Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Pogledaj rezultate ankete: Je li cionizam=rasizam
Da 27 51.92%
Ne 21 40.38%
Ne zanima me 1 1.92%
Nemam pojma 3 5.77%
Glasovatelji: 52. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2007., 20:40   #81
Quote:
Saul Tigh kaže: Pogledaj post
Njemu očito je.
Kao svaki kršćanski antisemit nalazi se u apsurdnoj situaciji da mrzi narod iz kojeg mu potječe velika većina osoba relevantnih za religiju.
Uz to izjavljuje da je katolik što znači da su mu svi navedeni uz to i sveci.
O Miriam iz Nazareta da i ne govorimo.
teške rijeći,ja ne mrzim jer mi vjera zabranjuje,ali i najzadrtiji krščanin ima pravo prezirati,znaći ja prezirem ,a ne mrzim.
samBogzna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 20:48   #82
Quote:
ali i najzadrtiji krščanin ima pravo prezirati
Nema. I religijske elemente ne bi trebalo uvlačiti u ovakvu temu.

Cionizam nije ni rasizam ni nacizam jer Izraelu nije u interesu biološka eliminacija Palestinaca niti uvođenje apartheida.

Što bi bilo više u interesu židovske države, da se Palestina konačno formira u ostvarivim granicama i uredi po uzoru na npr. Jordan ili ovakav oblik palestinske samouprave koji ne proizvodi ništa osim kaosa?
__________________
You have received an infraction at Forum.hr
Saul Tigh is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 20:56   #83
Quote:
Saul Tigh kaže: Pogledaj post
Nema. I religijske elemente ne bi trebalo uvlačiti u ovakvu temu.

Cionizam nije ni rasizam ni nacizam jer Izraelu nije u interesu biološka eliminacija Palestinaca niti uvođenje apartheida.

Što bi bilo više u interesu židovske države, da se Palestina konačno formira u ostvarivim granicama i uredi po uzoru na npr. Jordan ili ovakav oblik palestinske samouprave koji ne proizvodi ništa osim kaosa?
opet krivo,palestinci su trebali nositi na desnoj ruci trake da bi ih prepoznavali u svakom trenutku(s time bi se smanjio pokušaj terorizma) tome su se usprotivili najstariji židovi koji su bili u naci logoru,pa se odbio prijedlog.

Quote:
Da nije bio Kelt?
to neznam,ali kao i kelti Krist je dolazio iz rase gospodara svijeta,jer je to jedina rasa dostojna Boga
samBogzna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 20:57   #84
Quote:
Saul Tigh kaže: Pogledaj post
Nema. I religijske elemente ne bi trebalo uvlačiti u ovakvu temu.

Cionizam nije ni rasizam ni nacizam jer Izraelu nije u interesu biološka eliminacija Palestinaca niti uvođenje apartheida.

Što bi bilo više u interesu židovske države, da se Palestina konačno formira u ostvarivim granicama i uredi po uzoru na npr. Jordan ili ovakav oblik palestinske samouprave koji ne proizvodi ništa osim kaosa?
Dobro ja se nadam da ste gotovi sa religijom.
Cinjenice da se u Izraelu provodi apartheid i omalovazavanje Palestinaca stoje.
Ipak postoje kilometarski zidovi,bezbrojne kontrolne postaje u Palestini i novoizgradena Izraelska naselja u srcu Palestinskog teritorija.

Izrael je prva kolonija koja napada sa civilima.
Zamislite da se sad Ameri sjete sagraditi naselja za svoje drzavljane u Baghdadu.
I onda se cude civilnim zrtvama.
__________________
All that evil needs to triumph is to good man do nothing.
Anti-NWO 2-blog
enemy combantant is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 21:00   #85
Quote:
enemy combantant kaže: Pogledaj post
Dobro ja se nadam da ste gotovi sa religijom.
Cinjenice da se u Izraelu provodi apartheid i omalovazavanje Palestinaca stoje.
Ipak postoje kilometarski zidovi,bezbrojne kontrolne postaje u Palestini i novoizgradena Izraelska naselja u srcu Palestinskog teritorija.

