Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2016., 23:54   #21
Dobro, ja se malo zajebavam, haha, autor je smiješan lik.

Uglavnom, i meni bi bilo čudno da curin brat pljuska njenu gzicu u tangama. Nemojte me jebat, ajde. Čudno je za popizdit i mislim da bi me takva situacija izula iz cipela. Jedno vrijeme bi negirao i govorio si da sam lud i da umišljam i pravio se da he sve ok. Ali, brate mili, postoji točka pucanja.
tabanšaban is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 23:59   #22
Quote:
tabanšaban kaže: Pogledaj post
Dobro, ja se malo zajebavam, haha, autor je smiješan lik.

Uglavnom, i meni bi bilo čudno da curin brat pljuska njenu gzicu u tangama. Nemojte me jebat, ajde. Čudno je za popizdit i mislim da bi me takva situacija izula iz cipela. Jedno vrijeme bi negirao i govorio si da sam lud i da umišljam i pravio se da he sve ok. Ali, brate mili, postoji točka pucanja.
Znaci de facto reagirao bi identicno kao sto i ja sad reaagiram? Pa koji krc onda serinjas?

A tocku pucanja sam ocito vec presao kad sam morao doci na jebenu forum da provjerim dali sam jos mentalno zdrav!
__________________
I'm not a hero, i'm a mere defender of the office....But you know who is a real hero? Hiro, from Heroes....And also Bono
starvinmarvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 00:03   #23
Četiri godine je dosta dugo vrijeme. Što niste već prije malo dublje pričali o njihovom odnosu, njenom dotadašnjem seksualnom životu i sklonostima? Da je riječ o incestu, pa valjda bi nešto tak čudno već skužio.
Nego, jel ima taj brat curu? Koliko je star?
Lutkina kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 00:04   #24
Quote:
starvinmarvin kaže: Pogledaj post
Znaci de facto reagirao bi identicno kao sto i ja sad reaagiram? Pa koji krc onda serinjas?

A tocku pucanja sam ocito vec presao kad sam morao doci na jebenu forum da provjerim dali sam jos mentalno zdrav!
Pa zajebavam te jebote. Situacija je smiješna za umrijet. Suze mi idu i ako ju je stvarno jebo njen brat, hahah..ma ne znam šta da ti kažem hahahahahahah

Da. Reagirao bi ko ti. Definitivno. S ovim se ne zajebavam.
tabanšaban is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 00:09   #25
Quote:
Lutkina kuća kaže: Pogledaj post
Četiri godine je dosta dugo vrijeme. Što niste već prije malo dublje pričali o njihovom odnosu, njenom dotadašnjem seksualnom životu i sklonostima? Da je riječ o incestu, pa valjda bi nešto tak čudno već skužio.
Nego, jel ima taj brat curu? Koliko je star?
Mladji od nhe 7 godina
Ma gle, bas da idem toliko daleko pa da tvrdim da je inc. u pitanju, ne znam bas. Ali kakav je svijet, nebi me cudilo :-(
Kazem, prije ce bit edipov kompleks s njegove strane, a ako je i to, vec to je dovoljno za ogroman problem :-/
__________________
I'm not a hero, i'm a mere defender of the office....But you know who is a real hero? Hiro, from Heroes....And also Bono
starvinmarvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 00:11   #26
tak znam curu, hodala je sa strancem i kad je sve postalo ozbiljno i pred vjenčanje, otišla je kod njegovih da se upoznaju. tamo je zatekla svog dragog kako iziđe iz kupaone potpuno gol te tako gol s kituljicom hoda po kuhinji dok mama kuha i onda ju poljubi i grle se i slično (on je gol potpuno, mogao je barem ručnik zavezati kao suknjicu)

cura se isto šokirala i mislila prekinuti zaruke


hahahah. ne znam što je dalje bilo, to sam isto negdje na nekom forumu pročitala tu priču

a ono možda ne mora značiti ništ, viđala sam recimo nudističke obitelji pa se isto tako grle (kao što je normalno da obitelj radi), a sad što su uz to i nudisti pa to malo izgleda čudno, što bi

ali taj spank što ti pričaš to mi je već too much, ili su totalno neka punk family. a malo je moguće da su i glumili da tebe zajebavaju
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 00:12   #27
Quote:
tabanšaban kaže: Pogledaj post
Pa zajebavam te jebote. Situacija je smiješna za umrijet. Suze mi idu i ako ju je stvarno jebo njen brat, hahah..ma ne znam šta da ti kažem hahahahahahah

