Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: treba li zatvoriti ovu temu?
Da 24 45.28%
Ne 22 41.51%
Svejedno mi je 7 13.21%
Glasovatelji: 53. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2008., 16:01   #301
Pa kad ostavi marihuanu reci i njemu da navrati ovdje da se svi zajedno zabavljate. Očigledno nemate drugi način. Kakvi tužni ljudi na ovom svijetu. Za vas nije ni Zemlja a kamoli "Nibiru"!
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Old 15.09.2008., 19:58   #302
Quote:
[Manuel] kaže: Pogledaj post
Mogu da potrvrdim da Nibiru planeta postoji. Veoma dobar prijatelj je pre neki dan otisao u Nizozemsku. Dok je pusio u jednom od Coffee Shop-ova upali su Nibiruanci i odveli ga na Nibiru. Jutros je uspeo da pobjegne i vrati se kuci. Trenutno razmislja da ostavi Marihuanu i slicna opojna sredstva ne bi li izbjegao ponovnu otmicu.

To što si napisao je vrlo blizu istine. Tako nekako je nastala ta ideja.
srki is offline  
Old 15.09.2008., 22:52   #303
Nibiru na FOX News

Što je to i o čemu FOX TV u Americi?!?
Nibiru on FOX News
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Old 22.10.2008., 10:59   #304
Thumbs up

Vicente-Nostradamus
 
Old 22.10.2008., 21:30   #305
Bok svima na ovom topicu :

Prvo bih se ispričao za ove postove koje ja nisam pisao nego mi je netko, vjerojatno u školi pisao na mojem računu


Quote:
legi0nar kaže: Pogledaj post
jebo te i ja sanjam stalno asteroide i kako zvijezde padaju i da se grlim sa obitelji kako je smak svijeta ma previše ste na to zabrijali. Ja samvrsni astrolog i nista od asteroida ne prijeti Zemlji tek 2024.g. kada će šansa da nas komet udari bit 2% zato se nemoj brukat tu
Quote:
legi0nar kaže: Pogledaj post
isse da jse ubite ako će isšta doći znamo da nešta ne šljaka u svijetu i da će doći do promjene , ali ne 4 dimenzijai vanzići i još ta SKLONIŠTA LoooooooooL ja bih prije rekao da se pripremaju za 3 . svj.rat nego za DOLAZAK NIBIRUAA u kako je opasan , ak dođe ja ću prvi bit koji će im opsovat mater .
Quote:
legi0nar kaže: Pogledaj post
JA SAM REKAO DA NE RETZJERUJU A SANSA OD "% JE FAKAT MALA GOTOVO NEMOGUĆA : ŠTA ME CITIRAS NISAM JA ZABRIJO NA SMAK SVIJETA
Quote:
legi0nar kaže: Pogledaj post
JA SAM REKAO DA NE RETZJERUJU A SANSA OD dva % FAKAT MALA GOTOVO NEMOGUĆA : ŠTA ME CITIRAS NISAM JA ZABRIJO NA SMAK SVIJETA


Pitao bih ljude koji vjeruju u Nibiru, zašto vjeruju?
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Old 23.10.2008., 18:40   #306
E nebi vjerovali; i ja sam sanjao asteroid i to par noći za redom....prvo sam mislio da je slučajnost, al vidim da nisam jedini.

Btw. nevjerujem u Nibiru.
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Old 23.10.2008., 23:44   #307
Quote:
legi0nar kaže: Pogledaj post
Bok svima na ovom topicu :

Prvo bih se ispričao za ove postove koje ja nisam pisao nego mi je netko, vjerojatno u školi pisao na mojem računu

Pitao bih ljude koji vjeruju u Nibiru, zašto vjeruju?


da, imate školu u 7. mjesecu...
__________________
NON MOLLARE MAI
Hiperaktivo is offline  
Old 24.10.2008., 07:08   #308
možda je nibiru opča laž da se ljudi zastraše...ili da netko okrene masne pare...

