Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2009., 16:20   #21
Quote:
Vale_23 kaže: Pogledaj post
Baš sam napisao na drugoj temi, idu mi na kuki ovi koji me žele grlit, dirat a pogotovo ljubit.

Kad me netko krene ljubit, ja u očima imam pogled :Odabijnaduljinupendreka:
Aaaaaaaaa...
predvidio si da to volim samo s onima koje poznajem.
Njma se veselim. I oni meni.

To je za razliku od tih besmislenih rukovanja bar ISKRENO


Da se mene pita ja bih rukovanje ukinula iz kulture.
labellina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 16:23   #22
Isuse, alergična sam na ljude koje ne znam, a koji vole pipkati, grliti i sl.

Čak se ni s frendovima koje dugo znam, ne dodirujem i ne grlim non-stop kao neki ljudi.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 16:29   #23
ti si pravi balkanski čo'ek i nek si mu reko.

osobno također ne volim mlitave stiskove ruku, no teško da nad time dugo meditiram nakon što se raziđem s tom osobom. jednako tako ne volim niti kad se ljudi općenito drže kao kuhane ribe.
ali, zbilja mi ne pada na pamet da nakon što upoznam nekog odmah naglas komentiram njegov/njen stisak ruke i u lice mu/joj govorim svoje mišljenje o tome i svoj komentar. to mi je isto neka balkanska furka - mislim, šta ti taj čovjek predstavlja u životu, vjerojatno ti je običan poznanik, možda i manje od toga i šta imaš komentirat njegov stisak ruke kod prvog susreta i upoznavanja?

ako je to neka oznaka njegovog (mlitavog) temperamenta ili (slabog) karaktera, misliš li da bi bilo OK da on sad doma vježba čvrsti stisak ruke samo kako bi ostavio dobar dojam, pa će onda jače stiskati ruku ljudima s kojima se rukuje, a inače će po svemu ostalome ostati mlitavac?!

inače, ajde da se malo hvastam : ja sam "snažnorukovač" kao što labellina kaže... navodno imam vrlo jako stisak ruke i obično to ljude iznenadi (da mi to ne govore ne bih ni znala, jer sama nemam neku predodžbu o tome)... tako da često pokupim komentare, pogotovo od žena: "uh, kakav čvrsti stisak, ruka mi je otpala", pa onda stresaju ruku kao u stilu, 'uf' skoro sam im zdrobila ruku.

ja ze sebe fakat to nikad ne bih rekla, jer ja imam neki feeling da sam inače nježna, mila i ženstvena (as always) i uopće nemam osjećaj da tako jako stisnem ruku kod rukovanja... ali bit će da je to neka značajka temperamenta, jer i inače imam onako malo 'energičniji', temperamentniji gard u životu (nije ni to uvijek dobro )...

ali, ipak, da se samo na osnovu toga stiče dojam o čovjeku, nisam sigurna koliko je to ispravno. jer, mislim da ima puno ljudi koji su iz ne znam kojih razloga rezignirani, zamišljeni ili odsutni duhom, rastreseni, i mislim da sve to može dovesti do mlakog stiska... koji jednako tako kao možda i mlakost karaktera može značiti i "depresivan sam", "bezvoljan sam" ili nešto kao "ah, pustite me, ne upoznaje mi se s nikim"...

tako da mislim da nije OK to odmah u lice čovjeku kometirati da je šonjo zbog toga.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 16:36   #24
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Isuse, alergična sam na ljude koje ne znam, a koji vole pipkati, grliti i sl.

Čak se ni s frendovima koje dugo znam, ne dodirujem i ne grlim non-stop kao neki ljudi.
ja volim kad se zgodni muškarci vole pipati i grliti, za žene mi je manje-više...

fino ti je kad si s nekim dobar, a on zgodan i privlačan i recimo još fino miriši, da ga onak fino izgrliš, izpipaš. ne znam šta je u tome loše?
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 16:45   #25
Quote:
labellina kaže: Pogledaj post
Aaaaaaaaa...
predvidio si da to volim samo s onima koje poznajem.
Njma se veselim. I oni meni.
Nisam ja to previdio, ne želim uopće razmišljat zašto bi me grlio i ljubio netko kog ne poznam.

Dam ženi da me ljubi, mami dam da me poljubi za rođendan, i baki od 90 godina dam da me poljubi, onak jer mi je baka i ima 90 godina.

To je manje-više to.

