Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2010., 20:02   #61
Evo , naso sam dokaz da je ono "ako cupas sijede , samo ces pospjesit njihov rast" ipak bapska prica. Nesto je povezano sa psihom i tim spikama , ali ne ide da ja sad pocupam 1/3 kose :/ .
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2010., 20:33   #62
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Mislim da nemam sijedih imam relativno svijetlu kosu, pa ako ih i ima, ne vide se baš

Ma. Ja ću ostati vječno derle. Jučer me blagajnica u dućanu mrtva ozbiljna tražila osobnu kad sam kupovala cigarete a evo, još malo pa trideseta.

Ccc to nije ništa. Za mene je jedna žena ljetos komentirala: Vidi djeca prodaju nakit. Jest da je baba bila čorava i da je to pomislila jer sam visoka metar i vjetar, a sa mnom je bila i mlađahna rodica, ali rekla je i računa se
PS: ove godine punim 40.

A on topic. Sjedih nemam i to mi je obiteljski. Mama puni 70 i ima tek nešto prošaranu kosu sjedima. Borice oko očiju i na čelu već lagano primjećujem ima oko dvije godine. Tješim se da je to zato što se puno smijem.
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 19:34   #63
Ja lijepo farbam izrastak, pronasla sam nijansu koja mi odgovara a ako mi se bude svidjalo da promijenim cijelu boju i to cu uraditi i nece mi biti mrsko. Imam i neke kremice koje mi odgovaraju i to mi se hoce. A ako necu onda necu. To znaci, drage moje sijede i neke i mozda starije gospodje, ugadjajte sebi i budite ono sto zelite. Danas ljepota zaista znaci genetsko naslijedje, ili si lijep ili nisi. Medjutim, ljenost od lijepe zene moze napraviti cirkus. Vidim zapustene mlade zene sa kuljama, lose odrzavanom kosom, zubima, loseg zdravlja, koje nikada nisu dozivjele orgazam. Isto tako, veliki broj zena srednjih godina pliva u svojoj zenstvenosti i nepoznat im je termin loseg izgleda i osjecaju se sasvim dobro u svojoj starijoj kozi i jos uvijek redovno imaju svoje intimne odnose sa onim sa kojim zele da ih imaju.
Sve je stvar odabira.
Slizim is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 09:30   #64
Imam 26 i hrpu sijedih. I mrzim to. Prije sam se farbala eto, za bezveze, a sad zato što moram... Mislim, farbam se u gotovo svoju prirodnu boju...
Ma užas. Ali mogu zahvaliti mami, u dobi od 30 bila je skoro bijela. Mislim da ni meni ne gine isto.
bandera is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 15:26   #65
Više se i ne sjećam kad su počele nicati . Samo znam da kad god se pogledam u ogledalo, one iznad ušiju bolno bodu oči .
Farbanje izrasta će mi postati učestalo maltene ko depilacija .
Marge Simpson is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 06:39   #66
Quote:
higijeničarka kaže: Pogledaj post

E, ali danas sam, ničim izazvana, primijetila na svojoj kosi sijede i to me dotuklo. I to ne jednu, dvije, deset ili dvadeset. Ono, stvarno oveći bunt iznad jednog uha, nešto manji iznad drugog uha. I to sve naprijed. Raste puno nove kose, ali sve sijede.

Fakat mi je lijepa moja kosa, bujna, svjetlosmeđa... I znam, mogu se ofarbat, stavit pramenove, zakamuflirat... nije to sad toliko bitno.

Al fakat sam se prenerazila kad sam vidjela da počinjem sijedit.

Jel ima netko da suosjeća samnom?
meni su se pojavile sa 20g,u početku sam čupkala van,a onda sam jednostavno prihvatila neizbježno,i kad ih se nakupilo počela sam se farbati.inače sam tamnokosa,a sad stavim smeđu boju,patliđan,mahagonij,svaki puta nešto drugo,zavisi od raspoloženja
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 18:46   #67
Quote:
Cordelia kaže: Pogledaj post
Ccc to nije ništa. Za mene je jedna žena ljetos komentirala: Vidi djeca prodaju nakit. Jest da je baba bila čorava i da je to pomislila jer sam visoka metar i vjetar, a sa mnom je bila i mlađahna rodica, ali rekla je i računa se
PS: ove godine punim 40.