a mozda i nije,mozda je to zbilja istina,mozda astrolozi i znanstvenici su zbilja otrkili taj planet, ali ga pokušavaju pritajiti...informacija je procurila, a sada je oni sami pokušavaju zataškati, mozda i na način da su neki od njih ovdje na forumu,kao i na ostalim forumima svijeta,pa pričaju gluposti kako bi ljudi "shvatili" da je nibiru laž...

nagađam,hehe...

uostalom,ako dolazi 2012., pa vec bi trebao biti vidjen teleskopom i to veoma jasno??ili putuje ogromnom brzinom?sve mi to nejasno....

a ne da mi se računati sad...
CottonEyeJoe is offline  
Old 24.10.2008., 11:57   #309
Pa naravno da bi se vidio do sada.
To su samo laži koje se bacaju sritnom narodu koji ionako ima dosta svojih problema.

PS
I ja sam sanjao da sam u krevetu sa Hayden Panettiere i ne mislim da će se to ostvariti.
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Old 24.10.2008., 12:34   #310
jedino ako je suprotno od zemlje, tj sunca, na onoj strani koju ne vidimo trenutno...al opet bi svem. teleskopi snimili
CottonEyeJoe is offline  
Old 24.10.2008., 17:06   #311
Quote:
Hiperaktivo kaže: Pogledaj post


da, imate školu u 7. mjesecu...
gle fakat. Ne znam kako, ali ja to nisam pisao. U reduuu??????
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Old 24.10.2008., 20:17   #312
Quote:
legi0nar kaže: Pogledaj post
gle fakat. Ne znam kako, ali ja to nisam pisao. U reduuu??????
Zatraži od modera da te koje ti (?) nisi pisao - jednostavno - obrišu.

Eh, Nibiru. Ovo nije topic o tome, upravo suprotno
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Old 24.10.2008., 20:25   #313
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
Zatraži od modera da te koje ti (?) nisi pisao - jednostavno - obrišu.

Eh, Nibiru. Ovo nije topic o tome, upravo suprotno
nema veze, to je bilo prije 3 mjeseca
još sam i karton dobio za to
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Old 28.10.2008., 09:45   #314
Čitao sam ovdje mnogo tema, postova, uglavnom sve se bave željom da se nešto neobično dogodi. Svjestan sam da konce naše civilizacije drži mala grupa ljudi koja nas kroz medije laže i manipulira nama običnim smrtnicima. Nego...zašto je tako veliki broj ljudi koji s nestrpljenjem očekuje da se dogodi neko čudo, kao npr.
- spektakularni silazak vanzemaljaca s neba,
- spektakularni dolazak kraljevstva isusa krista - opet s neba,
- spektakularan potop i potresi,
- spektakularni prelazak čovječanstva na više stanje svijsti pri čemu nam se mijenja dna i pritom postajemo materijalno napredniji pa ćemo komunicirati telepatijom i mijenjati fizički izgled našeg tijela da svi možemi izgledat sexy fancy ko simona gotovac,
- spektakularni smak svijeta 2012. godine
- spektakularni treći svjetski rat 2010. godine itd.