Da. Reagirao bi ko ti. Definitivno. S ovim se ne zajebavam.
Pa da rekao sam. Smijesno je jer su obo situacije tipa "pirane mu pojele kurac"-one situacije koje ugl citas na netu i smijes im se. Dok se ne dogodi tebi
__________________
I'm not a hero, i'm a mere defender of the office....But you know who is a real hero? Hiro, from Heroes....And also Bono
starvinmarvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 00:14   #28
Quote:
starvinmarvin kaže: Pogledaj post
Mladji od nhe 7 godina
Ma gle, bas da idem toliko daleko pa da tvrdim da je inc. u pitanju, ne znam bas. Ali kakav je svijet, nebi me cudilo :-(
Kazem, prije ce bit edipov kompleks s njegove strane, a ako je i to, vec to je dovoljno za ogroman problem :-/
Ma ti se tješiš. Da je riječ samo o edipovom kompleksu kod njega, onda ti ne bi imao problem sa svojom curom. Očito postoji neki kompleks i s njene strane. Meni je čudan taj njen stav prema tebi - ono gledaj me, hodam gola, a brat me tuče po guzi wtf?!
Lutkina kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 00:14   #29
Quote:
starvinmarvin kaže: Pogledaj post
Pa da rekao sam. Smijesno je jer su obo situacije tipa "pirane mu pojele kurac"-one situacije koje ugl citas na netu i smijes im se. Dok se ne dogodi tebi
a jel ti djeluju i u drugim nekim područjima bizarni i slično? mislim čudilo bi me da nije. a možeš ti to istražiti, pitaj neke treće, četvrte strane, rodjake, druge sestre, braću ili slično. malo ispituj, ali onako diskretno
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 00:16   #30
Quote:
Lutkina kuća kaže: Pogledaj post
Ma ti se tješiš. Da je riječ samo o edipovom kompleksu kod njega, onda ti ne bi imao problem sa svojom curom. Očito postoji neki kompleks i s njene strane. Meni je čudan taj njen stav prema tebi - ono gledaj me, hodam gola, a brat me tuče po guzi wtf?!
pa da, djeluje kao da je namjerno htjela izazvati shock effect, a i sama ta činjenica nešto govori o njoj i njenom mentalitetu
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 00:18   #31
Blagotebi i ja sam jedno vrijeme bila u vezi sa strancem i isto su tak hodali goli To je vani valjda neka moda. Nije mi bilo prečudno, nudističkim obiteljima je to valjda normalno. Da su se tukli po guzicama, možda bi se i zapitala kaj tu ne štima.
Lutkina kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 01:18   #32
Njihova prevelika bliskost ili sam ja poludio???

Stvarno ,ima li njen brat curu i ako ima ,kako se tvoja cura s njom slaže i uopće kako komentira njegove prijašnje /sadašnje cure?To ti može dosta toga reći ...

Ali iskreno ,ne znam je l čudnije da se ona osjeća ugodno pored brata u tangama ili da on nju šlatari po goloj guzici ..

S treće strane , kad bi tu zaista nešto bilo - sigurno bi to tako dobro skrivali da je to zadnja stvar na koju bi ikada posumnjao ... možda bi čak glumili hladnoću ili netrpeljivost...

Fakat nisam pametna...sori ...nikad nisam bila u takvoj situaciji sa bratom
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 01:35   #33
Jel normalno ? Nije ! Nemam brata niti sestru , ali da ga imam i mi to napravi počupala bi mu svu kosu sa glave i još štošta ...
E sad imam muža koji ima sestru i koja je "malo" slobodnija i hvalim te bože ne živi u HR , ali povremeno dođe ovdje i bude kod nas par dana .
I da " madam" mi je uredno šetala gole guzice po stanu tj u tangama prvih par puta dok joj nisam donjela svoj donji dio trenerke i rekla joj da se obuće , jer nema smisla da moje muško djete gleda njezinu golu guzicu , a ni moj muž , tj njezin vlastiti brat ! Od onda ne hoda više u gaćama po stanu , pa čak ni kad izađe iz kupatila do sobe da se presvuće .

