Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2017., 11:23   #461
frupy, moj ima ovakav model.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 11:24   #462
i moja, te dzepove kaj van vire. stane cuda unutra.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 11:36   #463
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
frupy, moj ima ovakav model.
i moj.
sad vidim da sam krivi link gore nalijepila. ovakav model ima kao i tvoj.
sve kombinacije rasporeda sa 4 predmeta gdje treba nositi sve i svasta sam isprobala i koma je tijesno, bas prenagurano.
nikakva uzina u kutijici mu ne stane - to mu je jako tesko palo
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 11:49   #464
to sa nosenjem papuca i tjelesnog je defintivno sranje.
kaj se ne moze neki ormar u razred ugurat? di drze cipele dok su im papuce na nogama?
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 11:51   #465
cipele su na hodniku, sve ispremijesane jer jos nesto preuredjuju. ormarica nema.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 12:14   #466
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
i moj.
sad vidim da sam krivi link gore nalijepila. ovakav model ima kao i tvoj.
sve kombinacije rasporeda sa 4 predmeta gdje treba nositi sve i svasta sam isprobala i koma je tijesno, bas prenagurano.
nikakva uzina u kutijici mu ne stane - to mu je jako tesko palo
Evo treća godina i sve živo stane, iza stavlja knjige i bilježnice, naprijed pernicu na tri kata, opremu, vodu, u džepove sila toga stane, jedan je za pribor - škare i ljepilo i to, drugi za koješta njegovo, naprijed informativku stavlja i listiće za mene, ravnalo dodatno ili neku fora kemijsku.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 12:23   #467
Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
Evo treća godina i sve živo stane, iza stavlja knjige i bilježnice, naprijed pernicu na tri kata, opremu, vodu, u džepove sila toga stane, jedan je za pribor - škare i ljepilo i to, drugi za koješta njegovo, naprijed informativku stavlja i listiće za mene, ravnalo dodatno ili neku fora kemijsku.
izvrsno.
onda smo mi valjda potpuno nesposobni kad nam jedva stanu knjige, biljeznice i pernica prizemnica. o opremi u torbi mozemo samo sanjati.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 12:23   #468
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
i moj.
sad vidim da sam krivi link gore nalijepila. ovakav model ima kao i tvoj.
sve kombinacije rasporeda sa 4 predmeta gdje treba nositi sve i svasta sam isprobala i koma je tijesno, bas prenagurano.
nikakva uzina u kutijici mu ne stane - to mu je jako tesko palo
a možda su ti papuče neke veće tj. onak izbočenije pa ti je zato totalno koma... moj ima neke tanje slipon šlapice, koje se lako stisnu na vrhu torbe... još moram isprobati kak će biti s tenama za tjelesni kad naguram i bočicom vode
Zvrksa-is-back is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 12:27   #469
tenke joj ne bi stale, tj stale bu da gnjece knjige. ali ostalo stane. bum bas danas poslikala, samo da se sjetim
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 12:29   #470
Quote:
Zvrksa-is-back kaže: Pogledaj post
a možda su ti papuče neke veće tj. onak izbočenije pa ti je zato totalno koma... moj ima neke tanje slipon šlapice, koje se lako stisnu na vrhu torbe... još moram isprobati kak će biti s tenama za tjelesni kad naguram i bočicom vode
ma ni one tanke iz osamdesetih ne bi stale
ajde, mozda na vrh knjiga bi stale.

sad znam u cemu je problem (mozda i nismo tako nesposobni): on nosi papuce 36
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 12:37   #471
mojem stanu sportske tenisice. nisu kožno-plastične nego one nekakve spužvasto-mrežaste, pa se ipak mogu malo stisnuti, ali svejedno su đonovi deblji.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 13:12   #472
Mojoj su stale tone toga - dodatne pernice s flomicima, blokovi za crtanje, udzbenik i biljeznica za strani jezik, plisanci, Smib, boca za vodu, odjeca za tjelesni, knjige iz skolske knjiznice za citati pod boravkom itd (tko bi pamtio sto je sve znala natrpati). I svaki dan je to islo u i iz skole. To je onaj oveci ruksak s kotacima.

Za juniora isto planiram uzeti tu na kotacima puno im je lakse vuc to nego nositi a i vise toga stane bez guzvanja...
proab is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 16:35   #473
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
izvrsno.
onda smo mi valjda potpuno nesposobni kad nam jedva stanu knjige, biljeznice i pernica prizemnica. o opremi u torbi mozemo samo sanjati.
Cisto iz eksperimenta, sad sam ugurala broj 37 visoke tenisice unutra uz opremu za tjelesni, 8 knjiga s biljeznicama, trokatnom pernicom, na vrh sam skroz jos uspjela smotati u valjak prslul 164, tanji. Ima i boca vode I blok za razbibrigu unutra. Biljeznice stavlja u knjige, tako ih ne zaboravi ponijeti I drukcije knjige stanu.

Ne zajebavam te.