U svakom slučaju, svako vjeruje u ono u što želi vjerovati i što mu čini nekako najfancy. Dragi moji ljudi, neće se ništa od toga dogoditi, to su teme koje služe za zabavu i ni za šta više. Svijet će nastaviti postojati u ovakvom nesavršenom obliku u kakvom je sad. 2012. godine ću ja i dalje ići na posao svaki dan od ponedjeljka do petka; neću i dalje imati pare da kupim kuću na Azurnoj obali; neću izgledati ništa bolje, nego će mi opast još kose i dobit ću još bora, a možda i koji kilogram masti više; iste teme će se vodit na forum.hr-u o vanzemaljcima, vampirima, dušama, majama, turcima, srbima kao i danas i očekivat će se iste stvari, tako da sveukupno gledajući, ništa neće biti bitno drugačije osim cifre koja označava datum. I prije godinama i stoljećima unatrag bilo je onih koji su čekali spektakularne događaje, pa na kraju ništa. Prema tome, za moje mišljenje, ja smatram da bih ja napravio neoprostivu pogrešku kad bih očekivao da 2012. dolazi nekakav kraj svijeta ili da će ljudi postat pametniji, a zemlja bolje mjesto za život. Ja mislim da se ništa neće dogodit, ni da će se pojavit vazemaljci, niti da će padat asteroidi s neba, niti da će se zapisi Maja obistinit. Sve je to samo senzacionalizam.
Wassup is offline  
Old 28.10.2008., 09:55   #315
ljudi su željni promjena i valjda im je već dojadil ovaj režim svjetska podjela i vlada,ali i ako sagledamo sve ovo na objektivan način vidjet ćemo da nisu to samo gluposti,naravno da nitko nemože sa sigurnošću reći da će se nešto zbiti ili neće zbiti,ali možete vidjeti da mnogi vidovnjaci predviđaju takve događaje,drevni sumerani su predvidjeli kraj svijeta,oni dosad još nisu pogrješili,ako je vjerovati učenjacima,Mayanski kalendar završava na 2012.g,ali opet je taj kalendar kružni kolko sam shvatio,pa je moguće da će se nastaviti od početka,kineski I-Ching predviđa kraj svijeta...ali sve su to samo pretpostavke i ovisno je od čovjeka do čovjeka dal će ih prihvatiti ili samo odmahnuti rukom...
300 is offline  
Old 28.10.2008., 18:07   #316
Baš grozno.....

Mislim meni je to stvarno fascinantno. Općenito gledajući mene uvijek kad nema po par mjeseci uvijek sve ode u neželjenom smjeru. otkud tebi čovječe ideja da će smak svijeta doći točno onda kada si ti to sanjao. daj si nadji život. mislim, baš si ono frajer. u ja sam sanjo da će bit smak svijeta idem odma na forum svima reći da će Nibiru doći i bla bla bla. baš si fancy. ali nevjerojatno je kak to ljudi popuše.Ajd i ja ću nešt sanjat pa ću se odma javit na net kak sam zakon kak mogu predvidit smak svijeta.

Fascinantno je kako ljudi povjeruju i sami stvaraju svoje verzije raznih gluposti koje im kvazi-znanstvenici stavljaju u uho. ne moš vjerovat. de Vicente molim te u ime zdravih razuma svih ljudi da si nadješ život i spustiš na zemlju.

Rie - nice to see u again.
__________________
Jedini način da čovjek izbjegne pogreške jest da stekne iskustvo. Jedini način da čovjek stekne iskustvo je da čini pogreške.
comewithme1717 is offline  
Old 28.10.2008., 20:33   #317
U svim ovim temama,odnosno predviđanjima,postoje osnovna pitanja,na koja nema adekvatnih odgovora.



Što je smak svijeta?

Totalno brisanje ljudske rase?
Propast planeta i sveukupnog života na njemu?
Djelomična propast ljudske rase,uz preživljavanje određenog broja ljudi?
Mogućnost nastavka ljudske civilizacije na novim ili starim osnovama?
Djelomična ili potpuna promjena načina shvaćanja i življenja ljudske rase?

Do promjena kao u brojnosti populacije kao i posljedica prirodnih katastrofa i promjena,uvijek je dolazilo i dolaziti će i dalje.Pošasti(endemije i pandemije određenih zaraznih oboljenja) bilo je i biti će i dalje.
Dakle,što vi svi podrazumijevate pod smakom svijeta?
Jer ako nemožete zamisliti što bi to trebalo biti i kako izgledati,s kojim onda pojmovima baratate?

