Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2003., 20:23   #121
Quote:
M@3X kaže:
To pogoduje muskim spermicima,koji su sporiji.Jer sto je veca razdaljina oni vise zaostaju u odnosu na zenske.
nisu li "muški" spremići brži?!
326 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2003., 21:17   #122
Quote:
Kiki kaže:
A zasto tako mislis?
Ne vidim da ja ista bolje perem pod nego moj brat. Zapravo, kad bolje pomislim, ja sam vjerojatno traljavija od njega. I spretnija sam u kompjuterima (tradicionalno muska domena) o kojima on pojma nema.
Ja bolje perem od moje sestre.

A ona je spretnija u kompjuterima (tradicionalno muska domena) o kojima ja pojma nemam.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2003., 21:18   #123
Quote:
top. kaže:

Moj tatek se svojski trudio napraviti sina , pa ko iz inata vidi vraga nas tri pišulje odustal je nakon mene , premda je pokušal na sve naćine od mene dečka narediti , al ni išlo
Nisam se vise ovdje htjela javljati, ali ovo me ponukalo. Tvoj stari mozda je zelio sina i vjerujem da ima jos takvih, ali moj je zelio samo djete bez obzira na spol. Inace, on je imao samo bracu i cesto bi u sali rekao, prije nego sam se rodila, da mu je dosta muskih i da bi rado zensko djete.
Ne znam ni jedan razlog zasto bi roditelj vise zelio musko ili zensko djete, pogotovo u danasnje vrijeme. Ne vjerujem da ti teorija, da nas ne bi bilo da su roditelji mogli birati, bas drzi vodu. Odnosno, u tvom slucaju drzi, ali generalno ne.
viky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2003., 21:27   #124
Imam 40 godina.

Kad sam se trebala roditi, moji roditelji imali su smishljeno samo ZHENSKO ime.

Osam i pol godina kasnije zacheta je moja sestra.

Roditelji su opet imali samo zhensko ime smishljeno.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2003., 21:37   #125
Znam da je pomalo offtopic ali ovo moram napisati jer je samo jos jedan od dokaza kako bolesna zelja roditelja za muskim djetetom moze stvoriti traume zenskom djetetu.
Prije godinu dana sam upoznala curu koja se zove Nebojsa Cura je bila puna kompleksa i istinski je mrzila sve muskarce. Odlazi jos uvijek psihijatru, ali sada je vec pomalo pocela sredivati zivot i promjenila je ime.
viky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2003., 22:25   #126
A jedan stariji gospon, neka javna ličnost bio, zvao se LJERKO, jer njegovi nisu htjeli odustat bar od imena. To je ispričao sa smješkom na TV!

Btw, moj dragi (Dalmoš) isto imao neke ideje o muškim poslovima, a onda ga sinak demantirao od malih nogu. Htio raditi sve kao i mama i tata.

Danas nema problema s muškim ili ženskim poslovima u kući. Fino zove za recept, ako kuha nešto što nije dugo kuhao. A kuha onaj tko prvi dođe s posla kući ili prema obavezama izvan kuće.

Da, i tata mu kuha. I bolje je znao o kuhanju kad se oženio jer je rastao uz mamu, za razliku od mene.

Nikad mi nije bilo jasno, zakaj se svadil s menom oko sinovih "muških" poslova u kući, kad sam ja bila vještija sa šrafcigerom od njega.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2003., 23:02   #127
Quote:
top. kaže:
Ha recept za dečka?? jebate kad bi to postojalo , drage moje vi tu kak ni ja nebi bile , jer bi sve mi pimpeka med nogami imale jer svi bi muški samo sinove , sam neznam ko bi ih rađao.
Moj tata je htio kcer! I ja sam jos k tome jedino dijete (dakle, nije bilo nezadovoljstva ni dodatnih pokusaja). Uopce nije htio smisljat musko ime, isto k'o starci od magic.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2003., 00:34   #128
I moj je tata zadovoljan nama curkama. Evo ja npr. vise volim prat auto nego sudje. I sama si sredjujem bicikl. Moja sestra je toliko nespretna da je svi zelimo sto dalje, a ne "pri ruci".
Kad smo kod želja...znam za jednu obitelj di su se u zadnjih 100 godina (doslovno) rađali samo sinovi i totalno vec pate za jednom curicom. Kad je zena najmlađeg ostala trudna drugi put (prvi put je naravski rodila sina!) rekli su joj na ultrazvuku da nosi curu. Cijela obitelj je slavila. A zena na kraju opet rodila dečka (mali "pokvarenjak" je cijelo vrijeme "skrivao" pišulinca pa se nije vidio na ultrazvuku). E to je bilo razočaranje
Pink Lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2003., 12:32   #129
Za 326 - navodila sam sta je pisalo u tim novinama "Moja beba" i koje je bilo njihovo tumacenje toga.

