Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2012., 12:04   #6401
Slikice!!!

nešto sam se raspištoljila sa ovim slikama...
al za opće narodno veselje sve...













__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Old 06.03.2012., 14:01   #6402
natuknice:
-feriha će skrivati od emira ovo s leventom.
-feriha će reći leventu da je udana za emira.
-koray će saznati za onu gulsuminu igricu sa provalom. ona će patiti..joj jadna
-ferihu i emira čekaju teški dani..
-koray će se htjeti rastati od gulsum nakon što sazna za provalu..gulsumina odluka će ga šokirati.
-koray odlučuje između hande i gulsum. što se mene tiče, bolje je da se mani i jedne i druge..hande je podmukla,a gulsum zatucana i nerazborita...koray canim, traži si neku drugu.
-cansu će potpuno poludjeti i učinit će nešto loše.
-biti će dosta femir scena.

ovo sam preuzela sa natabanu (melisa)...hvala melisa
Leventovo priznanje ce pogoditi domarev stan
-Za Ferihu,koja je u soku,vrijeme je da sve zaustavi,ali nailazi na grubo
suprostavljanje babe Rize.
-Feriha tada postaje neutralna....Odluci,da nista ne govori Emiru
-Seher ponovo nesto planira
-Cansino stanje ce svakim danom biti gore i gore, do malaksalosti.Feriha ce biti kraj nje
-Emirov misteriozni gost prirediti ce veliko iznenadjenje
-Dok Emir pokusava ugrabiti priliku da se osveti Leventu,i ne sluti sta mu se sprema
iza ledja(vjerovatno planovi za vjencanje)
-Sanem se dosadjuje u samoci...uskoro tu samocu ispunjava Bulent
-Feriha odlucuje da kaze Leventu za brak sa Emirom
-Koray ce se sokirati kada sazna za Gulsumine igre...Gulsum pati zbog spoznaje
da potpuno gubi Koraya
-Dok se Koray zauzima da okonca brak,Gulsum ce mu saopstiti vijest koja ce ga sokirati
(ja pretpostavljam:ili je trudna ili ce lagati da je trudna.Ne bih se cudila da je
dobila savjet od Seher)
-Koray mora donjeti odluku"Hande ili Gulsum"
-Emira i Ferihu cekaju stresni t teski dani(kao da im nije dosta )
-Nevbahar polako umire...(ocekuje se da ce umrijeti za nekoliko epizoda)
-Levent ce strasno patiti...nalazi razumjevanje i utjehu kod Ferihe
-Emir ce to primjetiti...biti ce jako ljubomoran(to ce se dogoditi poslije saznanja da
Levent voli Ferihu...i poslije saznanja za takozvanu bebu).
-To ce doprinjeti poteskoce njihovom odnosu


__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 06.03.2012., 15:10   #6403
Jos 14 epizoda,sta li nam jos spremaju a nasi zivci tanki
Princeza hvala za fotke,odlicne su
Kendi is offline  
Old 06.03.2012., 16:58   #6404
LeonaLeonski zanimljivo ti je ovo s horoskopom i cagatayem iako ja baš i ne vjerujem u to..ali ove informacije nisu na odmet haha, mamu pod ruku i pravac istanbul..možda se caci svidi moja mama, pa ga dovedemo ovdje kod nas..moja će mater uživati, a ja ću samo uzdisati..i samo ću ga gledati
negdje prije sam napisala kako bi bilo dobro da je ferihu utjelovila fahriye e., ali ipak ne! predomislila sam se mislim da bi najbolji izbor bio sedef avci (menekse)..e oni mi baš pristaju..oboje su ljepuškasti i imaju baby facu samo što je ona previsoka, nije višlja od cace,ali tu su negdje..haha, onda bi cagatay stojao na blokovima

danasss fragmani
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 06.03.2012., 18:37   #6405
Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
natuknice:


-koray će saznati za onu gulsuminu igricu sa provalom. ona će patiti..joj jadna

-koray će se htjeti rastati od gulsum nakon što sazna za provalu..gulsumina odluka će ga šokirati

-Koray ce se sokirati kada sazna za Gulsumine igre...Gulsum pati zbog spoznaje
da potpuno gubi Koraya
-Dok se Koray zauzima da okonca brak,Gulsum ce mu saopstiti vijest koja ce ga sokirati
O kakvoj provali govoriš? Nije valjda Gulsum nešto ukrala?
Ili se radi o tome da je da je provala zapravo to da je pokušala smjestiti dijete Korayu?
Koliko znam sve ove natuknice (ako budu istinite) odnose se na više epizoda.
Neke će se dogoditi u 53-54 epizodi. Posebno na ovo vezano za Nevbahar i Leventa. Naravno ako su istinite.
Već odavno se špekuliralo za vezu Sanem&Bulent, pa se ista nije dogodila. Kao i onu natuknicu od prije da je Sanem trudna, prošle su otada dvije epizode a nigdje se ne spominje Sanemina trudnoća.

Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
LeonaLeonski zanimljivo ti je ovo s horoskopom i cagatayem iako ja baš i ne vjerujem u to..ali ove informacije nisu na odmet haha, mamu pod ruku i pravac istanbul..možda se caci svidi moja mama, pa ga dovedemo ovdje kod nas..moja će mater uživati, a ja ću samo uzdisati..i samo ću ga gledati
negdje prije sam napisala kako bi bilo dobro da je ferihu utjelovila fahriye e., ali ipak ne! predomislila sam se mislim da bi najbolji izbor bio sedef avci (menekse)..e oni mi baš pristaju..oboje su ljepuškasti i imaju baby facu samo što je ona previsoka, nije višlja od cace,ali tu su negdje..haha, onda bi cagatay stojao na blokovima :
danasss fragmani
Iznenađuješ me studentice, mamu bi dala Emiru??? A tata, kaj s njim??
Meni bi uz Cagataya najbolje odgovarala Bade Iscil, glumica je prekrasna.
__________________
"Djevojko, kriva si pred drugima već zato što si mogla biti jedini svjetionik u tami, a nisi bila". F.M.D.
MISSYOU3 is offline  
Old 06.03.2012., 18:47   #6406
miss gulsum je odglumila da se dogodila provala u njihovoj kući (seherina zamisao)...samo kako bi koray doša kući (bio je sa hande)...ma luđakinja
haha vidiš, ja zaboravila na tatu.
baš sam vidjela sliku od te bade iscil..lijepa je
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 06.03.2012., 19:15   #6407
Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
miss gulsum je odglumila da se dogodila provala u njihovoj kući (seherina zamisao)...samo kako bi koray doša kući (bio je sa hande)...ma luđakinja
haha vidiš, ja zaboravila na tatu.
baš sam vidjela sliku od te bade iscil..lijepa je
E ovo doista nisam znala. Jadna Gulsum pored takvog savjetnika. Koliko mi se čini po natuknicama na fejsu i Feriha će se služiti Seherinim savjetima.
Seherita postade omiljena, odmah je do Emira.

Tata će biti sretan sa Sanem, ženska je lijepa i dobro izgleda.
__________________
"Djevojko, kriva si pred drugima već zato što si mogla biti jedini svjetionik u tami, a nisi bila". F.M.D.
MISSYOU3 is offline  
Old 06.03.2012., 19:26   #6408
Quote:
MISSYOU3 kaže: Pogledaj post
E ovo doista nisam znala. Jadna Gulsum pored takvog savjetnika. Koliko mi se čini po natuknicama na fejsu i Feriha će se služiti Seherinim savjetima.
Seherita postade omiljena, odmah je do Emira.

Tata će biti sretan sa Sanem, ženska je lijepa i dobro izgleda.
ma joj užas..to joj seher predložila..cijelu su kuću preokrenule naopačke..pokidale brave i pobacale stvari.
samo fali da i feriha počne slušati njene savjete..
haha..da povest ćemo mi i sanem za tatu..iako nije baš nešto atraktivan, ali nema veze
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 06.03.2012., 19:47   #6409
Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
ma joj užas..to joj seher predložila..cijelu su kuću preokrenule naopačke..pokidale brave i pobacale stvari.
samo fali da i feriha počne slušati njene savjete..
haha..da povest ćemo mi i sanem za tatu..iako nije baš nešto atraktivan, ali nema veze
Joj Seher i njeni savjeti .
Tata nije atraktivan, nije baš ni Unal...vidiš ima šanse.

Evo slijedećih natuknica:
Djevojka ipak nije trudna. Namještaljka je u pitanju i to će skužiti Seherita i posavjetovati će Emira da je odvede u bolnicu na test utvrđivanja očinstva.
Zamisli cura ima jastuk umjesto trbuha.
Zna Seher iz vlastitog iskustva kako riješiti probleme i prodati savjete za novac.
Još malo i zaraditi će dovoljno da kupi Sanemin apartman.
Cansu će poludjeti i nešto će napraviti. Što?
Nema fragmanija, jer je dijete od producenta bolesno, pa nema vremena za krpanje nečega.
__________________
"Djevojko, kriva si pred drugima već zato što si mogla biti jedini svjetionik u tami, a nisi bila". F.M.D.
MISSYOU3 is offline  
Old 06.03.2012., 20:04   #6410
Cekajte ako djevojka nije tudna zasto Emir govori u fragmaniju da ce postati tataMislite da je neka namjestaljka prema Emiru sa strane njegovih roditelja ili
Ma iskreno nebi me ni iznenadilo da je trudna bar znam da je Emir nesto radio,da nije nevin kao Feriha ( u uho)
Moze je i boilje da nema vise fragmanija samo nas zbune stime pa neznamo ni sta misliti ni ocekivati
Kendi is offline  
Old 06.03.2012., 20:22   #6411
Ma Emir nece sigurno odmah provjeravat je li jastuk hhahhahaa

Danas nema trailera.Enigon sin se razbolio pa on ne moze da ga namontira. Bice sjutra.

E,ima jedan zanimljiv tip-Cansu ce u ovoj epki pokazati koliko je luda. Bice scena sa njom ,Emirom i Ferihom uistoj prostoriji na kraju epizode i ona ce se ponasati kao manijak.
Curu kojaje dala tip su pitali da li ce baciti Ferihu kroz prozor-ne,nije tako jednostavno
Hoce li povrijediti trudnu curu-ne
hoce li natjerati emira da spava s njom da ne bi ubila ferihu-ne,ni to
hoce li otkriti neku tajnu-ne
Navnodno,bicemo iznenadjeni njenim postupkom,i pitacemo se je li moguce da se to desava.
Naravno,nesto lose je u pitanju.
Sumnja se da ce Emira povrijediti.
__________________
Frankly, my dear, I don't give a damn.
ScarlettO'Hara is offline  
Old 06.03.2012., 20:40   #6412
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
Ma Emir nece sigurno odmah provjeravat je li jastuk hhahhahaa

Danas nema trailera.Enigon sin se razbolio pa on ne moze da ga namontira. Bice sjutra.

E,ima jedan zanimljiv tip-Cansu ce u ovoj epki pokazati koliko je luda. Bice scena sa njom ,Emirom i Ferihom uistoj prostoriji na kraju epizode i ona ce se ponasati kao manijak.
Curu kojaje dala tip su pitali da li ce baciti Ferihu kroz prozor-ne,nije tako jednostavno
Hoce li povrijediti trudnu curu-ne
hoce li natjerati emira da spava s njom da ne bi ubila ferihu-ne,ni to
hoce li otkriti neku tajnu-ne
Navnodno,bicemo iznenadjeni njenim postupkom,i pitacemo se je li moguce da se to desava.
Naravno,nesto lose je u pitanju.
Sumnja se da ce Emira povrijediti.
ajme hahah ma garant će ferihi nešta napraviti...ili odalamit, ili ju možda napadne nožem..postala sam morbidna
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 06.03.2012., 20:57   #6413
Quote:
Kendi;38397563[B kaže:
]Cekajte ako djevojka nije tudna zasto Emir govori u fragmaniju da ce postati tata:[/B]confused:Mislite da je neka namjestaljka prema Emiru sa strane njegovih roditelja ili
Ma iskreno nebi me ni iznenadilo da je trudna bar znam da je Emir nesto radio,da nije nevin kao Feriha ( u uho)
Moze je i boilje da nema vise fragmanija samo nas zbune stime pa neznamo ni sta misliti ni ocekivati
Cijelo vrijeme tupim da je u pitanju namještaljka. Kaj mi ne vjerujete, ja barem dobro razaberem bitno od nebitnog?
Emir će povjerovati djevojci i vjerojatno reći Ferihi za novonastalu situaciju, ali Seher će mu dati savjet da napravi DNK-test. I naravno bebača nema. Unalova spačka.
Vidite kako Seher koristi vlastito iskustvo i pomaže Femiru i Gugu.

Prije Ferihe, Emir nije postio, nije bio suh ni trijezan. Mogao je napraviti bebača koliko god hoćeš. Ali izgleda imao je sreće.
Kada malo pomislim Unal ima samo Emira a šora na sve strane. Onda Korayevi imaju samo Koraya, Handini imaju samo Hande, Larini samo Laru i tako redom svi iz toga visokog društva imaju po jedno dijete.
__________________
"Djevojko, kriva si pred drugima već zato što si mogla biti jedini svjetionik u tami, a nisi bila". F.M.D.
MISSYOU3 is offline  
Old 06.03.2012., 22:39   #6414
pozdrav curke..... malo sam poludila sa ovom serijom pa sam se maknula sa strane.
počmem čitati postove pa opet poludim ...
na moju žalost, ovisno je prevelika pa sam opet počela čitati natuknice i postove. zadnje 2 epizode sv eviše i više živcirma. ja sam fazu sa bajaderama već prošla, sad si jedem kiselinu u stomaku. i evo dođem i vidim opet sran.a- čudnovate trudnoće i mehino iživljavanje. ajme,......sigurna sam da bi mi bilo apmetnije prestati geldati do lipnja i onda ju progutati seriju od 50 do 65 ep..ali previše sam se navukla.
šaljem vam svima pozz....
Githa is offline  
Old 06.03.2012., 23:31   #6415
U vezi natuknica, kako će G izgubiti K kada ga nikad nije ni imala? Navodno će Cansu naći nekoga da siluje F i to će E morati gledati
Miss i Studentica ja bi najbolje stajala Cagi
LeonaLeonski Cagatay je vaga 23.9. je rođen (2 dana prekasno za djevicu)
vanhaver is offline  
Old 07.03.2012., 00:13   #6416
Quote:
vanhaver kaže: Pogledaj post
U vezi natuknica, kako će G izgubiti K kada ga nikad nije ni imala? Navodno će Cansu naći nekoga da siluje F i to će E morati gledati
Miss i Studentica ja bi najbolje stajala Cagi
LeonaLeonski Cagatay je vaga 23.9. je rođen (2 dana prekasno za djevicu)
Zbilja lude natuknice, svaki put sve luđe. Cansu će naći nekoga da siluje Ferihu a Emir će morati gledati. Nešto mislim da ova natuknica nije istinita, da je plod nečije razigrane mašte.
Pa ako si starija od 30 godina imaš šanse.
__________________
"Djevojko, kriva si pred drugima već zato što si mogla biti jedini svjetionik u tami, a nisi bila". F.M.D.
MISSYOU3 is offline  
Old 07.03.2012., 11:59   #6417
Jel ima neko voljan da mi opise sta se desava na novog fragiju???? cujem da je izasao i da je Cansu glavna?????
tratincic is offline  
Old 07.03.2012., 13:57   #6418
Quote:
tratincic kaže: Pogledaj post
Jel ima neko voljan da mi opise sta se desava na novog fragiju???? cujem da je izasao i da je Cansu glavna?????
Evo ukratko,Cansu je vidjela E i F zajdeno,poludila,kasnije pozvala F na večeru,i E,naravno,nešto je stavila F u jelo i nakon toga se F počela žaliti E kako joj je zlo,maglilo joj se pred očima
LaVie is offline  
Old 07.03.2012., 15:09   #6419
[QUOTE=vanhaver;38401343]Miss i Studentica ja bi najbolje stajala Cagi

dogovorile smo se...dijelimo ga..nema toga: "ja mu bolje stojim, ne ja mu bolje stojim"

šta je sad cansu napravila ? aaa valjda ta scena neće biti na kraju epke, želim znati šta je ferihi.
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 07.03.2012., 15:18   #6420
Episode 51 summary
Feriha goes crazy with Riza and Mehmet's interest towards Levent.Feriha' response will create a mess in the porter's house. While Riza is forced to make a step back with Levent's issue,Mehmet is living a great defeat.Feriha doesn't know how to tell Emir about the events with Levent.Emir who learnes everything in a moment,goes crazy.Emir's all feelings that are suppressed about the hidden marriage will turn into a devastating huge explosion for Feriha. Emir's patiance is over and Feriha is aware that she can't hide the truth about the marriage anymore,in order to talk with her father is waiting for Mehmet and Seher to go to the Kumburgaz.On the other hand,a big shock is waiting for Emir.Emir comes face to face with the unexpected result of his one night stand that he had when he had borken up with Feriha.While Feriha is getting ready to talk with her father,Emir is susprised and shocked with the possibility of becoming a father and doesn't know how to talk with Feriha.Meanwhile,Cansu who learnes that the lovers hadn't broken up,while with her plans that no mind can imagine,everything is destroyed,Feriha and Emir for a moment find themselves between life and death.

Evo ovo sam pronašla na fejsu

http://www.facebook.com/photo.php?v=224929710939097
LaVie is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:58.