Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2003., 15:19   #21
pa u tom je i poenta
ja ih kupim jer mislim da necu moc bez njih
onda ih poslije 2-3 upotrebe totalno skartiram
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 15:29   #22
Quote:
Simona kaže:
Ovo s foteljom mi nije baš jasno. Jesi mislila na futrolu?

Ili možda ovako nešto?

- Drzac za sve daljinske upravljace (onda da trazimo gde smo zaturili drzac???)
Ma nije futrola (na zalost), nego neki drzac za mobitel koji izgleda kao minijaturna fotelja u koji stavis telefon. Uglavnom, to cudo je napravljeno od crveno-prozirne plastike i izgleda



Inace sam imala svakojakih gluposti, ali buduci da sam se vise puta u zivotu selila izmedju raznih, pa i dalekih, lokacija, neke od njih su se misteriozno pogubile u transportu.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 16:43   #23
Na ovo sam se razvalila: -elektricni odvijac sarafa

E, a što se tiče tabletića, imam najoriginalniji mogući: isheklan od plave vune...pa još na kraju s resama. To je moju mamu primio ručni rad pod stare dane, a vuna stajala neiskortištena!

Još ga imam!
I još mnoge koji su u nekoj kutiji.

E sad, najbolji mi je dar iz zahvalnosti, na koju ni u kom slučaju nisam računala. Mojoj susjedi bila bolesna majka i tu i tamo sam uskočila. Susjeda je često pričala o svojoj majci (učiteljici) kako je dodatno zarađivala na ručnim radovima...i kako ju nju kao mladu bilo sram vidjeti majku na placu. I sada je heklala...i tako meni jednom susjeda reče kako njena majka nešto hekla za mene.

No, dobro...zašto nekom kvariti veselje.. Prođe vrijeme, majka joj umre...i nakon duljeg vremena susjeda meni uz ispričavanje što nije prije...preda meni minijuturni tabletić...kao podložak za čašu.

E, taj tabletić nikad neću baciti...jer...ma bila sam paf...od čuđenja više ne znam komu, sebi ili njima dvjema.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 16:46   #24
Quote:
Princeza kaže:
Inace sam imala svakojakih gluposti, ali buduci da sam se vise puta u zivotu selila izmedju raznih, pa i dalekih, lokacija, neke od njih su se misteriozno pogubile u transportu.
Hehe...valjda su praktični Amerikanci zato izmislili zamjenu darova u dućanu!
Kažu da su poslije blagdana najveće gužve baš na tome. Nisu oni sentimantalni.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 17:54   #25
GOBLEN i to na crvenkapicu koja na žalost nikada neće zasjati u punom sjaju
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 19:11   #26
JA imam dva elektricna odvijaca,hm da se nadje pri ruci
Hrpa vitamina koje pokupujem a ne pijem
Septi ja si bas mislim kupit neki epilator,imas koju ideju
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 19:44   #27
Quote:
Simona kaže:
Na ovo sam se razvalila: -elektricni odvijac sarafa
Nemate pojma...
Aj probajte ga izvadit iz nosivog zida bez toga
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 20:50   #28
Quote:
Rita kaže:
JA imam dva elektricna odvijaca,hm da se nadje pri ruci
Hrpa vitamina koje pokupujem a ne pijem

DA, "VITAMINE" I CUDOTVORNE KAPSULE RAZNIH VRSTA SAM ZABORAVILA, TOG I JA IMAM PUNU LADICU


Septi ja si bas mislim kupit neki epilator,imas koju ideju
hehe4 bus dobila moja oba pa biraj

joj cure mogle bi ovdi naparvit razmjenu nekorisnih (nekoristenih) stvari
indi, sta ces sa moje liste
rita, daj ti svoju listu pa nest da izaberem
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 20:58   #29
Jedna moja teta voli poklanjat sitnice za kuhinju. Npr. nekakva ptica, patkica valjda, ima rupu s gornje strane, a tu se onda poslazu kuhace. Bijelo-plava je i ima maslek oko vrata.
Podsjeca me na ono u cemu drzim cetku za WC.
Ili one rukavice s kojima se primi vruca posuda. E, ali ne bilo kakve, imaju kuhara gore, koji ima usivene okice i malu kuhacu u ruci. To se ne moze niti posteno oprati.

Ono kaj si sama kupim ili ne znam kak dodje u moju kucu: npr. cetiri (4) pincete. Sve kaj je za cupati, cupam samo i iskljucivo jednom.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 23:18   #30
-hrpa prekrivača za krevet...ko da mi nije dosta i posteljina a ne još heklani ukrasni prekrivači (pogađate pokloni od mame i bake)
-figaro...nemam pojma koja je to žuta minuta bila da si ga kupim
-3 cjedila za čaj..a isključivo pijemo onaj u filter vrećicama
našlo bi se još toga al toliko sam se naviknula da se te stvari motaju po kući da se ne mogu sjetit...
alemka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 23:21   #31
Quote:
Septembar kaže:
indi, sta ces sa moje liste
NEš vjerovat al ja bi sve od tamo osim onog figara..to mi ne treba

A nisam inače sklona pizdarijama..pa se mislim onda kakva si tek ti, kad ti sve to stoji
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 23:52   #32
Eh, da...

