Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2009., 14:06   #161
pa ne izreze se bradavica u svim operacijama. ovisi o tehnici, nije svaka za svaku sisu. mogu, recimo, pojednostavljeno receno, izrezat', odnosno maknut' kozu iznad bradavice pa onda donji dio dojke skupa s bradavicom na njemu (dakle, reze se do i/ili oko bradavice, ali ne i nju) povuku gore i prisiju za gornji dio.
gledali ste nesta valjda jebemu na tv-u i imate na netu i animacije i operacije.
iako ne kuzim kod te tehnike kad ti je izrezu pa vrate, kak' ta bradavica poslije uopce funkcionira. i kako kod rekonstrukcije nakon karcinoma znaju izrezat' bradavicu i ne vratit' je, vec istetovirat' istu. to mi izgleda jos mesarskije od grudi nakon smanjivanja.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 14:10   #162
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
gledali ste nesta valjda jebemu na tv-u i imate na netu i animacije i operacije.
zato imas onaj rez oko cijele bradavice, upravo zato sto se izrezuje van i seli

evo sto kaze zambelli:

Quote:
Zahvat je sličan kao kod smanjivanja dojki, s tom razlikom da se zateže samo koža, a bradavica i areola se premiještaju na viši položaj. Žlijezdano i masno tkivo dojke se ne smanjuje ili, ako se smanjuje, to se izvodi u donjem polu dojke i to vrlo malo.
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 14:25   #163
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
zato imas onaj rez oko cijele bradavice, upravo zato sto se izrezuje van i seli

evo sto kaze zambelli:
da, seli se ako je oko cijele. krivo sam se izrazila, mami me doru...ovaj, rucak (): mislila sam na onaj rez koji djelomicno ide oko bradavice, odnosno uz nju, ne nuzno cijelu. znam kak' to sve izgleda, kod podizanja i augmentacije vidjeh sve (blazeni net i kablovska), kod smanjivanja doduse vidjeh nesto manje, ali ne kuzim ono s funkcijom bradavice ukoliko su je izrezivali. ma... ionak' ne bum isla na nikakvu operaciju vec me zanima s drugog aspekta. tre'a guglat'. naaaah... idem jest' i setat'.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 21:38   #164
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
izreze se i premjesti malo vise gore
meni je to science fiction kad sam prvi put u nekoj reportaži ili članku to pročitala, mislila sam da sam od užasa nešto pobrkala i da to nije tak. isuse
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 13:15   #165
ne izrezuje se i seli vec se visak koze izreze okolo areole i ona se podize samim tim kad se koza prisiva
tajnaT is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 16:11   #166
pa nije to samo "komad kože"
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 17:27   #167
Quote:
tajnaT kaže: Pogledaj post
ne izrezuje se i seli vec se visak koze izreze okolo areole i ona se podize samim tim kad se koza prisiva
tocno, ali ne u svim slucajevima. nekad fakat izrezu bradavicu, al' mnijem da je to kad su sise totalno, al' totalno u banani.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 12:58   #168
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
Meni je doktor rekao da nije dobro prije poroda smanjivati zbog mlijecnih zlijezda, al opet, to je bio ginic, ne znam koliko se on konta u to sve.
I meni je to ginić rekao kad sam se raspitivala u tome... al toliko su danas napredovali da bojazni nema.. bar što se dojenja tiče jer se ne presjecaju mliječni kanalići.. a sad o tome kako će one izgledat nakon trudnoće je već druga priča... iz iskustva ti mogu reći da moje nakon trudnoće izgledaju KOMA... muka mi je pogledat ih... muka mi je grudnjak kupovat.. obično preko kataloga uzimam i vraćam 50 puta dok ne potrefim pravi... sad je ljeto i riga mi se od pomisli odlaska na plažu.. al zbog klinca moram stisnut zube i ići jer mali zvrk obožava more... nadam se da će doći dan kad ću ga i ja obožavat....
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 19:54   #169
Smile