Svatko tko je pručavao proračanstva i predviđanja vidovnjaka iz raznih vremenskih razdoblja,kultura,dijelova svijeta,uočiti će određene podudarnosti i određene razlike u istima.
U nekima je opisivanje istih zbivanja na različite naćine,posljedica statusa općeg znanja i kulture nekog vremenskog odsjeka.
Kao primjer:Aborđini su opisivali komet koji će udariti u zemlju,kao zvijezdu,što je logićno,jer nisu znali ništa o asteroidima i planetarnim zakonima.Ali su predvidjeli pad i posljedice.
I što to znači,da se neće desiti?
Vanga koja sigurno blagog pojma nije imala ni o Aborđinima ni o njihovim predviđenjima,kaže isto.
Zvijezda iz Apokalipse,imenom Pelin,što je ona?
Aborđini sigurno nisu pred stotine godina čitali ni Bibliju,ni vidjeli bijelce tj katolike.
Nostradamus koji govori o padu kometa,nije pojma imao o postojanju Aborđinskih proročanstva,naslikanih na stijenama spilje u Australiji.
Itd itd.
Ono što je naš problem,da nismo u stanju razlučiti neobične "podudarnosti" kroz vrijeme i prostor,jer nas preplavljuju milijunima interpretacija i izmišljotina.I bez uvrede za sve koji ovdje pišete,treba imati i određeno znanje o tim proročanstvima.A to zahtijeva i vrijeme i dostupnost prave literature.
I još je i tada moguće da se prevarite,odnosno da budete prevareni!
No to ne znači da se baš ništa neće dogoditi,takve tvrdnje su nojevsko guranje glave u pijesak!
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica

Zadnje uređivanje VeronikaN : 28.10.2008. at 20:38.
VeronikaN is offline  
Old 28.10.2008., 23:44   #318
sve je to ok i sve ja to kužim ali narode daj shavtite nešto. to su snovi a vi niste neki veliki proroci da sve znate i da možete proreći. za to treba ipak nešto više nešto drugo. ok i ja sam znam nekad nešto osjećat i onda raznim tumačenjima mogu predosjetiti neki dogadjaj ali on je vezan za mene. ali hello, smak svijeta. dajte si nadjite život. malo previše visite na ovom forumu i gledate ratove zvijezda. narode ohladite. uživajte u životu. ako će smak svijeta i doći onda ne trebamo sjediti i čekati. uživajte. kao i ja. živite...
__________________
Jedini način da čovjek izbjegne pogreške jest da stekne iskustvo. Jedini način da čovjek stekne iskustvo je da čini pogreške.
comewithme1717 is offline  
Old 29.10.2008., 10:20   #319
Quote:
comewithme1717 kaže: Pogledaj post
sve je to ok i sve ja to kužim ali narode daj shavtite nešto. to su snovi a vi niste neki veliki proroci da sve znate i da možete proreći. za to treba ipak nešto više nešto drugo. ok i ja sam znam nekad nešto osjećat i onda raznim tumačenjima mogu predosjetiti neki dogadjaj ali on je vezan za mene. ali hello, smak svijeta. dajte si nadjite život. malo previše visite na ovom forumu i gledate ratove zvijezda. narode ohladite. uživajte u životu. ako će smak svijeta i doći onda ne trebamo sjediti i čekati. uživajte. kao i ja. živite...
pa nitko se ne ravna po njegovim snovima,u svojem prošlom postu sam napisao zašto je to vjerojatno...
300 is offline  
Old 29.10.2008., 19:53   #320
čovjek će vjerovati u ono što želi. on ako želi vjerovati da će doći smak svijeta naći će milijun i jednu tezu kojom bi potvrdio svoja uvjerenja. ako čovjek ne želi vjerovati u smak svijeta on će naći milijun i jednu tezu koja će to opovrgnuti. gledajući realno. ja mislim da su tos ve gluposti. da se mi nemamo razloga time zamarati jer je još prerano za to, a i kad dodje vrijeme bolit će me đon jer ću uživat u životu a to i vama savjetujem. jer razbijanje glave s time kad će smak svijeta je za mene ludost. ko kaže da će on doć?
dajte molim vas. usadilo nam se to u glavu kako bise nama manipuliralo i zaokupilo. svijet postoji milijardama godina i siguran sam da on neće odjednom nestati nekom neobjašnjivom katastrofom. ako će nestati onda ćemo ga sami uništiti. ovo ostalo su samo bedastoće skupine fanatika koji nemaju pametnijeg posla u životu sem zavarivanja velike mase.

moj savjet je: ljudi živite i uživajte u onome što imate. uljepšajte si život a ne gledajte kako ćete umrijeti.
__________________
Jedini način da čovjek izbjegne pogreške jest da stekne iskustvo. Jedini način da čovjek stekne iskustvo je da čini pogreške.
comewithme1717 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:04.