Imam 2 vrčića (potpuno ista, ali različite veličine) ili kako se to već zove. Nešto kao keramički čajnik s poklopcem od alumijija.
Izvana oslikano potpuno isto cvjetićima a u sredini ovalna slika ...nekog. Čini se nešto kao suvenir iz Bavarske.

Poanta je da je oba vrčića kao poklon donijela muževa rođakinja pri posjetu u dva navrata.

Ha, ovo s električnim odvijačem...moji to rade s električnom univerzalnom bušilicom kojoj mijenjaju dio na vrhu prema namjeni.

Ovo me podsjetilo na jedno vrijeme popularne univerzalne krpe. Svi su ih oko mene kupovali i jer su bile skupe čak dijelili po pola.

Više nitko o njima ne priča.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2003., 13:44   #33
Sept, ak bu ti bilo lakse, i ja imam dva elektricna depilatora. Jedan sam kupila prije petnaestak godina, a onda, prije jedno pet godina nisam mogla odoljet a da ne kupim novi model. Btw, ovaj drugi dosta redovno koristim. Onaj prvi stoji u ormaru.

Kaj se tice heklanja... O Boze, vidi se da smo svi iz istog kraja. Mene ceka cijela hrpa heklarija koje je moja draga baka strpljivo i godinama heklala za mene. Samo ne znam di bum to stavila. A fakat mi je krivo kaj je to radila (nije me slusala kad sam joj govorila da mi to ne treba).

Joj, da, skroz sam zaboravila jedan divan poklon . Paket od dvanaest casa, obicnih, stakenih, kao za vino, ali ona standardna birtijaska velicina, nit su za crno, nit su za bijelo, oslikane bojama za staklo u nekakve rozo-zelene cvjetove. Em su ruzne, em su bezvrijedne (hocu rec, nemrem se natjerat da ih poklonim nekoj nesretnoj dusi, recimo, za vjencanje), em su katastrofa, a bile su nam darovane uz toliko pompe i velikih rijeci da smo prasnuli u smijeh kad smo konacno ostali solo i otvorili paket.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2003., 14:50   #34
Ove tabletiće, hekleraje i sl. kaj spominjete..vidjela sam kod frendicine bake, božemeoprosti, i na vodokotliću u kupaonici...

Meni su jednako mrske i one drvene rode koje stoje na televizorima, pa onda ona čaplja na jednoj nozi koja se saginje i kljunom vadi cigarete.. pa one porculanske patke kaj im glava visi, pa gobleni..dječak koji plače, konji na pojilu, ciganka s jednom golom cicom itd.
PinkyBubble is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2003., 15:12   #35
Talking

moja baka sprema i čuva najlon vrećice...i one koje su već par puta upotrijebljene....i ne samo to nego sprema i vrećice od šećera, kave.... kao nikad se nezna gdje će joj ponovno trebat
 
Odgovori s citatom
Old 24.03.2003., 15:23   #36
A to s bakama je priča za sebe...moja je doma imala cijeli arsenal svega i svačega...mogla bi otvorit malu prodavaonicu užasa...
Ja sam jednu ofucanu torbu jedno pet puta bacala u smeće..ja bacim - baka je izvadi, ja opet bacim..baka opet izvadi..i mo'š se postavit na glavu..kao, nikad ne znaš kad ti šta može zatrebat..
PinkyBubble is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2003., 15:26   #37
Jao tabletići, zar postoji itko kome to mame i bake nisu uvalile!
Iskreno ja nemam ništa protiv onih većih bijelih stolnjaka koji su kukičani za stolove u dnevnim sobama (imam i sama par) ali u jednoj vreći u ormaru imam hrpu onih malih koji su kao za ispod svakakvih figurica, vaza i sličnih nepotrepština. Teško se rješavam svih takvih gluposti kao što nikako ne mogu baciti dvije končane ljetne majice koje je moja mama plele za mene iako je mala vjerojatnost da će ih ikada itko vidjeti na meni.
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2003., 15:29   #38
Ja sam dobila nekoliko tih tabletica ali sam ih pretvorila u sjenila za lampe i prekrasna su
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2003., 15:39   #39
Quote:
placebo kaže:
i ja to imam... netko mi poklonio pa nisam imala srca baciti )))
ajde ploča još i nekako, ali koji će mi kua pećnica da bih skuhala tursku kavu?
PEĆNICA? Paaaa....
'kafu mi draga.. ispeci ?
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2003., 15:40   #40
e a jel moze proci kao najveca besmislica u kuci muz?
jer ja stvarno ne znam kaj mi je to trebalo
sunshine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:30.