Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2010., 13:20   #1
Emocionalna nestabilnost

evo jedne stvari koju ja sama sebi ne mogu objasniti
on (ili ona, nije bitno) je bio duboko povrijedjen nekoc davno i on/ona ne mogu preci preko toga i zato nisu u stanju voljeti nekoga
cekaj stani malo, zar to znaci da ja nisam bila prije povrijedjena i da sam uvijek sve dobivala na pladnju? da ja nisam normalna zato sto sam presla preko toga i odlucila uzeti svoj zivot u svoje ruke? ili da sam možda emocionalno zrelija od većine kvazi ljubavnih žrtava i da znam živjeti i voljeti?

jel to danas grijeh? da li se to danas smatra nenormalnim? i "normalni" smo samo ako smo psihicki i emotivno osakaćeni? da ne spominjem koliko je to danas cool i emo i in imati psihicke i emocionalne poremećaje

pa dobro kuda ovaj svijet ide? netko tko je imao relativno sretno i normalno djetinjstvo, ciji roditelji hvala bogu nisu razvedeni i netko tko je dovoljno sazrio da pređe preko svih sranja koje su mu se u životu desile se smatra nenormalnim???!!!!
jer je cool cviliti o životu, povući par lajni svaku noć i pisati suicidalne pjesme koje ne bi ni polumozgovnog goluba natjerale u depresiju a kamoli čovjeka zdravog razuma

da dobro život je sranje, ljudi su svinje, i svi cemo prije ili kasnije završiti 6 feet under i za pet godina cemo pasti u zaborav
fucking deal with it!!!!!
veseli se tome sto je danas napokon sunce zasjalo, tome sto te automatska blagajna u mercatoru nije zasula zutim kovanicama, tome sto te doma ceka rucak na stolu, tome sto ti se pas veseli ko bogu dragome, tome sto imas prijatelja, tome sto imas nekoga tko te bezuvjetno voli a ti si sve u stanju upropastiti zbog cega? zbog proslosti? pa čovječje božji kako te nije sram?!!!
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 13:24   #2
Ma to ti se samo tako kaže, nedovoljno si mu napeta, pa onda ovak ispada da je jadan teško povrijeđen i duboko osjećajan i da nije problem u tebi nego u njemu.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 13:28   #3
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Ma to ti se samo tako kaže, nedovoljno si mu napeta, pa onda ovak ispada da je jadan teško povrijeđen i duboko osjećajan i da nije problem u tebi nego u njemu.
ne radi se o meni
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 13:30   #4
nebitno o kome se radi, no Vrrrlet je u pravu.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 13:32   #5
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
ne radi se o meni
Znam, radi se o tvojoj prijateljici.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 13:37   #6
Uzmimo da ovo nije klasična odjebadarska fora,
koji ti kuki znaš što je tko prošao i kakve je to posljedice ostavilo
na njega/ nju?
Jel te okupira svojom emocionalnom sjebanošću ili tek nestabilnošću?
Jel ti ugrožava osobni mir?

Jer ako je odgovor na bilo koje od postavljenih pitanja - ne, onda zaista
ne shvaćam odakle ti drskosti nekoga pozivati na red zbog toga što
nije emocionalni robotiko koji se samo resetira svaki puta kada ga nešto
u životu pogodi.
Nisi u njegovoj koži i nemaš pojma kakve njega potencijalne brige more,
muče ili kakve on probleme ima, te kako se s njima nosi ili ne nosi,
a ako ovako nastupaš, nije niti čudno. Ljudi su različiti.
Stvarno si empatična pun kurac
Frea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 13:50   #7
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
evo jedne stvari koju ja sama sebi ne mogu objasniti
on (ili ona, nije bitno) je bio duboko povrijedjen nekoc davno i on/ona ne mogu preci preko toga i zato nisu u stanju voljeti nekoga
cekaj stani malo, zar to znaci da ja nisam bila prije povrijedjena i da sam uvijek sve dobivala na pladnju? da ja nisam normalna zato sto sam presla preko toga i odlucila uzeti svoj zivot u svoje ruke? ili da sam možda emocionalno zrelija od većine kvazi ljubavnih žrtava i da znam živjeti i voljeti?

jel to danas grijeh? da li se to danas smatra nenormalnim? i "normalni" smo samo ako smo psihicki i emotivno osakaćeni? da ne spominjem koliko je to danas cool i emo i in imati psihicke i emocionalne poremećaje

pa dobro kuda ovaj svijet ide? netko tko je imao relativno sretno i normalno djetinjstvo, ciji roditelji hvala bogu nisu razvedeni i netko tko je dovoljno sazrio da pređe preko svih sranja koje su mu se u životu desile se smatra nenormalnim???!!!!
jer je cool cviliti o životu, povući par lajni svaku noć i pisati suicidalne pjesme koje ne bi ni polumozgovnog goluba natjerale u depresiju a kamoli čovjeka zdravog razuma