Quote:
labellina kaže: Pogledaj post
To je za razliku od tih besmislenih rukovanja bar ISKRENO

Da se mene pita ja bih rukovanje ukinula iz kulture.
A joooj.

Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
ali, zbilja mi ne pada na pamet da nakon što upoznam nekog odmah naglas komentiram njegov/njen stisak ruke i u lice mu/joj govorim svoje mišljenje o tome i svoj komentar. to mi je isto neka balkanska furka - mislim, šta ti taj čovjek predstavlja u životu, vjerojatno ti je običan poznanik, možda i manje od toga i šta imaš komentirat njegov stisak ruke kod prvog susreta i upoznavanja?
Nemojte sad mislit da mi je to obrazac ponašanja, ne idem ja po cesti i govorim ljudima kako se trebaju rukovat.

To sam napravio prvi put u životu, i jesam spomenuo da sam bio nadrkan, i onda mi još dođe ovaj mlitavac.
__________________
I feel the need, the need for speed.
Vale_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 16:51   #26
Quote:
Vale_23 kaže: Pogledaj post

Nemojte sad mislit da mi je to obrazac ponašanja, ne idem ja po cesti i govorim ljudima kako se trebaju rukovat.

To sam napravio prvi put u životu, i jesam spomenuo da sam bio nadrkan, i onda mi još dođe ovaj mlitavac.
pa dobro... neki tuku kad su nadrkani.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 17:00   #27
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Isuse, alergična sam na ljude koje ne znam, a koji vole pipkati, grliti i sl.

Čak se ni s frendovima koje dugo znam, ne dodirujem i ne grlim non-stop kao neki ljudi.
Pa tko je uopće spomenuo grljenje s ljudima koje prvi put vidiš?

Il dodirivanje non stop?

To je onaj trenutak kad sretnem meni dragu osobu, iznenada...
pa ja raširim ruke i ona mi poleti u zagrljaj, il obratno.

Pa kad me onaj jači i višlji još zavrti .....
labellina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 17:01   #28
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
ja volim kad se zgodni muškarci vole pipati i grliti, za žene mi je manje-više...
Frajer koji mi se sviđa smije grliti i pipkati. To je drugo.
Mislila sam na frendove, poznanike, ljude koje znam površno,... Ne volim baš da me diraju.


Quote:
fino ti je kad si s nekim dobar, a on zgodan i privlačan i recimo još fino miriši, da ga onak fino izgrliš, izpipaš. ne znam šta je u tome loše?
Ma nema u tome niš' loše, ali ja svoje mirišljave frendove ne pipkam.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 17:02   #29
Grljenje


Vale, baš mi se sviđa što si mu prigovorio za rukovanje. Ajd stisak krepane ribe još kako tako, ali negledanje u oči prilikom rukovanja, to je toliko jadno da bi svako izostavljanje prigovora bilo grijeh. Ispao si nepristojan, pa što onda? Kao da on nije. Nadam se da mu je bilo barem malo neugodno.
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 17:06   #30
Quote:
labellina kaže: Pogledaj post
Pa tko je uopće spomenuo grljenje s ljudima koje prvi put vidiš?

Il dodirivanje non stop?
Ja sam govorila općenito.
Ima ljudi kojima je takvo dodirivanje, ulaženje u nečiji prostor, itd., skroz normalno od prvog dana. Npr. znam jednu ženu koja se stravično unese u facu (na par cm), dira po ramenima, rukama - uzmičeš, ali ne vrijedi.


Quote:
To je onaj trenutak kad sretnem meni dragu osobu, iznenada...
pa ja raširim ruke i ona mi poleti u zagrljaj, il obratno.

Pa kad me onaj jači i višlji još zavrti .....
Normalno, kad sretnem nekoga tko mi je drag i koga nisam dugo vidjela, pozdravimo se, zagrlimo itd. Doduše, mene bi malo teže dizali i vrtili.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 17:08   #31
Quote:
labellina kaže: Pogledaj post
Pa tko je uopće spomenuo grljenje s ljudima koje prvi put vidiš?
To latinosi rade, ljube se prilikom upoznavanja. Meni je to malo neobično, ali skroz dobro, a još bolje mi je gledat zbunjene face blaziranih Hrvata kad im se tamnoputa mrga od dva metra unese s pusom u lice
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 17:12   #32
Quote:
Vale_23 kaže: Pogledaj post


Dam ženi da me ljubi, mami dam da me poljubi za rođendan, i baki od 90 godina dam da me poljubi, onak jer mi je baka i ima 90 godina.

