Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2017., 21:44   #121
da, i onda se smiju hehehe ako je boca višnjevca u obliku kurca. a bit će jer će je neki šaljivdžija donijeti.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 21:44   #122
Quote:
BumbleB kaže: Pogledaj post
Polovica?
Zamišljam si te ljude kao ljude bez ikakvog društvenog života kojima je to jedini način da se maknu od čangrizavog muža/žene Ne znam. Polovica?
Kod mene većina. Zato mi se i zamjera. Evo, spomenuto Krasno lani. Išla su 2 autobusa.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 21:55   #123
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Ja redovito odbijam team building izlete. Imam nešto drugo u planu i bok. Zamjera mi se to, vidim, ali brate ne mogu. Jer nisu neke aktivnosti nego tipa svi u bus i na ručak u Krasno. Daj me nemoj.

Velo, trebao si poslušat.
Pitanje bi li se osjecala drugacije i da se nudi nesto zanimljivije.
Kod nas, ovisno o velicini, zna biti i izbor gdje si svatko moze naci nesto za sebe - od minigolfa do zip-linea doslovno. No, zakurac. Jer nije stvar u samim aktivnostima nego u prisiljenosti na druskanje.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 22:00   #124
Autobusi i falusne flaše Kao da je '87.
BumbleB is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 22:02   #125
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Pitanje bi li se osjecala drugacije i da se nudi nesto zanimljivije.
Kod nas, ovisno o velicini, zna biti i izbor gdje si svatko moze naci nesto za sebe - od minigolfa do zip-linea doslovno. No, zakurac. Jer nije stvar u samim aktivnostima nego u prisiljenosti na druskanje.
Istina. Ne gleda mi ih se još i vikendom. Al nekima je sve na tom poslu, društveni život, prijatelji. I to je ok. Samo koji kurac onda gledaju tko nije došao?
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 22:09   #126
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Istina. Ne gleda mi ih se još i vikendom. Al nekima je sve na tom poslu, društveni život, prijatelji. I to je ok. Samo koji kurac onda gledaju tko nije došao?
Ja Tarzan, ti Cita, pleme, pripadnost
A i trazenje potvrde za svoje odabire u tudjima, ego, i tako te neke stvari.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 22:28   #127
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
da, i onda se smiju hehehe ako je boca višnjevca u obliku kurca. a bit će jer će je neki šaljivdžija donijeti.
Ja tako zamišljam one ljude koji na forumu umjesto kurac pišu hurac i slično.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 22:36   #128
Njegova ona stvar i njeno... dolje.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 22:55   #129
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Ja tako zamišljam one ljude koji na forumu umjesto kurac pišu hurac i slično.
Nekad davno na ovom forumu, kad bi pisali kurac, vidjelo se kao k***c
Pa smo se dovijali da dobijemo original (i da ne moramo pisati h i slično)
Formatiranje između dva slova i slično

Bila je jedna struja koja je pisala hebemu umjesto jebemu
Ne sjećam se jel riječ jebanje uopće bila cenzurirana
U mislima zvuči kao da govori netko prehlađen

"Dodaj mi barabice, hebemu zimu i sbe"
Honey Dorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 23:29   #130
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
da, i onda se smiju hehehe ako je boca višnjevca u obliku kurca. a bit će jer će je neki šaljivdžija donijeti.
hehehe napisala si kurca
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 01:19   #131
Quote:
BumbleB kaže: Pogledaj post
Poznate li vi ikog tko se veseli team buildingu? Ja ne. Svima je to muka isusova.
Meni se čini da bi to moglo biti zabavno ali toga kod mene nema.

Na temu, moja najdraža riječ iz djetinjstva je "neću". Nemam nikakvih problema koristiti je i danas. Malo je nezgodnije s tim kumstvima, neka zbilja ne možeš odbiti.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 03:28   #132
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Ajde, bogati, doma budi na dijeti!
Neće ti ništa bit od jedne fete.
Šta znaju doktori, mi smo uvijek to jeli i svi zdravi.
Ako nećeš tortu, uzmi bar kolač.
A ja se trudila kuhati.
Ništa nećeš, kakva si to?
Sramotiš me.
I tako dalje. Na kraju ljudi popuste samo da to više ne slušaju. A nutkači misle da si samo sramežljiv pa upiru sve više. Začarani krug. A i nemaju s tobom baš o čemu pričat pa popunjavaju tišinu nutkanjem, to je isto čest sindrom.


Ti si ja, ja sam ti?! Stvarno, sve to sam čula nebrojeno puta, pogotovo zato što spadam u one koji ne piju baš nikakve sokove, a ni mineralnu, nego samo običnu vodu, a ni na jelu nisam baš jaka.

I nema te isprike, n-e-m-a, koja bi zadovoljila neke ljude.

Običan "ne" ne dolazi u obzir. Pa kako, pa zašto? [uvreda mode on] Pa kako misliš, nećeš? Ali moje je skroz drugačije, probaj, vidjet ćeš. Ali radila/kupila sam to specijalno za tebe. To ti je nabavljeno kod jednih ljudi koji ne rade za prodaju, nego strogo za sebe i svoju obitelj, a prodaju samo ono što im ostane i to isključivo onima s kojima su si dobri. Moraš imati vezu da kupiš od njih. Pa daj barem probaj. Kad probaš, vidjet ćeš da je fantastično.