da dobro život je sranje, ljudi su svinje, i svi cemo prije ili kasnije završiti 6 feet under i za pet godina cemo pasti u zaborav
fucking deal with it!!!!!
veseli se tome sto je danas napokon sunce zasjalo, tome sto te automatska blagajna u mercatoru nije zasula zutim kovanicama, tome sto te doma ceka rucak na stolu, tome sto ti se pas veseli ko bogu dragome, tome sto imas prijatelja, tome sto imas nekoga tko te bezuvjetno voli a ti si sve u stanju upropastiti zbog cega? zbog proslosti? pa čovječje božji kako te nije sram?!!!
Ljudi su sjebani.
Deal with it
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 13:56   #8
Zapravo, da. Danas bez jednog generalno sjebanog perioda u životu jednostavno nisi dovoljno kul.
To je neka reversed seniorship fora valjda. Nema više poštovanja prema starijima zbog iskustva, pa se preuveličavaju neka iskustva mladih.

Jebiga, pomiri se s tim da jaki opstaju, al su ankul
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 13:59   #9
zar nije ovakva tema bila nedavno, barbie, i to tvoja?

ljudi vole pričati o tužnim danima svog života kad treba i kad ne treba, jer je lakše pozivati se na to kao na ispričnicu nego odrasti i preuzeti odgovornost za svoj život.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 14:11   #10
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
zar nije ovakva tema bila nedavno, barbie, i to tvoja?

ljudi vole pričati o tužnim danima svog života kad treba i kad ne treba, jer je lakše pozivati se na to kao na ispričnicu nego odrasti i preuzeti odgovornost za svoj život.
Koji to ljudi?
Svi ljudi, radili ste anketu, vi, uravnoteženi?

Mislim da ne vole svi ljudi pričati o tužnim danima svog života svima.
Nekima je lakše kada svoje probleme podijele sa čitavim svijetom,
drugi drže u sebi dok jednom ne puknu, treći su sami sebi dovoljni,
pa se resetiraju dok si rekao kex itd.

Međutim, ljudi u različiti.
Postoje osobe koje sve primaju srcu, postoje debelokošci
koje ne jebe apsolutno ništa i još milju takvih kombinacija, ali izuzetno je jadno uzimati si za pravo određivati
dozvoljeni prag patnje ( o omalovažavanju iste da ne govorim) ili nivo i način nošenja s određenim emocionalnim porazima
dok god osoba koja pati ili je emocionalno neuravnotežena ne ugrožava naš osobni mir mimo naše želje.
Frea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 14:11   #11
Quote:
Frea kaže: Pogledaj post
Uzmimo da ovo nije klasična odjebadarska fora,
koji ti kuki znaš što je tko prošao i kakve je to posljedice ostavilo
na njega/ nju?
Jel te okupira svojom emocionalnom sjebanošću ili tek nestabilnošću?
Jel ti ugrožava osobni mir?

Jer ako je odgovor na bilo koje od postavljenih pitanja - ne, onda zaista
ne shvaćam odakle ti drskosti nekoga pozivati na red zbog toga što
nije emocionalni robotiko koji se samo resetira svaki puta kada ga nešto
u životu pogodi.
Nisi u njegovoj koži i nemaš pojma kakve njega potencijalne brige more,
muče ili kakve on probleme ima, te kako se s njima nosi ili ne nosi,
a ako ovako nastupaš, nije niti čudno. Ljudi su različiti.
Stvarno si empatična pun kurac
LMFAO
sorry al ovo me bas dobro nasmijalo

nitko ne narušava moj osobni mir nego čisto iz znatiželje želim čuti tuđa mišljenja na tu temu i nisam nikoga vrijeđala te zato ne vidim razloga da se mene vrijeđa ali opet to je tvoje apsolutno pravo tako da ne bi dalje komentirala tvoju isključivost...grozna osobina btw

ja apsolutno razumijem i prihvaćam to da je netko prošao razne stvari u životu ali isto tako mislim da je svakome njegova bol najteža kolko god se nekome možda nešto cinilo apsurdnim
ali isto tako mislim da je nerazumno raditi sam od sebe žrtvu vlastitih emocija i vlastite prošlosti i dopuštati da ti to upropastiti potencijalnu predivnu stvar koja ti je pred očima
to je to sto sam htjela reci
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 14:17   #12
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
LMFAO
sorry al ovo me bas dobro nasmijalo

nitko ne narušava moj osobni mir nego čisto iz znatiželje želim čuti tuđa mišljenja na tu temu i nisam nikoga vrijeđala te zato ne vidim razloga da se mene vrijeđa ali opet to je tvoje apsolutno pravo tako da ne bi dalje komentirala tvoju isključivost...grozna osobina btw

ja apsolutno razumijem i prihvaćam to da je netko prošao razne stvari u životu ali isto tako mislim da je svakome njegova bol najteža kolko god se nekome možda nešto cinilo apsurdnim
ali isto tako mislim da je nerazumno raditi sam od sebe žrtvu vlastitih emocija i vlastite prošlosti i dopuštati da ti to upropastiti potencijalnu predivnu stvar koja ti je pred očima
to je to sto sam htjela reci
Ne znam što je tebe toliko jako uvrijedilo u mom postu, ali jedinu isključivost i netoleranciju u konkretnom slučaju vidim kod tebe
Što me suviše i ne bi čudilo, da upravo ti nisi tražila empatiju pred par mjeseci kad se ispostavilo da si izdala frendicu jer nisi mogla držat usta zatvorenim, tako da...olabavi malo s osudama i imijavanjem tuđih emocionalnih bravura i neuravnoteženosti jer nikad ne znaš kad bi se mogla naći u sličnoj situaciji i promatrati je sasvim drugačijim očima



