Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2003., 21:34   #61
Quote:
sloboda kaže:
Female Orgasm

Baby Boy:
Female orgasm will be helpful at the same time as or, better yet, just before the male orgasm....
Ovako je bilo u vremenu začeća moga dječačića i to 14. dana ciklusa od 28/29. Ne znam koliko je bitno vrijeme začeća za spol, ali mislim da je općenito za začeće najbitniji orgazam.

LaPerla, jesi li sigurna da ćeš moći podnijeti eventualne prigovore na tvoj račun od tvoga dragoga ako se začne djevojčica, tj. da bi on bio dobar otac i ženskom djetetu?
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2003., 21:55   #62
Uh drage moje zelje njegove su jedno a stvarnost drugo, dakle ko ga yebe.

Ja samo znam da meni nije bitno da li je musko ili zensko voljela bi mu pomoci u "taktici" barem za prvi put i to je sve.Cura ce biti moja a nece ni njemu biti mrsko znam ja njega folira se bezveze. Moja majka ima 2 sina i mene i ne prode telefonski razgovor a da mi ne kaze koliko je srerna sto ima mene i sto zali sto mudonje nisu cure
LaPerla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2003., 06:21   #63
Joj molim te nemoj vise cura je moja a decko njegov, dijete treba biti vase!!!
P.S: Napisala sam najpristojnije sto sam mogla jer kad me nesto iznervira ne biram rijeci, molim da se to uzme u obzir.
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2003., 11:17   #64
Quote:
LaPerla kaže:
On zeli zensko meni da se nade pri ruci ali se boji odgoja, naziva curice pravim andjelima kad su male i vekim problemom i brigom kada odrastu eto to je razlog nis vise. [/B]

"zensko za da se nadje pri ruci"
odrasle djevojcice problem (za razliku od djecaka)
"boji se odgoja"




nemogu da vjerujem da jos ima zena koje kupuju ovakve stavove (i zive sa takvim blagoreceno primitivcima)

izvini perla nisam se mogla suzdrzat
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2003., 18:26   #65
Penelopa
Za ime Boga pa naravno da bi bilo nase, osobno znam da je mene moja majka gotivila i gotivi vise nego 2 sina koja ima a isto tako i otac.Ne kazem da me vole vise ili manje ali malena razlika postoji. Zasto? Da li je ok ili ne? Ne znam. Nisam roditelj pa se ne smatram pogodnom za osudu ili opravdanje slicnih postupaka.

Septembar,
Konverzacija na temu zensko-musko je bila "figurativna", njegovi strahovi oko zenske djece potjecu iz losih iskustava strina i striceka u odgajanju zenske djece,nema apsolutno nikakve veze sa "kupovanjem" ili "ne kupovanjem" stavova ovo su ciste obiteljske cinjenice.

ne ljutim se na vase reakcije, kada procitam post od pocetka mozda i zvuci "blago receno primitvno" zato ise i trudim da objasnim.....samo trudna da ne ostanem
LaPerla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2003., 19:08   #66
Quote:
LaPerla kaže:
[B
Cura ce biti moja a nece ni njemu biti mrsko znam ja njega folira se bezveze.
[/B]


Obadvoje ste glupi u tri p. m. Dobro da ste se sreli.
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 10:32   #67
zensko za da se nadje pri ruci ...

stvarno je "divno" kako se ovakvi ljudi baš lijepo pronađu, jer da je tvoj mužić tu rečenicu izgovorio nekoj drugoj (čitaj: normalnoj i zreloj ženi) poslala bi ga u PM, a vidiš kako si ti to lijepo primila!
Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 15:47   #68
Svako zensko dijete u bilo kojoj obitelji primitivnoj ili naprednoj se nade pri ruci majci. Obzirom da "povracate" na pojam "da se nadje pri ruci" ovo bi bila definicija pa ako niti jedna od vas sto se zgrazavate ne pronade sebe u barem u jednoj ako ne i u svim definicijama onda ste vi nesto specijalno bile odrastajuci u obiteljskom domu


*oprati posudje*
*ljustiti krumpir*
*usisati kucu*
*pomoci majci naviklati kosu*
*pripaziti mladjeg brata ili seku*
*obrisati prasinu* i slicne sitne kucne poslove.
LaPerla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 16:42   #69
Ako se kroz ovo definise zensko dete u porodici onda svaka cast
Joshimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 17:59   #70
LA Perla,ja imam muza kojeg je njegova mama naucila da bude kao to tvoje zensko djete(osim viklanja kose)i sva su joj djeca takva bez obzira na spol.KAd bi nase majke u HR odgajale svoje sinove tako da budu ravnopravna pomoc u kuci a ne mamini razmazeni sinovi ,bilo bi nama zenskama puno lakse s njima u buducnosti.Tu su muski malo drugacije odgojeni,uglavnom se svi znaju brinut za sebe jer mamice ostanu jako daleko vec nakon srendje skoleJako puno nasih muskih je totalno invalidno sto se tice kucnih poslova,a za sve to je samo odgoj kriv.NAdam se da ti LA PErla ne ces bit jedna od tih mama
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 18:35   #71
Quote:
Rita kaže:
Jako puno nasih muskih je totalno invalidno sto se tice kucnih poslova,a za sve to je samo odgoj kriv.NAdam se da ti LA PErla ne ces bit jedna od tih mama
A ja se kladim da hoce. Zena koja napravi onakav spisak da bi objasnila sto znaci biti majci pri ruci, stvarno strasno
Znas LaPerla, nije bilo potrebno objasnjavati, jer bas smo na to i mislile kada smo se zgrazale.
viky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 22:43   #72
Quote:
Joshimi kaže:
Ako se kroz ovo definise zensko dete u porodici onda svaka cast
ako se ovako definira žensko dijete onda ja nisam žensko
326 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 23:51   #73
Quote:
LaPerla kaže:
Svako zensko dijete u bilo kojoj obitelji primitivnoj ili naprednoj se nade pri ruci majci. Obzirom da "povracate" na pojam "da se nadje pri ruci" ovo bi bila definicija pa ako niti jedna od vas sto se zgrazavate ne pronade sebe u barem u jednoj ako ne i u svim definicijama onda ste vi nesto specijalno bile odrastajuci u obiteljskom domu


