Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2010., 19:46   #41
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Pa, ja mislim da je problem malo iznad kralješnice, al očito sam fulala. Ništa, mislila sam da netko tko ima više od 4000 postova nema problema sa željom za trollanjem, al eto, očito sam se i tu prevarila. Bože, pa puna sam krivh procjena u zadnje vrijeme
Niste vi bili prijatelji. On je bio zateleban u tebe, bio je sam i nesretan, a u njegovoj nesreći ti mu svojim ponašanjem nisi ni malo pomagala. Jer ovakvo opisano ponašanje je moglo uzrokovati samo produljenje njegove sjebanosti kako je umjesto da traži sebi trebu imao u tebi platonski surogat. A tebi sigurno nije bilo loše, jer si imala nekog da ti titra.

Bez ikakvih zlih namjera zanima me kako je tvoj dečko gledao na to.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 19:50   #42
Quote:
KungFuMonkey kaže: Pogledaj post
Niste vi bili prijatelji. On je bio zateleban u tebe, bio je sam i nesretan, a u njegovoj nesreći ti mu svojim ponašanjem nisi ni malo pomagala. Jer ovakvo opisano ponašanje je moglo uzrokovati samo produljenje njegove sjebanosti kako je umjesto da traži sebi trebu imao u tebi platonski surogat. A tebi sigurno nije bilo loše, jer si imala nekog da ti titra.

Bez ikakvih zlih namjera zanima me kako je tvoj dečko gledao na to.
A kako si ti zaključio da je on zaljubljen u mene? Da se razumijemo, ne odbacujem tu pretpostavku u potpunosti, ali dogodilo mi se često da mi prijatelji kažu da su zaljubljeni u mene, zbog čeg sam i prestala nekako vjerovati u mž prijateljstva, ali po njegovom ponašanju ja nikako nisam zaključila da mi je nešto extra emocionalno naklonjen.

Moj dečko i on se znaju duže nego on i ja, al sam si ja s njim bolja. Često smo skupa izlazili, i njih dvojica se često čuju, dečko mi nikad nije izrazio sumnju da se ja ovom sviđam, a nije da baš nije ljubomoran pa da ne bi skužio.
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 20:04   #43
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
A kako si ti zaključio da je on zaljubljen u mene? Da se razumijemo, ne odbacujem tu pretpostavku u potpunosti, ali dogodilo mi se često da mi prijatelji kažu da su zaljubljeni u mene, zbog čeg sam i prestala nekako vjerovati u mž prijateljstva, ali po njegovom ponašanju ja nikako nisam zaključila da mi je nešto extra emocionalno naklonjen.

Moj dečko i on se znaju duže nego on i ja, al sam si ja s njim bolja. Često smo skupa izlazili, i njih dvojica se često čuju, dečko mi nikad nije izrazio sumnju da se ja ovom sviđam, a nije da baš nije ljubomoran pa da ne bi skužio.
Slanje poruka za dobro jutro baš i nije obrazac normalnog prijateljskog ponašanja.

Dva muška prijatelja naprimjer si -vjeruj mi- ne šalju porukice za dobro jutro.
A bome ni ne razgovaraju na telefon dulje od deset minuta...
Prilično sam siguran u to.

A možda se tako ponašao i zato jer je imao sigurnost da neće morat jebat. Neki fetiš na vantjelesni odnošaj.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 20:38   #44
Quote:
KungFuMonkey kaže: Pogledaj post
Slanje poruka za dobro jutro baš i nije obrazac normalnog prijateljskog ponašanja.

Dva muška prijatelja naprimjer si -vjeruj mi- ne šalju porukice za dobro jutro.
A bome ni ne razgovaraju na telefon dulje od deset minuta...
Prilično sam siguran u to.

A možda se tako ponašao i zato jer je imao sigurnost da neće morat jebat. Neki fetiš na vantjelesni odnošaj.
Pa ne znam, meni je to tad bilo ok jer sam bila užasno depresivna i onda me tim nasmijavao. Nikad baš dugo nismo pričali na mob, al smo na msnu pričali satima. Nemam pojma. Opet dolazi faza kad sam ljuta.
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2010., 01:35   #45
Zlipek , rekla sam ti ja kad smo pricale o njemu da mislim da nije stvar u tome da se zaljubio. Po svemu sto si pricala ja bih prije rekla da je dečko sebičan. Lako za zajebanciju. Sa svakom drugom, trecom osobom mogu imat dobru zajebanciju ali tek kad ti bude tesko pokaze se tko ti je pravi prijatelj.

