Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2017., 17:54   #1
Gdje ste upoznali svog partnera/partnericu?

Jednostavno pitanje za one koji su u vezi, gdje ste upoznali vašu curu/dečka/muža/ženu?

Za one koji su imali više partnera tokom života slobodno napišite za svakog pojedinačno.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 18:54   #2
Od duzih veza bivsu preko faksa, drugu bivsu preko zajednickih prijatelja/ benda, a trenutnu, tj. zarucnicu - online
Newbie28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 19:12   #3
dva bivsa na poslu, a muza tu na forumu na us oglasima
__________________
Like the drink, only not spelled the same.
Coffey is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 19:25   #4
Bivšeg u disku, muža na poslu.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 09:52   #5
Muza u tobaccu kod zajednicke poznanice..
Bivseg prije njega u kaficu..
Prvog preko mamine kolegice,a drugog preko vip chata..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 10:44   #6
Momka s kojim sam dugo bila u vezi upoznala sam u lunaparku/cirkusu.
Tako nam je izgledalo i zajednički provedeno vrijeme -uvijek cirkus.

Najromantičniji susret dogodio se u klubu uz more pod zvjezdanim ljetnim nebom.
Takva je bila i veza - nježna, iskrena, romantična. Posebna.

Muža sam upoznala na Rivi. Klasično mjesto za upoznavanje u našem gradu.
Takav nam je i brak - klasičan, tradicionalan, postojan.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 20:53   #7
I bivšeg i sadašnjeg sam upoznala u istom klubu.
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 21:57   #8
Dvojicu na online igrici :gamerica:, par njih u disku, jednog na smokvi , sadašnjeg na poslu - moj šef
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 22:33   #9
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Dvojicu na online igrici :gamerica:, par njih u disku, jednog na smokvi , sadašnjeg na poslu - moj šef
Smokvi?
Zar tamo zalaze normalni
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 00:48   #10
U drugoj državi. Oboje Hrvati. On došao kao izložbeni primjerak jedne tradicije u Hrvata u instituciju u kojoj sam radila. I eto, 20 minuta uživo, par mjeseci preko long-distance načina komunikacije dovelo nas do situacije da se privikavamo živjeti skupa umjesto predstavljati jedno drugom minijutarne sličice na ljubičastoj viber pozadini. Prilagođavanje prolazi i bolje nego što sam mislila

Bivšeg prije njega na poslu. Također izvan Hrvatske. On također ne bijaše Hrvat
SeaPrincess is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 10:29   #11
Sadasnji je zivio u stanu moje najbolje frendice, koja je odselila u drugu zemlju, a ona je mene zamolila da uzimam novce za stanarinu (oni su bili frendovi) jer je njen stan u zgradi preko puta moje.
Prvog preko frendice koja ga je znala od djetinjstva, drugog na faksu, zajedno smo studirali, treceg u esperantskom klubu.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 12:32   #12
U školi.. preko frendica/društva, a sadašnjeg na koncertu, no također preko frendice!
__________________
~~ <3 I wanna know what love is... and I want you to show me... <3 ~~
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 16:28   #13
U očevom uredu muza.

Bivšeg muza u klubu- takav nam i brak bio bučan i turbulentan.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 14:16   #14
U stanu svog dobrog kolege
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 12:45   #15
Ne sjećamo se ni jedno ni drugo. Vrtili smo se u istim ekipama i znali se iz viđenja, ali konkretnog trenutka rukovanja i predstavljanja, ni dan danas ne znamo. A ima skoro desetljeće. :')
__________________
Lutko ja sam rešio peticu idemo da plešemo! - BPE <3
QMSBiaaač is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 13:34   #16
Sadašnjeg - Preko zajedničkog prijatelja u kafiću
Bivšeg preko fejsa, drugog preko njegovog brata kojeg sam znala godinama.
NotGoTArya is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 15:34   #17
Quote:
NotGoTArya kaže: Pogledaj post
Sadašnjeg - Preko zajedničkog prijatelja u kafiću
Bivšeg preko fejsa, drugog preko njegovog brata kojeg sam znala godinama.
sadasnjeg online
bivseg zarucnika isto online
prvog muza u jednom sportskom klubu
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 01:09   #18
Muzu sam pozvonila na vrata stana
Bivseg u vlaku dok sam isla sa najboljom frendicom na festival- poljubio me prasnjavu i prljavu,da me moja majka ne bi prepoznala u tom trenu, dok su KUD Idijoti svirali
Prvi decko - ja i moja prijateljica iz djetinjstva smo izubile kontakt,i posto je ona cula da ja zivim u mjestu gdje i on, zamolila ga je da me nadje. Zivjeli smo dvije ulice dalje,a moja draga prijateljica mu je bila prva susjeda. Kada su usli u kucu,rekla je mojoj staroj: Dovodim E. decka
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 09:23   #19
kod frizerke
oboje se već par godina šišamo kod iste otkačene starije gospođe koja me na prvu osvojila tim svojim ludim i mlađahnim izgledom, a onda super šišanjem i tonom ideja i projekata s kojima se bavi...pa smo se skompale, ima tu i planova za neku suradnju, a kako mi je blizu zgrade često navratim do nje i mimo šišanja na malo klafranja

tad sam imala neki sastanak poslovni pa sam došla na farbanje i šišanje, taman mi je oprala boju i spremala se šišati me, kad je u salon uletjelo malo crno čudovište i krenulo: jel mogu ja samo na kratko na šišanje, par minuta, da ne čekam sad puno, la la...gleda on frizerku i ni ne vidi mene sav užurban...
na to je ona odgovorila, pa, može ako alanis ne smeta...pogleda on mene, a oči se širom otvaraju u onoj nekoj crtić maniri
pristala ja da ga ošiša preko reda, pričali smo za to vrijeme nešto o doktorima i o tome kako on mrzi čekanje...i doktore...
kad ga je ošišala, pita on nju koliko će još trajati to moje šišanje...kaže ona pa pola sata...a on na to pita mene dal bi mogli mi na kavu...kao, sad kad sam ga već pustila preko reda da se zahvali...
ja u šoku, odbila, imala sam i nekog posla i trebala požurit doma...čudno mi tako s nekim na kavu odjednom, pa vidim kako me čudno gleda...

on je rekao da će piti kavu u susjednom bircu i da bi rado da dođem, čekat će me...zanimljivo, sad mu najednom čekanje nije bio problem
nakon toga je frizerka krenula u napad...kaže dođe on s motorom, ošišam ga, znam s njim i sjesti popiti kavu, baš je iznimno simpatičan, pa odi, pa to je samo kava a daj daj daj...na kraju smo skupa otišle na kavu...
zaintrigirao me, pokazao se zbilja simpatičan, duhovit i inteligentan...ali trebalo je još prilično uvjeravanja i preko nekoliko kava i jedna šetnja samoborom da popustim
__________________
No winter lasts forever, no spring skips it's turn...
alanis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 10:07   #20
alanis,bas lijepa priča

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:18.