Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2017., 13:05   #41
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Jel stvarno pri dejtanju muški sve plaćaju? Sudeći po komentarima... Svaki put cugu/jelo, on poseže za novčanikom, a one ? Poprave si šminku?
Nikad nisam bio na dejtu na kojem se druga osoba nije ponudila platiti. Ja onda inzistiram da ja platim kako bih sačuvao svoju čast i muškost pred konobarom i ostalim svijetom, a ona obično plati drugi spoj ili slično. Ali navikao sam da se pri naknadnim susretima dijele troškovi podjednako.

Sa ženama predatoricama koje bi me iskoristile za besplatnu kavu se nisam susreo. Mislim da je to očita forumska karikatura nezadovoljnih muškaraca.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 13:07   #42
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Feministice treba izbjegavati.
sto je najbolje nije bila feministica, bila je vjernica
JesenjeKise is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 15:55   #43
Quote:
JesenjeKise kaže: Pogledaj post
ovo je isto pretjerivanje i sitničarenje po mome mišljenju
Ne bih rekla da je sitničarenje, pogotovo kad čitam forumske teme gdje iza svake rečenice stoji forumski zbor koji će nekog proglasiti grebatoricom, kurvom i sponzorušom jer... štajaznam, nije otvorila novčanik na vrijeme. Vremena su teška, ponašam se sukladno njima.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 16:02   #44
da li je brzina otvaranja nogu suprotno proporcionalna brzini otvaranja novcanika ? zivo me zanima ta korelacija, i naravno pljiz oznacit sve varijable ispravno, cije noge, ciji novcanik, vremenska komponenta, oni dani u mjesecu, kljucevi od alfe na stolu ili ne treba, i tako to.
__________________
Prijatelj i ja, sedimo na klupi, gledamo zvezde
bata konj harmonikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 16:03   #45
Quote:
JesenjeKise kaže: Pogledaj post
sto je najbolje nije bila feministica, bila je vjernica
Femi katolkinja
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 16:06   #46
Quote:
bata konj harmonikas kaže: Pogledaj post
da li je brzina otvaranja nogu suprotno proporcionalna brzini otvaranja novcanika ? zivo me zanima ta korelacija, i naravno pljiz oznacit sve varijable ispravno, cije noge, ciji novcanik, vremenska komponenta, oni dani u mjesecu, kljucevi od alfe na stolu ili ne treba, i tako to.
Bog s tobom kakve alfe, bez bemveja se noge ne otvaraju
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 16:09   #47
kakos stavit bemve na sto ????
__________________
Prijatelj i ja, sedimo na klupi, gledamo zvezde
bata konj harmonikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 16:11   #48
Quote:
betty boop 1 kaže: Pogledaj post
Bog s tobom kakve alfe, bez bemveja se noge ne otvaraju
Tako je
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 16:13   #49
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Nikad nisam bio na dejtu na kojem se druga osoba nije ponudila platiti. Ja onda inzistiram da ja platim kako bih sačuvao svoju čast i muškost pred konobarom i ostalim svijetom, a ona obično plati drugi spoj ili slično. Ali navikao sam da se pri naknadnim susretima dijele troškovi podjednako.

Sa ženama predatoricama koje bi me iskoristile za besplatnu kavu se nisam susreo. Mislim da je to očita forumska karikatura nezadovoljnih muškaraca.
Ovo moram reć da mi je ovo baš čudnovat podatak. Pa većina žena pusti frajera na prvom dejtu da sam plati. I ne mora bit nikakvo predatorstvo.

