Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2007., 22:36   #81
xantia

vlasnik sam xantie 94g 1.8. e sad ukratko da vam kažem malo o autu.nisam jedan od onih koji će pričat gluposti na osnovu priča rekla-kazala već govorim iz vlastitog iskustva.auto me je znao koštat popriličnih živaca i novaca! prvo ću o pozitivnim stranama,mašina je definitivno dobra strana auta.od kada ga posjedujem(8g) nikakvih problema nisam imao osim sto sam mjenjao podizače ventila.e sad, imao sam cijeli niz razno raznih blesavih kvarova(uglavnom potrošna roba i dotrajalost koja se sustavno događa u intervalima i koja nervira jer je dosta česta).inače vozim i renault 19 iz 89g za koji mogu reći da se manje kvari.evo zadnja pizdarija koje se dogodila je da je propišala cijev od hidraulike na desnoj prednjoj kugli i sve me strah koliko će me koštati nova.limarija je definitivno dobra strana(nigdje pikice hrđe).imam par savjeta za vlasnike xantia! izbjegavajte rabljene kugle jer vrlo kratko traju s tim da ima i takvih kretena(kakav je meni radio) koji ti stavi stražnje kugle napred(razlika u promjeru rupe pa ovjes bude tvrd).nakon toga sam stavio originalne nove kugle za koje garantiraju 100000km.jesu skuplje ali i traju a ne svakih 4mj mjenjati shit.druga stvar na što bih ukazao je da pripazite sa zamjenskim dijelovima(ja npr.stavio zamjenske diskove talijanske-shit)pa mi sad trese kod jačih kočenja.sve u svemu zajebani udobni francuz s dobrom mašinom!!!!!!
vjetrovrh is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 23:57   #82
Odličan auto.
Vozio prije oho ho godina model 1.6 sa 88 ks iz 93. godine sa cca 100 000km.
U dvije godine napravio 30000km.
Trošak kvarova-0 kn.
Natoči i vozi.
Niti jedan prije ni poslije me nije tako služio, a imao sam ih 8.
ZA preporuku.
wilson is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 10:52   #83
ljudi zamolio bih ako tko zna kako se unosi code u radio? mijenjao sam bateriju pa mi sad radio ne radi znam da trebam stisnuti BND a dalje... neznam
zknezic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 15:21   #84
Quote:
zknezic kaže: Pogledaj post
ljudi zamolio bih ako tko zna kako se unosi code u radio? mijenjao sam bateriju pa mi sad radio ne radi znam da trebam stisnuti BND a dalje... neznam
Imas stanice

1 2 3 4

za recimo code: 4321 : četiri puta stisneš 1, tri puta 2,...
Kad uneseš sve 4, stisneš broj 5 ili volume unutra(nisam siguran)
raff34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 14:11   #85
hej evo šaljem ti sliku. kod mi je 6433 znači trebam stisnuti BND te čekati ili... odmah stisnuti ili kako help
zknezic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 14:17   #86
slika nadam se da sam sad uspio
Attached Images
File Type: jpg radio.JPG‎ (8.3 KB, 289 views)
zknezic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 22:03   #87
Quote:
tomicaX kaže: Pogledaj post
50-100 eura, ovisno o izvoru nabave (novo, rabljeno/zamjensko i manje)
200 kn sa akumulatorom, ako misliš na tu centralnu, preko oglasa. Ustvari trebao sam akumulator, a kugla je bila gratis
zlatkodd is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 22:08   #88
punjenje kugli

Ako netko treba napuniti kugle za bilo koje citroenovo vozilo, znam čovjeka u Čakovcu koji to odradi ko od šale i za male novce... Govorim iz iskustva, ako trebate broj telefona, zatražite porukom ili na mail... Inače vozim Xantiu 1,9TD 6 godina. Da me nekad zna iznervirati, istina je, ali generalno, auto mi se jako dopada i nebih ga mijenjao nizašto... Pozdrav svim citroenašima...
zlatkodd is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 14:56   #89
XANTIA