I sama znas da je pravi prijatelj onaj koji je uz tebe u svakom sranju, pravi prijatelj je iskren, pravi prijatelj ne okrece leda tebi, problemima (tvojim, njegovim nevermind), pravi prijatelj ne radi ovo sto je napravio on.
U biti nije puno ni napravio. Okrenuo se i otisao..tebe ostavio bez ijedne rijeci i bez ijednog objasnjenja. I čak da je postojao neki problem, prijateljstvo se zbog tog ne prekida. Barem normalne osobe to ne rade
Nemoj se brinuti. Ti si dala do znanja da ti je tesko, da ti je drag, da zelis ispraviti ako si nesto zajebala.. ako njemu to nije dovoljno nek se goni odkud je dosao.. a ti digni glavu gore
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2010., 01:37   #46
Slažem se s onima koji kažu da se vjerojatno zaljubio u tebe, bar iz ovog navedenog (jer uvijek postoji mogućnost da ima neki drugi "dobar" razlog, ali iz ovoga što ti pišeš ovaj se ipak čini najvjerojatniji). Pogotovo zato što sam prepoznala sličnu situaciju iz vlastite prošlosti. Upoznala frenda preko frendice, počeli pričati na MSN-u, došli do faze da smo isto pričali satima, uglavnom čuli se manje-više svaki dan, isto bi mi slao neke stvari da me nasmije i sl. Prvi put je puklo kad sam mu rekla da opet ulazim u nešto s on-off bivšim dečkom, onda mi je rekao kako mu se sviđam i da on ne može tako dalje, pa se nismo čuli par mjeseci. Nakon toga smo nekako počeli opet pričati, opet neko vrijeme sve super, pa je rekao da se zaista trudio biti samo frend sa mnom, ali da je zaljubljen u mene i da ga to ubija, pa ne možemo više razgovarati, što je mene jako pogodilo jer kad nestane tako neko prijateljstvo, na određeni način prolaziš kroz "prekid" s tom osobom, ali sam razumjela i držala sam se podalje. Da skratim priču, sad smo opet u kontaktu, već godinu-dvije, istina, ne tako intenzivno kao prije, ali je zasad sve ok i zaista se nadam da će tako i ostati, jer mi je vrijedan prijatelj i ne bih ga htjela izgubiti.

Dodatni znakovi su da nije baš bio empatičan za tvoje ljubavne probleme, što bi moglo značiti da ga je to smetalo jer si mu se sviđala, i nekako mi se čini da se jednostavno pokušao udaljiti da proba razbistriti glavu (a i značajno je to da ne komunicira samo s tobom, dok se drugima javi, znači da vjerojatno nije neki sveobuhvatni životni problem, nego nešto vezano baš uz vas) ili da proba to sve prekinuti.

U takvoj je situaciji teško odrediti što napraviti. Ja bih čekala još neko vrijeme da vidim kako će se stvari razvijati i hoće li se javiti, ali mislim da mu se bar koji mjesec ne bih više javljala, ako kažeš da si pokušavala to riješiti i ništa. Teško je, ali nema baš nekog drugog rješenja, ako neće odgovoriti, to je to. Ipak, u slučaju da se nakon bilo kojeg vremena vrati u tvoj život, dala bih mu šansu da objasni zašto je nestao i sl., pa bih onda odlučivala želim li ga i dalje uz sebe ili je tim nestajanjem prešao crtu bez povratka.
maestranza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2010., 02:39   #47
I meni se događalo da me otpila muški frendovi, ali neću pisati o tome...

Boli me što mi se već 2 godine ne javlja najbolja prijateljica. Ja sam taman u to vrijeme počela raditi, a njoj je ostao jedan prilično težak ispit do diplome. Na proljeće je otišla u vikendicu na moru, rekla da će tamo biti na miru da uči...Neko vrijeme se nismo čule, i ja sam jedan dan nazvala njenu mamu. Ispalo je da je izgubila mobitel...a u toj vikendici nema priključak na Internet. Pršlo je cijelo ljeto da se nismo čule...

Ja am često kao glupača zvala njenu mamu da joj prenese poruku da mi se javi. Ostavila sam i kućni broj. Ništa. Svratila je jednom do Zagreba,i naravno nije se javila. Ne znam u čemu je problem. Zadnji put kad smo se čule rekla sam joj da bi mogla volontirati na mom radnom mjestu što joj se svidjelo. Ne mogu vjerovat da već nije dala ispit i diplomirala.

Ni druge dvije frendice s faksa ne naziva...Nisam mislila da ću to doživjeti od osobe s kojom sam dijelila sve.
__________________
Nekim jajima prosto nije suđeno da ikada postanu kajgana. T.Pančić
njetočkanezvanova is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2010., 11:54   #48
He he, ti imaš dečka, on da je sebičan, čudak, luđak ...

