Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2008., 09:58   #41
zgodnog tipa
Mantis Religiosa is offline  
Old 08.03.2008., 10:31   #42
Quote:
Direktorica_svemira kaže: Pogledaj post
iskreni poljubac i sladoled u Cukarina.

Vidim da smo iz istog grada.

Ja sam iskreni poljubac već dobila jutros (ostalo vas se ne tiče), a sad hoćemo li i do Cukarina ne znam. Ali ne vjerujem da će se dragi danas vratiti doma a da ne donese bar čokoladicu.
Cordelia is offline  
Old 08.03.2008., 10:32   #43
brdo cvijeca, ciscenje kuce, neku lijepu robicu, novi posao

svim zenama zelim da dobiju radne uvjete koje zasluzuju i postene place.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Old 08.03.2008., 11:34   #44
Zadovoljit ću se ručkom...bar ne moram ja kuhat
__________________
Ništa nije slučajno,suđeno je sve...
TweetyZD is offline  
Old 08.03.2008., 11:48   #45
sretan 8. ožujak svim ženama
mazgov is offline  
Old 08.03.2008., 13:43   #46
Quote:
alen1977 kaže: Pogledaj post
Cao,

kao i uvijek i sada sam prije ovoga praznika u velikoj dilemi i frci sta kupiti dragoj za 8. mart???

Mirisi, kozmetika i odjeca ne dolaze u obzir jer ima poseban stil tako da je meni koga to ne zanima totalno ne moguce potrefiti ono sto bi joj bilo lijepo i korisno..Stoga sam mislio okrenuti se klasici i kupiti cvijece i jos nesto uz to ali jednostavno nemam ideje a ni vremena da mnogo lutam trgovackim centrima da to trazim...

Stoga bi zamolio neke od pripadnica ljepseg pola da mi pomognu oko izbora...

Hvala...

ništa, šta bi trebao kupovati,eventualno jednu ružu i to je to.
Miss Hyde is offline  
Old 08.03.2008., 14:32   #47
Quote:
pasiva kaže: Pogledaj post


to je najjjaci poklon za 8. mart
to tata uvijek naruci za mamu sestre i mene pa nam iz cvjecarne dovezu
maybelline is offline  
Old 08.03.2008., 15:09   #48
ja sam zelela samo da dobijem mesecnicu posto mi je kasnila

i evo je, obradovala me je

dobila sam lepsi poklon od svih vaaaas :
nisamlu is offline  
Old 08.03.2008., 15:29   #49
ja bih ovo



lego kockice za odrasle... njam.
Incongruity is offline  
Old 08.03.2008., 17:00   #50
Quote:
Incongruity kaže: Pogledaj post
ja bih ovo



lego kockice za odrasle... njam.
Ajme super mi je ovo! Već sam našla i mjesto di bi mi bilo u stanu. Di si to našla? To bi si mogli za rodendan kupit s obzirom da je dan razlike. Koliko to uopće košta? Sorry na off topic
cool baby is offline  
Old 08.03.2008., 17:27   #51
BILO STA
decko mi je romantican kao lopata, nema pojma da je rpaznik, nije se cak sjetio ni cestitati... kao nijedan praznik dosad
operisano mu je to ko slijepo crijevo

al smo se barem 4 puta kresnuli u zadnja 24 sata
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 08.03.2008., 17:39   #52
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post

al smo se barem 4 puta kresnuli u zadnja 24 sata
bit će da nema vremena za razmišljanje
mia57 is offline  
Old 06.03.2010., 01:38   #53
Lightbulb Correct answer

Nadam se da ces procitati moj post. Buduci da sam se suocio s istim problemom.