Quote:
zlatkodd kaže: Pogledaj post
Ako netko treba napuniti kugle za bilo koje citroenovo vozilo, znam čovjeka u Čakovcu koji to odradi ko od šale i za male novce... Govorim iz iskustva, ako trebate broj telefona, zatražite porukom ili na mail... Inače vozim Xantiu 1,9TD 6 godina. Da me nekad zna iznervirati, istina je, ali generalno, auto mi se jako dopada i nebih ga mijenjao nizašto... Pozdrav svim citroenašima...
Može li broj telefotna od tog majstora?
DARKO DENZIĆ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 15:11   #90
Quote:
tomicaX kaže: Pogledaj post
pa nije ti stari bas inteligentan ako vozi 17 godina sa istim amortizerima ...
a diskovi
dado.- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 16:42   #91
Quote:
DARKO DENZIĆ kaže: Pogledaj post
Može li broj telefotna od tog majstora?
Ne znam iz kojeg si "kvarta" u Hr, ali ja sam isao u Ptuj (SLO) kod Rudija Belsaka. Inace, dvojica su (otac i sin), stariji (cca. 80 sad valjda) je kazu "izmislio" punjenje kugli. Meni je pred 3 godine punio bas on (taj djedica), inace, izumitelj je, nedvojbeno, jer mi je pokazao poprilicno dokumenata (zasticeni patenti).
Ja sam ga nasao na citroenbilten.com
dimosphobos is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 22:14   #92
Imao Xantiu 1.8i 16 V iz 98 godine , fenomenalan auto za malo love. Dobro onda bas i nije bio za sicu ali danas su druga vremena. 150.000 Km bez kvarova osim par sitnica. Motor odlican , ovjes po meni bolji od Xm-a , sto se tice hidraulike na 80.000 je bila promjena lhm-a i nakon 120.000 nova centralna kugla oko 500 kn . Ja jos i danas zalim za njom kako je to dobar auto bio. Mislim da je to njapouzdaniji hidro citroen ikada , kazu da su modeli od 98 na dalje dosta bolji od starije verzije. Auto kombinira udobnost i dobro lezanje na cesti kao rijetko koji i gust ga je voziti. Kada sam ga prodao prije 3 godine dobio sam 2000 eura manje za njega od susjedove hrdjave vectre bez klime 1.6 istoga godista. Za plakati ali zato znalci mogu jeftino do dobroga auta. Izbjegavaj lose odrzavane , ima ih puno u sasvim dobrome stanju na trzistu i nemoj zaliti da promijenis lhm kada ju kupis( cca 1500 kn) i biti ces miran sa hidraulikom
__________________
Viasat History je majka mudrosti !
chainsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 23:31   #93
Quote:
chainsaw kaže: Pogledaj post
nemoj zaliti da promijenis lhm kada ju kupis( cca 1500 kn) i biti ces miran sa hidraulikom
To je cijena u ovlastenom servisu?
Pa ja sam platio punjenje 5 kugli 100E (bas kao sto sam gore naveo, u SLO)... ulje kupio 3l (cca. 25-30E, pred 3 godine)... lik izvadio staro pumpom (na busilici) i zamijenio.
dimosphobos is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 23:33   #94
Pa koliko kostaju te kugle, da se zamjeni komplet? I cijela ta hidraulika? O kojim ciframa govorimo? Stalno slusam da je to zeznuta stvar kod Xantie, a i vidim da se auti prodaju za bagatelu... zar mi treba 1500-2000€ da sredim kvar na toj hidraulici (tolika je razlika u cijeni u odnosu na konkurentske modele istog godista, osim mozda Lagune koju napadaju zbog elektronike)? Ili je problem nasih majstora?
Too_good is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 13:58   #95
Ovisi gdje kupiš kuglu.Savjetujem citroen servis negdje vani (mi idemo u Trst) a cijena kugle ti je oko 100€.Imamo majstora u puli koji ako je membrana dobra napravi novo punjenje dušikom (100kn) i miran si dok ne probije membrana ili ne popusti opet plin (može biti par mjeseci a može biti i par godina).Cijevi ne treba mijenjati.Ako imaš nekog majstora za citroene sa hidraulikom,odvezi ga do auta koji ti se sviđa da provjeri stanje,i ako je u solidnom stanju nebi trebao imati još dugo vremena problema.Vozim citroene sa hidraulikom od kada imam vozačku (15 godina) i imam samo riječi hvale za sistem.naravno da ima i mana,ali nitko mu nije ravan po udobnosti.Ako netko treba savjet,tu sam.Vozio sam BX i to gti 1,9 onda 1,9 atmosferski diesel,onda 1,9TD,zatim xantiu 1,8 i 2,0 i na kraju c5II 2,0 HDI.Teško je reći koji mi je bio najdraži,ali recimo BX td nije trošio ništa,vozio na ložu,prošao sve i svašta,a vukao ko magare.Xantia 2,0 sa automatskim mjenjačem...krstarica za autoput,ugrađen plin,el.sicevi,grijani sicevi,original alarm,el.grijani retrovizori,radio sa cd changerom (original blaupunkt),pranje farova,sport vožnja...strava auto...potrošnja 12l plina...
Alex33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 20:12   #96
Jedan mi od najdražih autiju. Pogotovo zadnja godišta proizvodnje.