Ej, pa vi ste svi ludi, ili kaj?

Zajebavaš tipa i sad se, kao čudiš, koji mu je ...?



Inače, ak' nekaj smatram groznim ponašanjem, to je ponašanje cura kaj faćkaju dečke i onda se prave, kak' ono, čiste k'o šumske vile.

A ti tvoji problemi koje on " nije" razumio, bili su tvoji problemi s tvojim dečkom?

A možda je otiš'o u Legion etrangere. Da se spasi.
Eyecandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2010., 12:47   #49
Quote:
Eyecandy kaže: Pogledaj post
He he, ti imaš dečka, on da je sebičan, čudak, luđak ...

Ej, pa vi ste svi ludi, ili kaj?

Zajebavaš tipa i sad se, kao čudiš, koji mu je ...?



Inače, ak' nekaj smatram groznim ponašanjem, to je ponašanje cura kaj faćkaju dečke i onda se prave, kak' ono, čiste k'o šumske vile.

A ti tvoji problemi koje on " nije" razumio, bili su tvoji problemi s tvojim dečkom?

A možda je otiš'o u Legion etrangere. Da se spasi.
Na ovakve postove se neću ni truditi odgovoriti. Za sve koji su napisali nešto razumno i dali mi nekakav savjet, hvala vam.
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 10:20   #50
Hoćeš reći, odgovaraš samo onima čija ti se mišljenja sviđaju?




Lik šalje poruke za dobro jutro, daj me nemoj jebat... i tebi to nikad nije bilo malo too much? vejki, vejki..

Imam i ja 'frenda' koji mi je slao poruke u ponoć o trivijama, pa sam ja to odmah srezala o početku i upitala ga dal i ostalim frendicama šalje ponoćne poruke?! Zanimljivo, slao ih je samo dok je bio na poslovnom putu. A kad dođe ženi u krevet, onda je muk. E onda sam ja njemu poruku poslala. On se naime kleo da smo samo frendovi i proglasio me ludom da si umišljam.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 10:47   #51
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Što bi vi napravili?
Udahnuo bih, s tim uglavnom ne griješiš.

Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Npr., mojoj frendici s kojom je onako ok, ali ne sjećam se kad su se čuli preko moba, je poslao poruku u vezi jedne zgode koja mu se nedavno dogodila, a takvo nešto bi obavezno poslao meni jer, kažem, bili smo dvije babe.
On te očigledno vara.

Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Osim tog, dosta puta je rekao, kad sam mu pričala o svojim i dečkovim problemima (koji je isto njegov prijatelj), da ne bi volio biti na njegovom mjestu.
Aha. Tu smo.

Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Join the club

Bila je doduše par dana prije nego što je nestao jedna zgoda koja ga je možda povrijedila. Naime, ja sam imala status na facebooku, nebitno kakav, on, ja i još par ljudi ga je komentiralo i onda se javio jedan moj prijatelj koji se nije slagao s nama. Taj se jako voli praviti pametan pa smo nas troje uzduž i poprijeko lamentirali, a on (taj treći, jelte) nas (mene i ovog mog izgubljenog prijatelja) je izvrijeđao na jedan dosta ružan način, njega čak gore nego mene. Ja ne pričam s njim trenutno zbog tog, ali možda su ga njegovi komentari ponukali da se odmakne. Vrijeđanje je bilo tipa da on samo u svoje komentare stavlja neke linkove (moglo se shvatiti tako da je previše na netu pa odgovara samo linkovima i primjerima s neta), da si gugla di je ženin klitoris (on je trenutno i dosta dugo single) itd. Iako smo se oboje smijali ovom koji nas je vrijeđao, tipa kako je pretjerao, kako ne možemo vjerovat da se tako zanio itd., možda ga je to navelo na razmišljanje da je prečesto na netu i da treba odmak. To bi bilo najlogičnije rješenje. Doduše, opet ostaje pitanje zašto mi to jednostavno ne može reći, zašto mi se ne javlja uopće i sl.
Rolajz.

Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Al moj najveći problem je uvijek bio što očekujem da ljudi reagiraju onako kako bi ja.
To bi bilo dosta nezgodno. Zamisli da nas svih 6-7 milijardica istovremeno želi otići na WC.

Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Preispitala se, nisam mogla napraviti ništa što bi ga ovako maknulo od mene. Palo mi je napamet da se možda naljutio jer sam 2 dana prije njegovog "nestanka" otišla na tulum jednog našeg zajedničkog prijatelja kojeg u zadnje vrijeme i nisam preferirala (dakle moguće da sam ispala licemjerna), a on nije bio pozvan, bila je samo određena grupa ljudi i ja sam full htjela da je on tamo, al nisam ja sad ovom mogla reć: e, daj pozovi i njega. I kad bolje razmislim, već mi je tu večer čudno odgovarao na poruke, mislila sam da se možda malo duraka, al ja u tom trenu nisam mogla ništa napraviti i mislila sam da će ga pustit. I onda ovo totalno odmicanje. I više ne znam s čim se šta povezano. Boli glava.
Zlipa, vrlo pubertetsko ponašanje za jednog studenta ovo tvoje. Svakoga zoveš prijateljem, pa se onda bolno čudiš što se ljudi usuđuju biti drugačiji od tvojih projekcija. Izvodiš fatalne zaključke temeljene na oskudnim podacima dobivenim iz izkriplizirane internetske komunikacije, onak, jesi li ti normalna?
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 12:47   #52
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post

Zlipa, vrlo pubertetsko ponašanje za jednog studenta ovo tvoje. Svakoga zoveš prijateljem, pa se onda bolno čudiš što se ljudi usuđuju biti drugačiji od tvojih projekcija. Izvodiš fatalne zaključke temeljene na oskudnim podacima dobivenim iz izkriplizirane internetske komunikacije, onak, jesi li ti normalna?
Vrrrlet je ozbiljan. Past će neka zgrada.
__________________
it's my Party, and I'll cry if I want to
gdja Castro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 15:42   #53
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Hoćeš reći, odgovaraš samo onima čija ti se mišljenja sviđaju?




Lik šalje poruke za dobro jutro, daj me nemoj jebat... i tebi to nikad nije bilo malo too much? vejki, vejki..

Imam i ja 'frenda' koji mi je slao poruke u ponoć o trivijama, pa sam ja to odmah srezala o početku i upitala ga dal i ostalim frendicama šalje ponoćne poruke?! Zanimljivo, slao ih je samo dok je bio na poslovnom putu. A kad dođe ženi u krevet, onda je muk. E onda sam ja njemu poruku poslala. On se naime kleo da smo samo frendovi i proglasio me ludom da si umišljam.
Ne, nemam problema s tuđim mišljenjima. Imam s onima koji me napadaju da sam ga vrtila oko malog prsta i da mi je pasalo da pleše oko mene. Kao prvo, imam dovoljno udvarača samih po sebi. Kao drugo, on mi nije nimalo fizički atraktivan da bi mi imponiralo što skače oko mene. Kao treće, da, stvarno sam mislila da smo prijatelji. A četvrto i najvažnije, sad sam u prekidu s dečkom i jako dobro to može znat i vidjet, pa ako je zaljubljen u mene, onda šta ne uleti sad i ponudi mi "podršku" i proba si "osigurat mjesto"? Šta ne bi bilo najlogičnije da se sad mota oko mene? Nema tu nikakve logike, eto.

Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Zlipa, vrlo pubertetsko ponašanje za jednog studenta ovo tvoje. Svakoga zoveš prijateljem, pa se onda bolno čudiš što se ljudi usuđuju biti drugačiji od tvojih projekcija. Izvodiš fatalne zaključke temeljene na oskudnim podacima dobivenim iz izkriplizirane internetske komunikacije, onak, jesi li ti normalna?
Ne zovem svakog prijateljem. Zovem one ljude koji mi nisu samo u bazi poznanika, s kojima ekšuli uživam pričati i s kojima se čujem svaki dan i ne pričamo samo o vremenu. To su mi prijatelji. Imam još i bolje i lošije prijatelje. Ne mogu reći da mi je on bio među boljim prijateljima što se tiče neke intimnije komunikacije i podrške, al samim tim što smo se čuli svaki dan bi ga svrstala u bolje jer se ni s najboljom prijateljicom ne čujem svaki dan. I vrrrlet, ne čitaš pažljivo. Mi smo se prvo počeli družiti "uživo", onda je počela internetska komunikacija, al išli smo skupa i u kino i na koncerte i na izložbe i na cuge i partije i slično. I to tako traje oko 2 godine. I kako to onda može biti izkriptalizirana internetska komunikacija?
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 16:07   #54
Quote:
gdja Castro kaže: Pogledaj post
Vrrrlet je ozbiljan. Past će neka zgrada.
jelda? i mene je štrecnulo...
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 16:40   #55
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Ne, nemam problema s tuđim mišljenjima. Imam s onima koji me napadaju da sam ga vrtila oko malog prsta i da mi je pasalo da pleše oko mene. Kao prvo, imam dovoljno udvarača samih po sebi. Kao drugo, on mi nije nimalo fizički atraktivan da bi mi imponiralo što skače oko mene. Kao treće, da, stvarno sam mislila da smo prijatelji. A četvrto i najvažnije, sad sam u prekidu s dečkom i jako dobro to može znat i vidjet, pa ako je zaljubljen u mene, onda šta ne uleti sad i ponudi mi "podršku" i proba si "osigurat mjesto"? Šta ne bi bilo najlogičnije da se sad mota oko mene? Nema tu nikakve logike, eto.
Pa zar nije?

