Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2003., 14:32   #41
hvala na rijecima podrske, hebi ga opameticu se ja...ali uopce nemam zeludac ili jednostavno ne mogu razmisljat osvetnicki..ja jos uvijek naivno vjerujem da sve dodje na svoje i svak dobije sto zasluzuje....
terresy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2003., 15:41   #42
ako ti je dobra prijateljica ili si je dosada takvom smatrala, otvoreno s njom porazgovaraj, na miran i korektan način, ljudski joj daj do znanja što te smeta i da ti se to ne sviđa, samo bez povišenih tonova
bar ćeš joj dati do znanja da znaš za njene skrivene igre, a njoj će biti jasno ak ne prestane s istima zašto ju ubuduće ignoriraš

ne postupaj osvetnički, već otvoreno i prijateljski...još jednom
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 06:43   #43
Quote:
Sandra October kaže:
o kako fuckin instinito

znaš onu, pomozi sirotu na svoju sramotu?
e to jos nisam cula al je dobro
mala_slatka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 10:30   #44
Re: "prijateljica" - kuja!!!

Quote:
terresy kaže:
savjet molim:
moja jako dobra prijateljica, koju sam dovela u firmu i kojoj sam pomogla da dogura daleko, potrudila se da mi zabije noz u ledja. Sta je posrijedi: ona vec godinu dana rovari protiv mene na svim razinama, i ja to tek danas doznam. A ja sam joj osim posla rjesavala probleme sa frajerom, familijom, opcenito ono sto prava prijateljica obicno od sveg srca moze pomoci. I danas saznam da je kuja isplela mrezicu kojem me pokusava maknuti s pozicije, podmece mi mine na svakom koraku, a ja naivna krava zivim u uvjerenju da smo si dobre.
Sad, sta napraviti?
možeš se jebat. to ti je tak jer miješaš prijatelje i posao. takvo mješanje svjetova je rizično i uvijek rezultira jednom krajnosti... ili je sve super i poslovna suradnja i prijateljstvo i divno, krasno i bajno ili sve ode u kurac kao što je tebi otišlo. hebiga, na greškama se nauči puno toga...

hoćeš da sredim da je pregazi crveni jugić?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 10:37   #45
Quote:
terresy kaže:
on daje sve od sebe da me ocrni
Možda je sve krenulo od njega koliko je meni poznato, muški se baš ne miješaju u ženske čarke
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 14:24   #46
Re: "prijateljica" - kuja!!!

Quote:
terresy kaže:
savjet molim:
moja jako dobra prijateljica, koju sam dovela u firmu i kojoj sam pomogla da dogura daleko, potrudila se da mi zabije noz u ledja. Sta je posrijedi: ona vec godinu dana rovari protiv mene na svim razinama, i ja to tek danas doznam. A ja sam joj osim posla rjesavala probleme sa frajerom, familijom, opcenito ono sto prava prijateljica obicno od sveg srca moze pomoci. I danas saznam da je kuja isplela mrezicu kojem me pokusava maknuti s pozicije, podmece mi mine na svakom koraku, a ja naivna krava zivim u uvjerenju da smo si dobre.

Sad, sta napraviti?
strasno, u svakom slučaju-čuvaj se!
 
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 14:45   #47
Quote:
soks kaže:
koliko je meni poznato, muški se baš ne miješaju u ženske čarke
da da, ko prstom u oko!
sve se pitam jel ovo ženski il muški forum, ni jedna tema ne prođe bez njihovih komentara, savjeta, upadica, prijedloga i da ne nabrajam dalje...još malo pa će nam počet preporučavat i koja hidratantna krema najbolje paše za koju kožu

meni ne smetaju, bio je to samo moj komentar na gore rečeno
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2003., 19:34   #48
i? kaj je na kraju bilo s prijateljicom?
__________________
Let the game begin...
Bell@ Baggins * is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2003., 20:19   #49
citajuci topic na Poslu i karijeri, cini se da nam teresy ima problema i sa sefom i poslom generalno
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:59.