Tata jedne bivše cure, imao jednu bijele boje. Baš mi fali... Auto, ne cura
Ali i cura je bila prava xantia!

Zadnje uređivanje Glavni frajer kaže: : 28.11.2009. at 20:19.
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 02:06   #97
Quote:
Glavni frajer kaže: kaže: Pogledaj post
Jedan mi od najdražih autiju. Pogotovo zadnja godišta proizvodnje.

Tata jedne bivše cure, imao jednu bijele boje. Baš mi fali... Auto, ne cura
Ali i cura je bila prava xantia!
xantia je prava cura, malo skupa za održavat, al eto neki se ne bune, tj. sve bi dali za tog stroja, curu..
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2009., 02:43   #98
Quote:
Gianluca Vialli kaže: Pogledaj post
Uskoro ću se vjerojatno baciti na kupovinu auta. Jedan od onih koji su mi zanimljivi je i Citroen Xantia.

Vidim da su cijene po oglasnicima relativno niske. Nije da me zato zanima, nego mi se generalno auto jako sviđa.

Zanimaju me vaša iskustva. Koje su loše a koje dobre godine proizvodnje? Koje su kritične točke ovog auta? Ima li možda kakvih problema s hidrauličkim ovjesom? Kakva je generalna pouzdanost auta i koje motore preporučate. Dakle, općeniti dojam onih koji su vozili auto, posjedovali ga i o kakvim iskustvima slušaju od poznanika?


Hvala unaprijed!


Pozdraf...
volio bih isto ćuti savjete od znalaca buduči da se isto nalazim pred kupnjom auta a jako me zanimaju ciotroenova vozila sa hidraulikom.
dali xm, ili xantia(samo benzin)
koliko troše recimo 1.8 i.
dali je to dovoljno za takav auto.
kako pri kupnji znati dali je auto u dobrom stanju ili nije, na šta treba obratiti pozornost..
koliko troši takav auto .koliko mu je servis koliko, košta jedna kugla za hidrauliku ,koliko košta filter Lhm tekućine,( koliko košta Lhm tekučina) koliko često ga se mijenja , koliko košta plin za kugle hidraulike,koliko se često nadopunjava, šta ako odu i da li se mogu popraviti membrane kugli ili se mijenjaju cijele kugle. koliko košta jedna kugla.
znam puno pitanja..
molim da odgovore samo oni koji imaju bilo kakva iskustva s takvim autima ..
dobra ili loša...
ljubitelji njemačkih i talijanskih vozila molim psssssst...
mihaelll is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2009., 09:16   #99
Quote:
mihaelll kaže: Pogledaj post
volio bih isto ćuti savjete od znalaca buduči da se isto nalazim pred kupnjom auta a jako me zanimaju ciotroenova vozila sa hidraulikom.
dali xm, ili xantia(samo benzin)
koliko troše recimo 1.8 i.
dali je to dovoljno za takav auto.
kako pri kupnji znati dali je auto u dobrom stanju ili nije, na šta treba obratiti pozornost..
koliko troši takav auto .koliko mu je servis koliko, košta jedna kugla za hidrauliku ,koliko košta filter Lhm tekućine,( koliko košta Lhm tekučina) koliko često ga se mijenja , koliko košta plin za kugle hidraulike,koliko se često nadopunjava, šta ako odu i da li se mogu popraviti membrane kugli ili se mijenjaju cijele kugle. koliko košta jedna kugla.
znam puno pitanja..
molim da odgovore samo oni koji imaju bilo kakva iskustva s takvim autima ..
dobra ili loša...
ljubitelji njemačkih i talijanskih vozila molim psssssst...
Evo ovako uzmi xantiju ljepsa je i bolja od xm
hidraulika jos nisam cuo da se nekom raspala a imao sam 3 xantijei par bx
svake godinje se mijenja ulje u njoj a jednostavan nacin spustis je skroz dole
i preko nekog crijeva povuces na usta i cekas da istoci i koliko istoci ti toliko natoci novog.