Ovako:

Poklon za 8. mart :

1. Kupis joj lijepu kosulju
2. Dodes po nju i dones joj crvenu ruzu
3. Izvedes je na neko romanticno mjesto

pokusaj pa nam javi impresije

p.s. Bitno je da uradis neto cemu se ona ne nada, jer je faktor iznenadenja jako bitan u svemu tome

p.s. Primjetio sam da je vecina postova bas beskorisna. Pa ako nemate pametan savjet za covjeka koji je postavio pitanje onda trazite neku drugu temu gdje mozda imate nesto pametno reci. Ima ona poslovica:
Bolje sutiti i pustiti da te smatraju glupim nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju

stay cool
regular_guy is offline  
Old 06.03.2010., 09:52   #54
Thumbs up

Quote:
Jelena Ivanjicki kaže: Pogledaj post
Čekaj, zašto parfem ne dolazi u obzir?
Nešto mi nije u redu sa tom prvom rečenicom. Svaka žena voli dobiti parfem. Svaka. Čak i moja baka, kad je pitam šta hoće za rodjendan - hoće channel 5, a u kasnim sedamdesetim je i još uvik hoće da miriše kao merlyn monroe.

Parfem uvijek dobro prolazi.... Ako neznaš koji - tete u dućanu će ti pomoći ....
joj tak ste dosadni parfem je tak dosadno..dajte malo maste .otidite negdje na masazu vas dvoje nekaj napravi za zenu iznenadi ju ...o boze muski muski ... malo maste i bit ce vam super bez glupog parfema...imas super u stubickim toplicama romanticnu relax antistres masazu za dvoje tebe bu frajer masiral a nju zena u istoj ste sobi muzika svira a poslije lebdite oboje ...bila sam i super je ..pa probaj ..
sanjonz is offline  
Old 06.03.2010., 12:13   #55
Quote:
sanjonz kaže: Pogledaj post
joj tak ste dosadni parfem je tak dosadno..dajte malo maste .otidite negdje na masazu vas dvoje nekaj napravi za zenu iznenadi ju ...o boze muski muski ... malo maste i bit ce vam super bez glupog parfema...imas super u stubickim toplicama romanticnu relax antistres masazu za dvoje tebe bu frajer masiral a nju zena u istoj ste sobi muzika svira a poslije lebdite oboje ...bila sam i super je ..pa probaj ..
Ja bih popizdila na masažu... Ja volim parfeme...Jebiga, nisu svi isti.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Old 06.03.2010., 12:59   #56
Quote:
alen1977 kaže: Pogledaj post
Cao,

kao i uvijek i sada sam prije ovoga praznika u velikoj dilemi i frci sta kupiti dragoj za 8. mart???

Mirisi, kozmetika i odjeca ne dolaze u obzir jer ima poseban stil tako da je meni koga to ne zanima totalno ne moguce potrefiti ono sto bi joj bilo lijepo i korisno..Stoga sam mislio okrenuti se klasici i kupiti cvijece i jos nesto uz to ali jednostavno nemam ideje a ni vremena da mnogo lutam trgovackim centrima da to trazim...

Stoga bi zamolio neke od pripadnica ljepseg pola da mi pomognu oko izbora...

Hvala...
Obavezno joj kupi cvijeće, priredi joj večeru za dvoje, ugodnu atmosferu, nakon večere joj pruži jednu finu masažu...
Sisata Plavuša is offline  
Old 06.03.2010., 13:00   #57
Quote:
sanjonz kaže: Pogledaj post
joj tak ste dosadni parfem je tak dosadno..dajte malo maste .otidite negdje na masazu vas dvoje nekaj napravi za zenu iznenadi ju ...o boze muski muski ... malo maste i bit ce vam super bez glupog parfema...imas super u stubickim toplicama romanticnu relax antistres masazu za dvoje tebe bu frajer masiral a nju zena u istoj ste sobi muzika svira a poslije lebdite oboje ...bila sam i super je ..pa probaj ..
Ma daj, koje preseravanje, masaža u toplicama.... Pa bolje da ju on izmasira, nego neka ženska.
Sisata Plavuša is offline  
Old 06.03.2010., 16:05   #58
orhideju

da znam, ovisna sam
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 06.03.2010., 16:12   #59
Ništa
Kamena is offline  
Old 06.03.2010., 16:20   #60
Izlazak.
Čišćenje kuće.
Relax masažu.
Spa tretman.
Ja sam pre nekoliko godina dobila pretplatu za časopis koji kupujem i to mi je bilo super. Na kraju svakog meseca, eto ga broj za sledeći mesec u poštanskom sandučetu.
__________________
Pisaljke vetra na mapi mojih lutanja beleže pesmu.
AlBali is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:54.