Izrael je prva kolonija koja napada sa civilima.
Zamislite da se sad Ameri sjete sagraditi naselja za svoje drzavljane u Baghdadu.
I onda se cude civilnim zrtvama.
nakon strahote rata što su nam nanjeli srbi,amerikanci kažu da im u ime mira i bilateralnih odnosa moramo oprostiti.
pa zašto židovima ne kažu oprostite palestincima srušite zidove i pomirite se,vjerujem,da palestinci nebi tada slali svoje samoubojice na izrael
samBogzna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 21:04   #86
Quote:
samBogzna kaže: Pogledaj post
pa zašto židovima ne kažu oprostite palestincima srušite zidove i pomirite se,
bile bi to bačene pare
__________________
Ho! Mitakuye Oyasin
Five Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 21:10   #87
Quote:
Five Horses kaže: Pogledaj post
bile bi to bačene pare
e pa bačene su i nama,a ne smatram palestince gorim teroristima od srba,dapače
samBogzna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 21:10   #88
Quote:
samBogzna kaže: Pogledaj post
nakon strahote rata što su nam nanjeli srbi,amerikanci kažu da im u ime mira i bilateralnih odnosa moramo oprostiti.
pa zašto židovima ne kažu oprostite palestincima srušite zidove i pomirite se,vjerujem,da palestinci nebi tada slali svoje samoubojice na izrael
Vecina Palestinaca zeli granice prije rata 1967.A i to je u odnosu na onih 50:50 kako ih je podijelio UN nepravedno.
Izrael ne pokazuje nikakve znakove da zeli mir.A zasto i bi kad ima podrsku svih sila svijeta i nedodirljivi su.
__________________
All that evil needs to triumph is to good man do nothing.
Anti-NWO 2-blog
enemy combantant is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 21:14   #89
Quote:
Saul Tigh kaže: Pogledaj post
Cionizam nije ni rasizam ni nacizam jer Izraelu nije u interesu biološka eliminacija Palestinaca niti uvođenje apartheida.
Zašto ne komentiraš osebujnu cionističku rečenicu koju sam gore navela?

Stvarno bi me to zanimalo
__________________
Ho! Mitakuye Oyasin
Five Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 21:24   #90
Quote:
enemy combantant kaže: Pogledaj post
Vecina Palestinaca zeli granice prije rata 1967.A i to je u odnosu na onih 50:50 kako ih je podijelio UN nepravedno.
Izrael ne pokazuje nikakve znakove da zeli mir.A zasto i bi kad ima podrsku svih sila svijeta i nedodirljivi su.
dok je još arafat bio živ:
onaj židovski "prašak som" ariel sharon mu kaže:
"odreci se jeruzalema i biće mir u palestini"
arafat njemu:"još ti se nije rodio arap koji će ga se odreći"

e arafate rahmeti ti duši,

kako bi naša političarska govna samo polizale židovsko dupe na arafatovom mjestu
samBogzna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 21:32   #91
Quote:
samBogzna kaže: Pogledaj post
dok je još arafat bio živ:
onaj židovski "prašak som" ariel sharon mu kaže:
"odreci se jeruzalema i biće mir u palestini"
arafat njemu:"još ti se nije rodio arap koji će ga se odreći"

e arafate rahmeti ti duši,

kako bi naša političarska govna samo polizale židovsko dupe na arafatovom mjestu
Tocno.Nasi su se izgubili u politici,nemaju ni sami pojma sto rade.
Ja mislim da ce do mira doci samo ako Izrael nade nekog sebi ravnog koji ce predstavljati Palestinske interese.
Kad su dvije drzave ravnopravne u ratu veci su izgledi da ce biti pravde u pregovorima.
__________________
All that evil needs to triumph is to good man do nothing.
Anti-NWO 2-blog
enemy combantant is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 21:35   #92
Quote:
Five Horses kaže: Pogledaj post
Zašto ne komentiraš osebujnu cionističku rečenicu koju sam gore navela?

Stvarno bi me to zanimalo
Koju? Zemlja bez naroda...

Koliko je ljudi živjelo na mandatnom području u vrijeme kad je ta rečenica izgovorena?
Tu se misli na nenaseljeno pordručje, a ne na ono na što se cilja.


Quote:
kako bi naša političarska govna samo polizale židovsko dupe na arafatovom mjestu
Da su se naša političarska govna ponašala '91 kao što se Arafat ponašao tijekom čitave karijere i mi bi prošli jednako kao Palestinci.