Y jesu brzi (valjda,tako kazu).

Na netu sam nasla ovo objasnjenje o tome kako povecati sanse da zacnete djevojcicu ili djecaka...

Quote:
Metodi izbora pola, nastoje da favorizuju X ili Y spermu, ali nijedan nije pouzdan. Oni se zasnivaju na opažanju da se Y sperma brže kreće i da se lakše oštećuje u kiseloj sredini vagine od X sperme, dok se s druge strane pokazalo da X sperma živi duže i osetljivija je na baznu sredinu grlića materice i jajovoda.

Tehnika koja se ovde preporučuje zasniva se upravo na razlici u osetljivosti X i Y sperme na kiselu i baznu sredinu. Ukoliko želite devojčicu, pre odnosa koristite blago kiseli tuš, dve kašike belog sirćeta u četvrtini mlake vode i dopustite plitku penetraciju penisa tako da sperma može duže vremena provesti u kiseloj sredini vagine, budite u položaju sa partnerom licem u lice i izbegavajte orgazam, koji povećava baznu reakciju u vašoj vagini. Ukoliko pak želite dečaka, koristite alkalni tuš, dve kašike sode bikarbone u prahu u četvrt litra vode i promenite ostale uslove. Nijedan od ovih metoda vam ne garantuje uspeh, ali uvećavaju šanse.
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2003., 00:37   #130
nemoj kasnije da bude....

Žene se stalno žale kako devet mjeseci nose djete.
Pitam ja njih: - A gde je ono bilo prije toga?!
JaBitTe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2003., 04:26   #131
Re: nemoj kasnije da bude....

Quote:
Originally posted by JaBitTe
Žene se stalno žale kako devet mjeseci nose djete.
Pitam ja njih: - A gde je ono bilo prije toga?!
Pa prije toga nije bilo djeteta!

Bio je spermic i bila je jajna celija...
Spermic kod njega,jajna celija kod nje...
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2003., 12:24   #132
Re: Re: nemoj kasnije da bude....

Quote:
Originally posted by M@3X
Bio je spermic i bila je jajna celija...
Spermic kod njega,jajna celija kod nje...
Ovo me podsjetilo na jedan vic.

Hvale se tri klinca koji se moze sjetiti sto dalje u djetinjstvo.

Prvi veli da se moze sjetit prvog dana skole.

- To nije nista - kaze drugi - ja se sjecam prvog dana vrtica.

- To nije nista - ponosno kaze treci - ja se sjecam da sam na neki tulum dosao s tatom, a otisao kuci s mamom.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2003., 13:12   #133
Princeza

O pravljenju deckica:


Quote:
Prirodno tempiranje
Muške bebe rađaju se ljeti i češće preživljavaju
Skupina talijanskih znanstvenika tvrdi da se muške bebe češće rađaju za vrijeme ljetnih mjeseci, što im povećava izglede za preživljavanje. Prijašnja istraživanja su pokazala da ljudsko tijelo pokušava kompenzirati urođenu slabost muških fetusa, te su zbog toga fetusi dječaka veći od fetusa djevojčica. Znanstvenici iz Policlinico Modena su činjenicu da su dječaci osjetljiviji nakon poroda iskoristili za temelj istraživanja koje je pokazalo da se dječaci češće rađaju u toplijim mjesecima. Istraživači čak parovima koji žele izabrati spol svog djeteta savjetuju začeće u određenim mjesecima. PLIVAzdravlje
PLIVA:
Quote:
Kako priroda štiti muške bebe?
Skupina talijanskih znanstvenika tvrdi da se muške bebe češće rađaju za vrijeme ljetnih mjeseci, što im povećava izglede za preživljavanje.

Prijašnja istraživanja su pokazala da ljudsko tijelo pokušava kompenzirati urođenu slabost muških fetusa, te su zbog toga fetusi dječaka veći od fetusa djevojčica.

Znanstvenici iz Policlinico Modena su činjenicu da su dječaci osjetljiviji nakon poroda iskoristili za temelj istraživanja koje je pokazalo da se dječaci češće rađaju u toplijim mjesecima.

Istraživači čak parovima koji žele izabrati spol svog djeteta savjetuju začeće u određenim mjesecima.

U studiji su korišteni podaci za više od 14 000 poroda u razdoblju od 6 godina.

Otkriveno je da se začeće dječaka najrjeđe događalo između ožujka i svibnja, a najčešće između rujna i studenog.

Dobiveni rezultati pokazuju da se u mjesecima "pogodnim" za dječake rađalo 535 dječaka na 1 000 poroda (prosjek je 511 dječaka na 1 000 poroda).
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:20.