To je manje-više to.
Eto, ja se pustim svima:
frendici koja se vratila iz Amerike i s kojom sam dogovorila kavu za petak
a u četvrtak se slučajno sretnemo u gradu...

staroj susjedi od moje none ...koja je uvijek trčala kad bih došla k noni,
da mi da pet domaćih jaja i cvijet iz vrta...

frendu iz osnovne, s kojim sam bila bliska al su nam se putevi razišli pa se nismo vidjeli 10 god. ...

sve bivše simpatije... i nerealizirane ljubavi ............

i da ne nabrajam tko mi je sve drag u životu
labellina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 17:18   #33
Quote:
labellina kaže: Pogledaj post
ti, s hladnim rukama si za grljenje
evo, ja se baš volim grlit i poljubit - s onima koje poznam
ma, nisam ti ja ni za grljenje al da, neki pretjeraju u rukovanju pa stisnu ko mutavi izigravanje karaktera
__________________
one day i'm going to grow wings
Chu Mei is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 17:18   #34
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
pa dobro... neki tuku kad su nadrkani.
Pa dobro... nećemo pretjerivati.

Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Ja sam govorila općenito.
Ima ljudi kojima je takvo dodirivanje, ulaženje u nečiji prostor, itd., skroz normalno od prvog dana. Npr. znam jednu ženu koja se stravično unese u facu (na par cm), dira po ramenima, rukama - uzmičeš, ali ne vrijedi.
E, baš to.
__________________
I feel the need, the need for speed.
Vale_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 17:20   #35
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
To latinosi rade, ljube se prilikom upoznavanja. Meni je to malo neobično, ali skroz dobro,
Daaa, i talijani se vole grliti i ljubiti.

Za njih je to normalno.
Oni te zagrle i poljube čak i ako ste se upoznali pred sat vremena -
pa se rastajete na odlasku.
( aKO te talijan-ka ne izgrli na odlasku i ne kaže ti 'cara, mia...'
znači da nisi ostavio neki dojam )
labellina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 17:25   #36
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Ja sam govorila općenito.
Ima ljudi kojima je takvo dodirivanje, ulaženje u nečiji prostor, itd., skroz normalno od prvog dana. Npr. znam jednu ženu koja se stravično unese u facu (na par cm), dira po ramenima, rukama - uzmičeš, ali ne vrijedi.
To mi netko može napraviti samo jednom

Takvima ubuduće mahnem izdaleka jer 'jaaaako žurim'


arrivaaaaaaa ....37 post!
labellina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 17:29   #37
Quote:
labellina kaže: Pogledaj post
To mi netko može napraviti samo jednom

Takvima ubuduće mahnem izdaleka jer 'jaaaako žurim'


arrivaaaaaaa ....37 post!
Mda, ali problem nastaje kad s takvom osobom moraš surađivati i viđati je. Doslovno uzmičeš sve dok ne dođeš do neke prepreke, ali ona kao da ne kuži.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 17:32   #38
pa reci da joj smrdi iz usta
labellina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 17:39   #39
Quote:
Vale_23 kaže: Pogledaj post
E, ja sam taj dan bio nešto nadrkan, i prigovorio sam mu na takvom rukovanju. Rekao sam mu da stisak ruke mora biti čvrst, ali ne prečvrst i da prilikom rukovanja čovjeka treba gledati u oči, a ne zijati okolo.

Nakon tog incidenta, napala me njegova žena - da šta mene boli kurac kako se ja rukujem, a i moja žena je rekla nešto u smislu - pa jel to baš tolko bitno.

Jel te barem poslije napuco šakom.. mislim, šta on na taj tvoj iskaz, ili ti kao slučajno uvijek naletiš na takve pičke koje se ne znaju same braniti...
Djuromladji is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 17:56   #40
Quote:
Djuromladji kaže: Pogledaj post
Jel te barem poslije napuco šakom.. mislim, šta on na taj tvoj iskaz, ili ti kao slučajno uvijek naletiš na takve pičke koje se ne znaju same braniti...
Ništa, nastala je neugodna tišina i onda je netko skrenuo na neku drugu temu.

Braniti od čega? Nije tada nitko ništa rekao, to je njegova žena poslije rekla kada se on izgubio na par minuta.
__________________
I feel the need, the need for speed.
Vale_23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:21.