Quote:
bata konj harmonikas kaže: Pogledaj post
da li je brzina otvaranja nogu suprotno proporcionalna brzini otvaranja novcanika ? zivo me zanima ta korelacija, i naravno pljiz oznacit sve varijable ispravno, cije noge, ciji novcanik, vremenska komponenta, oni dani u mjesecu, kljucevi od alfe na stolu ili ne treba, i tako to.
E srećom pa ne bih znao odgovorit na to pitanje, ipak nije baš toliko loše stanje
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 16:45   #50
Komentari na relativno ceste situacije u kojima bi se mnoge mlade zene mogle naci, a potencijalno moze odvesti u zivot u kojem ce biti ovisne o nekom drugom,nesamostalne i u konacnici vjerojatno nesretne, su se sveli na to 'zasluzuje' li zena da joj se plati pice ili vecera?
Odnosno, jos i gore, obavezuje li je to na nesto?
Zapitate li se vi 'muskarcine', kako ste se nasli u sitauciji u kojoj morate kalkulirati mozete li sebi priustiti nesto tako banalno i tko je tome kriv?
Ili se lakse prepustiti mizoginiji?
Alex34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:12   #51
Ne treba ti biti neugodno što je on uspješniji od tebe. Radi za sebe i motiviraj sama sebe, a ostalo će doći. I btw novac ne treba biti problem u pravim vezama iako postoje razni slučajevi koji to poništavaju, to ipak važi u većini slučajeva a prema onome što sam pročitao kod tebe , ne vidim zašto to nebi važilo u ovom slučaju
__________________
You wouldn't worry so much about what others think of you if you realized how seldom they do
colchonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 18:10   #52
Quote:
bata konj harmonikas kaže: Pogledaj post
da li je brzina otvaranja nogu suprotno proporcionalna brzini otvaranja novcanika ? zivo me zanima ta korelacija, i naravno pljiz oznacit sve varijable ispravno, cije noge, ciji novcanik, vremenska komponenta, oni dani u mjesecu, kljucevi od alfe na stolu ili ne treba, i tako to.
Da mi neko stavi ključeve od auta na sto, mobitel i krene se razbacivati novcima, jedino širenje nogu od mene koje bi vidio je dok trčim što dalje od njega. Seljanu tog tipa ne podnosim Imaš džep ili torbu pa stavi ključeve tamo
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 22:25   #53
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Da mi neko stavi ključeve od auta na sto, mobitel i krene se razbacivati novcima, jedino širenje nogu od mene koje bi vidio je dok trčim što dalje od njega. Seljanu tog tipa ne podnosim Imaš džep ili torbu pa stavi ključeve tamo
ti mi siris neku vibru da kad bi ti coek stavio meso na sto da bi i tad pobjegla. idi bre do reke.

sad moram da se smirim sa par borbenih

https://www.youtube.com/watch?v=3cZLArHFVtc
__________________
Prijatelj i ja, sedimo na klupi, gledamo zvezde
bata konj harmonikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 22:36   #54
Quote:
pumpinblood kaže: Pogledaj post
Koliko bi Vam smetalo da ste financijski u skroz drugacijoj situaciji od osobe s kojom ste u vezi?

Imam 25 godina i zavrsavam faks. Dolazim iz ne tako imucne obitelji, troje djece, stara kuca, tokom faksa umjesto da sam se brinula da sto prije zavrsim meni je bit bio radit godinama studentske poslove da se mogu sama financirati. Faks se oduzio, moja motivacija i sve. I bez decka mi je to bio glavni problem, 25 godina a na papiru ni jedan dan radnoga staza, tko te pita sta si 4 godine radio preko student servisa, to nigdje ne ulazi u obzir.

Sada sam pocela vezu sa deckom starijim godinu dana i osjecam se jos losije sto se tice moje situacije. Iako i on tek sada zavrsava faks, radi vec 3 godine u struci( informatika naravno ), ima i vise nego dobru placu ( bolju nego moji roditelji imaju ), moze si priustiti putovanja, zivi u divnoj kuci, vikendice naravno. Znam da se ne bi trebala lose osjecati jer ipak je vecina toga trud njegovih roditelja ali nekako mi to nije utjeha. Isao je naravno u privatnu skolu, sad si gleda auto, ja si sa 25 godina jos ne mogu ni vozacki priustiti. Uzasno me sram i gdje zivim a inace nisam takva osoba niti su mi bitne te stvari kod drugih. Strah me da on to nece moci shvatiti. Iako pricamo i zna da mi nije bajno i dalje ne vjerujem da netko tko nije prosao neke stvari to moze shvatiti.