hm sto se tice benzinaca nejdi na 1.6.i 1.8 imaju lose kompjutere i kvari se elektronika skupo je za popravljat jednostavno im je mana.

ah da se vratim na hidrauliku jos one kugle na njoj kontroliras godisnje ima vec majstora koji imaju stroj za mijerenje pritiska i oni ti ih mogu punit ZNACI NE MORAJU SE KUPOVAT NOVE NEGO SAMO DOPUNJAVAT OSIM AKO JE NISI ISPRAZNIO A SE ONA PROBILA ALI UZMES POLOVNU ZA 200KN I DA SE NAPUNIT znaci to su jednogodisnji servisi
ili ako radis reko 50oookm


Moj savjet ti je da ides na xantiju hdi jer to su motori nepoderivi i prolaze vise kilometara nego sto ce jedan tdi iz grupacije PSA


Pootrosnja benzinaca ti je oko 10 litara teski su auti(1.6-1.8-2.0)
Ako benzinac onda 2,0 samo zato sto nema problema s elektronikom


i naravno budi spreman daces imat milion sitnih kvarova u kabini i oko nje koji nisu financijski skupi nego malo rade malo ne
npr pokazivac vanjske temparature malo radi malo ne i tako neke sitnice ako nisi jako pedantan u tim sitnicam ok


I ONO NAJBITNIJE KAD SJEDNES U XANTIJU I NAPRAVIS 500 KM ILIVISE TI IZLAZIS KAO GOSPODIN A NE KAO U AUDIJU ILI GOLFU IZLAZIS KAO PREBIJENI CUCAK
Uniform 64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2009., 11:03   #100
Quote:
Uniform 64 kaže: Pogledaj post
Evo ovako uzmi xantiju ljepsa je i bolja od xm
hidraulika jos nisam cuo da se nekom raspala a imao sam 3 xantijei par bx
svake godinje se mijenja ulje u njoj a jednostavan nacin spustis je skroz dole
i preko nekog crijeva povuces na usta i cekas da istoci i koliko istoci ti toliko natoci novog.

hm sto se tice benzinaca nejdi na 1.6.i 1.8 imaju lose kompjutere i kvari se elektronika skupo je za popravljat jednostavno im je mana.

ah da se vratim na hidrauliku jos one kugle na njoj kontroliras godisnje ima vec majstora koji imaju stroj za mijerenje pritiska i oni ti ih mogu punit ZNACI NE MORAJU SE KUPOVAT NOVE NEGO SAMO DOPUNJAVAT OSIM AKO JE NISI ISPRAZNIO A SE ONA PROBILA ALI UZMES POLOVNU ZA 200KN I DA SE NAPUNIT znaci to su jednogodisnji servisi
ili ako radis reko 50oookm


Moj savjet ti je da ides na xantiju hdi jer to su motori nepoderivi i prolaze vise kilometara nego sto ce jedan tdi iz grupacije PSA


Pootrosnja benzinaca ti je oko 10 litara teski su auti(1.6-1.8-2.0)
Ako benzinac onda 2,0 samo zato sto nema problema s elektronikom


i naravno budi spreman daces imat milion sitnih kvarova u kabini i oko nje koji nisu financijski skupi nego malo rade malo ne
npr pokazivac vanjske temparature malo radi malo ne i tako neke sitnice ako nisi jako pedantan u tim sitnicam ok


I ONO NAJBITNIJE KAD SJEDNES U XANTIJU I NAPRAVIS 500 KM ILIVISE TI IZLAZIS KAO GOSPODIN A NE KAO U AUDIJU ILI GOLFU IZLAZIS KAO PREBIJENI CUCAK
Kome ovo nije toliko bitno može se vozit ko gospodin a ne prebijeni cucak
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:20.