Pozdrav cure
Evo spremam se i ja na tu operaciju uskoro pa me zanima dali je koja od vas to na kraju obavila?
Tamara_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 20:25   #170
jaoo i mene u zadnje vrijeme sve vise muce velike grudi.. bas me opterecuju. mrsava sam al sa tim grudima izgledam ko da sam tenk.. kupaci mi je nocna mora!! ledja me pocela boljeti. isla bi na operaciju odmah da mogu ali financije su mi problem. da bar postoji neki prirodni nacin. postoji li mozda??? procitala sam o nekim pilulama alexis..al nisam sigurna dal to sta djeluje...
__________________
to unpathed waters, undreamed shores
mirabelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 20:47   #171
Cula sam i ja za to, dobro zvuci ali ne vjerujem bas previse u to...
Tamara_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 10:55   #172
Ako ćete vi počet smanjivat cice onda ćemo mi smanjivat kujčeve. I mene bole leđa jer imam veliki kujac ali trpim zbog vas.

Nemate pametnijeg posla pa idete na rezanje, smanjuj povečavaj, cice, usne nije bitno samo neka se reže.
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 19:17   #173
Quote:
papa štrumf kaže: Pogledaj post
Ako ćete vi počet smanjivat cice onda ćemo mi smanjivat kujčeve. I mene bole leđa jer imam veliki kujac ali trpim zbog vas.

Nemate pametnijeg posla pa idete na rezanje, smanjuj povečavaj, cice, usne nije bitno samo neka se reže.
sad pretjerujes.. zasto bi ja trpjela zbog nekog, pogotovo zbog muskaraca?? boze sacuvaj. to je pitanje zdravlja. ako si mogu pomoci , zasto ne operirati?
__________________
to unpathed waters, undreamed shores
mirabelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 13:22   #174
Joj..I ja bim cice mijenjala.. Isto bez silikona.. Dovoljno su velike, fine su..Al ja bi da nisu toliko posvađane.. (jedna gleda na jednu, druga na drugu stranu ) i da su malo napetije i podignutije... Nekako ne stoje kako ja želim i to me živcira..Često sam zbog toga poželjela manje..

Uvijek su mi cice bile nekako jedan od najjačih tjelesnih aduta, a sad bih ih mijenjala.. e da me netko čuje..
Mi ženske nikako na zelenu granu..
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2009., 14:11   #175
Quote:
mirabelle kaže: Pogledaj post
jaoo i mene u zadnje vrijeme sve vise muce velike grudi.. bas me opterecuju. mrsava sam al sa tim grudima izgledam ko da sam tenk.. kupaci mi je nocna mora!! ledja me pocela boljeti. isla bi na operaciju odmah da mogu ali financije su mi problem. da bar postoji neki prirodni nacin. postoji li mozda??? procitala sam o nekim pilulama alexis..al nisam sigurna dal to sta djeluje...
Ako su ti financije problem možeš to riješit preko socijalnog... vadiš se na zdravstvene probleme.. bole leđa.. pognuto se držiš.. kičma se iskrivljuje... bla bla bla.. napričaš svašta i eto... samo što to onda moraš u bolnici obavit...

Ja sam razmišljala o tome al tko zna kojem doktoru mogu dopast u ruke pa sam odustala od te opcije...
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 05:58   #176
Znam curu koja je to radila. Najveći problem te operacije je činjenica da će ti zauvijek ostati veliki i vidljivi ožiljci.
Dva okomita od sredine bradavice pa prema jugu.
pynko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 15:13   #177
Quote:
mirabelle kaže: Pogledaj post
jaoo i mene u zadnje vrijeme sve vise muce velike grudi.. bas me opterecuju. mrsava sam al sa tim grudima izgledam ko da sam tenk.. kupaci mi je nocna mora!! ledja me pocela boljeti. isla bi na operaciju odmah da mogu ali financije su mi problem. da bar postoji neki prirodni nacin. postoji li mozda??? procitala sam o nekim pilulama alexis..al nisam sigurna dal to sta djeluje...

alexia. i mene zanima.
honey_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 09:35   #178
ožiljak uvijek ostaje ali poprima boju kože nakon nekog vremena i ne vidi se u kupaćem...niti u bikiniju osim ako je full izrezan jer ožiljak ide oko bradavice,pa okomito dole i onda na obje strane (oko same dojke) tzv T rez...po meni mala cijena za osjećaj olakšanja i sve ostalo što dolazi nakon...

sada ne znam cijenu...ali prije 8 godina je bila 14 000 kn....
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth

Zadnje uređivanje tinkerbell : 16.02.2010. at 09:46.
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:39.