Čemu npr. inzistiranje na Jeruzalemu?
Al Quds muslimanima nitko neće uzeti kao treće svetište, ali nije neophodno da to bude glavni grad palestinske države.
__________________
You have received an infraction at Forum.hr
Saul Tigh is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 21:39   #93
Quote:
Saul Tigh kaže: Pogledaj post
Koju? Zemlja bez naroda...

Koliko je ljudi živjelo na mandatnom području u vrijeme kad je ta rečenica izgovorena?
Tu se misli na nenaseljeno pordručje, a ne na ono na što se cilja.
.
Područje nije bilo nenaseljeno
__________________
Ho! Mitakuye Oyasin
Five Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 21:40   #94
Quote:
enemy combantant kaže: Pogledaj post
Tocno.Nasi su se izgubili u politici,nemaju ni sami pojma sto rade.
Ja mislim da ce do mira doci samo ako Izrael nade nekog sebi ravnog koji ce predstavljati Palestinske interese.
Kad su dvije drzave ravnopravne u ratu veci su izgledi da ce biti pravde u pregovorima.
Ma tko će predstavljati palestinske interese?

Onako kako su ih predstavljali Egipat i Jordan od '48 do '67 kad su držali ono što se danas zove Palestinskom samoupravom i nijednom nisu ni pomišljali na stvaranje palestinske države nego su to smatrali dijelom svoje teritorije, Egipat pojas Gaze, a Jordan Zapadnu obalu.

Ili će Ahmadinejad biti novi "knight champion" Palestinaca nakon niza prethodnika uključivo i Sadama kojeg su jedino Arafat i ekipa od svih Arapa podržali u napadu na Kuwait.
__________________
You have received an infraction at Forum.hr
Saul Tigh is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 21:41   #95
Quote:
Five Horses kaže: Pogledaj post
Područje nije bilo nenaseljeno
Nije baš bilo ni Mexico City..
__________________
You have received an infraction at Forum.hr
Saul Tigh is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 21:42   #96
Palestincima nitko nemoze oduzeti pravo na slobodnu Palestinu od Mediterana do Jordana sve pripada njima.
Njihova je dobra volja sto su spremni dati vise od pola svog teritorija strancima.
Cijela situacija me podsjeca Indijance i kolonijalne sile...Odnos snaga je sigurno takav...
__________________
All that evil needs to triumph is to good man do nothing.
Anti-NWO 2-blog
enemy combantant is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 21:43   #97
Quote:
Saul Tigh kaže: Pogledaj post
Nije baš bilo ni Mexico City..


Onda, znači, došli su ljudi bez zemlje u zemlju s ljudima. Jel tako treba glasti rečenica?
__________________
Ho! Mitakuye Oyasin
Five Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 21:45   #98
Quote:
enemy combantant kaže: Pogledaj post
Palestinu
Gdje je to? Trazim na karti i nema.
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 21:47   #99
Quote:
Saul Tigh kaže: Pogledaj post
Koju? Zemlja bez naroda...

Koliko je ljudi živjelo na mandatnom području u vrijeme kad je ta rečenica izgovorena?
Tu se misli na nenaseljeno pordručje, a ne na ono na što se cilja.




Da su se naša političarska govna ponašala '91 kao što se Arafat ponašao tijekom čitave karijere i mi bi prošli jednako kao Palestinci.

Čemu npr. inzistiranje na Jeruzalemu?
Al Quds muslimanima nitko neće uzeti kao treće svetište, ali nije neophodno da to bude glavni grad palestinske države.
pa čemu židovi inzistiraju na jeruzalemu,kada je bio u arapskim rukama,arapi nisu srušili onaj jedini zid plača,eno ga još tamo,

kao što ja mogu kao turist mogu u palestinu u betlehem,tako bi mogli i židovi kao turisti do svog zida plaća pa neka cmizdre tamo koliko hoće
samBogzna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 21:48   #100
Svaka čast onome tko istinski podržava Palestince jer se stavio na stranu tog naroda koji je od '48 bio ili topovsko meso arapskog velikodržavlja bilo da se radi o Egiptu, Jordanu ili Siriji, a u kasnijoj fazi žrtva svog sposobnog vodstva.
A sve to ga je jednako usrećilo kao i samo osnivanje Izraela.

Ali ima po svim forumima HR domene i onih koji kao suosjećaju s Palestincima, a zapravo su obični antisemiti koji bi i Bušmane i Eskime i Srbe i Klingonce podržavali u sukobu s Židovima.
__________________
You have received an infraction at Forum.hr
Saul Tigh is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:14.