Quote:
jel to danas grijeh? da li se to danas smatra nenormalnim? i "normalni" smo samo ako smo psihicki i emotivno osakaćeni? da ne spominjem koliko je to danas cool i emo i in imati psihicke i emocionalne poremećaje
Frea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 14:23   #13
Quote:
Frea kaže: Pogledaj post
Ne znam što je tebe toliko jako uvrijedilo u mom postu, ali jedinu isključivost i netoleranciju u konkretnom slučaju vidim kod tebe
Što me suviše i ne bi čudilo, da upravo ti nisi tražila empatiju pred par mjeseci kad se ispostavilo da si izdala frendicu jer nisi mogla držat usta zatvorenim, tako da...olabavi malo s osudama i imijavanjem tuđih emocionalnih bravura i neuravnoteženosti jer nikad ne znaš kad bi se mogla naći u sličnoj situaciji i promatrati je sasvim drugačijim očima

ne znam Frea, ovo prepucavanje ne vodi nikamo
al nema razloga da se držiš tolko visoko
nitko nije poticao nikakvu svađu i nitko nikoga ne ismijava a tvoj prvi post sam doživjela kao uvredu
možda se varam
i da oprosti ako sam te ičime povrijedila, nije mi to bila namjera
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 14:27   #14
Sve pet, oprosti i ti ako si se našla uvrijeđena mojim postom, nije mi namjera bila vrijeđat
Frea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 14:29   #15
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
zar nije ovakva tema bila nedavno, barbie, i to tvoja?

ljudi vole pričati o tužnim danima svog života kad treba i kad ne treba, jer je lakše pozivati se na to kao na ispričnicu nego odrasti i preuzeti odgovornost za svoj život.
e pa upravo o tome pricam...kad je bila ta tema? senilna sam
dodje s godinama
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 14:32   #16
Quote:
Frea kaže: Pogledaj post
Sve pet, oprosti i ti ako si se našla uvrijeđena mojim postom, nije mi namjera bila vrijeđat
ma sve pet, krivo smo se razumjele i to je to, nis strasno
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 15:18   #17
Quote:
Frea kaže: Pogledaj post
Koji to ljudi?
Svi ljudi, radili ste anketu, vi, uravnoteženi?.
ljudi koji vole pričati. kakvi svi ljudi, kaj briješ..

Quote:
Frea kaže: Pogledaj post
Mislim da ne vole svi ljudi pričati o tužnim danima svog života svima.
Nekima je lakše kada svoje probleme podijele sa čitavim svijetom,
drugi drže u sebi dok jednom ne puknu, treći su sami sebi dovoljni,
pa se resetiraju dok si rekao kex itd.

Međutim, ljudi u različiti.
Postoje osobe koje sve primaju srcu, postoje debelokošci
koje ne jebe apsolutno ništa i još milju takvih kombinacija, ali izuzetno je jadno uzimati si za pravo određivati
dozvoljeni prag patnje ( o omalovažavanju iste da ne govorim) ili nivo i način nošenja s određenim emocionalnim porazima
dok god osoba koja pati ili je emocionalno neuravnotežena ne ugrožava naš osobni mir mimo naše želje.
ovo mi je u rangu horoskopa "ponekad volite biti u društvu a ponekad baš imate potrebu ostat doma sami" "ja sam za mir u svijetu i spasimo delfine"

veliš, ljudi su različiti? ma daj?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 15:40   #18
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
ali isto tako mislim da je nerazumno raditi sam od sebe žrtvu vlastitih emocija i vlastite prošlosti i dopuštati da ti to upropastiti potencijalnu predivnu stvar koja ti je pred očima
to je to sto sam htjela reci
Ma to su paraziti, oni koji vole biti žrtva i koji vole da ih drugi sažalijevaju. Onaj tko prođe pravu bol taj o njoj neće baš tako lako razgovarati.
Meni je veći kul čovjek kojeg imam pored sebe, koji je prošao u životu doslovno sito i rešeto, koji se sam odgojio i sam stasao u jednu zrelu osobu, a na njemu se to ne vidi nit ikad o tome priča.

E takvim se ljudima divim, a ne ovima kaj cmolje na svaki kuratz.

Pusti Freu, žifčana je u posljednje vrijeme.
Skače gdje treba i ne treba.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 16:25   #19
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
a ne ovima kaj cmolje na svaki kuratz.
Meni su uvijek govorili plači, plači, manje ćeš pišat.
Nikolajevna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 16:28   #20
Ispucavanje je jedno, cmoljenje drugo.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:38.