Na tvom mjestu ja bi popričala s njom i rekla joj što mi smeta .
Ako možete naći neki dogovor ok , ako ne ...svako na svoju stranu .
Jbg ako su oni tako bliski može ti se desiti danas sutra kad ti budeš imao kćer da taj isti "braco" tj ujo malo ispljeska po dupetu tvoju kćer , a tvoja ženica ne bu na to reagirala . Jel joj je i ovako normalno da ju brat pljeska po dupetu
OrchidLover is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 01:39   #34
imam frenda sa faxa koji je izgleda dosta blizak sa sestrom, vidim po objavama na fejsu. nemam ni približno takav odnos sa bratom. jedno jutro osvane slika na fejsu "dobroooo jutroooo" - njih dvoje u krevetu u pidžamama, zagrljeni. imaju 26 i 28 god. -.- ajde da su to djeca od 5-6 godina, to mi je slatko, ali ovo.. daj ajde. čak ni kad smo bili mali brat i ja nismo se grlili, nego bili na ratnoj nozi.

da, odnos tvoje cure i brata je prečudan. totalno odbojno.
Vivienne05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 08:29   #35
Quote:
starvinmarvin kaže: Pogledaj post
Pa da rekao sam. Smijesno je jer su obo situacije tipa "pirane mu pojele kurac"-one situacije koje ugl citas na netu i smijes im se. Dok se ne dogodi tebi
Ok. Oprosti.
tabanšaban is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 08:45   #36
Ima takvih primjera i kod nas- moja frendica je bila cimerica sa curom koja je vjecno u stanu bila samo u gacicama. Ako ja dodjem kod njih, isla je tako u toplesu
Ono- ne znas di bi gledao. A kad decki dodju, onda kao obuce neku majicu koja opet skoro nista ne pokriva.
I onda su joj jednom i roditelji bili tu, nikakva frka, tako samo u tangicama sjedi( sa svoje 24 godine) starom u krilu.
Meni je to malo too much, ali ima nas raznih...
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 09:02   #37
Na tebi je da malo istražiš tu situaciju, i kažeš joj "čuj, meni smeta to tvoje prešetavanje u tangama pred bratom i šlatanje, bi li mogla s time prestati". Po njenoj ćeš reakciji vidjeti koliko je ona spremna na neke ustupke, jer ako nije, đabe ti sva ljubav koju imaš jer dugoročno se nećeš moći nositi s time.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 09:10   #38
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Ima takvih primjera i kod nas- moja frendica je bila cimerica sa curom koja je vjecno u stanu bila samo u gacicama. Ako ja dodjem kod njih, isla je tako u toplesu
Ono- ne znas di bi gledao. A kad decki dodju, onda kao obuce neku majicu koja opet skoro nista ne pokriva.
I onda su joj jednom i roditelji bili tu, nikakva frka, tako samo u tangicama sjedi( sa svoje 24 godine) starom u krilu.
Meni je to malo too much, ali ima nas raznih...
ima nas raznih ?
svi učesnici bi trebali k psihologu,
a slučajni promatraći odmah otići bez pozdrava
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 09:17   #39
Inao si i ljetos temu-da ona izbjegava sex..
Jos jean alarm znači.
Tamo si naveo da bi se ona radije udala za roditelje,a brat da joj je kum.
Alarm dva.
Te ovo s bratom?
Zvono uzbune!

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 09:18   #40
Autore, zamisli situaciju da s tom curom imaš dijete jednog dana. I naravno, to vaše dijete bi vjerojatno puno vremena provodilo sa svojim ujakom. Ako tvoja cura i njezin brat nastave s ovakvim pokazivanjem bliskosti, i vaše bi dijete možda tome svjedočilo, više puta. I onda jednog dana to vaše dijete u vrtiću/školi nacrta svoju širu obitelj i prikaže svoju gologuzu mamu i ujaka kako je pljeska po riti. Što sada misliš o tome?
Salammbo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:24.