Dijeta?
a) Ma kakva dijeta, šta će ti dijeta, pa vidi kako si mršava!
b) Ajde, ajde, nema veze što nisi mršava, bolje da ljulja, nego da žulja! Prave žene moraju imati malo mesa, pa nisi vreća kostiju!
c) Jedan komad/tanjur/šnita ti neće pokvariti dijetu. (Bonus dodatak: to ti je samo petnaest minuta na steperu.)
d) Na dijetu se uvijek ide od sutra! Nećeš valjda večeras ne jesti, a ja sam to (vidi gore) radila/kupila specijalno za tebe. Danas jedi, a sutra ćeš na dijetu.

Zdravstveni razlozi? Don't get me started što se tu sve zna izgovoriti.


I ljudi se tako zainate, ne prihvaćaju ne kao odgovor, na svaki drugi razlog imaju već spreman protuodgovor, a ako ga ne prihvatiš, slijedi uvreda.

Taj sindrom primjećujem kod starijih osoba ili kod naglo pobabljenih mlađih.
zelena truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 07:14   #133
Je li se takvim ljudima ikad itko ustao i otišao?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 07:28   #134
Prosli tjedan smo isli jednoj osobi ostaviti nesto u prolazu. Tako smo se dogovorili - stanemo pred zgradu, ti dodes po to, mi odemo.
Dodemo pred ulaz, pozvonimo na portafon, ona javlja na portafon da dodemo gore jer je pekla palacinke.
Onda smo se natezali prek portafona i na kraju nam je spakirala te palacinke za doma.
Kod staraca sam jednom dovedena do tog da kazem da ak mi se ne skinu, idem... hm.... doduse, nisam ziher jel to bilo vezano uz klopu

Ja vise nemam problem s odbijanjem za sebe, al sad su nasli slaviti mog klinca. Samo kaj mali od 6 ponudenih stvari barem nesto prihvati, iako dodemo npr. nakon rucka ili je jeo netom prije. I onda slusam "vidis da je gladan".


Poslano sa mog HUAWEI LYO-L21 koristeći Tapatalk
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 07:44   #135
Ja sam odbila kumstvo jer sam se s frendicom bila u tom trenu pokefala (ni na vjenčanje nisam otišla), a i prije i poslije smo ostale jako bliske. Ženska posla

Tko je kumovao s mm-om u razveden je.

Ja bi da me se nudi hranom po kućama
Ćufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 08:12   #136
Kad sam bila mladja mozda mi je i bilo malo neugodno odbiti, bilo posuditi nekome pare, otici s nekim na kavu i sl. Sada to radim bez ikakve zadrske. Onda se dogadja i dobra selekcija "prijatelja". Istina, ostane ih jako malo.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 08:47   #137
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Je li se takvim ljudima ikad itko ustao i otišao?
Ne, nekulturno je. Kulturno je oblizat tanjur i tražit još iako si mislio da dolaziš samo na kavu. I glasno mljackat.
Meni je žao. Uglavnom su to stariji ljudi a rodbina. Povrijedilo bi ih a ja bi dobila još i svoje bližnje na grbači da mi svi redom održe prodiku. A ima njih. Nije vrijedno, jebiga, oni samo žive u drugačijem svijetu. To im dođe kao neki ritual.
Pobijedim kad baš nema šanse da stavim nešto u usta. Tipa kuhane svinjske uši. Imam i trik, samo skreneš temu s hrane. Pitaš nešto o djeci ili nečemu čim se oni bave. I mirno odneseš svoj tanjur u sudoper uz potpitanja.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 10:42   #138
Quote:
Nykas kaže: Pogledaj post
Dodemo pred ulaz, pozvonimo na portafon, ona javlja na portafon da dodemo gore jer je pekla palacinke.
Onda smo se natezali prek portafona i na kraju nam je spakirala te palacinke za doma.
Eh, palačinke!
Toliko ljudi ima fetiš na palačinke da im je teško pojmiti da nemaju svi.

Meni su uvijek teško padale kao kamen, otkad znam za sebe. Čak i na prazan želudac, a pogotovo nakon jela. No ljudi koji ih vole misle da je samo pitanje toga da li se netko potrudio napraviti ih, i da će ih svi veselo i mahnito jesti u neograničenim količinama.

U biti, to je jedna od rijetkih stvari koje volim praviti ne volim jesti, gušt mi je okretanje u zraku. Pa kad se stvari dobro poslože onda ja vrtim palačinke a drugi ih jedu dok su još tople, i svi zadovoljni.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 11:00   #139
Quote:
Ćufta kaže: Pogledaj post
Tko je kumovao s mm-om u razveden je.
Cuti, covjek kome sam ja bila kuma na vjencanju je umro.
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 11:36   #140
Quote:
BumbleB kaže: Pogledaj post
Nešto kao sindikalni izleti pa se ponapiju od višnjevca?
Ne volim tu ufuranu mladu "nema radnog vremena, vodimo pse na posao" startap ekipu
hvala, kaj piješ
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:48.