A on topic. Sjedih nemam i to mi je obiteljski. Mama puni 70 i ima tek nešto prošaranu kosu sjedima. Borice oko očiju i na čelu već lagano primjećujem ima oko dvije godine. Tješim se da je to zato što se puno smijem.
Isuse... kaj si se došla hvalit ili kaj....
__________________
There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self. E.H.
higijeničarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 18:55   #68
Quote:
higijeničarka kaže: Pogledaj post
Isuse... kaj si se došla hvalit ili kaj....


Uhvatilo me na djelu
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 17:20   #69
Quote:
Cordelia kaže: Pogledaj post
Ccc to nije ništa. Za mene je jedna žena ljetos komentirala: Vidi djeca prodaju nakit. Jest da je baba bila čorava i da je to pomislila jer sam visoka metar i vjetar, a sa mnom je bila i mlađahna rodica, ali rekla je i računa se
PS: ove godine punim 40.

A on topic. Sjedih nemam i to mi je obiteljski. Mama puni 70 i ima tek nešto prošaranu kosu sjedima. Borice oko očiju i na čelu već lagano primjećujem ima oko dvije godine. Tješim se da je to zato što se puno smijem.
Pridružujem se klubu. Baš mi je neki dan prijateljica rekla da kod mene godine valjda idu unatrag.
Mislim da je to kombinacija genetskih predispozicija i zdravog načina života. Sad imam 35, sjedih imam dosta i crnokosa sam pa se jako primjećuju, ali redovno bojim kosu i s godinama me to sve manje smeta. Imam bore smijalice, ali tko ih nema- ne smije se dovoljno, celulita imam, ali ne toliko da bi mi smetao
Ipak, mislim da treba znati lijepo i dostojanstveno stariti. Ne vjerujem u moć skupocjenih kozmetičkih proizvoda, nikad nisam kupila antic. kremu, nego se mažem bademovim uljem. Na lice u zadnje vrijeme stavljam maske od meda i običnu Niveu. Koža mi je u super stanju, a i novčanik.
sara kay is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 23:45   #70
dvadesetpeta,dvadesetak sijedih..Nije mi baš svejedno,na početku sam se šokirala,sad se mirim s tim.
I ko je rekao da je to znak starenja

Jebiga,ne volim se zahebavati s kosom,a pomisao na redovito farbanje me užasava
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 08:13   #71
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
dvadesetpeta,dvadesetak sijedih..Nije mi baš svejedno,na početku sam se šokirala,sad se mirim s tim.
I ko je rekao da je to znak starenja

Jebiga,ne volim se zahebavati s kosom,a pomisao na redovito farbanje me užasava
vjerujem ti,ja se farbam svakih mjesec i pol,i poludim kad vidim izrast,baš sam razmišljala neki dan,jako dugo koristim farbu,možda bih trebala sada stati malo.tko zna možda već ima toliko sijedih da mi ni netreba farba
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 09:49   #72
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Mislim da nemam sijedih imam relativno svijetlu kosu, pa ako ih i ima, ne vide se baš

Ma. Ja ću ostati vječno derle. Jučer me blagajnica u dućanu mrtva ozbiljna tražila osobnu kad sam kupovala cigarete a evo, još malo pa trideseta.
Kujo


Meni se još ponekad dogodi da me na kolodvoru pitaju imam li indeks za studentsku kartu, ali sve si mislim da me babe zajebavaju
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 21:56   #73
Joj, mislim da sam negdje u srednjoj školi skužila prvu sijedu. Otada ih se skupilo nekoliko, a čini mi se da im još nije vrijeme. Imam 25 godina i ako je suditi po mojoj mami, do 30. ću biti bijela potpuno. Srećom, postoje boje za kosu.
Orleanska I. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:25.