Oke, blago tebi.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 13:22   #56
Quote:
gdja Castro kaže: Pogledaj post
Vrrrlet je ozbiljan. Past će neka zgrada.
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
jelda? i mene je štrecnulo...
Odjeb'te. Milo mi je ovo djevojče. Osim tega, ja san uvik ozbiljan, čak i kada nisan. Pogotovo onda.

Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Ne zovem svakog prijateljem. Zovem one ljude koji mi nisu samo u bazi poznanika, s kojima ekšuli uživam pričati i s kojima se čujem svaki dan i ne pričamo samo o vremenu. To su mi prijatelji. Imam još i bolje i lošije prijatelje. Ne mogu reći da mi je on bio među boljim prijateljima što se tiče neke intimnije komunikacije i podrške, al samim tim što smo se čuli svaki dan bi ga svrstala u bolje jer se ni s najboljom prijateljicom ne čujem svaki dan. I vrrrlet, ne čitaš pažljivo. Mi smo se prvo počeli družiti "uživo", onda je počela internetska komunikacija, al išli smo skupa i u kino i na koncerte i na izložbe i na cuge i partije i slično. I to tako traje oko 2 godine. I kako to onda može biti izkriptalizirana internetska komunikacija?
Ja da ne čitam pažljivo? Čitam i između redaka i brojeve stranica, te proučavam mrlje po listovima. Meni bi bilo kriplasto da se posvađam s nekime koga zovem prijateljem preko interneta. "Pičku materinu" ne možeš nikada napisati tako lijepo kako ju možeš izreći.


Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
A četvrto i najvažnije, sad sam u prekidu s dečkom i jako dobro to može znat i vidjet, pa ako je zaljubljen u mene, onda šta ne uleti sad i ponudi mi "podršku" i proba si "osigurat mjesto"? Šta ne bi bilo najlogičnije da se sad mota oko mene? Nema tu nikakve logike, eto.
Zato što mu je prijatelj, što je tebi prijatelj?

Ali, ne čini li ti se smiješno da nas pitaš koja je njemu menstruacija? Odeš do njega i pitaš ga ako te to toliko muči. Čovjek je možda obolio od najobičnije shizofrenije, a ti ga razvlačiš po forumu kao da je svjesno malouman.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 13:39   #57
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
a i bio je period kad smo oboje bili single pa ak tad nije pokazao interes, ne vidim zašto bi sad. Osim tog, dosta puta je rekao, kad sam mu pričala o svojim i dečkovim problemima (koji je isto njegov prijatelj), da ne bi volio biti na njegovom mjestu.
Quote:
četvrto i najvažnije, sad sam u prekidu s dečkom i jako dobro to može znat i vidjet, pa ako je zaljubljen u mene, onda šta ne uleti sad i ponudi mi "podršku" i proba si "osigurat mjesto"? Šta ne bi bilo najlogičnije da se sad mota oko mene? Nema tu nikakve logike, eto.
pa rekao je da to ne želi. Garant čeka da se stvari smire, pa da si ti nađeš drugog tipa, pa da onda opet budete najbolji pajde.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 14:08   #58
vrrlet, slabo čitas

Ona ga je pitala, a njegov odgovor je bio "e pa sad ti necu reci"
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 14:14   #59
a gle, ako je zatreskan u tebe, što bi sitni znaci pažnje odavali, ali i ne trebaju, možda mu je bed radi tvog prekida s dečkom, jer zna da želi tebe, pa bi mu to u jednu ruku bilo izdavanje njega, njegovog frenda, tvog ex-a

da li se to poklapa, vaš prekid/svađa sa njegovim nestankom?
__________________
:)
smile4me is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 14:24   #60
kakvi prijatelji jebote,vi današnji ljudi ste stvarno ošli u ku...! kaže prijatelj a komuniciraju prek interneta,sms,mms,fejsbuka,to se danas zove prijateljstvo??? jadni vi ,nema vam spasa
Mesar is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:54.