*oprati posudje*
*ljustiti krumpir*
*usisati kucu*
*pomoci majci naviklati kosu*
*pripaziti mladjeg brata ili seku*
*obrisati prasinu* i slicne sitne kucne poslove.
Ma nije uopce problem u tome da se naprave sve ove stvari s popisa i jos puno vise ako treba.
Ne stima ti ideja da bi takve stvari bile rezervirane za zensku djecu i da se zenska djeca prave s namjeram "da se nadju s majci pri ruci". Za takve ideje evo ti i od mene
Pink Lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2003., 07:18   #74
Quote:
Rita kaže:
Jako puno nasih muskih je totalno invalidno sto se tice kucnih poslova, a za sve to je samo odgoj kriv.
Ma jeste li primjetili kako smo mi uvijek bilo kao izrazito patrijahalno drustvo, a kad malo pogledate ipak su zenske te koje drze sve konce u rukama.
splicanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2003., 11:29   #75
Talking ne mogu se vise suzdrzavati

original:

Quote:
LaPerla kaže:
Svako zensko dijete u bilo kojoj obitelji primitivnoj ili naprednoj se nade pri ruci majci. Obzirom da "povracate" na pojam "da se nadje pri ruci" ovo bi bila definicija pa ako niti jedna od vas sto se zgrazavate ne pronade sebe u barem u jednoj ako ne i u svim definicijama onda ste vi nesto specijalno bile odrastajuci u obiteljskom domu


*oprati posudje*
*ljustiti krumpir*
*usisati kucu*
*pomoci majci naviklati kosu*
*pripaziti mladjeg brata ili seku*
*obrisati prasinu* i slicne sitne kucne poslove.
uz moje preinake:
Svako dijete u bilo kojoj obitelji se nade pri ruci roditeljima da im pomogne u kucanstvu.

(tu cu stat jer ako nastavim, bojim se za posljedice )

ps: ja sam bila specijalno dijete, naime s obzirom da sam zensko, nije se smatralo da mi je svrha biti "pri ruci". moji roditelji su suludo mislili da sam ja kao i oni, dostojno ljudsko bice
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2003., 13:23   #76
Quote:
LaPerla kaže:

*oprati posudje*
*ljustiti krumpir*
*usisati kucu*
*pomoci majci naviklati kosu*
*pripaziti mladjeg brata ili seku*
*obrisati prasinu* i slicne sitne kucne poslove.

LaPerla, ovo gore su tvoje rijeći. A sad pažljivo i višeputa pročitaj ovo što je napisala draga naša Nat:

Quote:
nataniel kaže:

A kada sam intenzivno sanjala o djetetu - uvijek je to bila jedna "pishulja", paklena pishulja, koja bi svijet naglavce okrenula
Koja bi uvela svoja pravila, ili koja bi natjerala "pravila" da prate nju, a ne ona njih.

O jednoj curici sam uvijek sanjala.Opakoj curici. I dobroj curici.
Neobuzdane kose i sivih ochiju.
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2003., 13:32   #77
pa nemamo svi ista ocekivanja od klinaca
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2003., 13:36   #78
Quote:
luca kaže:
pa nemamo svi ista ocekivanja od klinaca
Znam, ali kad već sanjamo više mi se sviđa san od Nat.

A i paklena pišulja bi sigurno ponekad mami oprala suđe, bar za 10 kn.
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2003., 13:40   #79
Quote:
Tija kaže:
Znam, ali kad već sanjamo više mi se sviđa san od Nat.

A i paklena pišulja bi sigurno ponekad mami oprala suđe, bar za 10 kn.
pa nisu sve mame ko Nat i ti. zakonom je dozvoljeno SVAKOME da bude roditelj

ja od mojeg potencijalnog klinca nista ne ocekujem. zelim mu da bude zdravo i sretno i po mogucnosti dobro ljudsko bice. ostalo su (da ostanem pristojna) trivijanosti
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2003., 13:42   #80
Moj Junior ne MORA niti smece odnijeti. Ako mu se da - odnese. Ako ne, odnesem ja. Pa shto.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:19.