane i svrsishodne prekide koji nisu plod prijevara, zasicenosti i sl. Svakako da je normalno da ljudi imaju takve zakljucke.

Postoji brdo razloga zasto se nesto prekinulo, to ne znaci i da svi ti razlozi automatski vode ka razlazu na svim razinama. Prijateljstvo je moguce samo i iskljucivo onda ako je ostalo povjerenje. Ako je ono izigrano i poljuljano onda ne vidim smisao ikakvog odnosa i tu svakako onda nema nicega.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
zekkov is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:49.