E da, I likovna mapa od prosle godine je unutra.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 18:20   #474
Nakon ovakve rasprave moram reći da vjerojatno imamo različite predodžbe o tome kaj znači stane7/ne stane/gužva. Jer očito svi govorimo o istoj torbi i radi se o istim stvarima koje bi trebale stati unutra.

Moja ima torbu kao mala od Summer i ja bih rekla da sve stane (knjige i dupla pernica, boca vode, kutijica za užinu),ali da papuče i tzk joj ne bi stale. Možda bi i to stalo ali bi zaista sve bilo nagurano unutra. Papuče ni ne guram, ostavljaju ih u školi, tzk će nositi u posebnoj vrećici. Ostalo stane.

Bilo bi mi draže da stane i tzk (obleka), ali ne želim gužvati stvari, a i nekako mi je higijenski da tene ne guram u torbu (a i ima tenisice br.37,to ni ne pokušavam ugurati unutra).
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 18:49   #475
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Nakon ovakve rasprave moram reći da vjerojatno imamo različite predodžbe o tome kaj znači stane7/ne stane/gužva. Jer očito svi govorimo o istoj torbi i radi se o istim stvarima koje bi trebale stati unutra.

Moja ima torbu kao mala od Summer i ja bih rekla da sve stane (knjige i dupla pernica, boca vode, kutijica za užinu),ali da papuče i tzk joj ne bi stale. Možda bi i to stalo ali bi zaista sve bilo nagurano unutra. Papuče ni ne guram, ostavljaju ih u školi, tzk će nositi u posebnoj vrećici. Ostalo stane.

Bilo bi mi draže da stane i tzk (obleka), ali ne želim gužvati stvari, a i nekako mi je higijenski da tene ne guram u torbu (a i ima tenisice br.37,to ni ne pokušavam ugurati unutra).
Da, stane, nije najljpše, ali stane

Oprema za tjelesni srolana i u maloj vrećici nije nikakav problem, stane i u džep sa strane, a srolana se ne gužva tako (inače rolam sve kad se pakiram i puno mi je urednije, a i nije toliko zgužvano).

Našima su papuče i za tjelesni, zato ima tenisice kao papuče, što prozračnije.

I kumčetu sam uzela midi sad, samo je neki model viši, a uži, isto sve stane unutra, šlape one neke tipa cvikse bez pol muke, isto velika noga.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 20:21   #476
Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
Cisto iz eksperimenta, sad sam ugurala broj 37 visoke tenisice unutra uz opremu za tjelesni, 8 knjiga s biljeznicama, trokatnom pernicom, na vrh sam skroz jos uspjela smotati u valjak prslul 164, tanji. Ima i boca vode I blok za razbibrigu unutra. Biljeznice stavlja u knjige, tako ih ne zaboravi ponijeti I drukcije knjige stanu.

Ne zajebavam te.

E da, I likovna mapa od prosle godine je unutra.
a jbg, bit ce onda da smo stvarno nesposobni.
mojem su danas stale samo stvari za hrvatski, prirodu, matematiku i engleski (udzbenici, radne i biljeznice) plus pernica vulgaris, informativka, skare, ljepilo, mala jana i mini igracka (figurica).
torba dupkom puna.
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Nakon ovakve rasprave moram reći da vjerojatno imamo različite predodžbe o tome kaj znači stane7/ne stane/gužva. Jer očito svi govorimo o istoj torbi i radi se o istim stvarima koje bi trebale stati unutra.

Moja ima torbu kao mala od Summer i ja bih rekla da sve stane (knjige i dupla pernica, boca vode, kutijica za užinu)
mom "stane" sve ovo osim kutijice za uzinu, ali da je torba krcata - je.
da stane jos nesto - ne.
da bi htjela da stane jos bar oprema za tjelesni ili papuce - bi.
o likovnom jos ni ne razmisljam. to ce biti valjda treca dodatna vrecica u ruci.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 20:50   #477
sutra prva stvar uz kavu na poslu stavljam fotke pune torbe, da razrijesimo misterij
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 21:50   #478
Mi imamo novi midi, trenutno nemamo raspored pa nosi sve predmete. Za sutra mu je ugurana unutra i mapa za likovni, mokre i papirnate maramice, dvije pernice, boca vode, marenda. I skoro pa je poluprazna

Doduse, boca vode njegova od 0,7l ne stane najljepse pa sam mu uzela djecju malu Janu, ta stane sasvim solidno
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 22:42   #479
Meni je midi mala torba
Ono, da se nagurati uz puno kombinatorike.
Malom sam kupila packster torbu i puno je prostranija, a samo je koji cm visa.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 22:54   #480
Quote:
tisi kaže: Pogledaj post
Meni je midi mala torba
Ono, da se nagurati uz puno kombinatorike.
Malom sam kupila packster torbu i puno je prostranija, a samo je koji cm visa.
ovo.
to uguravanje mi se uopce ne svidja, nije mi to pozitivna stvar kod skolske torbe, jer kad on to u skoli krene gurati, brzo ce nastati kupus. kombinatorika kod njega, naravno, ne postoji.

i sad mi kazes da je midi mala torba

di si bila prije 3 tjedna?
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:55.