Uzasno mi je sto on mora vise stvari placati jer ja jednostavno ne mogu svaki vikend ici vani ili ici na vecere.

Kompleksi rade.
Pomiri se s situacijom (kompleksom) ili će se ta veza raspasti. Njemu dokle got ima para nije bitno...
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 08:36   #55
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ne bih rekla da je sitničarenje, pogotovo kad čitam forumske teme gdje iza svake rečenice stoji forumski zbor koji će nekog proglasiti grebatoricom, kurvom i sponzorušom jer... štajaznam, nije otvorila novčanik na vrijeme. Vremena su teška, ponašam se sukladno njima.
Taj tvoj stav meni kazuje da npr. tvoj partner ostane bez posla da bi ga smatrala niškoristi. Jadan on s takvim sitničarenjem

Vremena nikadn isu bila lagana
JesenjeKise is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 08:37   #56
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Femi katolkinja
Pa ima masa takvih. Druga stvar što neki misle i propagiraju po kumrovečkim medijima da samo ultrakonzervativni ljudi idu u crkvu
JesenjeKise is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 14:40   #57
Quote:
JesenjeKise kaže: Pogledaj post
Taj tvoj stav meni kazuje da npr. tvoj partner ostane bez posla da bi ga smatrala niškoristi. Jadan on s takvim sitničarenjem

Vremena nikadn isu bila lagana
Tvoj zaključak meni kazuje da razgovaram s vrlo jednostavnim čovjekom.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 22:09   #58
Quote:
pumpinblood kaže: Pogledaj post
Koliko bi Vam smetalo da ste financijski u skroz drugacijoj situaciji od osobe s kojom ste u vezi?
Razlicita financijska situacija mi uopce ne smeta.
Ono sto bi mi jako smetalo je tvoja izjava da se sramis odakle dolazis. Sramis se svojih roditelja i vaseg skromnog nacina zivota.
Gdje ti ponos curo i selfrespekt?

Kad bih znao da se moja cura tako osjeca, bila bi mi bivsa u roku odmah. Takvu osobu ne bih zelio pored sebe, a pogotovo ne s takvom planirat buducnost.

Nadam se da ce i on skuzit na vrijeme.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 22:11   #59
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Razlicita financijska situacija mi uopce ne smeta.
Ono sto bi mi jako smetalo je tvoja izjava da se sramis odakle dolazis. Sramis se svojih roditelja i vaseg skromnog nacina zivota.
Gdje ti ponos curo i selfrespekt?

Kad bih znao da se moja cura tako osjeca, bila bi mi bivsa u roku odmah. Takvu osobu ne bih zelio pored sebe, a pogotovo ne s takvom planirat buducnost.
slazem se sa ovime osim sto ne bi bila bivsa u roku odmah.
meni siromastvo uopce nije sramotno, a pogotovo ne u zemlji siromasnih.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 22:17   #60
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
slazem se sa ovime osim sto ne bi bila bivsa u roku odmah.
meni siromastvo uopce nije sramotno, a pogotovo ne u zemlji siromasnih.
Ne bih je ostavio zato jer je siromasna. To sam naglasio u prvoj recenici da mi razlika uopce ne smeta.
Nego bih se zapitao o njenom karakteru.
Ona se srami svojih roditelja i skromnog nacina zivota jer se boji sta ce on mislit. WTF
Necu da zvucim ekstremno ali takav kalibar ljudi je spreman izdat svoju rodjenu krv/porijeklo da bi se uvukli u dupe nekima za koje smatraju 'boljim od sebe'.
Meni je to u isto vrijeme zalosno i fuj. Ne znam se odlucit koji mi je osjecaj od ta dva jaci.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger