Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2014., 01:18   #8101
koliko bi se moglo nabrojati primera, gde je nekom pun racku nekoga...
aspirin.500 is offline  
Old 22.02.2014., 01:19   #8102
Quote:
Ukraine protesters split following deal between opposition, government http://www.haaretz.com/news/world/1.575587
Ukrajinski prosvjednici podjeljeni nakon potpisivanja sporazuma izmedu oporbe i vlade.
russianman is offline  
Old 22.02.2014., 01:20   #8103
Quote:
alfa146 kaže: Pogledaj post
Ma gle,Kosovo je defacto Kosovo,nema tu ni S od Srbije,osim malo u Mitrovici ili Kosovom Polju.
U Ukrajini postoje Ukrajinci i postoje Rusi.Ukrajincima je pun kurac Rusa i ne žele ih više trpiti.
As simple as that.
Amerikanci su pobili 100 miljona Indijanaca .... nacija koja je nastala na genocidu ... sad šta ćeš ti pričat kome je pun k..c koga?

Za razliku od Britanskih kolonija Ukrainci su nakon raspada SSSR-a ostali jedna od najobrazovanijih nacija na svitu sa zapoludit jakom industrijom u omjerima nepojmljivim za tvoj um te potpuno izgrađenom infrastrukturom, zdravstvom, visokim školstvom itd itd ..... također Rusi su in vratili od Poljaka ukradene teritorije, dali Krim ... o čemu ti pričašŠššššššššššššššššššš?
Konev is offline  
Old 22.02.2014., 01:21   #8104
Quote:
flumen-day kaže: Pogledaj post
Bilo kako da uzeo, međunarodno pravno, Kosovo je još uvijek dio Srbije... Pa sada, meni ili tebi to bilo drago ili ne, to je drugi par rukava...

Ukrajincima nije pun kurac Rusije i Rusa, pače! Preko 40% etničkih Ukrajinaca, de facto Malorusa itekako je svezano sa Rusijom i Rusima, tako da priča o "zapadnjačkoj" Ukrajini neće preživejti niti par dana koji nadolaze !

Biti ćeš ovim mojim riječima živi svjedok !


Nikakve formalne podjele države neće biti jer to Obama i Putin ne žele. Ti ćeš biti živi svjedok ovih mojih riječi za par dana.
Kanzas is offline  
Old 22.02.2014., 01:21   #8105
Janukovič je izgleda ipak na kraju završio u Harkovu gdje se sastaje sa svojim pristalicama http://news.yahoo.com/ukraine-leader...212036733.html
kilgor is offline  
Old 22.02.2014., 01:21   #8106
Quote:
flumen-day kaže: Pogledaj post
Pa to i pričam i pišem o tome cijelo vrijeme... Nisu Janukoviča izabrali aktualni pripadnici oružane pobune... Nisu ga izabrali stanovnici Lvova... Njega je izabrala tzv. tiha većina koja je jednostavno rusofona i rusofilna, htjeli to zapadnjaci, ovi ili oni priznati ili ne...

No, da ne mistificiram, Ukrajina jest razdijeljena, ona ne diše "kao jedan", ne funkcionira kao dom ukrajinskog naroda. To je jednostavno, ovakva ili onakva povijesna stečevina/okolnost u kojoj su se našli i ekstremni, nacistički orijentirani Ukrajinci i oni koji sa njima blage veze nemaju, već svoju maticu vide u Moskvi... Osobno, ali baš osobno sam vidio na desetke tisuća istočnih Ukrajinaca na hodočašćima po ruskim lavrama...

Raskol ove zemlje vodi u stabilnost i mir... Svako otezanje sa ovim je produžetak agonije, plodno tlo za svakovrsne pobune, nestabilnost, siromaštvo i bijedu!!!
Istra je danas bastion jugoslavenstva i protuhrvatstva. Nekoć je u njoj bilo i žestokih Hrvata. Treba li od nje odustati?(pitanje nije retoričko, ako smatraš da da, to je tvoj valjan stav) Usporedivo je sa tvojim željama da se Ukrajina podijeli.
Kojiro Izawa is offline  
Old 22.02.2014., 01:21   #8107
Quote:
Kanzas kaže: Pogledaj post
Nikakve formalne podjele države neće biti jer to Obama i Putin ne žele. Ti ćeš biti živi svjedok ovih mojih riječi za par dana.
Quote:
Kanzas kaže: Pogledaj post
Odgovorio sam ti. Zaštita ustavno - pravnog poretka. Amerikancima je Ustav svetinja.
I da neko ide tu svetinju rušit nasilnim putem kako bi opravda masakar nad demokratima koje bi pobila Američka policija?
Konev is offline  
Old 22.02.2014., 01:23   #8108
Quote:
kilgor kaže: Pogledaj post
Janukovič je izgleda ipak na kraju završio u Harkovu gdje se sastaje sa svojim pristalicama http://news.yahoo.com/ukraine-leader...212036733.html
Quote:
kilgor kaže: Pogledaj post
AOJ9C2 je trebao letiti za Harkov gdje se danas održava kongres Jugoistočnih regija, mediji su javili da je Janukovič na tom letu nisam ja to izmislio. Zašto je skrenuo, kamo ide i ko je u stvari na zrakoplovu zanima cijeli internet. http://zn.ua/POLITICS/yanukovich-vyl...v-139448_.html

Inače u Kijevu ne vlada anarhija i bezakonje već su se kijevljani orgnizirali u odrede građanske zaštite i patroliraju gradom i čuvaju svoj grad. http://www.ua-ru.info/news/2014-02-22-4847
Mediji su javili i da su teroristi u Siriji demokratski aktivisti koje samo zanimaju

pederske parade i multietnička i multivjerska razmjena ....

Nemoj se crnit pred svitom na ovako smiješan način .....
Konev is offline  
Old 22.02.2014., 01:23   #8109
Mp3 lista za kontrarevolucionare:
http://www.youtube.com/watch?v=IddP8AAIGTQ&t=1m57s



(odmah prvi dio, kad Javert nastupa)


Quote:
Konev kaže:
I da neko ide tu svetinju rušit nasilnim putem kako bi opravda masakar nad demokratima koje bi pobila Američka policija?
Ti stvarno mislis da ces dobiti izravan realan odgovor?

Pa to ti je kao kad se neko razmahuje sa terminima koje ne kuzi, kao sto su medjunarodno pravo, ustavnost, zakonitost (a da da vaznost svojim govorima), pa ja pitam sto je ustavnost i zakonitost itd., i nikad ne dobim nazad odgovor.

Ne mozes ti dobiti odgovor na svoje pitanje jer oni barataju sa idealima, mentalnim tvorevinama koje mogu postojati u idealnom svijetu maste ali ne mogu u stvarnosti.
A stranger is offline  
Old 22.02.2014., 01:25   #8110
Quote:
Konev kaže: Pogledaj post
I da neko ide tu svetinju rušit nasilnim putem kako bi opravda masakar nad demokratima koje bi pobila Američka policija?


Sve sam ti već napisao, dosadan si. Postoji Ustav i zakoni kojih se svi u SAD-u moraju pridržavati, i zakoni koji reguliraju policijske ovlasti i postupanje. Nikakvog "masakra" ne bi bilo, nego bi policija privela sve koji krše zakon, a ako bi pružili otpor, primijenila zakonita sredstva prisile.
Kanzas is offline  
Old 22.02.2014., 01:26   #8111
Quote:
Kojiro Izawa kaže: Pogledaj post
Istra je danas bastion jugoslavenstva i protuhrvatstva. Nekoć je u njoj bilo i žestokih Hrvata. Treba li od nje odustati?(pitanje nije retoričko, ako smatraš da da, to je tvoj valjan stav) Usporedivo je sa tvojim željama da se Ukrajina podijeli.
Nipošto nije usporedivo!

Ja sam u ranijim upisima naveo, da živim u zemlji u kojoj je 40% stanovnika istrijanskog sklopa i nehrvatskog pogleda, a da su k tome zemljopisno definirani, ja bi se tog područja doslovno odrekao, baš kao što se Malezija odrekla Singapura u tijeku svojeg puta u nezavisnost...

Jasno, Istra je danas niti 5% sveukupnog stanovništva, unutar iste IDS nije dobio NIKADA preko 50% glasova, tako da je se ne odričem niti pod točkom razno... Za razliku od Istre, oko 40% stanovnika Ukrajine je zemljopisno odijeljeno od bilo kakvog "ukrajinstva" zemljopisno, a 10, do 15% je rasprešno, sa žalosninom kolateralnom žrtvom, proruskim Rusinima u Zakarpaću...

Dakle, usporedba je u potunosti promašena!!!
flumen-day is offline  
Old 22.02.2014., 01:27   #8112
Quote:
Konev kaže: Pogledaj post
Mediji su javili i da su teroristi u Siriji demokratski aktivisti koje samo zanimaju

pederske parade i multietnička i multivjerska razmjena ....

Nemoj se crnit pred svitom na ovako smiješan način .....
Vjeruj mi niko se više sjeća tvog blamiranja na temi o Siriji niti to kog zanima u ovom trenutku kad se toliko toga događa u Ukrajini, predlažem ti da to preboliš, okreneš novi list u životu i posvetiš se novim zanimljivim raspravama.
kilgor is offline  
Old 22.02.2014., 01:29   #8113
Quote:
Kanzas kaže: Pogledaj post
Sve sam ti već napisao, dosadan si. Postoji Ustav i zakoni kojih se svi u SAD-u moraju pridržavati, i zakoni koji reguliraju policijske ovlasti i postupanje. Nikakvog "masakra" ne bi bilo, nego bi policija privela sve koji krše zakon, a ako bi pružili otpor, primijenila zakonita sredstva prisile.
I ja i ti dobro znamo kako bi Američka policija reagirala kad bi naoružani demokrati išli nasilnim putem prominit vlast, palit vladine zgrade? Kako bi ti to opravda s obzirom da istu stvar opravdavaš u Ukraini?
Konev is offline  
Old 22.02.2014., 01:29   #8114
u USA, ako te pandur zaustavi i naredi ti da digneš ruke, ti kreneš za džep da izvadiš čokoladicu, ima pravo na taj pokret da te prosvira. I ne samo u USA...
ovde se govori o prekomernoj upotrebi sile od strane nadležnih ukrajinskih "organa", na bojevu municiju i molotovljeve koktele, kamenice.
ako neko nije upoznat i molotovljev ubija, spaljivanjem recimo.
aspirin.500 is offline  
Old 22.02.2014., 01:29   #8115
Quote:
Konev kaže: Pogledaj post
Amerikanci su pobili 100 miljona Indijanaca .... nacija koja je nastala na genocidu ... sad šta ćeš ti pričat kome je pun k..c koga?

Za razliku od Britanskih kolonija Ukrainci su nakon raspada SSSR-a ostali jedna od najobrazovanijih nacija na svitu sa zapoludit jakom industrijom u omjerima nepojmljivim za tvoj um te potpuno izgrađenom infrastrukturom, zdravstvom, visokim školstvom itd itd ..... također Rusi su in vratili od Poljaka ukradene teritorije, dali Krim ... o čemu ti pričašŠššššššššššššššššššš?
1.Kakve jebene veze imaju Amerikanci sa Ukrajinom?Ah da,zaboravio sam,ti ih mrziš.
2.Pusti me tvojih floskula o najobrazovanijim narodima,čas su ti to Rusi,čas Iranci,čas Ukrajinci,što je iduće....ah da,Romulanci.
3.Rusi su Ukrajini DALI Krim?Rusi nikada nikome nisu ništa DALI.Oteli,prodali,zauzeli da,ali poklonili ne.
__________________
Power to surprise.
alfa146 is offline  
Old 22.02.2014., 01:30   #8116
Quote:
Konev kaže: Pogledaj post
I ja i ti dobro znamo kako bi Američka policija reagirala kad bi naoružani demokrati išli nasilnim putem prominit vlast, palit vladine zgrade? Kako bi ti to opravda s obzirom da istu stvar opravdavaš u Ukraini?
nema sumnje, ubili bi ih na licu mesta...
aspirin.500 is offline  
Old 22.02.2014., 01:31   #8117
Quote:
kilgor kaže: Pogledaj post
Vjeruj mi niko se više sjeća tvog blamiranja na temi o Siriji niti to kog zanima u ovom trenutku kad se toliko toga događa u Ukrajini, predlažem ti da to preboliš, okreneš novi list u životu i posvetiš se novim zanimljivim raspravama.
Još si jednom pokaza u kakve te paranormalne svjetove vodi potpuni izostanak kritičnog razmišljanja i apsolutno do točke božanstva vjerovanje u zapadne lažljive medije

I evo si se još jednom gadno obruka kad si napisa da Januković ide u Soči ... ipak za to i netriba previše mozga kako bi se zaključilo neovisno šta ko piše kako ne ide ...... hahahahaha
Konev is offline  
Old 22.02.2014., 01:32   #8118
Quote:
kilgor kaže: Pogledaj post
Janukovič je izgleda ipak na kraju završio u Harkovu gdje se sastaje sa svojim pristalicama http://news.yahoo.com/ukraine-leader...212036733.html
Majke ti !

A, tko je to na misterioznom letu koji je sada točno iznad Isfahana u Iranu i usmjeren je, ugrubo prema Abu Dhabiju u UAE...???

Jooooj, kakvog su samo sugovornika ljudi imali na temi o Siriji, a evo ga, kao velemožnog pana na temi i o Ukrajini. Skoro da te prozovem braniteljem Alamo-a !
flumen-day is offline  
Old 22.02.2014., 01:32   #8119
Quote:
alfa146 kaže: Pogledaj post
1.Kakve jebene veze imaju Amerikanci sa Ukrajinom?Ah da,zaboravio sam,ti ih mrziš.
2.Pusti me tvojih floskula o najobrazovanijim narodima,čas su ti to Rusi,čas Iranci,čas Ukrajinci,što je iduće....ah da,Romulanci.
3.Rusi su Ukrajini DALI Krim?Rusi nikada nikome nisu ništa DALI.Oteli,prodali,zauzeli da,ali poklonili ne.
Ne mrzim Amere dapače, ali moraš shvatit da je njihov režim isto diktatorski kao i bilo koji drugi diktatorski režim i u tom kontekstu potpuno odvojen od stvarnosti koji gazi za nekim svojim interesima koji ne uzimaju u obzir potrebe naroda.

1. Ukrainci su nakon Rusa ostali jedan od najobrazovanijih naroda na svijetu
2. Ukraincima su vraćene ogromne teritorije ranije oduzete od gramzlljivih Poljaka i drugih
3. Rusi su in dali KRIM !!!!!!!!

Sad to usporedi sa Britanskim kolonijama ili Španjolskim ili Nizozemskim ili Portugalskim ili you got the point
Konev is offline  
Old 22.02.2014., 01:34   #8120
Quote:
Konev kaže: Pogledaj post
I ja i ti dobro znamo kako bi Američka policija reagirala kad bi naoružani demokrati išli nasilnim putem prominit vlast, palit vladine zgrade? Kako bi ti to opravda s obzirom da istu stvar opravdavaš u Ukraini?

Moraš detaljno razraditi situciju, koja stranka je na vlasti u SAD-u, kakav predsjednik, tko se buni i zašto, pa onda možeš dobiti i konkretniji odgovor.
Kanzas is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:40.